Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2017., 16:56   #81
Quote:
b0mber kaže: Pogledaj post
Prvi put u karijeri dam sve ispite i jesen mogu dočekati u miru. Zanimljivo, baš sad kad sam gotov. :labuđipjev:
Svaka čast, bistriću.
Čestitam
__________________
MCR
ball is offline  
Old 16.07.2017., 16:56   #82
Neke forumase od tu baš ne mogu probavit ,niti mi se piše ništa
Da su bar svi ko ovo dvoje poviše
Bomberu,već san te pohvalila u vezi ispita ,al eto opet bravo ,lipo tebi
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Old 16.07.2017., 16:58   #83
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Svaka čast, bistriću.
Čestitam
Bistar san ki vojne spirine.

Fala.
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Old 16.07.2017., 17:00   #84
Quote:
b0mber kaže: Pogledaj post
Bistar san ki vojne spirine.

Fala.
Nemoj ti mene učiti, valjda ja znam procijeniti...
i nećeš me uvjeriti u suprotno...da...


__________________
MCR
ball is offline  
Old 16.07.2017., 17:13   #85
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Naravno da su svi dobrodošli
Ja ti se veselim iako je meh najbolje što iskamčima
Stvar je u tome da vi vise niste ovdje dobrodosli
Da vam Rapos objasni neke stvari, buduci da oni koji su to trebali, ocito nisu.

Dik je dio foruma i mjesto rasprave te svako ima pravo izraziti svoje misljenje, osim ako je ono vulgarno ili vrijeda, a i to se lako editira, da se upozorenje prije kartona, pa i karton, a u konacnici i ban ako je potreban.

Postavljanje kao autoritet nece nista rijesiti, (pogotovo na ovakvim laganim pdf-ovima) vec samo povecati negodovanje i ljudi se maknu.
Dokaz tome vam je trenutno propali pdf.

Doduse, buduci da je ovo dosta jazav pdf sam po sebi, jos bi vam ljudi i presli preko takvih stvari, ali vi ste poceli cenzurirati, tjerati, slati pm-ove nepodobnih sadrzaja i raditi svakave gluposti koje ne samo da se kose s pravilima foruma, nego i ustavom, jer forum mozda je privatna prcija, ali je javni medij, te svatko ima pravo na slobodu misljenja i govora.

Prema tome, ne samo da bi trebali napustiti modovske pozicije, nego se i ispricati svima.
rap is offline  
Old 16.07.2017., 17:17   #86
Ja eto mislim da Alice negativno djeluje na cijeli pdf ,al jebiga,sta je tu je ,nikad nebi nikog pozirala Jel.
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Old 16.07.2017., 17:18   #87
Čestitam Bomberu na ispitima.

Tri nula u setovima, Federer šetnik, hehe.
sicky is offline  
Old 16.07.2017., 17:20   #88
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
Ja eto mislim da Alice negativno djeluje na cijeli pdf ,al jebiga,sta je tu je ,nikad nebi nikog pozirala Jel.
Trazim ban nevere zbog komentiranja moderature

__________________
Šta se ovaj u bluz meša
West End Blues is offline  
Old 16.07.2017., 17:26   #89
Ma može ,još mi mobitel iskrivi post cili ,pa i za nepismenost jedan
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Old 16.07.2017., 17:39   #90
Quote:
sicky kaže: Pogledaj post
Čestitam Bomberu na ispitima.

Tri nula u setovima, Federer šetnik, hehe.
Hvala.
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Old 16.07.2017., 18:46   #91
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
Ja eto mislim da Alice negativno djeluje na cijeli pdf ,al jebiga,sta je tu je ,nikad nebi nikog pozirala Jel.
Za nekoga kome ovdje fale stanoviti forumasi (sto si i javno ovdje napisala tko ti tu fali) ne smatram te ni najmanje vrijednom ikakve argumentirane rasprave. A najmanje se zelim zamarati razlozima zbog cega si ovo napisala osim sto mi se cini da si tip osobe kojoj je citanje blacenja i vrijedjanja drugih dusevna hrana i sada kada toga ovdje vise nema ti je dosadno pa eto, idemo pokusati potpiriti vatricu i primit se za skute prvom troleru. Zalosno.
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 16.07.2017., 18:55   #92
Ruga se lonac loncu,a oba su crna
Samo ću to reći
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Old 16.07.2017., 19:16   #93
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da vi vise niste ovdje dobrodosli
Da vam Rapos objasni neke stvari, buduci da oni koji su to trebali, ocito nisu.

Dik je dio foruma i mjesto rasprave te svako ima pravo izraziti svoje misljenje, osim ako je ono vulgarno ili vrijeda, a i to se lako editira, da se upozorenje prije kartona, pa i karton, a u konacnici i ban ako je potreban.

Postavljanje kao autoritet nece nista rijesiti, (pogotovo na ovakvim laganim pdf-ovima) vec samo povecati negodovanje i ljudi se maknu.
Dokaz tome vam je trenutno propali pdf.

Doduse, buduci da je ovo dosta jazav pdf sam po sebi, jos bi vam ljudi i presli preko takvih stvari, ali vi ste poceli cenzurirati, tjerati, slati pm-ove nepodobnih sadrzaja i raditi svakave gluposti koje ne samo da se kose s pravilima foruma, nego i ustavom, jer forum mozda je privatna prcija, ali je javni medij, te svatko ima pravo na slobodu misljenja i govora.

Prema tome, ne samo da bi trebali napustiti modovske pozicije, nego se i ispricati svima.
O, pa mi smo kolege? Nisam znala.
Ne znam gdje ti moderiraš, ja sam, eto, tu na ovom forumu i moderiram tri vrlo posjećena pdf-a. Teško i lako je, ono, prilično rastezljiv, i individualan pojam, ali meni je najteže moderirati D&k. Iz više razloga. Prvi je da ljude upoznaš bolje nego na ostalim pdf-ovima gdje je bitnija tema, ovdje su nekako bitniji sami forumaši. Više kažu o sebi, pa ih, nekako, i bolje upoznaš, a samim tim ti se više uvuku pod kožu. A ljudi su različiti, neki vrlo otvoreni i dobrodušni, neki nešto manje, neki se lako prilagode, neki bi rado sve i svakoga povinovali sebi. Moderatori ovdje služe da bi pomirili sve te različite karaktere. I meni i kolegi Wackyju dobro su došli svi koji poštuju pravila i koji se dolaze zabaviti amo jer, točno je, ovo je zamišljeno kao zabavni pdf, a ne kao pdf za istresanje dušice(takav već postoji na Psihologiji), niti za ispucavanje nakupljenih frustracija. Ne pripada on ni Wackyju ni meni, ali niti ikome od forumaša posebno, a može biti zajednički. Neki vele D&k je mrtav. Broj upisa i čitanja ne govore toj tezi u prilog, unatoč nabrijavanju na Off-u i povremenim posjetima pljuckača koji misle da su nezamjenjivi i da bez njih dalje nema. Ima, nezamjenjivih nema, ni među plavima ni među crnima.
Rušiti je lako, graditi puno teže, a upravo to smo Wacky i ja radili cijelo vrijeme. I uspjeli u tome jer u posljednje vrijeme kazni gotovo da i nije bilo jer je atmosfera bila dobra. Žao mi je što to nekima smeta, iskreno žao. I nije mi se problem ispričati bilo kome ako što skrivim, no ovdje to nisam napravila pa neću.
__________________
MCR
ball is offline  
Old 16.07.2017., 19:36   #94
Trazim karton za ball zbog komentiranja wackyjeve moderature
__________________
Šta se ovaj u bluz meša
West End Blues is offline  
Old 16.07.2017., 19:44   #95
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
Ruga se lonac loncu,a oba su crna
Samo ću to reći
Gdje koga svrbi, ondje se i ocese.

Hrdjavoj ptici i perje smeta.

Kud djavo ne moze, tamo babu salju.

__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 16.07.2017., 19:46   #96
Team nevera i rap
__________________
Šta se ovaj u bluz meša
West End Blues is offline  
Old 16.07.2017., 19:48   #97
Sad je bilo dosta, nećemo od D&k-a radit Off
__________________
MCR
ball is offline  
Old 16.07.2017., 20:00   #98
Na stranu zajebancija, ball, jel ti fakat imas neku statisiku da broj postova nije pao? Ako postoji ta statistika, imam prijedlog. Ako mi dokazes da je otprilike jednak broj postova, a bit cu fleksibilan, prije vasih neopozivih ostavki i nakon njih, trazit cu parcijalni ban na diku i bok. Ako se dokaze suprotno, ti i wacky podnosite ostavku.

Samo da nije neopoziva, prosim te
__________________
Šta se ovaj u bluz meša
West End Blues is offline  
Old 16.07.2017., 20:17   #99
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Dik je dio foruma i mjesto rasprave te svako ima pravo izraziti svoje misljenje, osim ako je ono vulgarno ili vrijeda, a i to se lako editira, da se upozorenje prije kartona, pa i karton, a u konacnici i ban ako je potreban.
I upravo si ovime objasnio kako kolegica Ball i ja moderiramo. Svatko ima pravo na mišljenje, naravno, ali ako to mišljenje uvrijedi drugoga osobno, kao što je to bio često slučaj prije , reagiralo se. Ista stvar vrijedi i za opetovanja kometiranja moderature. Nebrojeno smo puta napominjali da podforum kao takav nije mjesto za iznošenje oprečnih stavova u moderiranju, već za to postoji PŽK. Kao što je to u dva navrata i bilo riješeno. Pozvati ću se samo na posljednju raspravu i komentar supermoderatora od kojega su svi tražili odgovor. U tom trenu rečeno je sve i ove rasprave koje cijelo vrijeme provlačite nemaju smisla. Baš zato jer je rečeno sve.
Stoga vas molim, ne kao moderator, već kao osoba, prestanite. Sve je rečeno.

Svima ostalima koji se žale. Ponavljam, sve je rečeno ovdje. Sva vaša pitanja su odgovorena tamo, od "opozivo, neopozivo", komentiranja moderature, kartoniranja, pa nadalje. Vidim da ste zaboravili taj post. Molim vas, sve redom. Pročitajte još jednom taj post.

I kraj rasprave. Dosta je offtopica. Vrijedi za sve, ne samo pojedince. Imate li daljnjih pitanja, pmovi su otvoreni. I moj i kolegičin.
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Old 16.07.2017., 20:21   #100
Tužno u što se ovaj DiK pretvorio otkako ste rastjerali ljude.

Bilo je nekad lijepo i fino smo se družili. I ne sjećam se da je bilo vrijeđanja do granice da se moralo reagirati kaznama.

Fali to. Samo sumnjam da od toga ikad išta. Sas vam je valjda lijepo.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.