Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 19:30   #1
Žene ne žele vezu s muškarcima koji žele vezu

Ovo je doslovan prijevod članka na internetu kojeg sam upravo pročitao.
http://www.returnofkings.com/125433/...-relationships

Ovo mi nije novo i to sam i sam skužio i prije nego sam pročitao ovaj tekst. Mislim da ovo kuže i gotovo sve žene, ali s druge strane, većina muških ovo ne kuži. To se može vidjeti i po oglasima na ovom forumu u Usamljenim srcima. Gledao sam te oglase i u njima mnogi dečki napišu da žele vezu, a to ne napiše gotovo nijedna cura. Također na stranicama za upoznavanje, ima puno više dečki koji će napisati da žele vezu, a jako malo cura će to napisati. To je na prvi pogled apsurd i paradoks, jer bi se reklo da su žene te koje više od muškaraca žele vezu, brak i obitelj. Ja i dalje mislim da su žene te koje više žele vezu, brak i obitelj, ali neće to jasno i glasno reći u oglasima za upoznavanje, nego imaju svoj način komunikacije između redaka u rukavicama i hijeroglifima.

Danas, ako dečko kaže curi da želi s njom vezu ima šanse od 99% da do veze neće doći. Ne zato što cura ne želi vezu, nego jer do veze dolazi na drugačiji način.

Danas je možda jedini način, da dečko bude u vezi s curom tako da se s njom neobavezno druži, da ne spominje nikakvu vezu, a u isto vrijeme da je bari i osvaja kako god zna i umije i da to izgleda što više spontano i prirodno, neobavezno. I da čeka i čeka i čeka kad će cura sama predložiti da budu u vezi. Da prvo budu u neobaveznoj vezi, koja zapravo izgleda kao veza, ali se ne smije upotrijebiti ta riječ, dok ne bude to vidljivo iz aviona pa dođe trenutak da cura predloži da budu u vezi, jer joj je problem što nisu definirali odnos, a otišlo je daleko. Tako bi to išlo. A ako dečko odmah predloži curi da budu u vezi ili ako kasnije predloži curi da budu u vezi, vjerojatno će cura ispariti i više je neće vidjeti. Ako se više ne želite družiti s nekom prijateljicom, samo joj predložite vezu i mirni ste.
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 20:18   #2
Kada muškarac izjavi da traži vezu,tj. nekoga za vezu,time govori da nije samostalan/sam sebi dovoljan,da mu nešto fali u životu a ne može se probrinuti da to sam sebi osigura.
Jednako vrijedi i za žene koje to izjave,ali pošto muškarcima više treba seks,oni to iskoriste da ga dobiju.
Dok u pravilu žena koja traži vezu,traži emotivnu podršku,stup na koji se može osloniti i nekoga tko će je voditi.A to će teško dobiti od muškarca koji takodjer "traži vezu".
Da,paradoksalno je,ali kao sve u životu.
Muškarac želi dobru curu koja ne spava okolo,po mogućnosti djevicu,ali da je kurva s njime.
Ženu privlače uspješni,dominantni muškarci i iako te karakteristike rezultiraju u kontaktu s velikim brojem žena,one bi da se s njima smiri.

Treba prepoznati što osoba podsvjesno želi,a to se jako često ne podudara s onim što kaže da želi.
Isto tako pomaže ako si notorni hipokrit.
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 20:24   #3
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Kada muškarac izjavi da traži vezu,tj. nekoga za vezu,time govori da nije samostalan/sam sebi dovoljan,da mu nešto fali u životu a ne može se probrinuti da to sam sebi osigura.
Jednako vrijedi i za žene koje to izjave,ali pošto muškarcima više treba seks,oni to iskoriste da ga dobiju.
Dok u pravilu žena koja traži vezu,traži emotivnu podršku,stup na koji se može osloniti i nekoga tko će je voditi.A to će teško dobiti od muškarca koji takodjer "traži vezu".
Da,paradoksalno je,ali kao sve u životu.
Muškarac želi dobru curu koja ne spava okolo,po mogućnosti djevicu,ali da je kurva s njime.
Ženu privlače uspješni,dominantni muškarci i iako te karakteristike rezultiraju u kontaktu s velikim brojem žena,one bi da se s njima smiri.

Treba prepoznati što osoba podsvjesno želi,a to se jako često ne podudara s onim što kaže da želi.
Isto tako pomaže ako si notorni hipokrit.
Upravo tako, potpis A-Ž
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 20:31   #4
Vecu hrpu gluposti nisam dugo procitao. Vrlo je mali broj ljudi koji ne zele vezivanje, te prakticiraju iskljucivo neobavezne odnose. Mi ostali (velika vecina), zelimo vezu, htjeli to priznati ili ne. Mozda ju neki ne traze aktivno, ali itekako zele biti voljeni i uzivaju u tom osjecaji.

Zene zele vezu s muskarcima koji im se svidjaju, simple as that. To stu su neki, gore navedeni, nedovoljno zgodni, dosadni, nezanimljivi, te nemaju nikakvih interesa u zivotu osim cinjenice da traze vezu... to je vec neka druga prica.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 20:44   #5
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Vecu hrpu gluposti nisam dugo procitao. Vrlo je mali broj ljudi koji ne zele vezivanje, te prakticiraju iskljucivo neobavezne odnose. Mi ostali (velika vecina), zelimo vezu, htjeli to priznati ili ne. Mozda ju neki ne traze aktivno, ali itekako zele biti voljeni i uzivaju u tom osjecaji.

Zene zele vezu s muskarcima koji im se svidjaju, simple as that. To stu su neki, gore navedeni, nedovoljno zgodni, dosadni, nezanimljivi, te nemaju nikakvih interesa u zivotu osim cinjenice da traze vezu... to je vec neka druga prica.
Ma ti ne kužiš spiku stari moj.

Apsolutno je točno što je autor napisao, vidim takve situacije stalno, događale su se i meni. Odgovor na pitanje zašto žene ne žele vezu s muškarcima koji žele vezu je jednostavan, realan i istinit - žena ne želi čuti od muškarca da želi vezu jer žena želi živjeti u iluziji u kojoj ona može iz 'druženja' s muškarcem koji joj se u tom trenu dopada otići kad god joj to paše bez osjećaja krivnje. Ako muškarac otkrije svoju namjeru da fakat želi vezu e onda to ženi stvori čvor oko vrata u kojem se one osjećaju kao da ih je muškarac ulovio lasom i ne mogu samo otići kad im to paše jer im je preočito da će muškarca u tom trenu povući za sobom. Dok se muškarac kao i žena pravi lud da međusobno druženje i seks nije veza nego casual 'druženje', žena će se osjećati u povoljnom položaju iz kojeg muškarca može ostaviti na cjedilu kad to želi. Paradoksalno ali istinito jer zapamti, sve žene su lude, a ovakav način razmišljanja kakav one imaju i kakav sam ti sad objasnio je dokaz tome. Nadam se da te nisam prepao
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 20:45   #6
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Vecu hrpu gluposti nisam dugo procitao. Vrlo je mali broj ljudi koji ne zele vezivanje, te prakticiraju iskljucivo neobavezne odnose. Mi ostali (velika vecina), zelimo vezu, htjeli to priznati ili ne. Mozda ju neki ne traze aktivno, ali itekako zele biti voljeni i uzivaju u tom osjecaji.

Zene zele vezu s muskarcima koji im se svidjaju, simple as that. To stu su neki, gore navedeni, nedovoljno zgodni, dosadni, nezanimljivi, te nemaju nikakvih interesa u zivotu osim cinjenice da traze vezu... to je vec neka druga prica.
Nije u tome stvar, nego ako naglašavaš da želiš vezu odaješ dojam da tražiš zakrpu i da ne znaš bit sam. Odaješ dojam da si nezadovoljan i da tražiš puno od potencijalnog partnera (efektivno, da te popravi i popuni ti prazninu), a nitko nikog ne želi babysittat i ispravljat krive drine.

Većina ljudi traži nekog tko bi im već zanimljiv i ugodan život obogatio još ljepšim iskustvom dijeljenja sreće zajedno, ne traže dosadnjakoviće kojima bi ta veza bila smisao života i/ili put ka sreći.

Znam da govorim u krajnostima, ali dojam je u većini slučajeva intenzivan, i obično ga se sudi kroz krajnosti, podsvjesno racionalizirajući da balans ne odaje dojam okrenut ni u jednu stranu; s obzirom da se sve ovo odvija podsvjesno nije nužno da ima čvrsto uporište u logici, i nije lišeno predrasuda. It's just the way it is.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 20:55   #7
Jbt, koje teorije... to su sve price koje "prodas" kad ti se netko dovoljno ne svidja.

Kad se zaljubis, pristat ces na sve. Pristat ces na vezu, jer ces vjerojati da je on "the one". Pristat ces i na FF odnos iako ga mozda ne zelis, nadajuci se da ce prijeci u vezu.

Ako se nekom svidjas, tesko da mozes fulati s pristupom. A ako joj/mu se ne svidjas, dzaba ti sve ove gore teorije... nema kruVa.

Jasno, ovdje govorim o normalnom razgovoru dajuci drugoj strani do znanja da si u fazi zivota kad trazis ozbiljniji odnos.
Ako pod terminom "trazi vezu" smatrate lika koji ce zeni nakon prvog dejta poslati 18 poruka o tome kako je ona majka njihove buduce djece, jasno da ce sjebati stvar.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:42   #8
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Jbt, koje teorije... to su sve price koje "prodas" kad ti se netko dovoljno ne svidja.

Kad se zaljubis, pristat ces na sve. Pristat ces na vezu, jer ces vjerojati da je on "the one". Pristat ces i na FF odnos iako ga mozda ne zelis, nadajuci se da ce prijeci u vezu.

Ako se nekom svidjas, tesko da mozes fulati s pristupom. A ako joj/mu se ne svidjas, dzaba ti sve ove gore teorije... nema kruVa.
Profesorski
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:05   #9
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Kada muškarac izjavi da traži vezu,tj. nekoga za vezu,time govori da nije samostalan/sam sebi dovoljan,da mu nešto fali u životu a ne može se probrinuti da to sam sebi osigura.
Jednako vrijedi i za žene koje to izjave,ali pošto muškarcima više treba seks,oni to iskoriste da ga dobiju.
Dok u pravilu žena koja traži vezu,traži emotivnu podršku,stup na koji se može osloniti i nekoga tko će je voditi.A to će teško dobiti od muškarca koji takodjer "traži vezu".
Da,paradoksalno je,ali kao sve u životu.
Muškarac želi dobru curu koja ne spava okolo,po mogućnosti djevicu,ali da je kurva s njime.
Ženu privlače uspješni,dominantni muškarci i iako te karakteristike rezultiraju u kontaktu s velikim brojem žena,one bi da se s njima smiri.

Treba prepoznati što osoba podsvjesno želi,a to se jako često ne podudara s onim što kaže da želi.
Isto tako pomaže ako si notorni hipokrit.
Slažem se, puno dobroga napisano.
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:34   #10
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Ovo je doslovan prijevod članka na internetu kojeg sam upravo pročitao...
...jednako kak i likovi ne žele vezu s ženama koje žele vezu.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 23:01   #11
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Nije u tome stvar, nego ako naglašavaš da želiš vezu odaješ dojam da tražiš zakrpu i da ne znaš bit sam. Odaješ dojam da si nezadovoljan i da tražiš puno od potencijalnog partnera (efektivno, da te popravi i popuni ti prazninu), a nitko nikog ne želi babysittat i ispravljat krive drine.

Većina ljudi traži nekog tko bi im već zanimljiv i ugodan život obogatio još ljepšim iskustvom dijeljenja sreće zajedno, ne traže dosadnjakoviće kojima bi ta veza bila smisao života i/ili put ka sreći.

Znam da govorim u krajnostima, ali dojam je u većini slučajeva intenzivan, i obično ga se sudi kroz krajnosti, podsvjesno racionalizirajući da balans ne odaje dojam okrenut ni u jednu stranu; s obzirom da se sve ovo odvija podsvjesno nije nužno da ima čvrsto uporište u logici, i nije lišeno predrasuda. It's just the way it is.
Pa ne znam, meni su sve te teze neživotne i prilično extremne. Što znači tražiš vezu? Mislim da nas većina "dopušta" vezu, želi vezu, odnosno partnera s kojim bi mogli biti u skladnoj, ili makar zadovoljavajućoj vezi. Koliko ljudi, bilo kojeg spola baš hoda uokolo i fokusirano traži vezu? Normalnih. Mislim da podjednako koliko ih niti u kojem slučaju ne želi vezu. Samo krakovi krivulje, dok je prilična većina između i samo se nada partneru s kojim bi mogli živjeti u paru što nam je nekako civilizacijski blizu, praktično jednostavnije, a i znatno ljepše. Makar moguće ljepše. Ali to ne znači pod svaku cijenu, nešto bolesno, extremno i za neku posebnu raspravu.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 00:04   #12
Njegova priča više vrijedi za Ameriku nego za nas. Kod nas, koliko znam, nema onog klasičnog američkog "datinga", što oće reć da se muškarci i žene kurbecavaju okolo sve dok ne naiđu na iole pogodnu osobu. Onda krene redovni seks, a iza toga eventualno završe u vezi. Iz ovog se vidi da tu ima dosta stadija i da vole znat di se i kad nalaze. To, kao prvo.

Kao drugo, ipak ima doza istine u onom što je napisao. Nije dobro da muško bude prilijepak, a "ajmo bit momak i cura" spada u tu kategoriju. Ne treba se opterećivat na kom se polju stoji na ploči od "čovječe ne ljuti se", nego pustit da odnos/veza ide prirodno svojim tokom. Kod dobrih veza sljedeći korak nekako dođe sam od sebe.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 00:21   #13
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Kada muškarac izjavi da traži vezu,tj. nekoga za vezu,time govori da nije samostalan/sam sebi dovoljan,da mu nešto fali u životu a ne može se probrinuti da to sam sebi osigura.
Jednako vrijedi i za žene koje to izjave,ali pošto muškarcima više treba seks,oni to iskoriste da ga dobiju.
Dok u pravilu žena koja traži vezu,traži emotivnu podršku,stup na koji se može osloniti i nekoga tko će je voditi.A to će teško dobiti od muškarca koji takodjer "traži vezu".
Da,paradoksalno je,ali kao sve u životu.
Muškarac želi dobru curu koja ne spava okolo,po mogućnosti djevicu,ali da je kurva s njime.
Ženu privlače uspješni,dominantni muškarci i iako te karakteristike rezultiraju u kontaktu s velikim brojem žena,one bi da se s njima smiri.

Treba prepoznati što osoba podsvjesno želi,a to se jako često ne podudara s onim što kaže da želi.
Isto tako pomaže ako si notorni hipokrit.
Je li ovo neka zajebancija ili što?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 01:39   #14
Meni nisu jasne ovakve teme i jesu li postavljaci ikad uopce bili u situaciji, ali veza se uglavnom jednostavno dogodi, sta god musko ili zensko prije tog momenta htjelo, vezu ili nevezu. Desi se kemija i aj bok, ostalo bude povijest. Ako nema tog obostranog klika veza se nece izrealizirat i to je citava mudrost.
Skroz su mi glupe ove filozofije "zena bi ovo, lik ne bi ono" i sl. Kad se par nadje sve te gluposti uopce ne vrijede jer se jednostavno namirisu i veza se malo po malo gradi. Ili ne gradi, ako negdi nije sljakalo.
To je jednostavno lutrija vecim dijelom.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 02:21   #15
Meni se desavalo upravo suprotno.

Da shvatis da djevojka sa kojom nesto pocnes te gleda nakon par tjedana da ste vec u ozbiljnoj vezi.
Na neki nacin mi je to imponiralo, ali je cudno da se osoba koju ti u biti ne poznajes ponasa kao da ti je dugogodisnja djevojka. Cak sam se zbog tog njihovog naleta na mene i pridavanja meni previse paznje u neke od njih i zaljubio i zbog toga to prekinuo jer shvatio da sam zaljubljen u krive osobe.
Meni su u tim nekim situacijama kada sam shvatio da ove misle za koji mjesec zapoceti zivot samnom se podigli ulozi u tim vezicama a vec na samom pocetku sam sumnjao da su to osobe za vezu.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 04:46   #16
Žene odbija očaj - a izjaviti da "želiš / tražiš" vezu iz nekog razloga zvuči očajno , bez obzira što i druga strana želi isto

Neku večer sam sjedila na jednoj terasi i pored mene je sjedilo cijelo društvo čiji je prosjek godina bio 50+
Kako god bilo , razgovaralo se o braku i vezama i trećim osobama u braku - pa je jedna žena za stolom izjavila da " joj laska što se druge upucavaju njenom mužu jer kad ga ne bi druge htjele , ni ona ne bi bila s njim" - na što su se ostale prisutne žene odmah složile s njom

Znači nije samo upitno kako ostvariti vezi , nego i kako ostati u njoj - jer ako je ovo mišljenje i unutarnja želja većine žena , onda ispada da muškarci zauvijek trebaju biti zanimljivi i njoj i ostatku kozmosa - a istovremeno biti vjerni ..al opet ne previše sigurni.. Isuse , onaj koji nađe formulu i napiše knjigu - bit će najbogatiji čovjek na svijetu !
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 08:06   #17
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Njegova priča više vrijedi za Ameriku nego za nas. Kod nas, koliko znam, nema onog klasičnog američkog "datinga", što oće reć da se muškarci i žene kurbecavaju okolo sve dok ne naiđu na iole pogodnu osobu. Onda krene redovni seks, a iza toga eventualno završe u vezi. Iz ovog se vidi da tu ima dosta stadija i da vole znat di se i kad nalaze. To, kao prvo.

Kao drugo, ipak ima doza istine u onom što je napisao. Nije dobro da muško bude prilijepak, a "ajmo bit momak i cura" spada u tu kategoriju. Ne treba se opterećivat na kom se polju stoji na ploči od "čovječe ne ljuti se", nego pustit da odnos/veza ide prirodno svojim tokom. Kod dobrih veza sljedeći korak nekako dođe sam od sebe.
mensecini da je gentlemanski da se to pusti njima da potegnu pitanje. nakon kvalitetne duzeperiodne jebacine i upoznavanja
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 08:10   #18
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Kako god bilo , razgovaralo se o braku i vezama i trećim osobama u braku - pa je jedna žena za stolom izjavila da " joj laska što se druge upucavaju njenom mužu jer kad ga ne bi druge htjele , ni ona ne bi bila s njim" - na što su se ostale prisutne žene odmah složile s njom
Žene su mudra bića, ne žele karambol, već isprobano vozilo u voznom stanju.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 08:39   #19
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Žene odbija očaj - a izjaviti da "želiš / tražiš" vezu iz nekog razloga zvuči očajno , bez obzira što i druga strana želi isto

Neku večer sam sjedila na jednoj terasi i pored mene je sjedilo cijelo društvo čiji je prosjek godina bio 50+
Kako god bilo , razgovaralo se o braku i vezama i trećim osobama u braku - pa je jedna žena za stolom izjavila da " joj laska što se druge upucavaju njenom mužu jer kad ga ne bi druge htjele , ni ona ne bi bila s njim" - na što su se ostale prisutne žene odmah složile s njom

Znači nije samo upitno kako ostvariti vezi , nego i kako ostati u njoj - jer ako je ovo mišljenje i unutarnja želja većine žena , onda ispada da muškarci zauvijek trebaju biti zanimljivi i njoj i ostatku kozmosa - a istovremeno biti vjerni ..al opet ne previše sigurni.. Isuse , onaj koji nađe formulu i napiše knjigu - bit će najbogatiji čovjek na svijetu !
Formula je jednostavna - ne budi kokoš.

Ekipica s terase je upravo to, perad sitnog zuba koja živi po načelu 'što će selo reći'. Za njihove piliće, umjesto 'selo' umetni 'fejsbuk' ili neku drugu platformu za virtualno kurčenje svojom 'imovinom'.

To što se random žene pale na mog muža ostavlja me potpuno ravnodušnom. Znala sam da se oko njega isplati truditi kad sam ušla u vezu i ne treba mi vanjska potvrda da sam dobro učinila. Tu i tamo mi je drago zbog njega jer mu te gluposti dižu ego, pa ono...ako paše tebi, paše i meni. Ne smatram ga svojim vlasništvom, pa tako ni eventualnu prevaru ne bih smatrala ultimativnom izdajom.

Mišljenja sam da svi problemi u vezama vuku korijene iz posjedničkog odnosa. To je po meni izdaja - nekoga tko ti je pristupio kao ljudskom biću tretirati kao osobno vlasništvo, kao stoku. Ne bih to mogla nikome učiniti niti bih pristala da itko to učini meni. Nažalost, muškarci su odgajani tako da misle da je vlast nad ženom njihovo prirodno pravo i da će ulaskom u vezu steći roba koji će ispunjavati sve njihove infantilne potrebe za koje se do tada brinula majka. Tako da iza 'želim vezu' nerijetko stoji 'želim nekoga tko će mi obavljati kućanske poslove, brisati mi suze i lijepiti flastere na koljeno te na koga ću se moći povremeno otresti i izvrijeđati ga'. U tom kontekstu, posve mi je jasno zašto mlade žene ne žele 'vezu' nego neobavezno jebuckanje.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 08:51   #20
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Znači nije samo upitno kako ostvariti vezi , nego i kako ostati u njoj - jer ako je ovo mišljenje i unutarnja želja većine žena , onda ispada da muškarci zauvijek trebaju biti zanimljivi i njoj i ostatku kozmosa - a istovremeno biti vjerni ..al opet ne previše sigurni.. Isuse , onaj koji nađe formulu i napiše knjigu - bit će najbogatiji čovjek na svijetu !
Otkrivena topla voda.

Iz svoj dozivljaja ljudi oko sebe - najnesretnije i najdosadnije su veze gdje su ljudi se lagano zapustili i savrseno su vjerni jedno drugome. Do one mjere da ni ne gledaju nista naokolo.

Lagano koketiranje te spoznaja da se tvoj partner / ica generalno svidja ljudima je tako lijep zacin braka da je to neopisivo. I garantiram ti da bi bilo koja od tih baba radije presla preko toga da joj se partner malo pohvatao s nekom negdje nego da se zapusti i postane savrseno vjerna dosadna debela svinja.

I.
igorl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger