Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 01:17   #221
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Znači ti si taj zgodan, obrazovan, komunikativan, samopouzdan
Nemam ja nikakvih problema koji se navode na forumu, cak sam ozenil forumasicu.

Faze s foruma kak se pricaju, od toga da nisam imao para, da nisam bil ziher kak zgledam, probleme s komunikacijom i slicno - rijesio sam u srednjoj skoli.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 01:24   #222
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nemam ja nikakvih problema koji se navode na forumu, cak sam ozenil forumasicu.

Faze s foruma kak se pricaju, od toga da nisam imao para, da nisam bil ziher kak zgledam, probleme s komunikacijom i slicno - rijesio sam u srednjoj skoli.
Ma pucala sam na to da si jedini u ovoj besmislenoj priči seks pobrao Valjda vrijediš onda nešto
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 01:25   #223
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ahahhaha..

LjES nekad stvarno zna bit za odvalit od smijeha. Hvala na ovome.
speaking of which, nisi dugo bila na temi o malim penisicima.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 01:26   #224
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nemam ja nikakvih problema koji se navode na forumu, cak sam ozenil forumasicu.

Faze s foruma kak se pricaju, od toga da nisam imao para, da nisam bil ziher kak zgledam, probleme s komunikacijom i slicno - rijesio sam u srednjoj skoli.
Tigarx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 01:31   #225
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma pucala sam na to da si jedini u ovoj besmislenoj priči seks pobrao Valjda vrijediš onda nešto
Supruga veli da je tak.

Quote:
Tigarx kaže: Pogledaj post
Jedan savjet: Apsolutno nikad ne uspustat se u grupnu kuknjavu na forumima (ne kazem da to radis) jer stvara laznu sliku vrlo mracnog i turobnog svijeta zbog gomile istomisljenika koji ce ti to potvrdit. Glava gore, a ono kaj si stavil, nije ni izbliza zapusteno, ne brini.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 02:07   #226
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
speaking of which, nisi dugo bila na temi o malim penisicima.
Zabranili su mi da pišem tamo.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 09:32   #227
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Nije on nista pogrijesio, nego je pogodio 100% sto se tice muskaraca koji imaju problema sa zenama.

Jer kad govorimo o izgledu i osobnosti kod muskaraca, mnogi ne shvacaju da postoje odredjena "pravila igre" u musko zenskim odnosima. Muskarac koji nije sposoban da igra tu igru, da odradi svoj dio posla, bilo zbog toga sto ne zna ili ne smije ( nema samopouzdanja ) on ce imati ogroman hendikep u odnosu na druge muskarce !

A jedini razlog sto se nasao u takvoj situaciji je osobnost, sta drugo ? Zbog osobnosti ne zna, zbog osobnosti ne smije, zbog osobnosti nema samopouzdanja
poduči me,reci nešto drugo osim beskonačnih prilazaka na ulici i klubovima i djevojkama koje su te prvi put odbile
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 09:34   #228
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Poznajem dvije sestre blizanke. Jako (ali, zaista) su lijepe obje (mislim, ehm, logički). Obje čak imaju i sličan stil odijevanja, frizure, šminkanja. Kad sam ih upoznala jedna od njih mi je zapala za oko. Zašto? Zato što taj duh koji ona ima je neusporediv sa sestrom. Osobnost jedne je otvorenost, veselost, humor, empatija (bistrina...ali to postoji kod obje). Osobnost druge je "moj nos para oblake". Tu drugu jednostavno nisam ni primjetila. Dapače, u njenom društvu je toliko smrdjela arogancija da je bilo neizdrživo ( ona to prodala pod "samopouzdanje") pa sam je selektivno odignorirala. Niti jedna tema koju bih započela s njom nije imala odjeka dok je sestra potpuna suprotnost.
Ti si žensko,zašto bi bilo važno što je nisi primjetila?
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 13:26   #229
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
poduči me,reci nešto drugo osim beskonačnih prilazaka na ulici i klubovima i djevojkama koje su te prvi put odbile
U tom postu sam pisao o tome kako se ocekuje od muskarca da inicira odnos, da ga prebaci sa prijateljske razine, nevazno da li je u pitanju ulet ili neki drugi nacin upoznavanja. Znaci prvi dodir, poljubac, iniciranje seksa i sl.
Muskarac koji to nije sposoban, je u problemu, bio zgodan ili ne, znaci zakljucak da ako zbog nicega drugoga, onda je zbog toga osobnost vazna.

Da ne govorimo sto naravno da osobnost utice i na privlacnost.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 17:14   #230
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Ti si žensko,zašto bi bilo važno što je nisi primjetila?
Neke žene na seksualan način gledaju i druge žene Neke (ja ne) i kao odabir za dugoročan odnos. Bira se "slično" kao i kad se bira muškarac, na temelju privlačnosti (svakakvih vrsta)
A kad je riječ o takvim pogledima bliža sam "muškom" nego "ženskom" ponašanju i selekciji.

Mogu i o muškim primjerima. Iznimno fizički privlačan muškarac (ili bilo koji drugi zapravo) će dobiti onoliko interesa koliko moju pažnju može zadržati. Estetske savršenosti su mi zanjimljive u trajanju jednog pogleda. U ženskom slučaju traje možda 3 pogleda.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 18:05   #231
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Iznimno fizički privlačan muškarac (ili bilo koji drugi zapravo) će dobiti onoliko interesa koliko moju pažnju može zadržati. Estetske savršenosti su mi zanjimljive u trajanju jednog pogleda. U ženskom slučaju traje možda 3 pogleda.
Neprivlačan muškarac će dobiti nula pogleda. Što znači da će privlačan muškarac dobiti beskonačno puta više pogleda od neprivlačnog.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 18:30   #232
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Neprivlačan muškarac će dobiti nula pogleda. Što znači da će privlačan muškarac dobiti beskonačno puta više pogleda od neprivlačnog.
Nekako sam uvjerena da nas dvoje različito percipiramo taj pojam.
Moraš ga pogledati barem jednom, makar da ocijeniš da li je "neprivlačan".
Kao što već spomenuh, na kratkoročne staze ljepota (fizička privlačnost) je definitivno prednost ali ne mora biti jedini "uvjet" .
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 19:04   #233
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Moraš ga pogledati barem jednom, makar da ocijeniš da li je "neprivlačan".
Na potpuno isti način pogledaš privlačnog i neprivlačnog muškarca?

Neprivlačnu curu uhvatim samo perifernim vidom ili proletim pogledom, dok na iznimnoj privlačnoj zadržim pogled.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 21:20   #234
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Na potpuno isti način pogledaš privlačnog i neprivlačnog muškarca?

Neprivlačnu curu uhvatim samo perifernim vidom ili proletim pogledom, dok na iznimnoj privlačnoj zadržim pogled.
Vi drugačije "gledate", mislim nikada sasvim estetski. Za razliku. Dakle da, isti pogled uglavnom dobije svaki muškarac, a njime se doslovno isključuju samo Quasimodovi bliski rođaci. Ostali zasluže drugi pogled, ili naravno ne.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 22:42   #235
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Neke žene na seksualan način gledaju i druge žene Neke (ja ne) i kao odabir za dugoročan odnos. Bira se "slično" kao i kad se bira muškarac, na temelju privlačnosti (svakakvih vrsta)
A kad je riječ o takvim pogledima bliža sam "muškom" nego "ženskom" ponašanju i selekciji.

Mogu i o muškim primjerima. Iznimno fizički privlačan muškarac (ili bilo koji drugi zapravo) će dobiti onoliko interesa koliko moju pažnju može zadržati. Estetske savršenosti su mi zanjimljive u trajanju jednog pogleda. U ženskom slučaju traje možda 3 pogleda.
Ali spominješ dvije fizički jednako privlačne osobe i biraš onu kaj ima bolji karakter. Pitanje je kaj da su dvije sestre različite vanjštine i karaktera.Pa sad ti izaberi onu koja je karakterno mrak ,a fizički je quasimodo. Bi li nju povela sa sobom u postelju?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 23:21   #236
Ma osobnost prije svega. Ok, ne sad quasimodo, ali cesce su me zaintrigirali totalno prosjecni tipovi od klasicnih ljepotana. Tu ima toliko faktora; od neverbalnog do vrebalnog, mirisa, ophodenja...
Kako je receno gore, ugodno oku moze biti interesantno na krace staze (naravno i na dulje ako se poklopi cijeli paket), ali to nije nesto sto zadrzava drugu osobu dugorocno.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 23:39   #237
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Ma osobnost prije svega. Ok, ne sad quasimodo, ali cesce su me zaintrigirali totalno prosjecni tipovi od klasicnih ljepotana. Tu ima toliko faktora; od neverbalnog do vrebalnog, mirisa, ophodenja...
Kako je receno gore, ugodno oku moze biti interesantno na krace staze (naravno i na dulje ako se poklopi cijeli paket), ali to nije nesto sto zadrzava drugu osobu dugorocno.
Eto vidiš da nije osobnost prije svega. AKo ti netko nije fizički privlačan ma kako da je karakterno mrak ja ne kužim kako ti odjednom može postat privlačnim?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 23:45   #238
Ma smisao za humor je također jako bitan jer naravno standup komičari najviše trpaju
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 23:50   #239
Ipak je stvar uglavnom u sredini izmedu quasimoda i manekena. Iako, toliki ljudi su se voljeli i vjencali iako jedno od njih ima trajne invaliditete tipa sprzena faca i slicno. Ali glupo je govoriti o ekstremima, mislim, tko uopce srece quasimoda u nocnom izlasku?
Ali da ti netko moze s vremenom postati privlacan-oooo,moze itekako. Meni se desilo preko nekoliko puta. Isto tako, netko od cije bih ljepote pala na dupe u startu bi mi kasnije bio odbojan kada bih mu bolje upoznala karakter.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 00:06   #240
Pa ja često srećem quasimode po svukud!? Valjda onda postoje vizualni i karakterni ljudi. Ja sam navek biral ljude za druženje po vizualnim karakteristikama.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger