Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2017., 17:30   #61
Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
konstruktivan i pametan savjet
Čovjek je dobivao konstruktivan i pametan savjet dok je svojim upisima vodio temu u tom smjeru - a već je pri dnu prve stranice poprilično pokleknuo...

Edit: "konstruktivni i pametni savjeti" koji se svode na "samo se makni od nje i sve će biti OK" i na "Ti si OK, a ona je kravetina" jesu ispoljavanje vlastite humanosti, ali su kurac od savjeta: on nije OK, problem je dublji od šopinga i jebene vode - a ona je, bila kravetina ili ne, potpuno nebitna.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 17:38   #62
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Sta da mu savjetujem ? Ne daj da ti bilo ko naredjuje sta da radis ako to ne zelis uraditi ? Ako napravi scenu ona je ta koja ce ispasti luda
meni nikako nije jasno zašto se on gura u taj šoping s njih dvije ako se one razumiju i dobro im je a njemu nije...nikada ne idem u šoping s nekim ali i ako je netko slučajno sa mnom kupujem točno određenu stvar i magla...da znam da sam u društvu osobe čije me ponašanje iritira maknula bih se što prije a ne bih potencirala scenu...koji je uopće smisao u sukobu osoba koje se ionako ne podnose ili nisu kompatibilno društvo?
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 17:56   #63
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
meni nikako nije jasno zašto se on gura u taj šoping (...) koji je uopće smisao u sukobu osoba koje se ionako ne podnose ili nisu kompatibilno društvo?
Pojašnjenje se krije u nizu rečenica o tražiteljici vode:

"Postoje izgledi da ona želi držati moju stvar..."

"Nadam se da ću imat prilike za revanš"

"Snjim je jer nemre nać bolje" (s dečkom, op. LB)

"Odi malo kod svog dečka koji te seksualno privlači."

Fakat treba objašnjavati? Sumnjam.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 18:55   #64
a i to šta kažeš...svašta i ja pitam
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 03:35   #65
Cijela tema se pretvorila u big brother samo što niko niš ne jebe. I mogu samo reći da ovaj lord byron zasigurno za prijatelje(ako ih uopće ima dalje od domene forum hr) ima samo papke i pičkice i cure jer normalan čovjek ga nebi trpio da se tak ponaša i u stvarnom životu, frajer nije složio ni jedan jednoznačan post nego baca nekakve enigmatike i rebuse. Glup je.
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 04:00   #66
Quote:
Mikkiko kaže: Pogledaj post
U shopping iskljucivo idem sama, (i bez zena), ali, sto su za tebe pizdeki?
Oni koji guraju djecja kolica, kuhaju, spremaju, vole svoju dragu a da to ne skrivaju?

Edit: Nabrojala sam nesto od onoga zbog cega se danas muskarce naziva pizdekima.
Ne naziva se radi toga muskarce pizdekima. Sve nabrojano su lijepe i ocekivane odlike normalnog muskarca.

Pizdeki su oni koji rade svasta da dodju do pipice, najcesce budu frendzonirani i isfrustrirani jer su glumili dobrotu, a na kraju drugi jebu.

Ne znam od kud ti ideja da na ovoj temi to potegnes i od kad se to dobre muzeve i oceve naziva pizdekima?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 07:14   #67
Pizdeki funny stivo za dobro jutro
Sudbina kleta, pocinje karijeru sa pizdekom a napreduje u papucara
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 07:45   #68
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne naziva se radi toga muskarce pizdekima. Sve nabrojano su lijepe i ocekivane odlike normalnog muskarca.

Pizdeki su oni koji rade svasta da dodju do pipice, najcesce budu frendzonirani i isfrustrirani jer su glumili dobrotu, a na kraju drugi jebu.

Ne znam od kud ti ideja da na ovoj temi to potegnes i od kad se to dobre muzeve i oceve naziva pizdekima?
Ti ne ides sa zenom u soping, dakle dobri i pravi muskarci to ne rade. Fora ideja. Nego, mene zanima da li se pod sopingom racuna i odlazak u Bauhaus? Ili po kruh? Sto ti uopce smatras sopingom da je to takav big nono za prave muskarce?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 07:59   #69
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ti ne ides sa zenom u soping, dakle dobri i pravi muskarci to ne rade. Fora ideja. Nego, mene zanima da li se pod sopingom racuna i odlazak u Bauhaus? Ili po kruh? Sto ti uopce smatras sopingom da je to takav big nono za prave muskarce?
A kaj ti mislis, o kojem shoppingu pricam?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 08:21   #70
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kaj ti mislis, o kojem shoppingu pricam?
Mislim da pricas o sopingu kakav si imao sa svojom bivsom zenom. Kakav tocno je bio ne znam.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 09:28   #71
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
A sta mu reci kada je papucar i zna i on to sam. Nije joj trebao donijeti vode taman 100 puta ponovila i pravila scenu. Ali sta ces kada nema kicme.
Čisto sumnjam da jedva punoljetno dijete može biti papučar.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kak ce se meni platiti?
U čekovima.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Čovjek je dobivao konstruktivan i pametan savjet dok je svojim upisima vodio temu u tom smjeru - a već je pri dnu prve stranice poprilično pokleknuo...
Mislim da znaš o čemu pričam.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kaj ti mislis, o kojem shoppingu pricam?
Uglavnom ženski rod koji ja poznajem voli ići sam u šoping ili sa drugim ženskim rodom. Gnjavaža je i jednom i drugom ako se on dosađuje, a ona na silu hoće da on sudjeluje. To je i mojoj djeci bilo gnjavaža jer su različitog spola. Zato sam išla posebno sa svakim, a sa sinom je trajalo točno toliko koliko je trebalo da uđe u dućan, uzme šta mu se sviđa i idemo ća.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 09:30   #72
Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
Čisto sumnjam da jedva punoljetno dijete može biti papučar.


U čekovima.


Mislim da znaš o čemu pričam.


Uglavnom ženski rod koji ja poznajem voli ići sam u šoping ili sa drugim ženskim rodom. Gnjavaža je i jednom i drugom ako se on dosađuje, a ona na silu hoće da on sudjeluje. To je i mojoj djeci bilo gnjavaža jer su različitog spola. Zato sam išla posebno sa svakim, a sa sinom je trajalo točno toliko koliko je trebalo da uđe u dućan, uzme šta mu se sviđa i idemo ća.
Vidim da ti razumijes o cemu pricam.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 09:34   #73
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Mislim da pricas o sopingu kakav si imao sa svojom bivsom zenom. Kakav tocno je bio ne znam.
Dok ti pak ne razumijes.

I ne, nije samo moja zena u pitanju.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 10:32   #74
Po meni nisi papučar ako ideš sa suprugom ili curom u kupovinu.Papučar si ako ideš sa ženom koju si neki dan upoznao i sve to platiš.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 10:39   #75
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Po meni nisi papučar ako ideš sa suprugom ili curom u kupovinu.Papučar si ako ideš sa ženom koju si neki dan upoznao i sve to platiš.
Papučar je relativan pojam. To nema veze sa konkretnom radnjom, nego motivom i djelovanjem kontra svog uvjerenja.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 10:45   #76
Držanje vrećica po šoping centrima neće napraviti tvoj penis provlačnijim curki koja te šalje po vodu.

Uzgajanje kičmice bi moglo rezultirati tako nečim.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 10:48   #77
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Po meni nisi papučar ako ideš sa suprugom ili curom u kupovinu.Papučar si ako ideš sa ženom koju si neki dan upoznao i sve to platiš.
Razlozi zasto netko nekome nesto plati mogu biti svakakvi i nisu bas tako jasan indikator papucarstva, papkarstva, cega god. Ljudi placaju i daju novac i ljudima koje uopce ne znaju, donira se novac, poklanja, posudjuje. Jel svaki put namjera cista - naravno da ne, ali ne bih bas osudjivala nekoga samo na temelju toga sto je nekome nesto platio, a malo se znaju.

Ono sto meni vristi papak je netko tko udje u vezu s zenom koja ga izludjuje, cije ponasanje mu je toliko odbojno da se mora prozvati pravim muskarcem koji ne ide u soping jer pravi muskarci to ne rade. Odaberes si zenu koju mozes podnijet samo u dvije situacije od kojih je jedna ona bezgacna pa se onda razmeces okolo pravilima o tome sto rade pravi muskarci.

Ima li zena s kojima ne bih u soping ni da mi plate? Naravno da ima. Al ima i onih s kojima mi se nece dic kosa na glavi. Da si od te dvije biram jednu za partnericu, pa sta ja znam, nisam pravi muskarac, al odabrala bih onu s kojom mi je ugodno.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 11:05   #78
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Razlozi zasto netko nekome nesto plati mogu biti svakakvi i nisu bas tako jasan indikator papucarstva, papkarstva, cega god. Ljudi placaju i daju novac i ljudima koje uopce ne znaju, donira se novac, poklanja, posudjuje. Jel svaki put namjera cista - naravno da ne, ali ne bih bas osudjivala nekoga samo na temelju toga sto je nekome nesto platio, a malo se znaju.
Slažem se ali plaćanje iz humanitarnih pobuda je drugo.Ako ona očekuje i ne ponudi se da plati tu svoju robu jer on kao treba biti "pravo" muško a on se povinuje-papučar je.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 11:06   #79
Čak i Hrvatski jezični portal ima definiciju papučara, tako da privatne definicije zadržite za sebe: "(iron.) muž koji je podčinjen ženi, koji je pod ženinom papučom ". Možemo ovu definiciju s braka ekstrapolirati na vezu, nije problem.

Ako govorimo o ovome topicu, problem je kristalno jasan: prijateljica se jebe s drugim, a autor se ne sviđa samome sebi jer zbog jebene vode doživljava sebe kao slabića - a jako, jako prezire slabiće, fura se na prave muškarce i očajnički bi htio biti jedan od njih.

Ako govorimo o generalizaciji ovoga topica: svašta ljudi proglašavaju dobrim, pa i sretnim vezama - od nepije i netuče me osim kad popije, preko puši i ne pizdi jako kad idem s dečkima van, pa do gledanja u istom smjeru - samo nek me ne zajebava s tim njenim ženskim pizdarijama. Njihove veze, njihova proglašavanja, meni ni iz džepa ni u džep.

Problem počinje onoga trenutka kada se perspektiva vlastite veze počne prodavati kao kanon. Ukratko, šoping s njom - ako je to šoping s nekom pravom njom - može biti i zajebancija i zabava i zanimljivost... i predigra .

O, kako mi pati spolovilo zbog toga što će netko vezno limitiran posegnuti za ovom ili onom karakteriziracijom. Je, u pravu ste, grožđe je jebački kiselo, ali nedamseja .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 11:07   #80
Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
Papučar je relativan pojam. To nema veze sa konkretnom radnjom, nego motivom i djelovanjem kontra svog uvjerenja.
a to kontra uvjerenja se ogleda u konkretnoj radnji tj.pećinskom financijskom injekcijom u nadi da će se domoći seksa ili veze
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.