Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2017., 21:34   #281
A da je bar došla opet zahvalna što je uopće tamo kao u Rio, al tak je to kad si olimpijski pobjednik pa svi očekuju zlato.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:44   #282
Mislim da definitivno nesto je Saru jako smetalo ovdje..vec kod predstavljana..nije ni sekundu pricekala odmah je pobjegla od kamere
Pa prvi hitac cim je izasla na atletsku stazu odmah je bio zalet, nije ni par sekundi pricekala da se koncentrise..
Steta jer malo bolji hitac bi bila medalja..ja joj nis ne zamjeram ni ovako..
tomito is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:47   #283
Petersen ostala bez finala


Sad ce Dalilah
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:48   #284
Ma nema joj se što zamjerat, cura je četvrta na svijetu, a dolazi iz zemlje u kojoj su uvjeti za atletiku na razini Burkine Faso.

Ali treba vidjet što je muči, a meni se kao najizglednije čini da je problem psihičke prirode - jedna stvar je doći kao "mlad i lud" i nitko ne računa na tebe na veliko natjecanje, a druga stvar kao jednako mlad s hrpom tereta i očekivanja uvijek "pametne" nacije.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:53   #285
A treća je stvar da su kod mladog sportaša oscilacije normalne. Iako se s rezultatom 64.95 po meni, nema razloga govoriti o podbačaju.
Iako bih se i ja pridružio mišljenju da je možda ovdje glava najviše "kriva". Pod "kriva" uopće ne mislim da je razočarala i podbacila.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:56   #286
Eto, toliko o bacanju Bowie u finish liniju, ipak je malo preveć zaronila i ozljedila se

Upravo to. 4. mjesto u svijetu za curu od 22 godine.Respekt
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:56   #287
I to naravno, u konačnici ima i solidan rezultat, ali više je "problematično" to da je od 9 hitaca u Londonu imala samo taj 1 normalan (zna tako i Sandra, ali koplje je ipak tehnički lakše od diska) a imala je 3-4 baš onako užasna.

Vjerojatno prevelik pritisak ipak, bezrazložno. Ima vremena, malo radit na tome, pred njom je još hrpa velikih natjecanja
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:56   #288
Za curu za koju nitko nije čuo do prije godinu i pol sad ljudi kažu da je 4. mjesto na SP-u flop.

Nije u Riju pobijedila jer je superiorna, nego jer je imala svoj dan, Špotakova nije bila na svom nivou, itd., u prijevodu, puno toga joj se poklopilo. Još uvijek nije u karijeri imala neki dominantan period kao Sandra ili, još ranije, Blanka, pa da je zlato, ili čak i medalja, imperativ.

Naravno, ljudi koji su vidjeli da je bila zlatna na OI su pretpostavili da automatski mora biti tako i ovdje, ali jebiga, to je kod nas valjda uvijek tako.

Ovaj rezultat je bio sasvim u rangu očekivanog, i to je to.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:01   #289
Koja priča o Barberu
markoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:04   #290
Ova emisija ima manje smisla od one vaterpolske i to za vrijeme natjecanja
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:13   #291
Norma za ulazak u finale bila je 63.50. Sara je od 9 ukupno hitaca imala jedan točno toliki i jedan dalji. ostalo je sve ispod toga. Postoji razlog za to.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:16   #292
Kendricks

Lavillenie bi mogao ostat bez medalje
markoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:17   #293
Sandra nastupa u petak ujutro u kvalifikacijama. U nedjelju je finale.

Poslano sa mog 6039Y koristeći Tapatalk
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:21   #294
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Norma za ulazak u finale bila je 63.50. Sara je od 9 ukupno hitaca imala jedan točno toliki i jedan dalji. ostalo je sve ispod toga. Postoji razlog za to.
Meni je na zaletu djelovala nesigurno, pogotovo kad treba izbacit koplje

Jednostavno imam filing da joj se nisu poklopile neke stvari ovdje i to je to. Kao što recimo Stipi jesu. No kako god, ovo 4. mjesto je fantastičan uspjeh i nakon pobjede na U23 i još nekih rezi ove god., ovo je definitivno potvrda da nije bila "one day wonder" i da bi s godinama mogla napraviti još dosta velikih stvari.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:26   #295
Mali francuski gnom se izvukao

Slavlje Konsenzusa prije cilja
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:29   #296
Kako su rekli u studiju, njene trenutne godine su zelene godine za tu disciplinu. koliko sam skužila, 28.je idealna. a Sara ima još podosta natjecanja do tada. srčana je, uopće ne sumnjam da ju čekaju velike stvari.

djelovala je jako zabrinuto cijelo vrijeme, al fakat nema razloga, mi uživamo gledajući ju i znajući da imamo atletičare u finalima disciplina koje su kod nas slabije popraćene od pikada

bez uvrede ijednom pikadisti, ja ga volim
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:30   #297
svaka čast Sari, četvrto mjesto je super, bitno da zadržava tu neku konstantu dobrih rezultata, nema tu podbačaja, podbačaj bi bio da je sad ispala u kvalifikacijama, sve je ovo dobro, još će se ona psihički srediti kad bude iskusnija, ima tek 22 godine, karijera je pred njom, naši odmah očekuju zlato i medalje, al polako, ima vremena
runaway88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:39   #298
Bosse po trnju
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:40   #299
Amos bez medalje :klap:
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:43   #300
A Britanac??? Dobro pa su Balog i Šapit rekli da je totalno slučajno u finalu, liku pobjegne bronca za 4 stotinke
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.