Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 12:14   #481
I meni se blizi pms period.
Sad sam jurila po Ilici ko furija. Onda sam stala i umalo se rasplakala.
Imam razlog, ali brijem da reagiram preintenzivno.

I sad sjedim za kompom s knedlom u grlu.
Upitan mi je planirani godisnji zbog hrpe stvari i to me tjera fakat u plac. Recite da ne pretjerujem.

Plus dosli mi kolege i za vikend im moram biti animator, ne znam kako cu ovakva.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:45   #482
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
I meni se blizi pms period.
Sad sam jurila po Ilici ko furija. Onda sam stala i umalo se rasplakala.
Imam razlog, ali brijem da reagiram preintenzivno.

I sad sjedim za kompom s knedlom u grlu.
Upitan mi je planirani godisnji zbog hrpe stvari i to me tjera fakat u plac. Recite da ne pretjerujem.

Plus dosli mi kolege i za vikend im moram biti animator, ne znam kako cu ovakva.
isuse

točno znam kak se osjećaš. točno. u svaki milimetar očaja :/

ja sam se za svoj jučer izborila al mi je uzelo živaca poprilično :/
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:48   #483
Sad groznicavo razmisljam kako da ipak pobjegnem na tjedan dana. Mozda cu, uz vise radni odmor no sto planirah, uspjeti otici.

Ali veselim se tome 2 mj i eto iskrsne sranje.
Ni prvi dio GO mi nije ispao bas idealan tako da sam ovog ljeta kronicno neodmorena.

PMS je jos slag na tortu.

Super da si se izborila
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:50   #484
Ja sam se na mrtvo ime posvađala za svoj. Danas vidim da je odobren. Ali bila sam spremna otkaz dati jer su me ove godine ranije već sjebali za godišnji koji mi je trebao i sad probali opet. A prije toga su me na odobreni godišnji pitali da kao ipak promjenim jer im je nezgodno.
Doslovno sam ih pitala da kad bih ja onda mogla na godišnji s obzirom da me odbiju za svaki koji ekšuali trebam.
Očajna sam bila.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:54   #485
A vjerujem. Smecad.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:43   #486
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Upitan mi je planirani godisnji zbog hrpe stvari i to me tjera fakat u plac. Recite da ne pretjerujem.

Plus dosli mi kolege i za vikend im moram biti animator, ne znam kako cu ovakva.


ovo bi me natjeralo u ocaj i u normalne dane, pod PMS-om bi padale glave
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:58   #487
Ja sam se prvi put u x godina uspjela uskladiti s čmž za godišnji, s tim da je njemu ovo prvi ljetni godišnji u 5 godina.

Taj dan kad smo popodne trebali putovati smo otkazali jer smo uzeli macku staru 3 tjedna i nismo je imali kome ostaviti jer je morala jesti na bočicu svaka dva sata, po danu i noći.
Našli smo je par dana ranije, nismo to tako planirali.

Bili smo doma, bilo je 593 stupnjeva u stanu i nismo palili klimu jer je gospodična bila pothlađena.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 15:00   #488
A slatko zrtvovali ste GO zbog bebice
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 15:07   #489
A da.

Nego, predlažem bluntove s okusom za PMS. Ima od višnje, naranče, mojita, maple syrupa, cookiesa i jos nečeg, ali sam zaboravila.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 12:33   #490
Evo me u punom jeku.
Dve-tri noci vec sanjam neka sranja, neugodno mi i napisati
Osula sam se pristevima kao zaba, pogotovo po vratu i celjusti, jagodicama i sljepoocnicama (moje najgore zone).
Ne znam sta je ovaj mjesec ali nista mi ne stane u zeludac i riga mi se, a pokusala sam jesti, bog zna da jesam

Na kraju izgleda da ipak idem na godisnji, da ne idem mislim da bi non stop plakala.
Doma smo jucer imali razgovor na temu 'ja ne shvacam kako ti iz dana u dan mijenjas misljenje??'
Godinama smo skupa. Deal with it vise

Mislim da cu dobit nocas ili sutra.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 22:54   #491
U ogavnom sam pms-u. Zadnjih pola godine ili više primjećujem ili je sve gore, ali odvratno je. Još i ovo užasno ljeto koje nikako da crkne. Ne znam je li mi gore to ili kad dobijem pa umirem od bolova i slabosti i simptoma koji su sve gori s godinama. Najgore je što kod žena koje imaju sve to skupa problematično ne vidim da to postane ikad bolje. Dapače.
I ne moram se uopće ni pitati je li to pms, odvratne potkožne akne mi dovoljno govore. Ni ne vide se na van, samo me boli pola brade.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 19:27   #492
Nisam u PMS-u, počeli plodni dani.
me već bole.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 09:48   #493
Tko je ono pisao da pejnkilere valja uzimati prije početka menge? Hannah? Jel to vrijedi i za ketonale?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 09:59   #494
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Tko je ono pisao da pejnkilere valja uzimati prije početka menge? Hannah? Jel to vrijedi i za ketonale?
Ja uzimam ketonale i da, najbolje prođem kad uhvatim moment prije prave boli. I prva 3 dana po jedan ujutro čim otvorim oči.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 12:13   #495
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Tko je ono pisao da pejnkilere valja uzimati prije početka menge? Hannah? Jel to vrijedi i za ketonale?
Ja drmam šumeće brufene dan prije cca i prva 3 dana bolilo-ne bolilo bar 2-3 dnevno.
Ketonal ko ketonal, ako je to tvoja drogica od izbora, par komada dan prije nece te ubit.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 15:11   #496
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
drogica od izbora
Oh.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 16:57   #497
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Tko je ono pisao da pejnkilere valja uzimati prije početka menge? Hannah? Jel to vrijedi i za ketonale?
Da, naravno, prije pocetka jake boli, cim osjetis da hoce bol krenuti, a ako naciljas dan prije menge, navodno ibuprofen (a pretpostavljam i ketoprofen) moze smanjiti jaka krvarenja.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 17:18   #498
Ma nema kod mene jako, da se usudim, mogla bih nositi dnevne uloške ja bih radije da šljusne i da sam gotova za dva dana. Navodno rakija pomaže.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 20:52   #499
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Ovaj PMS mi je jedan od žešćih u zadnje vrijeme. Krivim temu
Moć sugestije je gadna stvar. Navodno studenti medicine redovito pate od simptoma bolesti o kojima trenutno uče.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 20:56   #500
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
U ogavnom sam pms-u. Zadnjih pola godine ili više primjećujem ili je sve gore, ali odvratno je. Još i ovo užasno ljeto koje nikako da crkne. Ne znam je li mi gore to ili kad dobijem pa umirem od bolova i slabosti i simptoma koji su sve gori s godinama. Najgore je što kod žena koje imaju sve to skupa problematično ne vidim da to postane ikad bolje. Dapače.
I ne moram se uopće ni pitati je li to pms, odvratne potkožne akne mi dovoljno govore. Ni ne vide se na van, samo me boli pola brade.
Ako ti se s godinama pogoršava, provjeri ultrazvukom da li možda imaš miome ili ciste, i jedno i drugo može pogoršavati bolove i naticanje trbuha. S tim da miomi mogu izazvati i jača krvarenja, a ciste hormonske igre.

Mene je mama utješila da će jednog dana kad izgubim menstruacije to sve proći, pa sam optimistična prema budućnosti...
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.