Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 23:04   #1
Gde mogu da povećam penis

Pozdrav, imam penis od 15 cm. Zanima me kako i gde mogu da ga povecam i po kojoj ceni? Inace sam iz Niša. Problem mi je to što sam jako krupan i više 10 godina idem u teretanu, a kada se skinem smejurija. Molim vas pomozite mi, ova agonija me uništava. Doći ću i u ZG na operaciju, samo mi dajte pouzdane kontakte. Izvinjavam se što ovako upadam iako nisam iz Hrvatske, ali više ne znam šta da radim. Čitao sam negde da u Zg ima dobar doktor koji to radi. Zanima me da li ima neko ko je od vas to radio? Hvala.
Ko bi rekao is offline  
Old 14.08.2017., 23:20   #2
Quote:
Ko bi rekao kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam penis od 15 cm. Zanima me kako i gde mogu da ga povecam i po kojoj ceni? Inace sam iz Niša. Problem mi je to što sam jako krupan i više 10 godina idem u teretanu, a kada se skinem smejurija. Molim vas pomozite mi, ova agonija me uništava. Doći ću i u ZG na operaciju, samo mi dajte pouzdane kontakte. Izvinjavam se što ovako upadam iako nisam iz Hrvatske, ali više ne znam šta da radim. Čitao sam negde da u Zg ima dobar doktor koji to radi. Zanima me da li ima neko ko je od vas to radio? Hvala.
Svakih 10000 postova na forumu povecava poprilicno.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 14.08.2017., 23:26   #3
nađeš neku sa malim sisama i ako se usudi spomenuti veličinu ti odmah njoj: "aha! a tiiiii..." Možda ćeš se bolje osjećati
Mihail Suslov is offline  
Old 14.08.2017., 23:30   #4
Aj ne zajebavajte me, ako neko ima da mi pomogne, neka mi kaže.
Ko bi rekao is offline  
Old 14.08.2017., 23:33   #5
nema tu pomoci
nadam se da ne uzimas steroide?
ZgSash is offline  
Old 14.08.2017., 23:33   #6
Nije moguće.

/thread
Heavy is offline  
Old 14.08.2017., 23:34   #7
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nema tu pomoci
nadam se da ne uzimas steroide?
Steroidi smanjuju jaja a ne kurac. Dapače kurac ponekad i "povećaju" jer se poveća protok krvi pa je erekcija jača.
Heavy is offline  
Old 14.08.2017., 23:36   #8
Kako nema? Citao sam da ima operacije koje mogu do 3 cm. da povećaju.
Ko bi rekao is offline  
Old 14.08.2017., 23:38   #9
Quote:
Ko bi rekao kaže: Pogledaj post
Kako nema? Citao sam da ima operacije koje mogu do 3 cm. da povećaju.
Misliš da je to zbilja legit i da valja, da već pola svijeta nebi štedjelo za takvu operaciju? Razmisli malo s mozgom.
Heavy is offline  
Old 14.08.2017., 23:38   #10
Pare nisu problem, to da kažem odmah.
Ko bi rekao is offline  
Old 14.08.2017., 23:38   #11
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Steroidi smanjuju jaja a ne kurac. Dapače kurac ponekad i "povećaju" jer se poveća protok krvi pa je erekcija jača.
znam, govorim o ukupnom dogadanju, na kraju svega
ZgSash is offline  
Old 14.08.2017., 23:41   #12
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Misliš da je to zbilja legit i da valja, da već pola svijeta nebi štedjelo za takvu operaciju? Razmisli malo s mozgom.

Pa otkud znam, čuo sam da to rade dosta njih. Čuo sam je u Beogradu 2016 uradjeno od prilike 500 zahvata.
Ko bi rekao is offline  
Old 14.08.2017., 23:43   #13
Quote:
Ko bi rekao kaže: Pogledaj post
Pare nisu problem, to da kažem odmah.
Nema takvih operacija, čak i ako ima to je u stilu onih za povećanje visine "leg lengthening", znači prevara i smeće.

Jedini način da dobiješ neki minimalan pomak je možda, hormon rasta HGH jer on povećava apsolutno sve, od unutarnjih organa, srca, glave, kostiju, pa čak i penisa.

Međutim taj pomak je kod nekih, kod nekih je minimalan a kod nekih se niti ne dogodi. Plus kad uzmeš u obzir da je pravi hormon rasta užasno teško nabavit i da je 80 % toga fejk, ne isplati se.
Heavy is offline  
Old 14.08.2017., 23:44   #14
Quote:
Ko bi rekao kaže: Pogledaj post
Pa otkud znam, čuo sam da to rade dosta njih. Čuo sam je u Beogradu 2016 uradjeno od prilike 500 zahvata.
Gdje si to čuo, na ulici? Na stranici? Daj neki izvor.
Heavy is offline  
Old 14.08.2017., 23:47   #15
Gledao sam klip na youtubeu di jedan frajer iz Meksika od 14 godine navlači penis i izdužio ga metar i nešto. Nije upotrebljiv (mora piškiti kroz neku cijevčicu) i morat će mu ga doktori odrezati prije nego sam otpadne, ali neko vrijeme će imati najduljeg na svijetu.
Zek0slav is offline  
Old 14.08.2017., 23:47   #16
Ne mogu da nadjem za Beograd, ali evo za NS. NS je 5 puta manji pa se dosta rade
http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Ves...ja-penisa.html
Ko bi rekao is offline  
Old 14.08.2017., 23:49   #17
Znam da sam negde čitao da u Zg ima neki navodno najbolji i da ima puno zadovoljnih korisnika, zato sam i pitao na hrvatskom forumu.
Ko bi rekao is offline  
Old 14.08.2017., 23:52   #18
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Gledao sam klip na youtubeu di jedan frajer iz Meksika od 14 godine navlači penis i izdužio ga metar i nešto. Nije upotrebljiv (mora piškiti kroz neku cijevčicu) i morat će mu ga doktori odrezati prije nego sam otpadne, ali neko vrijeme će imati najduljeg na svijetu.

Veruj mi da skoro nisam pročitao nista ludje od ovog posta.
Ali sada ljudi, molim vas, nemojte me ismevati.
Ko bi rekao is offline  
Old 14.08.2017., 23:53   #19
Quote:
Ko bi rekao kaže: Pogledaj post
Ne mogu da nadjem za Beograd, ali evo za NS. NS je 5 puta manji pa se dosta rade
http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Ves...ja-penisa.html
Zanimljivo. Sumnjiv članak a i stranica. Ali da li ti išta znaš o toj operaciji? Po kojem prinicpu ona funkcionira, na koji način "dobiješ", koji je postupak? Ako ne znaš ništa o tome...
Heavy is offline  
Old 14.08.2017., 23:57   #20
a da mu netko kaže da 15 cm nije maleno

dakle - 15 cm nije maleno

__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger