Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 20:36   #21
Ne ulaže se u slavoniju zašto bih se onda i u komad asfalta?
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 20:48   #22
Mogla se staza napraviti u Slavoniji. Mjesta ima, zemlje ima, ne bi škodilo da se tamo otvori nešto što bi privuklo kojeg čovjeka.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 20:51   #23
Quote:
Brichi kaže: Pogledaj post
Uz veliko poštovanje riječkim sportskim entuzijastima, staza je na tom mjestu napravljena nestručnom procjenom lokacije, ako je itko išta i procjenjivao.
Izložena prevelikim temperaturnim oscilacijama tokom dana, previše vjetra godišnje, zimi nepredvidivo upotrebljiva, radi suludog vjetra koji se nepredvidivo obrušava s okolnih brda, često i sa snijegom.
I sad imamo to što imamo - stazu koja nikad nije završena. Gola staza i betonirana nadstrešnica, dobro projektirana i navrat-nanos izgrađena nije autodrom. To je možda tek oko polovice troška, ako i toliko, za trkalište.
Nije na državi da gradi autodrome. Oni ipak, danas više nego ikad prije je to važno, moraju biti financijski samoodrživi.

Ecclestone je to dobro uočio i kupio tada Le Castellet, Paul Ricard, stazu u boljem podneblju, trasiranu za auto, ne za moto sport, s dugim pravcem, odličnu za testiranja. Zadnjih 20-ak godina više ne pratim kako je sad tamo, ali ono što jest - riječka staza trasom, omjerima pravaca i zavoja nije autodrom, nego motodrom, pogrešno je određene lokacije, sasvim neisplaniranog financiranja održavanja (koje, usput rečeno, već za nekoliko sezona iznosima nadmaši traljavu socijalističku izgradnju) i to nema veze s vlašću, ni starom, ni novom, a sasvim je deplasirano tvrditi da bi netko trebao politički pomoći financiranju staze zato što se rodio u tom kraju. To rade rodjaci, a nadam se da ovdje nema puno simpatizera takvog načina razmišljanja. Ili ipak ima?
Grobnik (staza) je prvenstveno napravljena kao moto staza. Mislim da se nije išlo s planom da se na njoj voze auto trke, mada se ipak voze. Za auto trke je preuska. Nakon ulične trke od Rijeke do Opatije i nazad (Preluk) to je svojevremeno bi ogroman iskorak . Gledao sam tih 70'- tih godina ondašnje trke motora. Onda su se vozile klase od 50cm3, 80cm3, 125cm3, 250cm3, 350cm3 i 500cm3 za razliku od današnje tri! Bilo bi super kada bi se ponovo vratilo svjetsko moto prvenstvo!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 21:00   #24
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
95 % zemlje je kupljeno za 7e, šta su ovi koji su to prodali bili blesavi? a izgleda da jesu jer su i oni mogli trežiti 200e i ne prodati ništa ,i sad imaš situaciju da je prošla baba s kolačima,ko je prodao je prodao,ko nije nikad više ni neče.....jer više niko ne gradi nikakvu f1 stazu.....niti će je graditi
Pa njihov problem sto su prodali? Sta bi sad ovi koji nisu prodali, jer im se eto nije prodavalo, trebali biti solidarni s investitorom? Ja da imam tamo komad zemlje, od recimo 2000 kvadrata, nista posebno. I sad hoce da im prodam to za 14 000 Eura? Zato sto su i drugi prodali po toj cijeni? Ne zelim, ne trebaju mi novci, i bas me briga. Zasto sam sam ja u toj prici bad guy?


Pa za pocetak, ne vjerujem u pola ''cinjenica'' iz tog clanka. Navodno su ulozili 10 milijuna eura u otkup zemlje i izradu projekta. Kao, otkupili 95% zemlje, i sad je sve stalo zbog pohlepnika. Mos mislit. Pojma nemam koliko su platili izradu projekta, ali hajdemo se praviti da je to milijun eura. Dakle ostaje 9 milijuna eura za zemlju. po 7 Eura kvadrat, to je 1 285 715 m2. Ako su otkupili 95% zemlje, ostalo je jos 64 000 kvadrata, nek je sve po 200 Eura, bas onako dranje, to je investitoru jos 12,8 milijuna eura, i ima sve. Ukupno, je platio 21 milijun Eura za 1 350 000 m2 zemljista, odnosno sveg a16 Eura po kvadratu zemljista, koje automatizmom postaje gradjevinsko. Zar je to skupo?

To je kao razlog za odustajanje od investicije od 250 milijuna eura ''koja ce se brzo isplatiti''? ne samo da se odustaje od investicije, nego se ''baca'' vec ulozenih 10 milijuna Eura...


Dajte ljudi, nemojte bit naivni. To su price za malu djecu. Tko ce normalan uloziti 250 milijuna eura da bi izgradio auto/motodrom u vukojebini kraj zagreba. To je ogromna lova, skoro dvije milijarde kuna, kad ce se to vratiti, ama bas nikad. Ako je netko u prilici, neka se ode okupati na Girandellu u Rapcu, Valamar je za ovu sezonu ulozio 500 milijuna kuna, i napravio tvornicu para. Fenomenalno sredjeni hoteli, setnica, obala, longe barevi, restorani, bas, bas nesto sto nisam vidio nigdje na Jadranu, a i sire. To je najveca investicija u turizmu ove godine, i prakticno osiguran povrat novca. I sada netko ulijece s 4 puta vise novca, u Bistru... Mos mislit...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 21:08   #25
istina je da je to sve nekako nerealno i visi u zraku....

al f1 vrti dobr lovu,umjesto te staze napravljene su neke vani i te vrte dobru lovu nisam još čuo da je koja bankrotirala
Mahun is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 21:53   #26
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Pa njihov problem sto su prodali? Sta bi sad ovi koji nisu prodali, jer im se eto nije prodavalo, trebali biti solidarni s investitorom? Ja da imam tamo komad zemlje, od recimo 2000 kvadrata, nista posebno. I sad hoce da im prodam to za 14 000 Eura? Zato sto su i drugi prodali po toj cijeni? Ne zelim, ne trebaju mi novci, i bas me briga. Zasto sam sam ja u toj prici bad guy?


Pa za pocetak, ne vjerujem u pola ''cinjenica'' iz tog clanka. Navodno su ulozili 10 milijuna eura u otkup zemlje i izradu projekta. Kao, otkupili 95% zemlje, i sad je sve stalo zbog pohlepnika. Mos mislit. Pojma nemam koliko su platili izradu projekta, ali hajdemo se praviti da je to milijun eura. Dakle ostaje 9 milijuna eura za zemlju. po 7 Eura kvadrat, to je 1 285 715 m2. Ako su otkupili 95% zemlje, ostalo je jos 64 000 kvadrata, nek je sve po 200 Eura, bas onako dranje, to je investitoru jos 12,8 milijuna eura, i ima sve. Ukupno, je platio 21 milijun Eura za 1 350 000 m2 zemljista, odnosno sveg a16 Eura po kvadratu zemljista, koje automatizmom postaje gradjevinsko. Zar je to skupo?

To je kao razlog za odustajanje od investicije od 250 milijuna eura ''koja ce se brzo isplatiti''? ne samo da se odustaje od investicije, nego se ''baca'' vec ulozenih 10 milijuna Eura...


Dajte ljudi, nemojte bit naivni. To su price za malu djecu. Tko ce normalan uloziti 250 milijuna eura da bi izgradio auto/motodrom u vukojebini kraj zagreba. To je ogromna lova, skoro dvije milijarde kuna, kad ce se to vratiti, ama bas nikad. Ako je netko u prilici, neka se ode okupati na Girandellu u Rapcu, Valamar je za ovu sezonu ulozio 500 milijuna kuna, i napravio tvornicu para. Fenomenalno sredjeni hoteli, setnica, obala, longe barevi, restorani, bas, bas nesto sto nisam vidio nigdje na Jadranu, a i sire. To je najveca investicija u turizmu ove godine, i prakticno osiguran povrat novca. I sada netko ulijece s 4 puta vise novca, u Bistru... Mos mislit...
Ta zemlja nikad nije vrijedila više od 7 eura. Nikad.
Kaj je vidljivo iz toga da nitko nije za nju ni htio platiti više. Niti će itko ikad za nju platiti više.

To kaj se ekipa zaigrala je drugi par opanaka.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 22:12   #27
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Ta zemlja nikad nije vrijedila više od 7 eura. Nikad.
Kaj je vidljivo iz toga da nitko nije za nju ni htio platiti više. Niti će itko ikad za nju platiti više.

To kaj se ekipa zaigrala je drugi par opanaka.
Cek.... Zar ti stvarno mislis da je netko spreman ulupati 250 milijuna eura u Bistru? I da ce odustati ''iz principa, jer ne bu njega nitko jebal'' nakon sto je otkupio vec 95% zemlje i na to spizdio 10 milijuna eura?

Jel vjerujes i u djeda mraza?
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 00:01   #28
Ja (tj. žena) ima jednu parcelu za prodat. Njen stric il tak nešto, parcela do, isto prodaje. Došo neki lik iz Zagreba, kupil kod nas dvije parcele, dal očistit bagerom, mjernik van da točne međe označi, dal preorati, posadio lješnjake. Dakle, ulaganja za sad pun kurac na te dvije parcele, jer je bila šikara prije. Ponudim mu ja ove dvije gore, jer zainteresiran je, veli 7 eura. Meni OK, nit me zanima poljoprivreda, nit moje zanima, imaju dosta svojeg, susjed je imao kukuruz dok mu otac nije umro. E, al familija veli jok, premalo, njegovo je građevinsko do pola (platio preinaku, mislio podići vrijednost!), zagrepčanec odustao. Sad ima drek, samo zbog "pohlepe". A liku bilo jako interesantno, em šodrani put (do prvih parcela nemre čim se komarac popiša!), moju prejde sa malčerom i sadi, od familije je malčirana, trava raste, samo sadi! Prodali bi u roku keks da ovaj iz familije ne sere.....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 00:31   #29
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Cek.... Zar ti stvarno mislis da je netko spreman ulupati 250 milijuna eura u Bistru? I da ce odustati ''iz principa, jer ne bu njega nitko jebal'' nakon sto je otkupio vec 95% zemlje i na to spizdio 10 milijuna eura?

Jel vjerujes i u djeda mraza?
Lepi, dok god netko ne plati tu zemlju po suludim cijenama koje oni misle da vrijede, ona i dalje vrijedi pišljivih 7 eura. Isto kao i sva u okruženju.

A da bi vrijedila više, netko mora puno eurića iskeširati. Kad i ako se to dogodi, onda možemo govoriti o porastu vrijednosti. Do tad je to obična njiva.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 08:48   #30
Quote:
Brichi kaže: Pogledaj post
Uz veliko poštovanje riječkim sportskim entuzijastima, staza je na tom mjestu napravljena nestručnom procjenom lokacije, ako je itko išta i procjenjivao.
Jel ti uopće znaš tko je tu stazu gradio i zašto tamo?

Quote:
Brichi kaže: Pogledaj post
...riječka staza trasom, omjerima pravaca i zavoja nije autodrom, nego motodrom...
No shit, Sherlock? Ajmo probat zajedno doći do razloga zašto...nakon utrka GP Jugoslavije na Preluku, a zbog sigurnosnih uvjeta gradi se Grobnik za isti taj GP Jugoslavije u... uuuuu... čemu?

Quote:
ISB123 kaže: Pogledaj post
Ne ulaže se u slavoniju zašto bih se onda i u komad asfalta?
S koje planete si ti pak pao?
Ti si svjestan da je ovdje riječ o privatnoj investiciji?
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 10:19   #31
Pitaš me "Jel ti uopće znaš tko je tu stazu gradio i zašto tamo?"
Ako znaš nešto više od toga da je to nastavak GP utrka s Preluka kiojima tamo više nije bilo mjesto - napiši, zašto mene ispituješ?

Ako ne znaš - ja detaljno ne znam, kad se gradila bio sam petnaestgodišnjak.
U taj sport sam se uključio tek krajem osamdesetih, a u sam motociklizam tek početkom devedesetih.

Ja pak mislim da danas nakon četrdeset godina nikakvi pouzdani detalji i "pikanterije" iz tog vremena više nikom nisu ni poznati ni važni.

Zašto provokativni ton na drugo pitanje.
Znamo da je motodrom, ali netko je spomenuo F1 pa sam se zato osvrnuo da ta staza nije autodrom.
A zapravo, sjećaš se da je koji krug stari Rosberg (ako se ne varam) prošao s F1 i neka legenda motociklizma s njim u krugu na motociklu (ne znam, možda čak i Agostini, zaboravio sam već).

A na pitanje zašto bi se ulagalo u komad asfalta?
Pa zato što ga imamo - stvari treba održavati, zar ne?
To nema ama baš nikakve veze sa Slavonijom.
Otprilike pitanje na nivou: zašto mi radimo roštilje kad u Africi ponegdje umiru od gladi.
__________________
You're never too old to rock'n roll if you're too young to die!

Zadnje uređivanje Brichi : 18.08.2017. at 10:39.
Brichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 11:34   #32
Dajte ljudi priča o F1 u Bistri je na razini one prvoprilske šale sa Radia 101 kad su objavili interview sa Bernijem o tome kako je staza u D.Lomnici gotova stvar. Djeca se malo zaigrala, Nordschleife propada, Spa propada, Hockenheim nisu mogli održavat pa su ga uništili i uneredili a netko bi ulupao 250 milijuna u novu F1 stazu u ludoj državi nesređenih zakona, zemljišnih knjiga i sličnog.

Prije će raketle poletat iz Udbine nego što će F1 u Zagorje.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:57   #33
Quote:
Brichi kaže: Pogledaj post
Pitaš me "Jel ti uopće znaš tko je tu stazu gradio i zašto tamo?"
Ako znaš nešto više od toga da je to nastavak GP utrka s Preluka kiojima tamo više nije bilo mjesto - napiši, zašto mene ispituješ?
S obzirom da se lokacija GP-a morala promijeniti, a usput zadovoljiti sve (tadašnje) zahtjeve, unutar godine dana, ključnu ulogu je odigrala vojska. JNA je dala lokaciju (uz pričuvni vojni aerodrom Grobničko polje) i svoju inžinjeriju.
Tako da sva lamentiranja o neprikladnosti lokacije padaju u vodu jer izbora jednostavno - nije bilo. Ili će biti tu, pod takvim uvjetima ili neće više postojati GP Jugoslavije.

Ako ne znaš - ja detaljno ne znam, kad se gradila bio sam petnaestgodišnjak.
U taj sport sam se uključio tek krajem osamdesetih, a u sam motociklizam tek početkom devedesetih.

Ja pak mislim da danas nakon četrdeset godina nikakvi pouzdani detalji i "pikanterije" iz tog vremena više nikom nisu ni poznati ni važni.

Quote:
Brichi kaže: Pogledaj post
Zašto provokativni ton na drugo pitanje.
Znamo da je motodrom, ali netko je spomenuo F1 pa sam se zato osvrnuo da ta staza nije autodrom.
A zapravo, sjećaš se da je koji krug stari Rosberg (ako se ne varam) prošao s F1 i neka legenda motociklizma s njim u krugu na motociklu (ne znam, možda čak i Agostini, zaboravio sam već).
Jeste, Keke vs. Agostini.
Pa provokativni ton je jer se radi o motociklističkoj stazi, ne razumijem čemu filozofiranje o neprikladnosti za automobilistička natjecanja?
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 13:36   #34
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
al f1 vrti dobr lovu,umjesto te staze napravljene su neke vani i te vrte dobru lovu nisam još čuo da je koja bankrotirala
Mos mislit. Pa Silverstone, jedna od najpoznatijih staza u F1, 72 velike nagrade odvozene je u velikim problemima. Gubitak od 7,6 milijuna funti u zadnje dvije godine, to je 8,36 milijuna eura, odnosno 62 milijuna gubitka. U dvije godine. A to je Silverstone, jadna od najslavnijih staza, koja se odrzava u jednoj od najbogatijih europskih zemalja, na trzistu od 65 milijuna ljudi, i u minusu je 30 milijuna kuna godisnje.

Mi bi sad trebali povjerovati da postoji investitor spreman ulupati 250 milijuna Eura u Bistru, koji ce mu se, da citiram Zrinka Grgureka, ''brzo vratiti''? A racunaju na WTCC, GP2 i karting stazu?

Jel itko upalio kalkulator? 250 milijuna eura, nek je turbo spori povrat ulaganja, 20 godina (i to je previse), to je godisnje 12.5 milijuna eura bez troska kapitala (nek je samo 3 posto kamata, a biti ce vise, to je prve godine 7,5 milijuna eura samo za kamatu , ukuono 20 milijun eura koje moras zaraditi da bi bio na nuli, nakon svih troskova? Kako to misle rijesiti? Karting stazom? S nekoliko udarnih vikenda? Evo pravimo se da ce svaki vikend imati neko dogadjanje, bas svaki, i da je staza kroz tjedan otvorena za testiranja, vozikanja, izdrkavanja i sta se vec kome sprdne, trebaju zaraditi (dakle zaraditi, ne uprihodovati) 1.66 milijuna Eura svaki mjesec (nakon sto plate rezijske troskove, place zaposlenika, odrzavanje, hitnu, vatrogasce) samo da bi povratili investiciju, bez da imaju ikakav profit. To je suludo, u prosjeku tjedna zarada mora iznositi 3 milijuna kuna!!!

Koga oni farbaju? I sve te vijesti su iz 2011. godine. Klasicna glupa hrvatska prica, nacelnik se dogovorio s ''investitorom'', poceli otkupljivati terene za nista, pustili pricu u avnost, pa slijedi urbanizacija zemljista koje sada postaje 10 puta vrijednije, od staze naravno nista, i onda slijedi naknadna prodaja sada vec urbaniziranog zemljista...
\
F1 u Bistri, mos mislit...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:14   #35
istina je to šta kažeš ,al vidi ovo

napravljen grobnik,i u njega uloženo sve te godine doslovno ništa....stoji staza već 30g i korisit se...

i da stvar bude bolja neko vrti neku lovu na njoj,jer niko tamo ne volontira za đabe

i jedini trošak hitna i vatrogasci....

a stazu izgradila juga ili jna

ne može propast ni da hoće
Mahun is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:30   #36
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
istina je to šta kažeš ,al vidi ovo

napravljen grobnik,i u njega uloženo sve te godine doslovno ništa....stoji staza već 30g i korisit se...

i da stvar bude bolja neko vrti neku lovu na njoj,jer niko tamo ne volontira za đabe

i jedini trošak hitna i vatrogasci....

a stazu izgradila juga ili jna

ne može propast ni da hoće
Grobnik je druga prica. Staza je derutna, pista je jos koliko toliko OK, mada vapi za ovim slojem asfalta. Sve drugo je olupina, boksevi se ne mogu niti zvati boksevima, press centar, popratne zgrade, tribine, wci, da ne spominjem onoga sto nema, a moralo bi biti tamo (restorani, kafici, kakav motel/hotel) trgovine, ma sve zivo. Nicega nema. Trosak minimalan, sagradio netko drugi troskovi minimalni, i onda se krpaju i vrte lovu na nacin da im je to netko prakticno poklonio na koristenje. Da moraju placati samo rezijske troskove jednog ozbiljnijeg kompleksa, ma sta kompleksa, da su im rezijski troskovi na razini jednog supermarketa odavno bi propali.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:03   #37
Pitam ja ko bere lovu? Jer izgradio nije, zaduženo nije, održava se ne, .... dakle kome to lova curi u džep?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:05   #38
Ma hajte kolega, pa kakva su to degutantna pitanja?

Podsjećam na sami kraj posta br.5

https://www.forum.hr/showpost.php?p=65070305&postcount=5
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:10   #39
a ljudi sad sam nasao na youtube- keke vs agostini!

https://www.youtube.com/watch?v=gXAt5H0W9N4
quo vadis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 14:28   #40
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Mos mislit. Pa Silverstone, jedna od najpoznatijih staza u F1, 72 velike nagrade odvozene je u velikim problemima. Gubitak od 7,6 milijuna funti u zadnje dvije godine, to je 8,36 milijuna eura, odnosno 62 milijuna gubitka. U dvije godine. A to je Silverstone, jadna od najslavnijih staza, koja se odrzava u jednoj od najbogatijih europskih zemalja, na trzistu od 65 milijuna ljudi, i u minusu je 30 milijuna kuna godisnje.

Mi bi sad trebali povjerovati da postoji investitor spreman ulupati 250 milijuna Eura u Bistru, koji ce mu se, da citiram Zrinka Grgureka, ''brzo vratiti''? A racunaju na WTCC, GP2 i karting stazu?

Jel itko upalio kalkulator? 250 milijuna eura, nek je turbo spori povrat ulaganja, 20 godina (i to je previse), to je godisnje 12.5 milijuna eura bez troska kapitala (nek je samo 3 posto kamata, a biti ce vise, to je prve godine 7,5 milijuna eura samo za kamatu , ukuono 20 milijun eura koje moras zaraditi da bi bio na nuli, nakon svih troskova? Kako to misle rijesiti? Karting stazom? S nekoliko udarnih vikenda? Evo pravimo se da ce svaki vikend imati neko dogadjanje, bas svaki, i da je staza kroz tjedan otvorena za testiranja, vozikanja, izdrkavanja i sta se vec kome sprdne, trebaju zaraditi (dakle zaraditi, ne uprihodovati) 1.66 milijuna Eura svaki mjesec (nakon sto plate rezijske troskove, place zaposlenika, odrzavanje, hitnu, vatrogasce) samo da bi povratili investiciju, bez da imaju ikakav profit. To je suludo, u prosjeku tjedna zarada mora iznositi 3 milijuna kuna!!!

Koga oni farbaju? I sve te vijesti su iz 2011. godine. Klasicna glupa hrvatska prica, nacelnik se dogovorio s ''investitorom'', poceli otkupljivati terene za nista, pustili pricu u avnost, pa slijedi urbanizacija zemljista koje sada postaje 10 puta vrijednije, od staze naravno nista, i onda slijedi naknadna prodaja sada vec urbaniziranog zemljista...
\
F1 u Bistri, mos mislit...
E, upravo zato sam ti ja i rekao za onu zemlju.

Ne vrijedi to niš više zbog nečega kaj se neće izgraditi nikada.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.