Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2016., 08:23   #5781
bit će to sve dobro
samo se treba naučiti, neki uspiju prije a neki poslije.

evo da te utješim, ja kad imam štence, ujutro kad dođem k njima, govanci posvuda, mokraća...i još trče prema meni, vesele se pa ugaze u govno ..prošli put sam ih imala 9
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 08:43   #5782
Uh, mogu misliti. Ti ces biti super istrenirana za svoju djecu Moja je iz legla gdje ih je bilo 8ero i prva je otisla, pa sam svjesna da je to najveci razlog cviljenja. Ali vec se udomacila, jedino sto bas dosta spava preko dana. Nakon pola sata igre, samo se srusi na tepih i krmi minimalno sat vremena.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 09:07   #5783
puno spavanja je normalno za štenčiće
malo igre, puno spavanja. kasnije se preokrene

a ovo za djecu...pa tome se i nadam
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 12:51   #5784
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
i još trče prema meni, vesele se pa ugaze u govno ..prošli put sam ih imala 9
Evo da i ja tebe utješim, imala sam jedno štene na čuvanju mjesec dana, spavao u boksu pa bih i ja odspavala bar 6-8 sati. I tako je to išlo sa spavanjem nekad manje nekad s više uspjeha, ali.. Jedan dan sam zaspala k'o topina i probudila se zbilja kasno, izlazim iz sobe kad nešto smrdiiiiiiii, a ono, on se jadnicak usr'o i uvaljao u to sve (boju promjenio jbt ). I on i boks su bili u kadi ekspresno, a ja se dobro nisam izrigala, ali tako mi i treba

A bilo ga je komad šteneta
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 12:56   #5785
nisi me utješila kad ja valjanje u govno doživim puta 9
pa koliko smotani mogu biti, to je nevjerojatno.

ali moram priznati, da su mi svi štenci do sada bili jako pametni. kako su u jednoj prostoriji svi i tamo spavaju, a nakon što napune mjesec dana, onda ih same ostavim, eventualno jednom u noći se probudim da vidim da li je sve u redu, onda obave veću nuždu možda jednom u noći a ujutro stvarno čekaju.
Pa čim otvorimo vrata, trče na travu kenjati dosta brzo polove.
Iako, odlazimo od njih oko 12,1 u noci a dolazimo oko 6,7. ovisi.

a koliko sam tek govana imala pod noktima... bljak isuse....
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 13:35   #5786
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
nisi me utješila kad ja valjanje u govno doživim puta 9
Da možeš doživjeti moje psihičko stanje u tom momentu, utješilo bi te
Pogotovo s obzirom da je moje pseto dama svih dama ikada, pa od nje nikad ništa ni blizu slično nisam doživjela :razmažena:
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 14:39   #5787
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Uh, mogu misliti. Ti ces biti super istrenirana za svoju djecu Moja je iz legla gdje ih je bilo 8ero i prva je otisla, pa sam svjesna da je to najveci razlog cviljenja. Ali vec se udomacila, jedino sto bas dosta spava preko dana. Nakon pola sata igre, samo se srusi na tepih i krmi minimalno sat vremena.
sjećam se da sam, kad smo dobili G, zvala veterinara nekoliko puta jer meni nije bilo normalno da on toliko spava. pa me covjek smirivao. šta reći, osim

ljubomorna sam pomalo na ove slatke muke u kojima ste trenutno
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 15:35   #5788
Kugla na leđima i "opasnost" zvana psi laju

Baš kad čovjek pomisli da je super što se pas ipak pokreće u šetnji

Mala se ukoči kad psi laju
Jednostavno se smrzne. Boji se laveža, a kod nas u mjestu ima milijun pasa koji i više nego dobro štite svoje dvorište.
Imate iskustva s time?

I drugi problem.
Sutra idemo veterinaru, danas nikako ne stignemo, ali zaboga, Lottie ima kuglicu velicine male skoči-loptice na leđima, drito kraj kralježnice na sredini, s desne strane
Čipirana je prošli tjedan, pa se čak i nadam da je putujući čip

Ako je itko imao slična iskustva recite, pomalo paničarim.
Ne djeluje mi bolno, lagano sam pritisnula i nije se malena pretjerano uzrujala, malo se jedino pomaknula, ali spava pa ne znam jel joj je bilo neugodno ili ju smetam samo jer eto spava.
Dosta je tvrdo.
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 15:49   #5789
Uf eto sad čitam i da to može doći od cijepljenja samo.
Al drito pokraj kralježnice
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 16:04   #5790
Quote:
kimba98 kaže: Pogledaj post
Uf eto sad čitam i da to može doći od cijepljenja samo.
Al drito pokraj kralježnice
Ništa čudno, zna se dogoditi od cjepiva, bude na mjestu gdje je cjepljena. Nije čip, čip je mrvicu veći od zrna riže.
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 18:57   #5791
Quote:
quester kaže: Pogledaj post
Ništa čudno, zna se dogoditi od cjepiva, bude na mjestu gdje je cjepljena. Nije čip, čip je mrvicu veći od zrna riže.
Napisala sam da sam vidla da je možda od cijepljenja, da, al mi je čudno mjesto.
Kvrga je doslovno pokraj kralješka, ako ne i na njemu.
Nisam primijetila da su ju drito tamo i tako visoko cijepili.

Al neka, ne škodi otić vetu da vidimo, i tako imamo još pitanja
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 19:31   #5792
Quote:
kimba98 kaže: Pogledaj post
Napisala sam da sam vidla da je možda od cijepljenja, da, al mi je čudno mjesto.
Kvrga je doslovno pokraj kralješka, ako ne i na njemu.
Nisam primijetila da su ju drito tamo i tako visoko cijepili.

Al neka, ne škodi otić vetu da vidimo, i tako imamo još pitanja

Ma nije čudno mjesto ako je između lopatica. Moju su jednom tako cijepili pa je isto imala reakciju na tom mjestu dok nikad nije imala reakciju kad su je cijepili na drugim mjestima. Sad gdje su tvoju cijepili, ne bih znala
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 09:08   #5793
Naloprije sam izasla van s Gromom, frajer se zaletio na drugi kraj dvorista i dok sam dotrcala za njim imao je komad dreka u ustima. Trebalo mi je par min dok ga nisam uhvatila, izvukla mu drek iz usta uz glasno fuj. Oprala sam mu bradu, iz usta mu smrdi po govnima. Sto sad? Osim sto cu ga pocet vodit na uzici po dvoristu jer susjedovi pesi i macke nam seru po dvoristu pa svaki dan skupim podosta nagaznih mina (sva sreca da su vani minusi pa se lijepo pokupe)
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 09:21   #5794
Nista, vecini je to prava poslastica i budi sretna sto se jos nije uvaljao u to govno.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 09:29   #5795
Mislim da psi vole macje govno vise od bilo kakve klasicne poslastice.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 09:39   #5796
Sva sreca da je -11 pa je smrznuto.
Znaci, don't worry bee happy.

Smiju pesi jest suhi kruh, skupljamo za susjedu a ovaj moj kampira ispred vrecice i stalno je snjofka i grebe po njoj
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 09:46   #5797
ako je ovo zadnje pitanje
smiju. mojima je to prava poslastica. obožavaju suhi kruh
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 10:01   #5798
Hvala, je to zadnje je pitanje.
Ovo nam je prvi pesek pa smo oprezni sa svime, kao da nam je prvo dijete. Samo sto ne trcimo pedijatru vec ja trcim na forum
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 15:28   #5799
ne zaboravite konjska govanca, to je prava poslastica. i kao što neko "reće", dobro je dok ih jede, a ne umulja se u to.
matko4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 20:27   #5800
Quote:
quester kaže: Pogledaj post
Ma nije čudno mjesto ako je između lopatica. Moju su jednom tako cijepili pa je isto imala reakciju na tom mjestu dok nikad nije imala reakciju kad su je cijepili na drugim mjestima. Sad gdje su tvoju cijepili, ne bih znala
Nije između lopatica..
Bili smo danas kod veterinara i vjerojatno nije od cijepljenja radi lokacije, piknuli su taj dio i samo je malo krvi izaslo, nista vise tako da nije ni hematokrit.
Moramo za 2-4 tjedna doc opet, ako se ne smanji ili ako se poveca odma ide na vadenje i cijela kuglica na citologiju, ako se smanji super.

Držite nam fige ljudi!

Uz to je i smršavila 350 grama :/
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.