Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2006., 09:50   #1
Paralelno studiranje

Dakle, 3 godina faksa na teret ministarstva, prosjek 4.9, kako i pod kojim uvjetima odnosno mogu li upisati jos jedan fakultet takodjer na teret ministarstva?
thnx
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 09:57   #2
ne

barem mislim, mozes samo na post diplomski i nisam sigurna da li to placa ministarstvo
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 10:25   #3
Quote:
ttc kaže:
Dakle, 3 godina faksa na teret ministarstva, prosjek 4.9, kako i pod kojim uvjetima odnosno mogu li upisati jos jedan fakultet takodjer na teret ministarstva?
thnx
Napiši molbu, priloži prijepis ocjena.

Ja sam lani zivkao u Ministarstvo non-stop, davio ih malo... tamo će ti objasniti sve što ti treba, samo ih moraš mrvicu loviti.

Caka je samo u tome da ti oni to odobravaju ako i samo ako položiš prijemni; meni su čak bili govorili da ću morati podnositi molbu nakon objave rezultata.

Ipak nisam morao; imao sam i svoju kopiju rješenja, a i oni su poslali faksu. Sve bez frke.

Uvjet je prosjek 4.5+ (neki kažu čak i 4.0+, ali nije provjereno).

Sretno.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 11:40   #4
a ako upisujem drugi fakultet nakon sta zavrsim jedan, onda mogu upisat na teret ministarstva opet, bez tih svih zivkanja, ovoga, onoga... ako idem normalno na prijemni?
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 15:25   #5
Quote:
Iva kaže:
a ako upisujem drugi fakultet nakon sta zavrsim jedan, onda mogu upisat na teret ministarstva opet, bez tih svih zivkanja, ovoga, onoga... ako idem normalno na prijemni?
Mislim da da.

Nisam siguran, provjeri... ne znam imaš li sveto pravo upisati ili završiti dva faksa na teret ministarstva... Jer prvo je kad upišeš faks, ne završiš, pa se prebaciš na nekaj drugo... nakon diplome se neka pravila mijenjaju, a kako još nisam došao do tog stupnja, pojma nemam o detaljima.

Nazovi ministarstvo pa pitaj, najbrže ti bude.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 15:27   #6
Quote:
Iva kaže:
a ako upisujem drugi fakultet nakon sta zavrsim jedan, onda mogu upisat na teret ministarstva opet, bez tih svih zivkanja, ovoga, onoga... ako idem normalno na prijemni?
Po bolonji imas.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 18:19   #7
Quote:
Mrtva mrkva kaže:
Po bolonji imas.
hvala puno a dal mozda znas dal imam pravo upisat i zavrsit jos samo jedan ili mozda vise?
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 20:38   #8
Ne znam. Mislim da su ipak samo dva, ali provjeri
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 13:31   #9
Prije nego razgovaram s prodekanom..

Dakle, u našoj zemlji ne možeš istovremeno biti redovan student na 2 faksa, je li tako?

Ok, recimo da ne želim se prebacivati na političkima s redovnog na vanredno do trena kad znam da sam sigurno upisao na FF ono što želim. Eh, tada se prebacujem na vanredno studiranje novinarstva. Sad me zanima, u zakonskim okvirima, postoje li kakve zapreke?

Teoretski, sat, dva ili dan - dva ću biti redovan student na dva faksa. A to je nemoguće? Kako to funkcionira? Ako itko zna..
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 14:38   #10
Možeš komotno upisati i drugi fakultet, samo na osnovu tog upisa nećeš ostvarivati nikakva studentska prava. Brat mi je to napravio i čak je na osnovu molbe bio oslobođen plaćanja školarine i na drugom faksu (FER + PMF).
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 15:34   #11
A da? Znači, ako upadnem na drugi faks onda mogu moljakati da me oslobode plaćanja na sadašnjem? Zvuči predobro da bi bilo istinito. Vjerojatno traže ono što ja nemam - visok prosjek
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 00:19   #12
ne, traze da nisi ni na jedan upao uz placanje
__________________
They won't let me join their games...
H5N1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 10:18   #13
Quote:
Ariston kaže:
A da? Znači, ako upadnem na drugi faks onda mogu moljakati da me oslobode plaćanja na sadašnjem? Zvuči predobro da bi bilo istinito. Vjerojatno traže ono što ja nemam - visok prosjek
Nažalost za tebe, traže prosjek. Brat je bio među 10% s najboljim prosjekom na svom smjeru na FER-u, pa je na osnovu toga bio oslobođen plaćanja i na PMF-u.
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 14:38   #14
Zvao sam u ministarstvo javila mi se valjda nekakva tajnica koja mi je rekla da bez obzira na sve ministarstvo financira jedan faks i da je to to...
Ima li netko tko ide na dva faksa redovno pa da mi da neke detalje, pls blizi se prijemni
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 19:47   #15
Quote:
ttc kaže:
Zvao sam u ministarstvo javila mi se valjda nekakva tajnica koja mi je rekla da bez obzira na sve ministarstvo financira jedan faks i da je to to...
Ima li netko tko ide na dva faksa redovno pa da mi da neke detalje, pls blizi se prijemni
Ja paralelno studiram na dvama studijima, od toga jedan po starom, drugi po Bologni.

Oba mi plaća Ministarstvo - vidi moje gornje postove.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 22:37   #16
Quote:
ttc kaže:
Dakle, 3 godina faksa na teret ministarstva, prosjek 4.9, kako i pod kojim uvjetima odnosno mogu li upisati jos jedan fakultet takodjer na teret ministarstva?
thnx
...nazalost, nemam odgovor na tvoje pitanje, ali se divim tvojoj volji za studiranjem...voljela bih da i sama mogu tvojim putem...stoga, drzim palceve da uspijes - sretno
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 14:32   #17
Evo moje pitanje je vezano za temu, donekle.
Mislim studirati 2 faxa simultano, jedan redovno i jedan vanredno, jel ko tako studira ili studirao, jel se stigne itd...
__________________
SO WHAT

I'm a modern man.
Petrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 15:12   #18
Pitanjce i od mene: studiram na jednom faksu na teret ministarstva, dakle ne placam nis.
Ak ja sad pokupim svoje papirice i ispisem se, odem na prijemni na neki drugi faks, da li mogu opet proci bez placanja?
Naravno ako i tako dobro napisem prijemni....
Znaci u igri nije nikakvo prebacivanje, nikakvo simultano studiranje vec cista preorjentacija.........
Hvala unaprijed
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 15:57   #19
Quote:
-kitten- kaže:
studiram na jednom faksu na teret ministarstva, dakle ne placam nis.
Ak ja sad pokupim svoje papirice i ispisem se, odem na prijemni na neki drugi faks, da li mogu opet proci bez placanja?
mozes.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 17:52   #20
tnx
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.