Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2017., 14:01   #561
Quote:
kikuchi kaže: Pogledaj post
ja već godinama ljetujem solo. da, zna ponekad biti dosadno, ali ja iovako odlazim na more kako bih se kupala i odmorila. nije mi do izlazaka.

Ova pokraj mene na nudističkoj, 35-45g, plava, desno od mene, to si ti??
__________________
konzistentnost je igralište budala
PepsiMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 02:20   #562
Nikada nigdje nisam isla solo, ne zato jer mislim da bi mi bilo dosadno i slicno, nego jednostavno valjda bi imala dojam da bi ljudi mislili gle ovu ako sam sama (vjerojatno nikog nije briga, al dobro).
Ove godine sam u takvoj situaciji da se nikako nisam uspjela uskladiti sa drustvom, a nikako ne bih htjela propustiti ljetovanje. Tako da mozda se i odlucim otici sama. Ipak jos jednom za svaki slucaj, ako ima neka cura u dvadesetima, koja bi mi se pridruzila, spasilo bi me
U periodu od 5.8.-12.8 ili 18.8.-26.8
Minnimmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 02:41   #563
Quote:
Minnimmi kaže: Pogledaj post
Nikada nigdje nisam isla solo, ne zato jer mislim da bi mi bilo dosadno i slicno, nego jednostavno valjda bi imala dojam da bi ljudi mislili gle ovu ako sam sama (vjerojatno nikog nije briga, al dobro).
Ove godine sam u takvoj situaciji da se nikako nisam uspjela uskladiti sa drustvom, a nikako ne bih htjela propustiti ljetovanje. Tako da mozda se i odlucim otici sama. Ipak jos jednom za svaki slucaj, ako ima neka cura u dvadesetima, koja bi mi se pridruzila, spasilo bi me
U periodu od 5.8.-12.8 ili 18.8.-26.8
Odi.

Ja sam sama na moru. Doduše imam predškolca sa sobom. Ali suprug radi, pa smo samo nas dvoje.
I nije mi svejedno. Ponekad se osjećam kao samac. Istina, ljudi me znaju čudno gledati u određenim situacijama, jer ljeto je kao da je jebeno Valentinovo svaki dan. Svi su u parovima ili grupama.
Sad na plaži...iskreno na njoj sam oduvijek voljela biti sama. Dobra knjiga i sluške u ušima...pravi raj. Sad moram trčati za djetetom pa je to opet drugi vid zabave s kojim sam ok.
Ali "najgore" mi je navečer. Evo npr. sinoć s malim u velikom restoranu. Doslovce jedina odrasla osoba sama s djetetom. Svi u parovima, obiteljskim i inim čoporima... Ljudi uplatili ljetovanje, došli organizirano, vesele se i druže, žderu obilato i uživaju. Perfect facebook image. I primjetim da neki stvarno bulje. Najviše bulje ovi stariji parovi stranaca. Nijemci i Austrijanci. Valjda se pitaju di je tata ili ljubavnik.

Nije mi neki pep talk.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 10:22   #564
Ajme... mislim da zaista nikome nije bitno s kim smo na moru osim nama samima.

Ne bi mi bilo bed otici sama.
Ne bih ni primjetila bulji li netko u mene ili ne.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 11:40   #565
Grozni su ti copori ljudi koji cine masovni turizam.
Od 10 ljudi u coporu, mozda dvojici odgovara plaza i tocno ta vecera, ostali i na godisnjem pristaju na kompromise i lazno se smjeskaju kad se fotkaju.

Solo ljetovanje dode kao privilegij.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 15:14   #566
Slazem se s Venerom_veritas. Solo sam na moru i najvise uzivam u tome sto imam blazeni mir, nista ne moram i ne trebam se nikome prilagodjavati.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 09:09   #567
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Slazem se s Venerom_veritas. Solo sam na moru i najvise uzivam u tome sto imam blazeni mir, nista ne moram i ne trebam se nikome prilagodjavati.
Slažem se s time. Otkad me bivši ostavio odlazim sama na more i svake mi je godine sve manje bitno što tko misli. Najbolje se odmoriš kad si sam sa sobom i prilagodiš si dan onako kako ti želiš. Hoćeš spavati do podne ili se probuditi u 5h, hoćeš ići na plažu ili uopće ne želiš ići na plažu. Odem u kafić sjesti i popiti kad mi se hoće, pojest sladoled kad mi se hoće, prošetat po gradu kad i ako mi se hoće i baš me briga za ikog oko mene. Većina ljudi ne bi nikad sama mogla biti na moru ili bilo gdje drugdje. To najbolje razumiju oni koji su u poziciji da moraju biti sami. I ja bi možda rado bila s osobom koja bi mi odgovarala ali takve osobe nema. I što mi onda preostaje. Ne ići nikuda ili ići sam. Problem je jedino ako nemaš neku svoju nekretninu na moru pronaći smještaj u srcu sezone jer kod nas jednokrevetnih studio apartmana ili apartmana gotovo da i nema jer vlasnici kuća naravno ne razmišljaju o tome da bi netko dolazio sam a i financijskih im je prihvatljivije primiti dvoje, troje i više ljudi i na što duži rok. Zato smo i u tom pogledu mi samci diskriminirani.
red_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 13:38   #568
Treću godinu za redom idem na more solo, baš se veselim i jedva čekam. :klap:
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 14:04   #569
Kad ćeš i gdje?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 14:54   #570
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Kad ćeš i gdje?
Da i mi svi krenemo tamo, pa stvorimo koloniju singlića?

Nema straha, @sicky, forumaši se ne mogu dogovoriti za obično druženje u centru grada, a kamoli ljetovanje.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 15:32   #571
Pitala sam iz obične znatiželje jer je dečko simpa i normalan pa mi je drago što ide na godišnji.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 15:51   #572
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Pitala sam iz obične znatiželje jer je dečko simpa i normalan pa mi je drago što ide na godišnji.
i imala si pravo
ja se zezam
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 17:30   #573
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Kad ćeš i gdje?
Idem u Omiš početkom kolovoza. Nisam nikad bio na tu stranu, što me posebno veseli. Uveo sam si kao neko nepisano pravilo da svake godine ljetujem negdje drugdje, po mogućnosti negdje di još nisam bio.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 17:35   #574
A otoci?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 17:44   #575
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
A otoci?
Bio sam na par otoka, planiram još neke obići. Sviđa mi se što na pojedinim otocima nema previše gužve, a i more bude čišće.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 17:52   #576
Nenade, jesi to ti?

Imam tog jednog frenda Nenada koji ide svuda sam, a ima ženu.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 18:14   #577
Ići solo na more je sigurnije za muškarce nego za žene.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 18:16   #578
Samo nemoj daleko plivat, ima kurčeva. grčeva?
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 18:28   #579
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Nenade, jesi to ti?

Imam tog jednog frenda Nenada koji ide svuda sam, a ima ženu.
Kolega s bivšeg radnog mjesta je imao tri žene / obitelji. Jednu u HR, jednu u Aziji, jednu u Južnoj americi. I svuda je išao sam. Ne, to nije tvoj frend Nenad, ne brini.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 18:30   #580
Aj zamisli starci ti daju ime Nenad.
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.