Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2011., 01:51   #1
Hakiranje

zanima me dal je moguće za nas obične smrtnike da saznamo s koje je ip adrese hakiran npr. moj facebook profil???
UltraHardcore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 06:13   #2
Samo ako u C++ u rastruriš IP stack tako da sav byte stream bytova preusmjeriš u datoteku netko_mi_hakirao_fejsbuk_a_sada_ćumu_jebat_kevu_.t xt. Nakon toga kresneš jedan AWK programčić sa upitom da ti nađe onoga tko ti je hakirao fejsuk uz gore navedeni blagoslov.
logit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 11:21   #3
Quote:
logit kaže: Pogledaj post
Samo ako u C++ u rastruriš IP stack tako da sav byte stream bytova preusmjeriš u datoteku netko_mi_hakirao_fejsbuk_a_sada_ćumu_jebat_kevu_.t xt. Nakon toga kresneš jedan AWK programčić sa upitom da ti nađe onoga tko ti je hakirao fejsuk uz gore navedeni blagoslov.
awk, bleh prekomplicirano. Lakše je napraviti gui u visual basicu.
Taaadaam
blank is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 12:16   #4
Poanta je da nisi smeo da surfuješ sa neobezbeđen računar.

Neko ti ga je umetno pa se dokopao pasvorda, možeš da ga jebeš sad, piši kuća propalo, možeš da prdiš niz promaja!

Savetujem ti da formatuješ disk te instaluješ freebsd sa X vidnousima, pa ćeš bit maksimalno obezbeđen.

prijatno
__________________
Služio sam stari kadar! Nije bezbedno!
jeremija krstić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 12:21   #5
Quote:
logit kaže: Pogledaj post
Samo ako u C++ u rastruriš IP stack tako da sav byte stream bytova preusmjeriš u datoteku netko_mi_hakirao_fejsbuk_a_sada_ćumu_jebat_kevu_.t xt. Nakon toga kresneš jedan AWK programčić sa upitom da ti nađe onoga tko ti je hakirao fejsuk uz gore navedeni blagoslov.
Ti kao da viriš iz Annatarovog čmara, jebomepas?!
Jel možeš nešta suvislo čoveku da napišeš, zapravo pratim tvoj lik i delo, ne možeš ti to.
__________________
Služio sam stari kadar! Nije bezbedno!
jeremija krstić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 12:32   #6
Quote:
UltraHardcore kaže: Pogledaj post
zanima me dal je moguće za nas obične smrtnike da saznamo s koje je ip adrese hakiran npr. moj facebook profil???
nije, sve ostalo kaj dečki pišu nemoj uzimat k srcu...
bilo bi dobro da se promijeni naslov teme i da se ista tema locka...

PS: jeremija... štA ti BRE ne radi krstarica? nato i to potopio?
__________________
x
horny but sensitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 13:16   #7
Quote:
horny but sensitive kaže: Pogledaj post
nije, sve ostalo kaj dečki pišu nemoj uzimat k srcu...
bilo bi dobro da se promijeni naslov teme i da se ista tema locka...

PS: jeremija... štA ti BRE ne radi krstarica? nato i to potopio?
šta oćeš ti osetljivi?
jesam li čoveku ušta krivo reko?

ja sam rođen u RH i ovo je moja odtadžbina, tako da možeš da me povučeš za učukur! da pišem na engleski? e kurac od ovce!
__________________
Služio sam stari kadar! Nije bezbedno!
jeremija krstić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 13:26   #8
Quote:
jeremija krstić kaže: Pogledaj post
šta oćeš ti osetljivi?
jesam li čoveku ušta krivo reko?

ja sam rođen u RH i ovo je moja odtadžbina, tako da možeš da me povučeš za učukur! da pišem na engleski? e kurac od ovce!
engleski kolko tolko znam, al to tvoje izdrkavanje ni najbolji jezikoslovac ne bi dešifrirao... piši normalno... spreseravaš se?

prije dok su se nametale riječi iz beograda ste negodovali, a sad šakom i kapom pišete "kako govorite" kad tek imate pravo i slobode pisati hrvatskim... jebite se, di su vam principi...

PS: lepi moj jeremija, ovaj moj post ne odnosi se strogo na tebe, nego na sve koji pljuju po rvackom... kissy kissy
__________________
x
horny but sensitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 13:31   #9
Quote:
horny but sensitive kaže: Pogledaj post
engleski kolko tolko znam, al to tvoje izdrkavanje ni najbolji jezikoslovac ne bi dešifrirao... piši normalno... spreseravaš se?

prije dok su se nametale riječi iz beograda ste negodovali, a sad šakom i kapom pišete "kako govorite" kad tek imate pravo i slobode pisati hrvatskim... jebite se, di su vam principi...

PS: lepi moj jeremija, ovaj moj post ne odnosi se strogo na tebe, nego na sve koji pljuju po rvackom... kissy kissy
Mogu samo da se složim s tobom brate. Krv smo lili da nam beogradski agenti i mučki provokatori, jugoslavenčine i nekakvi polutani kroje budućnost. Gdje je tu pravda pitam se ja...
Poštar Stevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 13:34   #10
nismo mi braća, daleko od toga, ja svog brata iam, ti nisi on...
reko sam lijepo da bi bilo mudro lockat temu... ovo ne spada ovdje...
__________________
x
horny but sensitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 13:36   #11
A ona večer ti ništa nije značila?
Poštar Stevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 14:30   #12
VB je za pick...
pravi muskarci koriste AWK
__________________
kada mi je loše, ja si smotan šita
pa citiran misli pricidnika tita
NNJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 14:46   #13
ne znam zašto bi se ova tema zaključala, ja baš vidim smisla u tome da recimo onaj koji želi preventirati ili barem razotkriti hakerski napad da zna kaj napraviti
UltraHardcore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 15:33   #14
Quote:
jeremija krstić kaže: Pogledaj post
Ti kao da viriš iz Annatarovog čmara, jebomepas?!
Jel možeš nešta suvislo čoveku da napišeš, zapravo pratim tvoj lik i delo, ne možeš ti to.
My dear reader, sincerely, I don't give a shit what you think about me
logit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 16:54   #15
Quote:
UltraHardcore kaže: Pogledaj post
ne znam zašto bi se ova tema zaključala, ja baš vidim smisla u tome da recimo onaj koji želi preventirati ili barem razotkriti hakerski napad da zna kaj napraviti
Quote:
UltraHardcore kaže: Pogledaj post
zanima me dal je moguće za nas obične smrtnike da saznamo s koje je ip adrese hakiran npr. moj facebook profil???
iz sadržaja posta vidi se koliko lik ima informatičkog znanja i koliko zna kako stvari funkcioniraju u informatičkom svijetu... i vi papkari pametuje što nek ide radit.. mislim da ste svi takvi genijalci na poslu ko što dobro drobite debilane na forumu, gospodarstvo bi nam cvjetalo...

aj biseru reci ti što bi napravio da ti netko hakira fejs...
kako bi ti saznao s koje adrese je to napravljeno? i budi vrlo konkretan, nemoj davat političke odgovore (koje bi i mala djeca bolje odgovorila) ko ona stoka u saboru, a onda kad pojasniš kako si sve to napravio, reci što ti onda možeš napraviti s tom adresom...

lik nema pojma i svojom preporukom ne možete mu pomoći kako da bilo koga nađe, a ako i nađe nekim čudom može mu podudlat... ova tema samo privlači kvaziintelektualce, ackere i ostale seronje koji su puni govna ko... nekaj kaj je puno govna
__________________
x
horny but sensitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 18:42   #16
HBS, tko te je naljutio?
esqella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 23:11   #17
@HBS

rileks kume, sjedni zapali, popuši ohani, ne se tako žestit.
Omandrknut ćeš u cvijetu mladosti, a to ne želimo


hm, u biti ti si jedini ispravno ogovorio malom ultraharcoretu, a i ovi blesavi jeremija koliko vidim nije loše mislijo, da je mali imao linux ili neki unix na klijentu jako teško bi dobio virus ili kakvo govno kojie mu je ukralo pass.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 23:50   #18
poštovani @grogo u mom kraju postoji izreka:: ki bi i da bi su dva vragi... (vezano za linux)
ja sam savršeno rileksan i ne žestim se ni najmanje... bez obzira kaj smo na forumu i dalje smo na balkanu, samo se prilagođavam forumašima da me nedvosmisleno shvate... fali nam ODGOVORNOSTI za svoje postupke i iskaze, ja od svoje mirne duše ne bježim...
hvala

PS: ako sam ja jedini ispravno odgovorio, čemu se onda trpe ovakva sranja (retoričko)
__________________
x
horny but sensitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 00:47   #19
Za hackiranje FB accounta je potrebno znanje otvaranja lazne email adrese, i znanje jednog backdoor-a. Sve skupa je to toliko trivijalno da se moze pretpostavit da FB nema sigurnost, i ne treba ga uzeti za ozbiljno.

Uostalom, ova tema bi se mogla spojiti sa Hackers Uniate... Na slicnoj su razini.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 02:33   #20
Quote:
UltraHardcore kaže: Pogledaj post
zanima me dal je moguće za nas obične smrtnike da saznamo s koje je ip adrese hakiran npr. moj facebook profil???
Ja sam imao jedan takav napad na svoj face profil, i nakon jedno 10-ak bezuspjesnih pokusaja logiranja sa svog kompa sam uspio nekako i cim sam usao sam promijenio password. Kasnije vise nije bilo tih sranja.
I badava se truditi saznati IP adresu tog mulca koji ti ej upao u account... samo nepotrebno razbijanje glave radi nekoga tko nije vrijedan toga.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.