Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2011., 10:10   #21
@simpsolina
ti to malo odgadjas, je li?

sam nemoj cekat da ti netko dodje i isprica cijeli film, onda ce ti bit zao
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 10:14   #22
Pa ne odgađam,čekam da ga počnu prikazivati u kinu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 11:19   #23
ahaaaaaa....a ok. jos samo 20 dana

btw kolko kosta kino karta u srbji?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 11:25   #24
Nisam u Srbiji,u BiH sam

Za 3D pizdarije je 7KM a obične čini mi se 3-4KM
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 14:05   #25
Pogledao. Odličan film.
Znam da nije neka kritika, ali stvarno je odličan film.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 14:45   #26
Film je izvrstan. Istina, pogledao sam ga zato što pratim Emmu Stone na imbd-u i gledam sve što snimi, i to bi bilo dosta da mi se film svidi, međutim on nadilazi moje trenutačne opsesije s glavnom glumicom i nudi univerzalnu priču o integritetu, hrabrosti i usrtajnosti moralne osobe usprkos svim zaprekama malograđanske i konformističke sredine, pod cijenu izoliranosti i odbačenosti ustaje u pravednosti. Inspirativna tematika.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 15:17   #27
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Izvini , ali gde vi nabavljate "te" knjige?! , ko vam ih preporuči?!

Ali verujem da je knjiga malo bolja od filma.
Ja znam da se knjige mogu kupiti na kiosku,čak ima i popust ako idu uz neki magazin!
Međutim, ne znam konkretno za ovu o kojoj pričate, pitaću kad odem po cigare jel imaju "the help" knjigu
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 18:51   #28
pogledah da danas - ovo je čista filmčina glumci su svi redom odradili i više nego dobar posao, priča je sama po sebi takva da te mora dirnut i da si najčvršći na svijetu. neću lagat, rasplakalo me. ne da je preporuka, nego se mora pogledat.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 15:09   #29
odlican film!!!
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 16:51   #30
Zaslužuje Oscara kojeg će dobit.
pravipurger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 22:27   #31
Joj kak ameri vole snimat filmove o rasnoj segregaciji. Svaku sezonu nabace pokoji da izmame suzu u oku. Uglavnom sporedni glumci , u ovom slučaju glumice su odradile zaista vrhunski posel. Svakoj bi dal po jednog Oskara. Jako dobar film ! 9/10.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 01:35   #32
meni se film jako svidio.. ugodno me iznenadio, imala sam predrasude..
klasičan dirljiv film rasne tematike s odličnim glumicama (i ulogama!).
traje, ali se ne vrtiš u stolici od dosade, priča je lijepo ispričana.
moda, ambijent, atmosfera toga vremena su, čini mi se, dobro predočeni.
sve u svemu, mislim da mi se najviše svidio zato jer je nekako "normalan".. za širu populaciju je, a nije bedast i banalan..
baš, ono, lijep film!
bena flek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:19   #33
Odgledala upravo...odličan !! Čak i moja 13-ogodišnja sestra to kaže.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 19:56   #34
MOGUĆI SPOILERI

OK film, ali pomalo ziceraški. Poprilično jednodimenzionalni likovi: imamo par bijelih bitches, imamo par odvažnih crnkinja, imamo dvije cool bijelkinje koje staju uz crnkinje - jedna pravična, druga šašava....

I to je to: dobro se dobrim svrši, zlo popuši...

Mogao je biti i malo kraći. Dobra gluma

6.5/10
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 13:23   #35
Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
MOGUĆI SPOILERI

OK film, ali pomalo ziceraški. Poprilično jednodimenzionalni likovi: imamo par bijelih bitches, imamo par odvažnih crnkinja, imamo dvije cool bijelkinje koje staju uz crnkinje - jedna pravična, druga šašava....

I to je to: dobro se dobrim svrši, zlo popuši...

Mogao je biti i malo kraći. Dobra gluma

6.5/10
Slažem se skroz. Vrlo pitko djelce koje će se vjerojatno svidjeti mnogima, ali ipak ziheraški i šabloniziran film. Sve u svemu, tak, bezveze do osrednje.
People Can Fly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 22:31   #36
Da je prvi film sa ovom temom pa hajde, plus što je priča još predvidiva i dosadna. Glumica (ne znam kako se zove) što je odigrala lik Celie je jedina vredna pomena u filmu.
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 00:03   #37
Pogledala večeras. Film mi se jako svidio, veoma je dirljiv. Knjigu nisam čitala, ali razmišljam o tome.
Sjajna gluma!
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 22:07   #38
definitivno zasluzuju oscara
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 01:53   #39
Hm... Posto nemam puno vremena, dosta pazljivo biram film koji cu pogledati. Nije mi moglo promaci da se o ovom filmu dosta prica, ali pogledala sam trailer i nije ostavio nikakav utisak na mene. Ako je to prica koja predstavlja odnos prema crncima koji smo vec imalli prilike videti u ranijim fimovima, nisam sigurna da je vredno gledanja. I onda mi nije jasno cemu toliko divljenje...
Dakle, moze neko reci nesto detaljnije?
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 20:04   #40
Sinoć pogledala, film me se dojmio jako. Čak sam i koju suzu pustila pred kraj. Glumice su sve odlične u svojim ulogama, svakako preporuka za gledanje.
mirelium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.