Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2012., 14:22   #61
Ako netko nađe link za torrent Tengo ganas de ti neka šalje na PM. Jedva čekam pogledati.
jojachica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 00:59   #62
Molim vas i meni isto,ako tko nade link nek salje ma PM...Hvala unaprijed..!
sama i sretna:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 11:46   #63
jel ima kod nas u knjižaram knjiga?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 14:34   #64
Jek naša neko link za torrent za film??
__________________
"You know, sometimes love needs to face obstacles to become stronger. People need to be tore apart from each other and say goodbye.The only thing to do then, is move on, and start over. If that love was really meant to be, it would come back, stronger than before.True love always wins against the things that want it's death."
Dulce_Marina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 21:07   #65
Neki dan slucajno ovdje na forumu saznala za ovaj film na temi Filmovi koji su vas rasplakali i skinula...nisam ocekivala nista...sad sam ovisna.pogledala ga vec dva puta, cak sam i skinula i talijansku verziju, ali ona mi je nula spram ovoga...Mario

No,cujem da svi spominjete nastavak...ima tko link?
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 22:10   #66
Quote:
kleopatra_23 kaže: Pogledaj post
Neki dan slucajno ovdje na forumu saznala za ovaj film na temi Filmovi koji su vas rasplakali i skinula...nisam ocekivala nista...sad sam ovisna.pogledala ga vec dva puta, cak sam i skinula i talijansku verziju, ali ona mi je nula spram ovoga...Mario

No,cujem da svi spominjete nastavak...ima tko link?
ma još nema načekat čemo se ovo je meni najiščekivaniji film godine he he,baš mi ima neki šmek poseban,ja isto frendice nagovorila i sve oduševljene
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 20:09   #67
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
jel ima kod nas u knjižaram knjiga?
Nema, nažalost ni u knjižnicama ni knjižarama. U Srbiji i Bosni su prevedene, ali nema ih u svakoj knjižari. Mogu se preko interneta naručit, al onda poštarina ispadne jako skupa i ne isplati se.
Proserpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 20:18   #68
Upravo mi se na torrentu skida 'Tengo ganas de ti'. Snimano kamerom iz kina, ali nema veze. Hache će to ispraviti svojom pojavom. Shirtless, nadam se.
__________________
All that we are is the result of what we have thought.
Llayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 17:48   #69
Quote:
Llayah kaže: Pogledaj post
Upravo mi se na torrentu skida 'Tengo ganas de ti'. Snimano kamerom iz kina, ali nema veze. Hache će to ispraviti svojom pojavom. Shirtless, nadam se.
Može link za torrent na PM?
__________________
"You know, sometimes love needs to face obstacles to become stronger. People need to be tore apart from each other and say goodbye.The only thing to do then, is move on, and start over. If that love was really meant to be, it would come back, stronger than before.True love always wins against the things that want it's death."
Dulce_Marina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 18:59   #70
ma ja sam pogledala 5 sekundi i stvarno loša slika,glupo je uništavat si film takvim videom
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 08:29   #71
:)

Imate 3 dijela filma:
1. dio: Tri metra iznad neba ( Tres metros sobre el cielo )
2. dio: Tri metra iznad neba: Želim te ( Tengo ganas de ti )
3. dio: Tri metra iznad neba : Izvini ali ti si moja ljubav ( Lo siento, pero tú eres mi amor )
plavusa1996 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 10:10   #72
Da i ja kažem koju o filmu....prije par mjeseci su se na fejsu počele pojavljivat slike babi i hache i komentari u stilu awwww, slatki, preslatki i ostalo...prvo sam pomislila opet neki američki ljubavni filmić reko nema šanse da gledam....i moja sestra neku večer odgledala i oduševila se, prvo je rekla da nije američki nego španjolski, rekla mi samo par crtica o filmu i opet sam mislila da je neka tipična priča, al ajd odgledala ja i ostala Toliko jak film, toliko dobar, lijep, tolika kemija....nešto predivno....jedan od najboljih filmova ove tematike koji sam gledala ako ne i najbolji.....Hache

Sumnjam da će tengo ganas de ti biti emocionalno ''jak'' kao i 3msc jer rijetko nastavci budu dobri kao i prvi dio, ali ga jedva čekam pogledat


Quote:
plavusa1996 kaže: Pogledaj post
Imate 3 dijela filma:
1. dio: Tri metra iznad neba ( Tres metros sobre el cielo )
2. dio: Tri metra iznad neba: Želim te ( Tengo ganas de ti )
3. dio: Tri metra iznad neba : Izvini ali ti si moja ljubav ( Lo siento, pero tú eres mi amor )
Kako znaš da ima i 3. ?? ja tražila po netu vidim imaju samo dvije knjige treće nema...iako ja bi bila presretna da ima i trećeg dijela...
__________________
K: '' Rekla mi je ''volim te''. To je bilo čudo. Ali,vjerujte mi prije toga je rekla ''vjerujem ti''. To je vrijednije od ičega.''
mallala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 11:25   #73
ja sam plakala, Mario je ispao jadan, neeeeee... jedva cekam da odgledam i drugi dio filma.. I want you!
pitijina_seka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 14:30   #74
e ja baš mislim da će ovaj drugi film bit bolji,mislim da su likovi puno kompleksniji u drugom nastavku a treća knjiga me zanima ja neznam dal je izašla ili se tek treba napisat
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 17:03   #75
Quote:
mallala kaže: Pogledaj post
Da i ja kažem koju o filmu....prije par mjeseci su se na fejsu počele pojavljivat slike babi i hache i komentari u stilu awwww, slatki, preslatki i ostalo...prvo sam pomislila opet neki američki ljubavni filmić reko nema šanse da gledam....i moja sestra neku večer odgledala i oduševila se, prvo je rekla da nije američki nego španjolski, rekla mi samo par crtica o filmu i opet sam mislila da je neka tipična priča, al ajd odgledala ja i ostala Toliko jak film, toliko dobar, lijep, tolika kemija....nešto predivno....jedan od najboljih filmova ove tematike koji sam gledala ako ne i najbolji.....Hache

Sumnjam da će tengo ganas de ti biti emocionalno ''jak'' kao i 3msc jer rijetko nastavci budu dobri kao i prvi dio, ali ga jedva čekam pogledat




Kako znaš da ima i 3. ?? ja tražila po netu vidim imaju samo dvije knjige treće nema...iako ja bi bila presretna da ima i trećeg dijela...
Imaju 3, i ja sam na to naišla negdje, netko je napisap da je pročitao i treću knjigu,
__________________
.. sunce moje to si ti, dar sa neba najvećii ...

http://lmtf.lilypie.com/LvjGp2.png
shinny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 18:47   #76
http://www.youtube.com/watch?v=G3kqUeph8I4

Evo na youtube su stavili film..nije neka kvaliteta al može se pogledati
__________________
"You know, sometimes love needs to face obstacles to become stronger. People need to be tore apart from each other and say goodbye.The only thing to do then, is move on, and start over. If that love was really meant to be, it would come back, stronger than before.True love always wins against the things that want it's death."
Dulce_Marina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 19:25   #77
I nema više
 
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 23:03   #78
pogledala drugi dio sniman camerom, skužila skoro sve i slijediiiiiiiiiiiiiii sadržaj SAMO ZA ONE KOJI SI ŽELE POKVARITI IDEJU O SRETNOM ZAVRŠETKU I NASTAVKU NAJBOLJE LJUBAVNE PRIČE IKAD SNIMLJENE!!!

znači, Hache se vratio i prvo se našao s Katinom koja još uvijek nije preboljela Polla. I najviše su se njih dvoje družili tijekom filma i čak su se zbarili nakon čeg mu se ona ispričala pa su se zagrlili i sam nastavili dalje ko da niš nije bilo, aal bili su tak slatki :OO Nakon toga se druži malo sa starom ekipom s utrka i onda odlazi na benzinsku gdje mu motor udari Gin (kao što su svi vidjeli u traileru) i tako počinje priča gdje joj on ukrade auto pa zuje okolo i upoznaju se i završe s njegovim frendovima u baru i na kraju svako ode svojim putem. ( I cura je totaaalna suprotnost od Babi, samostalna je, preedivna, pjeva, tuče se,spontana je, niko joj niš ne govori, određuje,ali je i kao neka opasna i nije tip cure koju ćeš zvat svakih 5 minuta i morat joj stalno dokazivat neš) i nakon toga on drugi dan krene radit na mjestu gdje je ona ne nekoj audiciji i to je bila dovoljno velika slučajnost da se dogovore za večeru. On joj pripremi brdo iznenađenja i odvede ju na 100 mjesta i na kraju završe na vrhu neke zgrade di se zbare i padne neki sex ujutro se vraćaju u autu i ona spava na njegovom ramenu, a on prolazi ispod mosta di piše tu y yo a 3msc i skuži se sve odma na njemu. a i prije tog je bio pred Babinom zgradom isti dan kad se vratio i pored one govornice gledo na njen prozor i vidio ju s nekim drugim tipom ug. priča između Gin i H. se odvija super, jebu se di stignu,i čak joj je dao da vozi njegov motor negdje bogu iza nogu i dok je ona vozila on onak stoji otraga na njemu i zadere se TENGO GANAS DE TI i dalje ona dobije ulogu plesačice s one audicije di je pjevala (znam da nema smisla al jbg-a) i sve je bajno i krasno dok se Babina sestra ne pojebe s nekim tipom kojeg ni ne zna, prvi put, nadrogirana u klubu jer joj je dosta čekanja ljubavi kakvu je imala Babi i tad ju Hache doprati doma motorom i ona to isprilča glupoj Babi koja priđe Katini u bircu i pita ju za Huga i traži da joj dogovori da se vide, a tad je on već bio s ovom. najžešći dio je kad sestra prizna da je trudna i da ne zna s kim starcima na njihovoj godišnjici braka hahahha njena paranoična i preantipatična mama doživi živčani slom i još kao šećer na kraju sazna da ju muž vara s onom konobaricom s kojom ga je upoznao Hache i da skratim priču, na dan te neke predstave di nastupa Gin, Huga nazove Katina da se hitno moraju nać i on ode jer misli da je neš važno i onda vidi Babi i oni završe na onoj plaži i gledaju kak je neko kupio "njihovu kuću" i pojebu se. Ulovi ih kiša i sljedeća scena - u autu su,šute i Hache ju traži da ga pusti van, a ona mu kaže da se udaje (kurva kurva kurva kurva kurva) i kak je mislila da bi stvari mogle bit ko nekad. i on sav u kurcu jer ju još uvijek voli, iako je zaljubljen u Gin, odlazi na predstavu svjestan da je zakasnio i da ga ova tam ko luda traži, i u međuvremenu ju jedan napaljeni seljačina od organizatora siluje ( i to dok je hache bio s babi) i hache ga pretuče skoro do smrti i onda ona scena di ga ona sva sjebana pita di je bio, a on šuti i ona odlazi. tad on ode na utrke da vrati Pollov motor i vrati ga, al sleti u neko more il kaj već kako bi zatvorio tu priču jednom zauvijek pošto je prije tog zamišljo razgovor s Pollom gdje mu ovaj kaže da mu oprašta (zato kaj nije došo onaj dan na utrke) i kraj filma je nekoliko dijelova. Prvo Hacheu mama umre (nakon kaj je bila bolesna dulje vrijeme i nakon kaj su se pomirlili tijekom filma) i bila je Ginina izložbaa (ona je neka umjetnica, fotograf i slikarica) i sad se taj dio nije baš vidio na kameri, al sam skužila da je sve puno Hacheovih slika još u onom razdoblju kad je bio s Babi i ispada da je Gin cijelo vrijeme znala tko je on i vjerojatno bila zaljubljena u njega i pratila ga. (malo scarry, al ajd) i oni se na kraju pomire i film završava ponovno savršenim, dubokoumnim i smislenim tekstom, i pun je srcedrapajućih citata,al nemrem više pisat, a mislim da ću i vas ubit komentaarom, al sam imala potrebu to podijelit s vama.

ekipa uživajte i javite dojmove kad pogledate film. Ja moram priznat da nisam ni razočarana ni oduševljena, vjerojatno je razlog loša slika (iako mario izgleda najsavršenije u mraku haha) al smo svi od početka znali da je prvi dio nemoguće nadmašiti, a i ovo je više bilo ko neki triler nego ljubavna priča pošto se on zaljubio u Gin, al budimo realni zauvijek će voljet Babi i tu se nema šta pričat.

Mene zanima šta vi mislite koja bi mogućnost bila bolja; da su napravili da je on prebolio Babi i da ju je odjebo nakon svega kaj mu je napravila i iskoristila i njega i Katinu kojoj se nije javila od nesreće, iako bi tad ispalo kao da je sva ona ljubav bila laž s njegove strane; il da je osto zaljubljen u nju do ušiju, moro pobjeć zbog nje u drugu državu i nakon povratka ju još uvijek "uhodio" da bi na kraju dopustio da ga opet sjebe i iskoristi zato kaj je ona neš mislila, a znala je da se udaje.
eto oni su napravili drugu verziju koju je opet izvuko Hache svojom pojavom i osmjehom i sigurno će se svi zaljubit i u drugi dio zahvaljujući njemu
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 23:54   #79
Quote:
bring it on kaže: Pogledaj post
pogledala drugi dio sniman camerom, skužila skoro sve i slijediiiiiiiiiiiiiii sadržaj SAMO ZA ONE KOJI SI ŽELE POKVARITI IDEJU O SRETNOM ZAVRŠETKU I NASTAVKU NAJBOLJE LJUBAVNE PRIČE IKAD SNIMLJENE!!!
........................
malo sam skratila sve ali divna siiiiiiiiiiiii hvala na ovom sadržaju, sad ću nekako lakše dočekat da dođe normalna slika s prijevodom,iako znam da bi razumila na španjolskom dovoljno mi je da mi pobjegnu riječi dvije pa da ne pohvatam cijeli smisao nečega i ne volim gledat snimano kamerom samo se nasekiram kad ne vidim dobro ( i to još maria da ne vidim dobro ne bi bilo najbolje za moje živce ) Čini mi se jako zanimljivo sve....baš jedva čekam
__________________
K: '' Rekla mi je ''volim te''. To je bilo čudo. Ali,vjerujte mi prije toga je rekla ''vjerujem ti''. To je vrijednije od ičega.''
mallala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 00:02   #80
http://www.peliculasnuevasonline.com...e_ti/1-1-0-182

za one koji zele gledati, ja sada krecem nemogu ja cekati da dodje normalna slika i da ga mogu skinuti s Torrenta :P
__________________
.. sunce moje to si ti, dar sa neba najvećii ...

http://lmtf.lilypie.com/LvjGp2.png
shinny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.