Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2013., 21:48   #81
Po meni je to problem jer tek mi je 22god, bilo bi smjesno da za god-dvije sam sav sijed.
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 21:52   #82
ja iman masu sidih, ali doli, tako da to zna samo 20-30 žena...
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 22:07   #83
Quote:
Osmanko kaže: Pogledaj post
Po meni je to problem jer tek mi je 22god, bilo bi smjesno da za god-dvije sam sav sijed.
smiješan je jedino stav.
jebalo te kmečanje, kad skužiš kako ti je ta "mana" u biti prednost skužit ćeš i koliko ti se lovište povećalo.

Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
...
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 22:11   #84
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
smiješan je jedino stav.
jebalo te kmečanje, kad skužiš kako ti je ta "mana" u biti prednost skužit ćeš i koliko ti se lovište povećalo.
hogare, kad ova današnja mladost skuži šta im mi stari iskusni igrači govorimo taman će postat stari neiskusni igrači...
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 22:14   #85
ne brine ga kaj će mu kurac zakržljati zbog nekorištenja, brine ga pet i pol sijedih vlasi.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 22:44   #86
Vama smeta neke vaše stvari meni smeta ovo.
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 22:52   #87
ak ti je glavni cilj u životu hitat se u depru zbog pizdarija, samo navali.
ako nije, budi muško i prihvati samog sebe takvog kakav jesi.
i to ti govorimo već neko vrijeme.

jedino pitanje je imaš li za to muda.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 22:54   #88
Quote:
Osmanko kaže: Pogledaj post
Vama smeta neke vaše stvari meni smeta ovo.
Stavi pramenove plave, to ti je sad jako moderno u momaka mladih!

Eto ja imam 26, nemam sijedih, čak sam se prestala farbat, da mi što duže bude moja kosa u dobrom stanju. Al zato ja od živaca imam frke sa želucem i iskreno radje bih pokoju sijedu nego da me boli želudac svaki put kad se nasekiram!

I kolko je to sjedih, 2-3 ili si prošaran po cijeloj glavi?

Vidi klunija on je špeksi ženskama sa onim njegovim prošaranim na glavi, pa se "furaj" na njega!
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 10:45   #89
Imam ih 4-5. Kad malo bolje pogledam, odnosno kad rukom prodem kroz kosu onda se izbulje van.
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 10:53   #90
Quote:
Osmanko kaže: Pogledaj post
Imam ih 4-5. Kad malo bolje pogledam, odnosno kad rukom prodem kroz kosu onda se izbulje van.
A ma to je ništa, nemoj rukom prolazit kroz kosu, pa ih naćeš vidjeti!
Ti ih primjećuješ jer znaš da su tu, al vjeruj malo tko će ti baš ić promatrat kosu tak pozorno!
Velim, ak imaš svjetliju kosu, odi si stavi neke pramenove, vidim da si opterećen izgledom kad ti toliko smeta tih par bijelih vlasi!

Moj drugi savjet ti je da se naučiš manje opterećivati sa takvim sitnicama, bit će ti u životu lakše!
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 11:14   #91
I to kaj veliš. Ovak, prije god dana odnosno niti nije god dana u 8mj stara je primjetila prvu sijedu malo dalje od desnog uha sto me uzasno izivciralo i čak sam pao u neku depresiju sto se tice toga. Nakon par mj curi sam rekao da malo potrazi po kosi da vidi dali jos koju imam i nasla je jos svega par dlaka, odnosno imam ih ukupno 4-5. Cura kaze da nema sanse da se to vidi ovak kada gledas nego moras baš trazit po kosi i pomaknut par dlaka da ju vidis.

Opet mi je laknulo sve do jučer kad su mi frendovi vidjeli sijede te sam opet pao u neku depresiju jer mi je 22god ajd da mi je 30-35 pa bi prihvatio tu cinjenicu ali ovak nemrem prihvatit to i to je to. Imam gustu crnu kosu svi su me prije zajebavali da se farbam posto je tako crna, tako da pramenovi ne drže ulogu

Ugl mene bi najvise tijesilo da znam od kad imam sijede dlake po glavi dali su se pojavili u 8mj ili vec prije dviije-tri god samo ja nisam primjetio. Znam da ce neki ljudi rec da nisam normalan ali meni to smeta, nekome smeta posve nekaj drugo mozda nesto sto meni nebi smetalo. Svatko ima svoje probleme
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 11:29   #92
A čuj, onda jedino šta možeš je naučit se manje opterećivati s time!
Vidjet ćeš kroz život da su ti sijede dlake najmanji problem!

I ako se depraš radi par sijedih šta će s tobom biti kad naiđu veliki problemi!

Ja sam bila par mjeseci u teškoj depri, al ne radi sijedih, nego radi nezaposlenosti, nisam imala volje polagati ispite itd, nije tema, al jednostavno se pogledaš u ogledalo shvatiš da ima ljudi kojima je teže nego tebi i da si kukavica (pri ovome govorim o sebi, da me nebi krivo shvatio) i da se trebaš pobrinut sam za sebe! Pokreneš se i kreneš!
Jebiga padneš puno puta u životu, al to ne znači da treba ostat ležat i stisnut se u fetalni položaj i tak umrijet! Treba prihvatit probleme, i krenut ih rješavat jedan po jedan!


Tebi ak su jedini problemi par sijedih, nemaš problema čovječe, budi sretan!
A to šta te frendovi zajebavaju lijepo ti njima reci da sijede dolaze s mudrošću!
I daj se opusti! Mlad si a život je jako dug i predug da bi se za par sijedih padalo u depresiju!
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 11:39   #93
Ne sijedi se baš tako brzo. Ja sam imao jednu-dvije još u osnovnoj, u 8.razredu mislim, i danas ih ima nešto(dakle 13-14godina kasnije) nisam sijed skroz, niti prosijed, nego ima pokoja(pa da je i 30+ primjeti se tek kad kosa poraste). Ali znaš što? Ja sam primjetio da ima dosta mojih vršnjaka koji su izgubili praktički pola, ili 2/3 gustoće kose, i ako tako gledam, radije bih bio napola sijed
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:30   #94
Hvala ljudi na odgovorima, rocket86 ima pravo dosta ljudi govori da bi bili bolje sijedi nego da im otpada kosa, neznam da sam medu njima mozda bi i ja tako govorio. Makar za otpadanje kose ima ljeka- presađivanje kose kao sto je napravio Rooney ali koliko gledam po internetu nisam naisao da ima ljeka za sijede, ali tko zna mozda izmisle nekaj..
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:32   #95
Presađivanje kose je malo skuplje od farbanja... I ne znam kako ti, al meni guzne dlake uopće ne bi stajale dobro na glavi
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:35   #96
Ima rješenja i za jedno i za drugo

JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:46   #97
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 15:24   #98
A odstrani tih par dlaka ako ti smetaju, a kad budeš imao baš jako puno sijedih bojaj kosu i to je to.
JustOnPaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 19:30   #99
Sad se trebam šišat pa ce se u potpunosti maknut (barem se nadam)
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 20:09   #100
Neće se maknuti, al ne dolaze do izražaja ako ti je kosa 2 mm
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger