Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2013., 21:08   #1
Janjetina, luk i pivo

Uz sve dobre kuhare al carte i ostala izmotavanja kuhara po svijetu meni još uvijek najmilije ostaje;janjetina,luk,domaći kruh i piva..Evo to me veseli..
Janjetinu nisam jeo godinama,a pivu popijem sve rjeđe.Ostao mi luk da plačem..
Naoružan Morlak is offline  
Old 27.03.2013., 21:16   #2
Quote:
Naoružan Morlak kaže: Pogledaj post
meni još uvijek najmilije ostaje;janjetina,luk,domaći kruh i piva..Evo to me veseli..
Janjetinu nisam jeo godinama,a pivu popijem sve rjeđe.Ostao mi luk da plačem..
luk jedem svaki dan kad ne idem van iz kuće pivo pijem svaki put kada odem van iz kuće
janjetinu ne jedem, domaći kruh rijetko jerbo su oko mene sve šiptarske pekare gdje kruh ima okus na karton
a reći ću ti nešto u povjerenju ali da ne pričaš okolo: najviše volim fileke
Krkimir is offline  
Old 27.03.2013., 21:17   #3
a baš morate u ovo doba o jelu
Difference is offline  
Old 27.03.2013., 21:26   #4
Janjetinu na volim, al psi je obozavaju , luk.. da.. sto sam stariji to ga vise obozavam.. ... a pivo... ufff.. njega toliko ima u podrumu da cu vjerojatno kroz neko vrijeme i zobene pahuljice ujutro jesti sa pivom umjesto sa mlijekom..
chavez ding is offline  
Old 27.03.2013., 21:26   #5
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
luk jedem svaki dan kad ne idem van iz kuće pivo pijem svaki put kada odem van iz kuće
janjetinu ne jedem, domaći kruh rijetko jerbo su oko mene sve šiptarske pekare gdje kruh ima okus na karton
Ista stvar i s menom.Osim
Domaći kruh ne jedem jer mi ga nema ko napravit a janjetinu (kad god imam prilike) jedem po restoranima,ima par super mjesta u hercegovini.
Samo jako! 1994 is offline  
Old 28.03.2013., 00:12   #6
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
luk jedem svaki dan kad ne idem van iz kuće pivo pijem svaki put kada odem van iz kuće
janjetinu ne jedem, domaći kruh rijetko jerbo su oko mene sve šiptarske pekare gdje kruh ima okus na karton
a reći ću ti nešto u povjerenju ali da ne pričaš okolo: najviše volim fileke
moj čovjek!
metalmaniacjb is offline  
Old 28.03.2013., 00:16   #7
Kapula ili luk?
mwm is offline  
Old 28.03.2013., 00:39   #8
Kapula
mada je ovdje gore razlika u tome kad se kaže kapula onda se misli na glavicu luka, za razliku od mladog luka koji nema glavicu
Krkimir is offline  
Old 28.03.2013., 00:41   #9
Mlada kapula. Mlada janjetina. I mlada pička. To je to, the meaning of life.
mwm is offline  
Old 28.03.2013., 01:31   #10
kapula juva janjetina piva i riba.
Mate70 is offline  
Old 28.03.2013., 08:55   #11
ja sam nekada jeo janjetinu i luk ali buduća zabranila jerbo to smrdi

ostaje mi samo piva, pokoji zalogaj iz prikrajka i

dok je bog hodao po zemlji jeo sam janjetinu skoro svaki vikend ali sad kriza+žena
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Old 28.03.2013., 13:17   #12
Quote:
Mate70 kaže: Pogledaj post
kapula juva janjetina piva, vino, riba, kurve i Vuco.
nadopunjeno
DelmatST is offline  
Old 28.03.2013., 13:37   #13
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
luk jedem svaki dan kad ne idem van iz kuće pivo pijem svaki put kada odem van iz kuće
janjetinu ne jedem, domaći kruh rijetko jerbo su oko mene sve šiptarske pekare gdje kruh ima okus na karton
a reći ću ti nešto u povjerenju ali da ne pričaš okolo: najviše volim fileke
Živjela janjetina, of kors!

Fileke nisam volio do trideset i neke, dok ih iz pizdarije nisam sam skuhao i pozvao frenda koji je lud za njima. Reko je da nije bolje jeo u životu!
Od onda ih uvijek kuham kad žena nekam ode, jer joj smrde.

U povjerenju: kuham takav ričet (da, najbanalniji ričet!) da bi ga mrtva usta jela. Tko god ga je probao nije mogao sebi doć kak je dobar.

Još nisam kuhal janjeće fileke, to imam u planu.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 29.03.2013., 01:24   #14
narucijo janjetinu za nedilju mlada luka iman pive stele se nalodalo oh Jesus Navas dao
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 29.03.2013., 03:31   #15
janjetine, mladog luka i kruva ispod peke, i to dobro zaljat pivom , eeeeee
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Old 29.03.2013., 14:20   #16
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Ista stvar i s menom.Osim
Domaći kruh ne jedem jer mi ga nema ko napravit a janjetinu (kad god imam prilike) jedem po restoranima,ima par super mjesta u hercegovini.
a di je zena? mater ili punica? sto ti ne napravi domaci kruh?

najbolja janjetina je u jablanici.
ja janjetinu zalijem kokakolom
marionbloom is offline  
Old 29.03.2013., 14:41   #17
najboju san jia u Vrbniku , a mozda je do njihova vina , znan dasan poloka jedan amper
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 29.03.2013., 15:07   #18
Koga čega - janjetine, komu čemu - meni, s kim s čim - s kapul'con mladon, MENI MENI!

Dobro je, može.
__________________
Nema.
no name chic is offline  
Old 29.03.2013., 15:20   #19
Quote:
marionbloom kaže: Pogledaj post
a di je zena? mater ili punica? sto ti ne napravi domaci kruh?

najbolja janjetina je u jablanici.
ja janjetinu zalijem kokakolom
najbolja? dal nije bolja ona kad se mi skupimo odemo u sumu traktorima , natovarimo pive i janje u jednu prikolicu pa odemo 10 km od najblize kuce , pa saberemo onih suvih grana , joj kako se spece, pa se ubijemo ko prasci u mesetini i pivcugu ( rakijom naravno zalijevamo) ili??
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Old 29.03.2013., 15:29   #20
Quote:
Altan Gobi kaže: Pogledaj post
najbolja? dal nije bolja ona kad se mi skupimo odemo u sumu traktorima , natovarimo pive i janje u jednu prikolicu pa odemo 10 km od najblize kuce , pa saberemo onih suvih grana , joj kako se spece, pa se ubijemo ko prasci u mesetini i pivcugu ( rakijom naravno zalijevamo) ili??
mislim na janjetinu iz restorana..
kao sto je poznato, mi u hercegovini volimo janjetinu. neke fine cure kazu da im se gadi, da je masna itd.(ja nisam fina)
posto smo mi skloni slaviti sve bitne dogadjaje u zivotu, janjetina je neizostavna za krstitke, pricest, krizmu i vjencanja.
najbolje pase kad je u lijepom drustvu.
zanima me, kako mozes pit rakiju uz janjetinu?
marionbloom is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger