Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2014., 00:12   #81
Istice mu ovo ljeto ugovor.
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 00:48   #82
Jel Lowry oso gdje, zadnjih par dana sam odsjecen od civilizacije i neta
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 00:50   #83
Ni Lowry, ni Asik, nitko od ovih najavljivanih osim Turnera i Hawesa
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 04:46   #84
Orlando and Davis have reached agreement on a buyout and parting will be official on Friday morning

Clippers are a strong frontrunner for Glen Davis
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 05:07   #85
Quote:
IdiMiDodjiMi kaže: Pogledaj post
Orlando and Davis have reached agreement on a buyout and parting will be official on Friday morning

Clippers are a strong frontrunner for Glen Davis
Bilo je i vrijeme da nađu nekog (relativno) pristojnog uz Blakea i Drvo. Oni troše zadnje sate prijelaznog roka na potpuno besmisleno (i neuspjelo) dovođenje Feltona i Shumperta, a trećeg visokog im "igra" Hollins. Još se ne mogu oporaviti od ideje da će im Lord Byron koristiti u toj ulozi, sreća po njih pa su ga frknuli večeras.
__________________
"Valor is a poor substitute for numbers."
Doran Martell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 08:57   #86
Quote:
Zoe kaže: Pogledaj post
Zašto?
1. potencijalno narušavaš koheziju ekipe. ekipa je do sada imala odličnu atmosferu u momčadi, a veliki razlog tome je bio upravo granger koji je bez pogovora i povrijeđenog ponosa prihvatio svoju bitno reduciranu ulogu u momčadi. navodno je visoko kotirao kod suigrača....

2. playoff. indiani je serija s heatom sve, cijela momčad se slagala samo za to. i kako sad turner pomaže? on je u osnovi limitiran nba igrač, solidna kockica u lošoj ekipi, neiskusan, kako on može doprinjeti ekipi u seriji protiv heata? granger nije odigrao puno ove sezone, ali imao je svojih momenata, a u toj seriji protiv heata dovoljno da ga posere samo 20-ak dobrih minuta u 7 utkamica, tih 20-ak minuta će donjeti prevagu. turner? kakvu prevagu može donjeti turner?

3. i možda najbitnije. grangera se na ljeto moglo produžiti na 2.g na veteranski minimum, čovjek bi najvjerojatnije ostao u indiani. ja vjerujem da u njemu ima još goriva za 20-ak vrlo dobrih utakmica godišnje, za veteranski minimum i dobru atmosferu na klupi? đabe. turneru će pak na ljeto netko ponuditi (suludo, ali hoće) 8,9,10 milja po sezoni, indiana će ga naravno pustiti jer im je prioritet lance. grangera su, dakle, teoretski mogli zadržati, turnera sasvim sigurno neće. koja onda korist?

i sad napomena. sve ovo donekle pada u vodu ako pacersi misle da neće moći zadržati stephensona, pa onda ovom daju neku lovu i zadrže njega. ali po meni i to je totalna pušiona, turner je u naravi loš do prosječan igrač, ja se za njim nebi niti okrenuo.
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 09:06   #87
baš mi palo na pamet da ovo i nije neki bajan potez za Indianu, 4season me preduhitrio
pogotovo ne vidim što im točno donosi Turner, a da nisu imali kod Grangera, osim što debelo gube na šutu izvana

osim ovog dijela s ugovorom, to nisam znao kak stoje igrači...
agent5 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 15:18   #88
Quote:
turner je u naravi loš do prosječan igrač, ja se za njim nebi niti okrenuo.
Sjeti se kakav je bio Stephenson. I gori. Da ga nije uzela Indiana, teško da bi opstao u NBA-u. A vidi ga sad.

Turner ima predispozicije. Sličan su profil igrača. Došao je u dobroj mjeri kao osigurač, kao što si rekao, ako netko ponudi Stephensonu masnu lovu, teško će ga zadržati.

Ovako mogu klesati Turnera i vidjeti kakav će ispasti.

Naravno, moguće je da im obojica odu. Al to su sad već nabadanja.

A Granger nije ni pola igrača što je bio. Jasno se vidi.

Quote:
u toj seriji protiv heata dovoljno da ga posere samo 20-ak dobrih minuta u 7 utkamica, tih 20-ak minuta će donjeti prevagu.
Isto tako može posrati i Turnera, ne vidim zašto ne.

Previše je tu varijabli u ovoj priči, da bi točno znali na čemu smo.

Po meni, znajući da Bird odlično radi svoj posao, u smislu držanja čvrste discipline, te potezima koje je ranije vukao, mislim da je ovaj trade dobar za Indianu.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 19:09   #89
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
1. potencijalno narušavaš koheziju ekipe. ekipa je do sada imala odličnu atmosferu u momčadi, a veliki razlog tome je bio upravo granger koji je bez pogovora i povrijeđenog ponosa prihvatio svoju bitno reduciranu ulogu u momčadi. navodno je visoko kotirao kod suigrača....
Kohezija ekipe Indiane za vrijeme ozljede Grangera i kasnije? Sve potpuno isto. Sve su to karakterni igrači i zna se da su George i Hibbert glavni i da oni drže ekipu.

Quote:
2. playoff. indiani je serija s heatom sve, cijela momčad se slagala samo za to. i kako sad turner pomaže? on je u osnovi limitiran nba igrač, solidna kockica u lošoj ekipi, neiskusan, kako on može doprinjeti ekipi u seriji protiv heata? granger nije odigrao puno ove sezone, ali imao je svojih momenata, a u toj seriji protiv heata dovoljno da ga posere samo 20-ak dobrih minuta u 7 utkamica, tih 20-ak minuta će donjeti prevagu. turner? kakvu prevagu može donjeti turner?
Granger otkad se vratio nije ništa pokazao, ama baš ništa i nema nekih naznaka da će se stvari promijeniti. Šut mu je nepouzdan, ulaz kriminalno spor, missmatch teško iskoištava. Od Turnera možeš nešto očekivati. Jak je na ulazu, može se sam izboriti za šut, solidan je asistent. On im lako može biti vođa druge ekipe uz Stephensona.

Quote:
3. i možda najbitnije. grangera se na ljeto moglo produžiti na 2.g na veteranski minimum, čovjek bi najvjerojatnije ostao u indiani. ja vjerujem da u njemu ima još goriva za 20-ak vrlo dobrih utakmica godišnje, za veteranski minimum i dobru atmosferu na klupi? đabe. turneru će pak na ljeto netko ponuditi (suludo, ali hoće) 8,9,10 milja po sezoni, indiana će ga naravno pustiti jer im je prioritet lance. grangera su, dakle, teoretski mogli zadržati, turnera sasvim sigurno neće. koja onda korist?
Mislim da je najmanji problem privući nekog igrača koji je željan aslova u Indianu i to za male novce. Evo recimo primjer igrača kao što je Pierce. Zašto on ne bi za male novce otišao u Indianu? A takvih imaš koliko hoćeš i bolji su igrači od Grangera.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 20:08   #90
Granger želi buyout, Hinkie okljeva
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 21:03   #91
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Granger želi buyout, Hinkie okljeva
vjerojatno će ga i dobit pošto hinkie svejedno želi dat šansu mlađim igračima,a jedini razlog ostanka je sign&trade opcija...
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 17:43   #92
Metta World Peace took to Twitter on Saturday morning to announce that his agent is working on a buyout from the Knicks.

Dođi sine u SA.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 20:16   #93
The Philadelphia 76ers and Danny Granger have been in discussions on a contract buyout and sources tells RealGM that management has given their complete cooperation.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 18:20   #94
Davis has started to inform teams of decision to sign with Clippers, and Clips are proceeding with knowledge that he's coming, sources said.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 09:58   #95
Jonathan Givony ‏@DraftExpress Feb 22
Took a quick 90 minute drive to Kragujevac to watch Jusuf Nurkic and Cedevita take on Radnicki. Eight NBA scouts here

Jonathan Givony ‏@DraftExpress Feb 22
Very difficult not to go overboard from what we saw from Jusuf Nurkic tonight. 16 points & 15 rebounds in 17 minutes, w/out breaking a sweat

Jonathan Givony ‏@DraftExpress Feb 22
Probably need to move Nurkic into the lottery, and that might still be too low. His talent is simply off the charts.

https://twitter.com/DraftExpress
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 10:56   #96
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Jonathan Givony ‏@DraftExpress Feb 22
Took a quick 90 minute drive to Kragujevac to watch Jusuf Nurkic and Cedevita take on Radnicki. Eight NBA scouts here

Jonathan Givony ‏@DraftExpress Feb 22
Very difficult not to go overboard from what we saw from Jusuf Nurkic tonight. 16 points & 15 rebounds in 17 minutes, w/out breaking a sweat

Jonathan Givony ‏@DraftExpress Feb 22
Probably need to move Nurkic into the lottery, and that might still be too low. His talent is simply off the charts.

https://twitter.com/DraftExpress
Darko Mamojebač all over again Jedva čekam da se neko zajebe
DWade3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 12:10   #97
Sources tell Sun Sentinel that Heat strongly considering signing DeAndre Liggins, who has been playing for team's Sioux Falls affiliate.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 13:25   #98
Quote:
DWade3 kaže: Pogledaj post
Darko Mamojebač all over again Jedva čekam da se neko zajebe
Ne bih išao baš toliko daleko. Nurkić ima velik potencijal, samo se mora malo uozbiljiti.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 15:08   #99
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Ne bih išao baš toliko daleko. Nurkić ima velik potencijal, samo se mora malo uozbiljiti.
Meh, šta ja znam Mislim da u naj naj najboljem slučaju može biti Peković, što je dobro jer je Pekmen solidan centar u današnjem NBA [Razmišljam malo, pa tko bi rekao da će od te Partizanove generacije (Tepić, Kecman, Tripković, Veličković, Peković, Perović, Ščepanović...) Peković najdalje dogurati! Pa čovjek je bio balvan, s klupe ulazio za Vraneša!!!], ali on nije nikakav lottery pick. Imam dojam da je ovaj koji je twittao doslovce spreman dati lijevo jaje za Nurkića.
DWade3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 16:37   #100
Quote:
DWade3 kaže: Pogledaj post
Meh, šta ja znam Mislim da u naj naj najboljem slučaju može biti Peković, što je dobro jer je Pekmen solidan centar u današnjem NBA [Razmišljam malo, pa tko bi rekao da će od te Partizanove generacije (Tepić, Kecman, Tripković, Veličković, Peković, Perović, Ščepanović...) Peković najdalje dogurati! Pa čovjek je bio balvan, s klupe ulazio za Vraneša!!!], ali on nije nikakav lottery pick. Imam dojam da je ovaj koji je twittao doslovce spreman dati lijevo jaje za Nurkića.
cuj, u najboljem slucaju moze biti Pekovic, pa Nurkic bi trebao dati lijevo jaje ak bude ko Pekovic... Pek je trenutno, ne solidan, nego vrlo, vrlo dobar centar u danasnjem NBA-u!
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.