Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2014., 16:36   #1
Tržnica za školarce i studente 2 - instrukcije i sl.

Na ovoj je temi (kao i na cijelom pdf-u KZŠIS) ZABRANJENA prodaja UDŽBENIKA. Za to postoji pdf Mali oglasi na kojem imate jedan veliki topic posvećen upravo tome. Zabranjena je i prodaja knjiga, kalkulatora, školske opreme, tableta za koncentraciju... Molimo Vas da sve takve oglase postate na pdf Mali oglasi.
Također, u postovima je ZABRANJENO objavljivanje mailova, brojeva telefona/mobitela i sl. Molimo Vas da sve dogovore obavljate putem privatnih poruka (PM).

Novo pravilo od 29. 12. 2014.: Forum.hr teži etičnosti i trebamo pokušavati onemogućavati širenja nepravdi, prijevara, plagijata i slično. Stoga na njemu nije dozvoljena ponuda i potražnja pisanja tuđih seminara, diplomskih radova, ostalih stručnih radova niti poticati nijednu vrstu prijevare.

Naravno, i na ovoj temi vrijede sva ostala pravila Foruma (offtopic, spam, CAPS LOCK, vrijeđanje...).
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:02   #2
Trazim nekog za pomoc pri rjesavanju dva zadatka iz teorijske elektrotehnike, placam po dogovoru.
Također tražim nekog tko zna raditi u FEMM programu.
Cadhla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 23:24   #3
->Instrukcije iz matematike i fizike za osnovnu i srednju školu te za fakultete za područje Šibenika

->Rješavanje provjera/kolokvija/ispita/primjera zadataka poslanih na email uz detaljne upute korak po korak

->Mogućnost davanja instrukcija preko Skype-a

->Pripreme za državnu maturu


Informacije i kontakt: PM
__________________
Omnia mutantia semper est!
Rodiak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 18:43   #4
Učenik sam 3. razreda VII. gimnazije u Zagrebu i nudim instrukcije matematike, fizike, kemije, informatike i engleskog jezika učenicima osnovnih škola te 1. i 2. razreda srednjih škola. Prolazim odličnim uspjehom, gore navedene predmete pišem 100% u školi te sam sudjelovao na natjecanjima iz istih i ostvario odlične uspjehe. Pohađam i kvalifikacijske pripreme na PMF-u za kemijsku olimpijadu koja se održava u Bakuu, u Azerbajdžanu.

Imam iskustva u podukama i instrukcijama. Znam što radim. Smatram da je moja prednost pred nekim instruktorima izuzetno pedagoški pristup učeniku. Znam kako djeca razmišljaju jer sam i sam dijete i poznajem probleme suvremenog školovanja. Smatram da mogu na učenika prenijeti obrazac razmišljanja i pristupanja problemu što je važnije od samog znanja.

Za više informacija i kontakt ---> PM
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 13:46   #5
Tražim nekoga tko se bavi pretraživanjem informacija i pronalaskom literature i informacija u tiskanom i elektroničkom okruženju. baze podataka, repozitorije, kataloge i sve ostalo
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 16:46   #6
Pozdrav! Student sam više godine Filozofskog fakulteta sa odličnim znanjem (i ocjenama) iz logike, te nudim povoljne instrukcije za učenike srednjih škola. Ako je netko zainteresiran, može se javiti u privatne poruke

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 30.01.2015. at 09:43.
Indigo Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 18:22   #7
Pozdrav svima! Nudim instrukcije iz matematike i fizike za osnovnu i srednju školu,
te pripreme za maturu iz matematike (niža i viša razina) i fizike. Dugogodišnje iskustvo
u držanju instrukcija!

Kontakt: privatne poruke
__________________
Gram primjene vrijedi više od tone maštarija.

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 30.01.2015. at 09:44.
Caron is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:50   #8
PISANJE RADOVA I PRIJEVOD IZ NJEMAČKOG I ENGLESKOG

Pišem Eseje te prijevodim tekstove sa slijedecih jezika na naš ili obratno:
Engleski, Njemački.
Imam položenu C1 razinu Njemačkog jezika te su moji radovi povoljni.
Cijena je po dogovoru, ovisno o broju riječi a sve upite šaljite u privatne poruke
Usluga dostupna za SVE županije.
DIskrecija zajamčena!

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 26.01.2015. at 06:30. Reason: e-mail i broj mobitela nisu dozvoljeni
mgrubi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 19:36   #9
Svježa magistrica anglistike s petogodišnjim iskustvom s davanjem instrukcija iz engleskog. Obratite se za sve što je potrebno, od pomaganja pri zadaći, konverzacijskih instrukcija, pripremanja za testove do priprema za državnu maturu.

Sve upite primam u inbokas.
mirna_nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 21:49   #10
Student matematike na PMF-u u Zagrebu drži instrukcije iz matematike za osnovne i srednje škole. Javite se privatnom porukom.
gost na forumu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 23:11   #11
Trazim: Ispite iz osnovnih i srednjih skola

Trazim par skolaraca koji bi pisali ispite iz osnovnih i srednjih skola i pri tom zaradili neki dodatni djeparac. Svatko bi trebao napisati minimalno 10 ispita u word dokumentu, u formatu koji ja zadam. Isplatu vrsim preko paypala ili moneybookersa. Ako ste zainteresirani javite sa na PP.

Molim moderatora ako sam promasio kategoriju da prebaci post u odgovarajucu. Hvala.
gogo383 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 18:52   #12
Tražim nekoga tko drži instrukcije iz tehničkog crtanja i nacrtne geometrije za Fakultete.

Molim Vas da mi se javite PP.

Hvala!
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 12:35   #13
Držim instrukcije iz hrvatskoga jezika na području Velike Gorice.

Cijena: 50 kn/45 min.
Keskuvudit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 16:56   #14
Quote:
CherryLie kaže: Pogledaj post
Učenik sam 3. razreda VII. gimnazije u Zagrebu i nudim instrukcije matematike, fizike, kemije, informatike i engleskog jezika učenicima osnovnih škola te 1. i 2. razreda srednjih škola. Prolazim odličnim uspjehom, gore navedene predmete pišem 100% u školi te sam sudjelovao na natjecanjima iz istih i ostvario odlične uspjehe. Pohađam i kvalifikacijske pripreme na PMF-u za kemijsku olimpijadu koja se održava u Bakuu, u Azerbajdžanu.

Imam iskustva u podukama i instrukcijama. Znam što radim. Smatram da je moja prednost pred nekim instruktorima izuzetno pedagoški pristup učeniku. Znam kako djeca razmišljaju jer sam i sam dijete i poznajem probleme suvremenog školovanja. Smatram da mogu na učenika prenijeti obrazac razmišljanja i pristupanja problemu što je važnije od samog znanja.

Za više informacija i kontakt ---> PM
BUMP
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 19:15   #15
Za one koji su zainteresirani za upis na Akademiju likovnih umjetnosti, nudim instrukcije ili bolje rečeno sate crtanja!

Student sam četvrte godine na slikarstvu.

Za detaljne informacije javite se na PM.

Lijep pozdrav!
poglavicatu-tu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 15:52   #16
Držim instrukcije na području Zagreba iz kemije, matematike i fizike za osnovne i srednje škole, 50 kn po satu
instruktor88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 12:15   #17
INSTRUKCIJE!

Matematika i fizika!

Fakulteti i škole!
rune88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 11:37   #18
nudim instrukcije iz informatike / programiranja (C#/C/C++, Java i JavaScript), matematike i fizike za srednje i osnovne škole, a može i za fakultete.

detalje i dogovore na PM. cijena je 50kn/h - uz mene svi ćete proći!

Zadnje uređivanje Štreberica : 26.02.2015. at 16:25. Reason: spojeno na zahtjev autora
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 23:37   #19
Pozdrav svima/ Liebe Grüße/Hartelijke groeten aan iedereen!

Dakle, nudim privatnu poduku iz njemačkog i nizozemskog jezika svima potrebitima -apsolventica sam germanistike i nederlandistike na Filozofskom fakultetu u Zagrebu s iskustvom šestomjesečnoga boravka u Nizozemskoj u okviru programa razmjene studenata ERASMUS te pohađanja raznih seminara i dodatnih usavršavanja u Njemačkoj i Austriji.
Imam višegodišnje iskustvo u podučavanju i kažu da sam dobra, pa se slobodno javite u inbox
Također, prevodim tekstove svih vrsta, i sl.

Sat (60 min) = 50 kn; no za više sati dajem popust. Hvala i sretno!

Zadnje uređivanje Štreberica : 13.03.2015. at 01:23. Reason: vidi 1. post
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 07:57   #20
pozdrav-nudim poduku crtanja za upis na umjetničke fakultete-zagreb.
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.