Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 16:31   #861
Jel zna mozda tko kakvi su uvjeti na Savi, 5. kategorija tj 5 i 6. paviljon? kakve su sobe, velike male, uvjeti? Ako ima mozda tko kakvu sliku sobe bio bih jako zahvalan I mozda koja preporuka gdje je najbolje uzet sobu u toj kategoriji
kunaguer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 17:02   #862
Quote:
kunaguer kaže: Pogledaj post
Jel zna mozda tko kakvi su uvjeti na Savi, 5. kategorija tj 5 i 6. paviljon? kakve su sobe, velike male, uvjeti? Ako ima mozda tko kakvu sliku sobe bio bih jako zahvalan I mozda koja preporuka gdje je najbolje uzet sobu u toj kategoriji
Veeelika mana tih soba je što nisu obnovljene pa ti je namještaj stari i nemaš frižider. Nadam se da nemaš 190+cm jer će onda krevet biti možda kratak, ali osim toga sve se to da preživjeti nije to ništa strašno. Sobe su skroz normalne veličine, naravno manje nego na cvjetnom, ali u nekom prosjeku save i šare. Dobra stvar je recimo da 2 sobe dijele kupaonicu.

Oko izbora sobe ne mogu puno pomoći, ali čini mi se da nije neka drastična razlika (možda netko drugi bolje zna).

Evo i slike:




aktino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 00:37   #863
Quote:
kunaguer kaže: Pogledaj post
Jel zna mozda tko kakvi su uvjeti na Savi, 5. kategorija tj 5 i 6. paviljon? kakve su sobe, velike male, uvjeti? Ako ima mozda tko kakvu sliku sobe bio bih jako zahvalan I mozda koja preporuka gdje je najbolje uzet sobu u toj kategoriji
Ja sam isto lani kad sam dobila tu kategoriju strahovala kako ću tamo živjet jer sam se nadala Cvjetnom, ali ispalo je super! Iako je lošiji namještaj, nije to nikakav problem osim što fali prostora u smislu polica, i unutrašnjost ormara je glupa haha ali zapravo se na sve da naviknut. Kupaona isto u lošijem stanju, ali stvarno nije ništa kritično i da se ne da tako živjeti.. Jedino internet imaš preko kabela, ali ni to nije loše jer je jači od wifija u novim paviljonima. Ugl okej je, ja ostajem na istom mjestu
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 02:02   #864
Moram li ja kao brucos donijeti X-icu kad budem uselio u dom? Ne znam kad cu je dobiti, a kako cu rezervirati sobu moram do 11.9. useliti a X-icu vjerojatno dobivamo nakon 11.9.
Skorojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 10:05   #865
Quote:
Skorojevic kaže: Pogledaj post
Moram li ja kao brucos donijeti X-icu kad budem uselio u dom? Ne znam kad cu je dobiti, a kako cu rezervirati sobu moram do 11.9. useliti a X-icu vjerojatno dobivamo nakon 11.9.
Ne moraš, ni indeks ni iksicu
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 13:05   #866
Tražim cimera za SD dr. Ante Starčevića (Šara)

Yo.

Traži se hrabro, ludo i pomalo mazohistički nastrojeno stvorenje koje će desetak mjeseci dijeliti sa mnom desetak kvadrata studentske sobice na Šari.

Nešto o meni:

Volim svoj faks i ne dam da trpi zog poroka (alkohol, četrsto dvaes' i tome slično).
Volim poroke i ne dam da trpe zbog faksa.

Dakle, osoba sam koja nekako uspijeva izbalansirati između uspjeha na faksu te sodome i gomore koju studentski život nudi.

Slično očekujem i od tebe, budući cimeru ili da me bar ne ometaš u tome.

Pušač sam, no razuman pa prihvaćam i pušenje i nepušenje u sobi.

Nužni uvjeti za cimerovanje sa mnom su:

- održavaš barem higijenski minimum
- ne kradeš (da, i to sam doživio jednom)
- dovoljno si komunikativan da se oko svega možemo dogovoriti
- nisi homofoban
- poštuješ moje vrijeme spavanja

Odlazim kući (ili nekamo) bar jednom mjesečno, kad je gusto učim u učioni i najčešće se imam kamo maknuti ako trebaš sobu za sebe.

Sad više ne znam što sam napisao, a što nisam pa ću se ovdje zaustaviti.... detalji preko poruka!
__________________
Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.
Willy-Willy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 13:48   #867
Traži se cimer u CN
Brucoš sam na FER-u,povremeno popušim koji cigar, ne drogiram se , ali zato prilično puno psujem, jbg
Tražim nekog komumikativnog, zabavnog i flegmatičnog, da zna prihvatit svakakvu šalu i da se ne ljuti na svaku sitnicu.
Od glazbe slušam sve, ali preferiram ex-yu rock.
Pošto živim u Dubrovniku ići ću doma za Božić,Uskrs i produžene vikende,no ako ti treba soba nasamo lako se izgubim negdje kod prijatelja, zauzvrat tražim isto od tebe.
Nije mi bitna nacija, boja, vjera, seksualna orijentacija ili bilo što drugo manje važno sve dok mi to ne nabijaš u facu bitno da si čovjek!
Ako se pronalaziš, slobodno se javi u porukama. Volio bih da si također brucoš.

PS: Po avataru vidiš za koga navijam,pa ako ćeš potencirat neke svađe oko nogometa nemoj se ni javljat.

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
__________________
"Ti si moj Meštre ludi čovik. Krepa je balun, raspa se Hajduk."
"Raspast se može Austrija. Krepat moredu svi kraljevi i carevi, ma HAJDUK će ostat"
Rope07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 15:25   #868
Bok! Kako stvari stoje, vjerojatno sam na savi V. kat. Pa ako netko traži cimericu (prošle sam godine našla cim preko foruma i ispalo je super tako da će možda i ove?). Ne idem često doma, ali znam vikendima često otići izvan Zg-a, budna do 1-2 kad se baš baš uči, tražim nekog urednog i tko poštuje privatnost, ali i da možemo popiti pivu i porazgovarati ako treba. Inače sam 5. godina pa nek i ta zadnja prođe kako treba. Pozdrav :')
boomerlives is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 17:40   #869
11. paviljon

Ljudi, koje su muške, a koje ženske sobe u 11. paviljonu na Savi?
Jesu tipa jedan kat muški, a drugi ženski ili izmiješano? Pls and thank you!

I jel lako zamijenit kategoriju (iz prve u treću, žm)? Tak da frendica i ja možemo bit skupa
Leticia999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 21:14   #870
Može pitanje,
ako sam dobila na Savi 5. paviljon, jel moram rezervirati sobu baš u tom paviljonu, ili mogu u nekom drugom.Tenks.
panic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 03:52   #871
Pozdrav!
Trazi se cimi za sobu u SR 1. kategorija, 11. paviljon.
Ja sam studentica socijalnog rada i svejedno mi je sto god da studiras
Uredna sam, volim kad je sve organizirano i u svom redu. Pričljiva sam i komunikativna osoba, al samo u dobrom društvu. Nisam bas neki partijaner, al dobru feštu ne odbijam. Od kuce me dijeli 274 km tako da sumnjam da cu cesto ic kuci. Iz Slavonije sam pa se tu naravno podrazumjeva pregršt suhomesnatih i alkoholnih proizvoda.
Mogu se pohvaliti vrhunskim kuharskim i slastičarskim sposobnostima! (znam pravit sve vrste juha, variva, jaja na 100 načina, rižota, umaka, palačinke, uštipke, kolače, torte, ma sve...you name it)
Tako da trazim cimku koja je komunikativna, donekle uredna, tolerantna i pouzdana osoba, koja naravno voli pojest i popit i ponekad otic u kino ili do grada
danielahus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:53   #872
Jel zna možda netko tko je sa Šare (iako sam i ja bila al očito nisam dobro razgledavala) di je u 1. paviljonu kuhinja na 1. katu? Na sjeveru ili istoku pokraj učione?

Sjever inace gleda na 2. paviljon
bassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 14:07   #873
Pokraj učione, u lijevom krilu.
__________________
Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.
Willy-Willy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 16:08   #874
Quote:
panic kaže: Pogledaj post
Može pitanje,
ako sam dobila na Savi 5. paviljon, jel moram rezervirati sobu baš u tom paviljonu, ili mogu u nekom drugom.Tenks.
Moraš, jer paviljoni 1.-4. i 7.-9. +11 su različite kategorije za razliku od 5. i 6.
iceberg58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 21:41   #875
Quote:
iceberg58 kaže: Pogledaj post
Moraš, jer paviljoni 1.-4. i 7.-9. +11 su različite kategorije za razliku od 5. i 6.
Može i u šestom još
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:03   #876
Trazim cimera na AS III (Šara). Brucos sam FER-a, ne pusim nit ne pijem, a necu nikoga dovoditi u sobu jer nisam bas socijalan. Kuci cu ici rijetko, mozda 2 put godisnje, ne znam jos. Uredan sam, tih. Javite mi poruku ako mi zelite biti cimer pa da sutra znamo sobu uzeti. Ne morate biti 100% mirni ali ocekujem da imate obzira prema mojim obavezama.
Skorojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:05   #877
Premjestaj iy 3.kat. u 1.kat

Kakva je procedura ako se zelim dobiti 1.kategoriju. Imam dovoljno bodova za 1.kat. ali sam napisala bila da zelim 3.kat. Hoce li mi htjeti dati 1.kat. ako ih nazovem i zamolim?
zoso9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 07:21   #878
Zna li neko koji su katovi u 7.paviljonu zenski?
I ako je nekoj curi bas stalo da faks zavrsi sta prije i bolje, a da ne dovodi ljude nepozvane u dom, pogotovo za vrime ispita i da je tu i tamo u slobodno vrime i za izac (nako malo ahah), nek se javi za cimericu. Brucos san pa bas puno ni o cemu ne znan, all eto ono ukratko. Pa ako neko zeli nek se javi
Fugure is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:53   #879
Je li moguće natjecati se za mjesto u studentskom domu na jesen ako smo upisali faks u ljetnom roku? Meni je sestra upisala faks u Splitu ali nije se prijavila na natjecaj za dom na vrijeme, pa me zanima moze li jos ikako dobiti dom?
Skorojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 18:24   #880
Od kada se mozemo useliti u domove, ja sam u Šaru upao.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
ivan20122012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.