Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2015., 12:35   #61
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Ja uglavnom radim po istom principu, ali dio i zakuham jer mi ne stane sve u fridž

Prekjučer baš napravio jedan friški:
20 murupi amarela papričica, 1 slatka crvena (za boju), par režnjeva češnjaka prstohvat soli, malo octa, šećera i soka do limete. Taman za jednu malu bočicu. Sve dobro izblendano i stoji u fridžu. Ja uglavnom dodajem malo jabučnog octa ili od slada jer mi paše okus.
Kupi si veći friđ ili izbaci silnu mesinu iz Igomata koju si nutra naslagal...

Ne kužim zakaj stavljati sol u umak koji će stajati u friđu?
panorama is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 12:43   #62
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Kupi si veći friđ ili izbaci silnu mesinu iz Igomata koju si nutra naslagal...

Ne kužim zakaj stavljati sol u umak koji će stajati u friđu?
Ne stavljam uvijek, ali navika valjda
Imam običaj dio tih soseva podijeliti, poklanjati pa onda sam tak sigurniji da će im potrajati.

Trenutno je fridž pun friškog voća i povrća koje čeka preradu, buraz isporučio

Igomat će morat pričekat još koji dan

Javi se kad vrneš s mora, bit će zrelih raznih otrova u rujnu ako si zainteresiran
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 12:55   #63
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Ne stavljam uvijek, ali navika valjda
Imam običaj dio tih soseva podijeliti, poklanjati pa onda sam tak sigurniji da će im potrajati.

Trenutno je fridž pun friškog voća i povrća koje čeka preradu, buraz isporučio

Igomat će morat pričekat još koji dan

Javi se kad vrneš s mora, bit će zrelih raznih otrova u rujnu ako si zainteresiran
Bilježim se sa štovanjem !
panorama is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 13:28   #64
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Desetak ljutih pažljivo očistim od sjemenki pazeći da ne odstranim sjemene lože u kojima je najveća ljutina, 3-4 režnja češnjaka i sve zmiksam štapnim mikserom. Ako je smjesa presuha za miksanje dodam par komadića rog paprike za ajvar ili žlicu-dvije vode.
Takav umak je prilično gust pa ga onda prije korištenja doradim s dodacima po želji ( neko voće, ketchup, paradajz...) u količini koja je potrebna.
Jedna od kombinacija je dodavanje maslinovog ulja tako da je gotov umak teglici pokriven slojem ljutog ulja koje se može koristiti po potrebi a ispod je umak kojeg ulje dodatno čuva.
Ako se potroši sve ulje s vrha, dodaš žlicu dvije dobro promiješaš.
Puno ti hvala
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 13:45   #65
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
pa kumek u tome ima 10% soli
Pa da, al stavim malu žlicu na tanjur čušpajza a kako ja kuham čušpajze koje i inače slabo solim meni taman....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 13:46   #66
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Evo upravo sam pojeo tanjur kelja sa žlicom pište

Genijalno!

Stoji mi mjesecima u frižideru jer je totalno na mjestima abnornalno slan, pa ga nisam koristio.
Ovako ubaciti ga u čušpajz mi nije palo na um.. Hvala na tipu :-)
Now you talking......ja poderem staklenku u mjesec dana uglavnom na čušpajze....al i na drugo... recimo miješam s kuhanom rižom koju ne solim i tak....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 13:50   #67
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Pa da, al stavim malu žlicu na tanjur čušpajza a kako ja kuham čušpajze koje i inače slabo solim meni taman....
e tako reci
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 14:04   #68
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
e pa zato uopće ništa ne soliš kad ga dodaješ u hranu
A što ako je hrana već kuhana, dovoljno slana, ali (meni, ne i ostalim ukućanima) nedovoljno ljuta?
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 14:09   #69
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Di to kupit? može se sa tog sajta naručit do nas? I misliš na ovaj prvi sa linka?
u ducanu "pinklec" u marticevoj to znaju imati
__________________
[There's a little voice in your head reading this right now.]

Zadnje uređivanje suncek : 26.08.2015. at 14:22.
suncek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 23:01   #70


10 kg jalapenosa ukiseljeno danas. Sos radim kroz koji tjedan.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 23:40   #71
vladjane, prekrasno izgledaju!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 11:49   #72
Quote:
suncek kaže: Pogledaj post
u ducanu "pinklec" u marticevoj to znaju imati
Fala
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 15:26   #73
Vladjane, jesi nosio rukavice dok si to sve nasjeckao? Ja sam danas nasjeckala jedan jedini ljuti feferon za ubaciti u teglice s krastavcima i ruke mi otpadaju dva sata kasnije. Ne mogu s ničim sprati taj nesretni feferon.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 15:34   #74
Ja sam jučer čistio chili skoro do ponoći, 3 sata u komadu. Dvoje rukavice na rukama, i svejedno još uvijek danas osjećam peckanje na vrškovima prstiju

Dio ukiseljen, dio stavljen na sušenje, malo friških soseva... Ako mi se ruke oporave navečer stavim par piksi na fermentaciju.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 19:59   #75
jučer probao prvi puta vrabanero dimljeni, 4 od 5 zvjezdica na skali ljutine, jako fin, ni blizu toga da bi bio preljut i ocat se uopće ne osjeća

sasvim ugodno iznenađenje
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 22:57   #76
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Vladjane, jesi nosio rukavice dok si to sve nasjeckao? Ja sam danas nasjeckala jedan jedini ljuti feferon za ubaciti u teglice s krastavcima i ruke mi otpadaju dva sata kasnije. Ne mogu s ničim sprati taj nesretni feferon.
Dvoje nas je rezalo. Jedan sa onim tankim rukavicama x2. Te su sranje. Jedan sa onim debelim za sudje, kupaonu. Te su jebene. Najbitnije je dobar i ostar noz.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 23:56   #77
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Vladjane, jesi nosio rukavice dok si to sve nasjeckao? Ja sam danas nasjeckala jedan jedini ljuti feferon za ubaciti u teglice s krastavcima i ruke mi otpadaju dva sata kasnije. Ne mogu s ničim sprati taj nesretni feferon.
Moja draga je izuzetno osjetljiva na kapsaicin, toliko da ni najblaži chili ne smije čistiti, a osjeća ga i kroz latex rukavice ali kroz nitrilne ne. Ova iritacija može biti strašno neugodna i trajati satima. Kada ti se dogodi iritacija kože kapsaicinom obilno isperi ruke mlijekom, ne ispiri vodom i nanesi Olival Ice Gel.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 00:44   #78
Ljuti sosevi, umaci, začini i ljuta hrana općenito

Hvala na savjetima. Proslo je nakon par sati. Sva sreca. Ne koristim bas cesto tako ljute papricice pa me ova reakcija bas iznenadila.

Vladjane, ne mogu vjerovati da se osjeti reakcija na rukama kroz duple lateks rukavice!
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 10:42   #79
Pih, žalite se na prstiće, ajte vi stavljate leće u oči nakon što se rezalo/jelo feferonke..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 10:56   #80
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetima. Proslo je nakon par sati. Sva sreca. Ne koristim bas cesto tako ljute papricice pa me ova reakcija bas iznenadila.

Vladjane, ne mogu vjerovati da se osjeti reakcija na rukama kroz duple lateks rukavice!
O da, dobro si prošla. Kroz duple lateks rukavice i nekoliko pranja, ja sam znao i drugi dan imati utrnute prste. Tako je to s najžešćom superhot kategorijom. Kao što veli vladjan, debele kupaonske rukavice su najsigurnije.


Quote:
German kaže: Pogledaj post
Pih, žalite se na prstiće, ajte vi stavljate leće u oči nakon što se rezalo/jelo feferonke..
Žena mi nosi leće, i ja nakon baratanja ljutim proizvodima moram sterilizirat kuhinju, jer se nekoliko puta dogodilo da nekaj dotakne, i onda plač i škrgut zuba navečer kad skida leće
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.