Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2012., 15:42   #81
Što se tiče ljubimaca i nima već sam pisala kako ga ja koristim, također sam pitala i dobila odgovor od distributera da se povremeno prah nima rastopljen u vodi može dati ljubimcu i oralno jer djeluje na crijevne parazite.

Nećete naći o tome konretne podatke, no moguće je istraživati pa tako podržavam i ovo kupanje šapica u nimu.
Jednostavno pratiti situaciju i ako nema nikakvih problema nema niti razloga prekinuti sa tretmanom.
Ono što bih ja još u ovoj situaicji koristila je puder u prahu za bebe ili neki za peseke (vjerojatno ih ima u pet shopu) kojim bih navečer nakon pranja naprašila šapice da se gljivice ne razmnožavaju.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 15:44   #82
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Da,imam.
Nim ti sigurno nece isusiti kosu.Suha koza je cesto bez sjaja,tmurna.Od njega ce ti lice zablistati.
Glina ti moze isusiti kozu ako je stavljas samu(bez nima) i cesto i ako stavljas pogresnu glinu.Ja sam stavljala samo glinu,ulje i vodu ali zutu glinu i dobra mi je maska ali je smijem staviti samo jednom tedno.Ako ti je koza suha uzmi crvenu glinu ili bijelu koja je za osetljivu kozu.Zelena je za masnu i ona moze biti agresivna.

Oprez, crvena glina je ostavljala curama na licu fleke, nisu je mogle isprati, bolje ne koristiti ili možda da ali za crveni odsjaj na kosi .
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 15:58   #83
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Što se tiče ljubimaca i nima već sam pisala kako ga ja koristim, također sam pitala i dobila odgovor od distributera da se povremeno prah nima rastopljen u vodi može dati ljubimcu i oralno jer djeluje na crijevne parazite.

Nećete naći o tome konretne podatke, no moguće je istraživati pa tako podržavam i ovo kupanje šapica u nimu.
Jednostavno pratiti situaciju i ako nema nikakvih problema nema niti razloga prekinuti sa tretmanom.
Ono što bih ja još u ovoj situaicji koristila je puder u prahu za bebe ili neki za peseke (vjerojatno ih ima u pet shopu) kojim bih navečer nakon pranja naprašila šapice da se gljivice ne razmnožavaju.
Hvala
intervala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 00:10   #84
Nisam jos koristila za svog peseka Neem.
Al, kako me prosli tjedan ulovila prehlada, radila sam si caj od Neema dva dana i bilo mi odlicno
Pa, sam nastavila ga i dalje svakodnevno piti
Na okus njegov sam se navikla

Da, cijene su razlicite. Ja sam ga u Bio-Bio platila nekih 39kn .
MinaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 22:50   #85
jedan dan sam pila caj od nima...odustala iskljucivo zbog onog: prvu salicu jutro na taste...ne mogu ja frunkcionirat da prvo kavu ne popijem
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 18:25   #86
Quote:
Victoria88 kaže: Pogledaj post
jedan dan sam pila caj od nima...odustala iskljucivo zbog onog: prvu salicu jutro na taste...ne mogu ja frunkcionirat da prvo kavu ne popijem

Ne moras biti tako striktna.Casa popodne i navecer i pomoci ce.
__________________
The time is now
u...prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 15:35   #87
ja stavljala uzastopce 3 dana masku od nima+ulje grožđa+hidrolat i osim na dodir mekšeg lica ne primjećujem baš nikakvu promjenu. Nisam se proljepšala
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 19:41   #88
koliko često stavljati masku? jednom tjedno?
__________________
In der Ruhe liegt die Kraft.
Rapunzel9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 20:53   #89
nekakva prva kura je tri dana zaredom stavljati masku a kasnije jedanput tjedno
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 02:07   #90
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
ja stavljala uzastopce 3 dana masku od nima+ulje grožđa+hidrolat i osim na dodir mekšeg lica ne primjećujem baš nikakvu promjenu. Nisam se proljepšala
Pa, možda ti to nije za stavljati tako često, iako znam da je riječ o kuri, ne o standardnom tretmanu. Šta ja znam, nekako mi se čini da je to naglo opterećenje za kožu, a i da se u tri dana stvarno nema Bog zna šta pokazat.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 10:35   #91
Ja sam isto stavljala tri dana za redom masku od nima, a rezultat u četvrtom danu je bio taj da mi je došlo do pogoršanja (pretpostavljam da je sve izvuklo van), a onda se polako smirivalo..
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪
mory222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 11:07   #92
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Pa, možda ti to nije za stavljati tako često, iako znam da je riječ o kuri, ne o standardnom tretmanu. Šta ja znam, nekako mi se čini da je to naglo opterećenje za kožu, a i da se u tri dana stvarno nema Bog zna šta pokazat.
ah, može biti, ali pokušala sam jer sam na nekoliko mjesta čitala da je dobro kao za osvježenje kože i čišćenje od akni. Evo i na stranici od proizvođača/uvoznika pod topicom: bubuljice
Uglavnom, ništa spektakularno se nije dogodilo. Kao što sam rekla: nisam ništa ljepša iako koža je kao malo mekša
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 19:28   #93
i ja sam danas probala masku, super mi je predivna koza poslije

posto ja imam mjesovitu osjetljivu kozu, nekad je suva, vecinom masna t zona, preosjetljiva itd. ja sam mijesala nim prah sa mlijekom u kojem sam prethodno razmutila malo meda i super mi je tako
E_823 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 10:12   #94
Meni je maska ok, ali mi dosta isuši moje dehidrirano ličeko, pa ju više ne koristim tak često. Probat ću ovo s mlijekom i medom.
Jednom sam probala staviti prah na aknu, onak, samo prah, kao npr. puder i isušila se brže nego sam očekivala. I umivala sam se nimom, dodala sam ga u gel i pomiješala i tako prala lice, ali nisam sigurna jel ikako djelovalo.
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 17:01   #95
Ako vam je koža osjetljiva i dehidrirana i bojite se da će vas nim maska isušiti, pomiješajte nim prah s bijelom glinom, meni je tako savršeno
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 10:43   #96
Za one sa osjetljivijom ili suhljom kožom ovakve maske se uvijek rade sa par kapi kvalitetnog biljnog ulja i ili glicerolom.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 11:03   #97
Ja stavim malo ulja i miješam s bijelom glinom, tako mi ispadne najbolja za moju kožu.
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 14:15   #98
dupli post, sorry
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 14:15   #99
nakon svih hvalospejva na račun nima i mene ste navukli

poručila sam ga u ljekrani i sutra idem po njega. ja bih ga prvenstveno koristila za lice i kosu, a li ću ga i piti.

moje pitanje je vezano uz lice i masku: planirala sam dodati nim u masku od kozma od zelene gline i maslinovg ulja. postoji li neka kontroindikacija za stavljanje u već gotove maske?
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 20:19   #100
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
nakon svih hvalospejva na račun nima i mene ste navukli
+1

Čula sam i da radi odlične stvari za kosu, samo me zanima sad kako se pije. Mada, pretpostavljam da ukus nije neki vrh.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:54.