Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2016., 10:20   #81
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Dobit će doživotnu.


Bar se nadam.
Tužiteljstvo traži 28 godina, a ti se nadaš doživotnoj?

"Pomalo" podsjeća na vic o Zagorcu koji moli Boga da dobije na lutriji bez da je uopće srećku kupio.
nvnk is offline  
Old 31.03.2016., 10:28   #82
Za sada sudac čita bukvicu Tužilaštvu.
nvnk is offline  
Old 31.03.2016., 10:50   #83
Još malo pa će mu uručit ... Pardon, poštom u BG poslat medalju za humanitarni rad.
nvnk is offline  
Old 31.03.2016., 10:52   #84
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Još malo pa će mu uručit ... Pardon, poštom u BG poslat medalju za humanitarni rad.
I meni se čini tako..
__________________
SKINITE MARASOVCU BAN
Slovenac is offline  
Old 31.03.2016., 10:58   #85
Jesam li ja ovo dobro uhvatio da Sud kaža kako, doduše, ima saznanja o nekim počinjenim zločinima, ali kako Tužilaštvo te zločine nije ni spomenulo u optužnici, nije ta saznanja uzelo u obzir?

Ovo sve više liči na namjernu sabotažu vlastite "optužnice" od strane Tužilaštva.
nvnk is offline  
Old 31.03.2016., 10:59   #86
jbg. tužiteljstvo nije dokazalo.
milko84 is online now  
Old 31.03.2016., 10:59   #87
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Jesam li ja ovo dobro uhvatio da Sud kaža kako, doduše, ima saznanja o nekim počinjenim zločinima, ali kako Tužilaštvo te zločine nije ni spomenulo u opružnici, nije ta saznanja uzelo u obzir?

Ovo sve više liči na namjernu sabotažu vlastite "optužnice" od strane Tužilaštva.
Da, izgled da je tužiteljstvo stvarno obavilo nikakav posao i da je ovaj Šešelj čak bio u pravu što se neznanja tužiteljstva tiče. Meni se čini kako on baš i neće biti kažnjen osim pritvorom
__________________
SKINITE MARASOVCU BAN
Slovenac is offline  
Old 31.03.2016., 11:08   #88
Ne znam što se čudite. Presuda će biti kakva će biti i to treba zahvaliti politički motiviranom tužiteljstvu. Pokušali su mu natrpati sve i svašta u optužnici jer to dobro zvuči a ne ono za što je stvarno kriv. Ponavlja se slučaj Perišić koji je oslobođen na temelju traljavog rada tužiteljstva, jebiga u Perišićevom slučaju su Zagreb i Srebrenica, s kojima Momčilo stvarno nema neke veze, zvučale bolje nego Zadar i Mostar s čijim razaranjem Momčilo ima itekakve veze.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Old 31.03.2016., 11:17   #89
Znači, kad zahtijevaš da ni jedan Hrvat živ ne izađe iz Vukovara, to je "dizanje morala trupama"?

Sluša li ovo Mirjana Rakić? I ostali pametnjakovići koji se razmeću terminom "govora mržnje"?
nvnk is offline  
Old 31.03.2016., 11:27   #90
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Znači, kad zahtijevaš da ni jedan Hrvat živ ne izađe iz Vukovara, to je "dizanje morala trupama"?

Sluša li ovo Mirjana Rakić? I ostali pametnjakovići koji se razmeću terminom "govora mržnje"?
Vesni Pusić je govor mržnje stih

Jedino što im osta, da skoče sa Savskog mosta...

Nevjerojatno...

Kad čitam ovo, svi Šešeljvi klipovi iz Haaga postaju još smješniji...
IscoAlarcon is offline  
Old 31.03.2016., 11:28   #91
Po ovom VJEKOSLAV veceras pece vola I prasetinu na raznju....
Jos ce mu presudit odstetu za uznemiravanje.....Hag njemu...
Cirkus!!!!
realist is offline  
Old 31.03.2016., 11:29   #92
evo sad počinju teorije zavjere, urota globalnih sila.
milko84 is online now  
Old 31.03.2016., 11:32   #93
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
evo sad počinju teorije zavjere, urota globalnih sila.
Soros, Rockefeller, Rothschild... svi oni podmazali sudca da ga oslobodi,
pa jasno ko dan

Ej moj Balkana, sad ce tek opet da se krene kuhat pa krecemo izpocetka
Simunonuno is offline  
Old 31.03.2016., 11:37   #94
Vastuvio sam haški tvibunal...



Vojislav Šešelj je luđak i genije. Istovremeno...

Nije mu badava IQ 240...
IscoAlarcon is offline  
Old 31.03.2016., 11:51   #95
Jedva čekam potpuni tekst presude.
nvnk is offline  
Old 31.03.2016., 12:05   #96
Ova presuda će se jako loše odraziti na političke prilike u Srbiji.
Nisu svi tamo četnici i zlikovci kao Šešelj, a i da jesu i dalje ćemo graničiti s njima jer ne možemo promijeniti lokaciju ni mi ni oni
Ne bu dobro...
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Old 31.03.2016., 12:15   #97
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Ova presuda će se jako loše odraziti na političke prilike u Srbiji.
Nisu svi tamo četnici i zlikovci kao Šešelj, a i da jesu i dalje ćemo graničiti s njima jer ne možemo promijeniti lokaciju ni mi ni oni
Ne bu dobro...
Nemoj biti tako pesimistican.....
Vjekoslav je jedan krasan decko...vidis da su to rekli stranci...
Nesmimo sumnjat u njih....a I Hrvat je....jebes ga...
on za nas radi kako zna I umije....

Zabrini se kad takvih tamo nestane, onda se zapitaj sto se dogadja...
dok je takvih ok.....malo razmisli o ovome I skuzit ces......
realist is offline  
Old 31.03.2016., 12:23   #98
Vojislav Seselj oslobodjen po svim tockama optuznice.

:



Koja pljuska u lice ponajprije nasim beskicmenjacima, jebivjetrima, prodanima dusama i poltronima.

Eto koja je poruka.

Kada savijas kicmu pred drugima, onda ocekuj da te ti drugi pljuju, ponizavaju i maltretiraju. Ali kada pokazes zube, kao sto je zube pokazala Srbija, onda ce te i postivati.

I sada mi je najjace citati komentare nasih jebivjetra i poltrona o tome kako je "presuda sramota" i ne znam koje jos pateticne fraze...

Presuda je ODRAZ odnosa prema Haagu. Kada dopustis da te gaze, kao sto smo mi dopustili, onda ces i biti zgažen. A kada pokazes zube, onda ces kao Srbija biti oslobodjen svih odgovornosti za sudjelovanje u ratovima u Hrvatskoj i BiH, i uspjet ces ishoditi da dokumenti koji bi te mogli inkriminirati nikada ne ugledaju svjetlo dana.

Nadam se da cemo iz ovoga izvuci pouku, iako imaju na umu nase tisucgodisnje poltronstvo i konjusarstvo, cisto sumnjam u tako nesto.
John_Wayne is offline  
Old 31.03.2016., 12:28   #99
https://www.youtube.com/watch?v=ZE2_1YCB7i8

Odvrtiti a 1:08:30...

Draskovic nabraja Seselju sto je ovaj izjavljivao tijeom rata...

Ovo je za poluditi...
IscoAlarcon is offline  
Old 31.03.2016., 12:37   #100
Thumbs up

Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Vojislav Seselj oslobodjen po svim tockama optuznice.

:



Koja pljuska u lice ponajprije nasim beskicmenjacima, jebivjetrima, prodanima dusama i poltronima.

Eto koja je poruka.

Kada savijas kicmu pred drugima, onda ocekuj da te ti drugi pljuju, ponizavaju i maltretiraju. Ali kada pokazes zube, kao sto je zube pokazala Srbija, onda ce te i postivati.

I sada mi je najjace citati komentare nasih jebivjetra i poltrona o tome kako je "presuda sramota" i ne znam koje jos pateticne fraze...

Presuda je ODRAZ odnosa prema Haagu. Kada dopustis da te gaze, kao sto smo mi dopustili, onda ces i biti zgažen. A kada pokazes zube, onda ces kao Srbija biti oslobodjen svih odgovornosti za sudjelovanje u ratovima u Hrvatskoj i BiH, i uspjet ces ishoditi da dokumenti koji bi te mogli inkriminirati nikada ne ugledaju svjetlo dana.

Nadam se da cemo iz ovoga izvuci pouku, iako imaju na umu nase tisucgodisnje poltronstvo i konjusarstvo, cisto sumnjam u tako nesto.
Istina, ima istine u ovome.
Bas sam jucer gledao na YT intervju sa Zoranom Mijatovicem njihovim ex sefom BIA I prije DBa......pa prica koliko moze o tome kako je HAG tj.engleska sluzba jednog prevela da prica o Slobi I Simatovicu, I Stanisicu...
I kako su to oni znali I podvaljivali im dokumente za svjedocenje.
Kada je on Mijatovic svjedocio razjebo im je tog svjedoka ko bebu....hahhaha

I kaze, gospodo jeste jaci I mozete biti bolji ali ne ocekujte da cete nas bas tako pobjediti bez borbe....

Ovo je dokaz, jer su ocito uspjeli sakriti dokaze, I podvaliti im neke gluposti
da Seselj uistinu ispada neduzan, a covjek je bio bic Slobin......sad je Slobodan...I sve 5.
To treba postovati!!!!
realist is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.