Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2012., 22:33   #6561
sretno s farbanjem!!! javi kak je uspjelo!!!
Ane super su prstencici ! otkud snupiš? on na gumbicu vec bio??

evo mojih novih, malo sam promjenila slikice i rad pa da i s vama podijelim...





__________________
moj diy nakit na FB-u mašnica mašnić stranicai Mašnica profil
MIMA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 22:59   #6562
mima, mozes li mi molim te reci s cim lijepis ove "kristalcice" (ciklama na ovoj slici) na ovaj ovalni dio? mislim na ovaj gornji dio? meni se s silikonom odlijepljuje, a neznam koje drugo lijepilo da probam :/
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 00:12   #6563
Quote:
MIMA13 kaže: Pogledaj post
Ane super su prstencici ! otkud snupiš? on na gumbicu vec bio??
hvalaaa snupić je bia proba decoupage tehnike na botunima s time da nisan koristila salvete nego printala sličice na obični papir i malo pomočila u vodu i onda lipila na botun...dobro je ispalo pa mislin da ću još nakita napravit sa raznim sličicama
ovi tvoji novi radovi su divota, druge naušnice su mi naj
*_Ane_* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 01:17   #6564
Quote:
Sarita 17 kaže: Pogledaj post
A cure koje vi ideje i "zlatne" ruke imate,svaka čast Evo jedno djelo zlatnih ručica (ne mojih ja san smotana ka sajla)već jedne drage forumašice Meni je super! Šta se vama čini?
Meni se ne sviđa uopće.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 02:34   #6565
cure koje izrađujete i prodajete rukotvorine ; ne znam da li ste vidjele ovu stranicu

nešto kao etsy

Zadnje uređivanje melps : 18.02.2012. at 03:21.
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 09:28   #6566
ej pisala sam vec na temi imam ti nekakvo profi ljepilo sto mi tata koristi za rad u elektranama, pa mi ga on nabavlja iz vana. al probaj sa super ljepilom radije, ja sam isto hrpu para potrosila na pistolj i meni on nikad nis ne drzi osim mozda buketa;( ja sam prije ovog koristila to dvokomponentna uhu ljepilo! i bilo je dobro
__________________
moj diy nakit na FB-u mašnica mašnić stranicai Mašnica profil
MIMA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 10:12   #6567
Quote:
lauxret kaže: Pogledaj post
Meni se ne sviđa uopće.
Hvala na iskrenosti! Šta bi prominila/dodala/oduzela na torbici?Ovakve i/ili slićne će uskoro ići u prodaju.Ne od mene,ja jedva botun sašijen kako triba Svaka sugestija je dobrodošla
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 10:19   #6568
sarita meni ovo isto nije baš nešto. da me se ne shvati krivo, torbica nije ružna, vidi se da je lijepo i uredno napravljena, ali mi je nekako demode. iz svoje perspektive mogu reći da nikad ne bi to nosila, ne znam uopće ni za koju priliku bi ta torbica bila. ali možda će naći svoje kupce, ne razmišljaju svi kao ja.
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 10:35   #6569
audrina ma neće niko shvatit krivo,pa ovde smo da pomognemo jedna dr inaće ova je predviđena za večernji izlazak... cura će od ovakvih ili sl materijala šivati torbe(male i velike),pa je zanima mišljenje Možda bi bilo pametnije da se ona oglasi,da ne budem glasnogovornik
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 10:41   #6570
Ni meni se torbica ne sviđa, čak mi nije ni uredno napravljena. Ne znam, ja ovo isto ne bih nikad nosila.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 11:15   #6571
Quote:
melps kaže: Pogledaj post
cure koje izrađujete i prodajete rukotvorine ; ne znam da li ste vidjele ovu stranicu

nešto kao etsy
naravno

ane, ja mislila da je to bedž sa snupijem, super je. i ja sam neko vrijeme u potrazi za bedževima, i sad si mi dala dobru ideju, inače prekrasni su ti radovi!
toka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 12:57   #6572
Quote:
MIMA13 kaže: Pogledaj post
ej pisala sam vec na temi imam ti nekakvo profi ljepilo sto mi tata koristi za rad u elektranama, pa mi ga on nabavlja iz vana. al probaj sa super ljepilom radije, ja sam isto hrpu para potrosila na pistolj i meni on nikad nis ne drzi osim mozda buketa;( ja sam prije ovog koristila to dvokomponentna uhu ljepilo! i bilo je dobro
sry nisam vidila :/

hvala puno, potrazit cu dns..

meni je silikon drzao prvih par nausnica, kasnije sam dodala novu patronu, i opet novu kako se ta potrosila, i s tim"novim" patronama uopce mi nece da ista zalijepi... doslovno se odlijepi u 3 sekunde otkad zalijepim! a sve patrone su u istom ducanu kupljene, u isto vrijeme.. ko da su ove pokvarene -.-

u svakom slucaju, hvala
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:11   #6573
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
sry nisam vidila :/

hvala puno, potrazit cu dns..

meni je silikon drzao prvih par nausnica, kasnije sam dodala novu patronu, i opet novu kako se ta potrosila, i s tim"novim" patronama uopce mi nece da ista zalijepi... doslovno se odlijepi u 3 sekunde otkad zalijepim! a sve patrone su u istom ducanu kupljene, u isto vrijeme.. ko da su ove pokvarene -.-

u svakom slucaju, hvala
Neće ti silikon držati ništa,nemoj se ni truditi. Kupi dvokomponentno ljepilo, dođe ti nekih 30-40kn veća tuba, to ti je najbolje za lijepiti sve živo što ti padne na pamet ) Imaš ga u svim većim centrima tipa Interšpar, Baumax, Merkur itd...
__________________
I went outside once. The graphics were amazing, but the storyline sucked....
Mitzsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:33   #6574
ocu svakako.. hvala jos jednom
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 14:39   #6575
Quote:
Mitzsa kaže: Pogledaj post
Neće ti silikon držati ništa,nemoj se ni truditi. Kupi dvokomponentno ljepilo, dođe ti nekih 30-40kn veća tuba, to ti je najbolje za lijepiti sve živo što ti padne na pamet ) Imaš ga u svim većim centrima tipa Interšpar, Baumax, Merkur itd...
i ja sam u potrazi za ljepilom, kakvo je to dvokomponentno ljepilo, da znam kaj da tražim,i di bi to stajalo otprilike na kojem odjelu, u kakvom je pakiranju?
toka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 15:37   #6576
lauxret mozda da je pravokutnog oblika A4 formata ili mrvu manje i
sa
dugim lancem ... te su sad hit pa mozda da te proba!
__________________
moj diy nakit na FB-u mašnica mašnić stranicai Mašnica profil
MIMA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 15:44   #6577
Quote:
toka13 kaže: Pogledaj post
i ja sam u potrazi za ljepilom, kakvo je to dvokomponentno ljepilo, da znam kaj da tražim,i di bi to stajalo otprilike na kojem odjelu, u kakvom je pakiranju?
stoje ti gdje i ostala superljepila. Najbolje ti je Pattex Epoxy - ta ljepila su ti u obliku 2tube koje stisces zajedno pa promjesas. Progooglaj pa vidi kak izgleda
__________________
I went outside once. The graphics were amazing, but the storyline sucked....
Mitzsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 15:57   #6578
Quote:
Sarita 17 kaže: Pogledaj post
Hvala na iskrenosti! Šta bi prominila/dodala/oduzela na torbici?Ovakve i/ili slićne će uskoro ići u prodaju.Ne od mene,ja jedva botun sašijen kako triba Svaka sugestija je dobrodošla
materijal,,,,,ocajan je
to je kao neki saten ili tako nešto?a ovo gore mislim da sam vidjela u nami,nešto kao elasticna cipka ili kako god bi se to zvalo ne znam,ali to nikako nije namjenjeno torbicama.meni izgleda kao one torbice koje su devedesetih bile hit za djeveruše na svadbi ili kako su klinke nosile na pricesti uz one kicaste haljine.totalno je demode i ne vjerujem da ce baš biti uspješna prodaja.
cura bi to mogla skroz ok sašit sa drugim materijalom,to bi bila skroz druga prica sorry ak ovak malo grubo zvucim,inace mi takticnost nije vrlina na žalost

sad malo upadam,ali vec dugo pratim ovu temu i odlicnih radova ima,možda se i ja pridružim kada se konacno organiziram
za sad sam nakupovala hrpu stvari,ali nikako se pokrenit,a i kad pocnem uvjek mi nešto fali
kakogod,super stvarcice radite
GumBitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 16:46   #6579
evo nova torbica od mene


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:58   #6580
Htjela bi kupiti lance za torbu u Splitu. Ima li tko kakav savjet? Trebam na par torbica zamijeniti uništene ručke pa mi je to palo napamet kao ok alternativa, ali čula sam da neki lanci znaju puštati boju (logično ) pa da pitam, iz prve ruke, koje bi mi mogla neka preporučiti?


Hvala
__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.