Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2005., 21:49   #1
Hrana i zdravlje

Ovaj topic ce biti posvecen uticaju odredjenih vrsta namirnica na nase zdravlje. Dakle, i pozitivnom, i negativnom uticaju.

Poznato je da odredjene vrste hrane izazivaju kancer, druge podizu holesterol, dok s druge strane neke smanjuju nivo secera u krvi i podizu imunitet i sl.

Sve sto znate o tome - napisite, podijelite sa nama! Razbijmo mitove!...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2005., 00:14   #2
Da li ste znali...
Da, naprimjer, jagode imaju izrazito antibakterijsko dejstvo? Pomazu kod laringitisa i faringitisa, sadrze mnostvo korisnih minerala... Za ten su prava stvar: zgnjecis jagodu i jednostavno namazes lice njom, te je drzis kao masku neko vrijeme. Efekat je momentalan!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 01:35   #3
Re: Hrana i zdravlje

Quote:
Jedna Tanja kaže:
Ovaj topic ce biti posvecen uticaju odredjenih vrsta namirnica na nase zdravlje. Dakle, i pozitivnom, i negativnom uticaju.

Poznato je da odredjene vrste hrane izazivaju kancer, druge podizu holesterol, dok s druge strane neke smanjuju nivo secera u krvi i podizu imunitet i sl.

Sve sto znate o tome - napisite, podijelite sa nama! Razbijmo mitove!...
ma to ne može sve biti istina, tko u to još vjeruje ? ..
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 11:24   #4
Meni se sve više čini da je važnije KAKO jedemo nego što jedemo.
Uvijek sam prije za jedan sveobuhvatan, holistički pristup svemu, pa tako i ishrani.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 14:20   #5
itekako je važno što jedemo, samo određene namirnice nekom konstitucijski manje odgovaraju nego nekom drugom. što se tiče pesticida, preprocesirane hrane, nepotrebnih aditiva...takova hrana nikome ne bi trebala biti mantra. zakonima fizike i kemije na sreću (ili žalost) nitko ne može izbjeći - nemojmo se zavaravati!

Zadnje uređivanje Ljelja : 07.04.2005. at 16:16.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 15:24   #6
Bitno je i kako i sto jedemo. U biti se treba jesti sve sto je korisno odnosno zdravo, u ovom slucaju je zdravo malo siri pojam. Istina je da treba izbaciti secer, bijelo brasno,kojekave gluposti iz supermarketa.
Kuham inace sve svjeze, ne koristim kojekakve dodatke jelima, ne kupujem gotova jela,smrznuta,konzerve.
Izbjegavam masnocu poput tvrdih sireva,u kuci nemam fritezu. Dakle izbjegavam fritiranje te jela koja se pripremaju na nacin da se prvo kuhaju pa jos zapeku uglavnom uz dodatke ribanog sira i sl.

Jesti treba sve, ali umjereno. Bolje je jesti cesce, a manje. Ja kad sam gladna jedem voce, ne pravim sendvice, ne kupujem grickalice,ne pravim pudinge i cokolina. Oni koji to rade njihova stvar, ali ja mislim da te navike nisu nimalo zdrave.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 18:14   #7
Quote:
Jedna Tanja kaže:
Za ten su prava stvar: zgnjecis jagodu i jednostavno namazes lice njom, te je drzis kao masku neko vrijeme. Efekat je momentalan!
za koji tip koze?
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 18:16   #8
Quote:
Xavi kaže:
Bitno je i kako i sto jedemo. U biti se treba jesti sve sto je korisno odnosno zdravo, u ovom slucaju je zdravo malo siri pojam. Istina je da treba izbaciti secer, bijelo brasno,kojekave gluposti iz supermarketa.
Kuham inace sve svjeze, ne koristim kojekakve dodatke jelima, ne kupujem gotova jela,smrznuta,konzerve.
Izbjegavam masnocu poput tvrdih sireva,u kuci nemam fritezu. Dakle izbjegavam fritiranje te jela koja se pripremaju na nacin da se prvo kuhaju pa jos zapeku uglavnom uz dodatke ribanog sira i sl.

Jesti treba sve, ali umjereno. Bolje je jesti cesce, a manje. Ja kad sam gladna jedem voce, ne pravim sendvice, ne kupujem grickalice,ne pravim pudinge i cokolina. Oni koji to rade njihova stvar, ali ja mislim da te navike nisu nimalo zdrave.
woow! bravo! jel ti to tako ozbiljno? ono bas kako sto si napisala? ako je, svaka cast! bas ti zavidim. Jel jedes cokoladu ili si i nju izbacila?
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 18:17   #9
na početku sam se malo našalio zbog toga što na moje postove o vezi prehrane i zdravlja nailazim na puno nerazumjevanja ... ali evo da se sad normalno uključim u temu:

naravno da su prehrana i zdravlje vrlo usko povezani, nekada je otac moderne medicine - Hipokrat, govorio:

"mi smo ono što jedemo, sve što jedemo gradi nas i mjenja, o hrani ovisi naša snaga, naše zdravlje i naš život, neka hrana bude vaš lijek a ne lijekovi vaša hrana"

a današnji znanstvanici kažu kako je 70% bolesti uzrokovano lošom prehranom i načinom života (način života nam također uvelike određuje prehranu) ...

"Istina je da treba izbaciti secer, bijelo brasno,kojekave gluposti iz supermarketa. Kuham inace sve svjeze, ne koristim kojekakve dodatke jelima, ne kupujem gotova jela,smrznuta,konzerve.
Jesti treba sve, ali umjereno. Bolje je jesti cesce, a manje. Ja kad sam gladna jedem voce, ne pravim sendvice, ne kupujem grickalice,ne pravim pudinge i cokolina. Oni koji to rade njihova stvar, ali ja mislim da te navike nisu nimalo zdrave."

xavi je sve ovo vrlo ispravno navela i to može biti odličan recept kako sačuvati zdravlje i vitalnost ..
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 18:44   #10
Slazem se da je X. sve ispravno napisala (ako imas vremena da se bavis kulinarstvom u toj mjeri)...

Medjutim, ja sam zamislila ovaj topic kao razmjenu iskustava i saznanja o pojedinim namirnicama. Za sta su dobre, a za sta nisu... sta sve sadrze... kako ih je najbolje spremati i sl.

Kada smo kod jagoda, one jesu cest alergen, ali za one koji nisu alergicni na njih su pravi melem.

Procitala sam da je dobra za sve tipove koze, ali je provjereno na svijetloj kozi...(puder br.1).

Pozdrav
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 18:47   #11
Uzgred kad smo kod secera (neko rece da je stetan)...
Meni je jedan fitoterapeut rekao da je za mene posebno stetan secer (a ja obozavam slatkise... Mac, suzdrzi se od propovijedi sad )... i rekao mi je da ga mogu unositi (osim u vocu i medu) ako je kuhan barem 40 minuta (u vidu dzemova, marmelada i sl)... Zna li neko u cemu je tu fora?
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 18:54   #12
fora je u fitoterapeutu, mozda je po primarnom obrazovanju strojar

saharoza je saharoza, kuhana ili ne, ista je, daje jednu molekulu glukoze i jednu molekulu fruktoze

isto vrijedi i za cistu glukozu (dobijes je jeduci voce), laktozu (daje glukozu i galaktozu)

pretpostavljam da je pod stetnoscu za zene mislio na inzulinski odgovor na konzumiranje secera. kod zena je sinteza masti brza nego kod muskaraca, a inace, vise secera - vishe inzulina - vishe speka

ili sto bi moj prof biokemije rekao: ja uvijek kazem studenticama - ako jedete slatko postat cete masne, a ako jedete masno, ne bute opet postale slatke
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 19:33   #13
Quote:
Tigrica kaže:
woow! bravo! jel ti to tako ozbiljno? ono bas kako sto si napisala? ako je, svaka cast! bas ti zavidim. Jel jedes cokoladu ili si i nju izbacila?
Je bas tako kao sto sam rekla. Jos se uvjek borim da potpuno izbacim cokoladu. Pojedem mozda nekih 20 grama tjedno ili uopce nista.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 19:35   #14
10 načina do zdravijih prehrambenih navika

Zdraviji način prehrane svakako ne treba biti bljutav ili dosadan! Isprobajte nekoliko prijedloga za poboljšanje vaše prehrane bez da se odreknete raznih okusa!

1. Ispržite ili skuhajte na pari povrće poput luka, mrkve, bučice ili paprike umjesto da ih ispečete u masnoći. Nakapajte malo maslinovog ulja ili limunovog soka, te posipajte sa začinima.
2. Koristite piletinu, govedinu ili povrće kao nemasnu osnovu za juhe, kuhana jela i umake.
3. Zgusnite umake pomoću kuhanog, u pire izgnječenog povrća umjesto brašna.
4. Dodajte juhama malo svježih začina, umjesto kiselog vrhnja i sira.
5. Meso po izboru je ukusnije i manje masno od "najboljih dijelova", a isto se odnosi i na slobodno hranjenu perad.
6. Za manje kalorija: pržite, pecite na žaru ili roštilju.
7. Koristite zamjenu za jaja ili koristite samo bjelanjak, a ne cijelo jaje.
8. Procijeđen, izmješan, niskokalorični kravlji sir može zamijeniti do 3 masnoća u receptima za dizana tijesta /s kvascem).
9. Koristite jabučni sos umjesto ulja za pečenje kolača.
10. Konzervirano povrće sadrži puno više soli od svježeg. Tokom sezone nakupite svježe povrće kako bi sačuvali novac i zadržali najbolje okuse.


__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 20:01   #15
Quote:
violent_femmes9 kaže:
fora je u fitoterapeutu, mozda je po primarnom obrazovanju strojar


Quote:
violent_femmes9 kaže:
saharoza je saharoza, kuhana ili ne, ista je, daje jednu molekulu glukoze i jednu molekulu fruktoze
možda C12H22O12 nije isto što i C12H22O12
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 20:40   #16
Nije strojar, nego ljekar - po osnovnoj vokaciji... Ne treba biti nadobudan, uvijek postoji sansa da nesto ne znas...

Sto se tice MacGregorovih savjeta, pola je opstepoznato, pola je glupost! Otkad je przena hrana zdrava?! I sir koristiti za dizana tijesta??? Isto vazi kad peces kore za tortu npr?!

Ponovo molim one koji imaju takva saznanja da pisu o konkretnim namirnicama (vocu, povrcu, mesu) i njihovim svojstvima (+/-)!

Pozdrav
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 20:50   #17
Evo marketinskog poteza da privucemo one sa topica o mlijeku!

Dakle, kalcijum iz mlijeka je za 70-80% ljudi nekoristan, jer je "zarobljen" u vidu kazeina, koji mnogi ne mogu da svare... pa su zato preporucljiviji: susam, soja, mak, ljesnik, badem, korjenasto povrce... koji takodje sadrze kalcijum!

Sto ja volim dimljeni sir od soje i peciva sa susamommmm!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 21:17   #18
Quote:
Jedna Tanja kaže:
I sir koristiti za dizana tijesta??? Isto vazi kad peces kore za tortu npr?!

Pozdrav
Onda ti nisi cula za cheeesecake ?

__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 23:30   #19
Quote:
Jedna Tanja kaže:
I sir koristiti za dizana tijesta??? Isto vazi kad peces kore za tortu npr?!

Ponovo molim one koji imaju takva saznanja da pisu o konkretnim namirnicama (vocu, povrcu, mesu) i njihovim svojstvima (+/-)!

Pozdrav
i ja moram konstatirati da Tanja baš nije upućena...ja već godinam jaja u biskvitima mijenjam kravljim sirom ili miksanim bananama i suhim šljivama.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 23:59   #20
nije stvar u tome jel ona neupućena ili ne, najbitnije je da mene poklopi ...

"Za manje kalorija: pržite, pecite na žaru ili roštilju"

ovo je istina, jer meso pečeno na roštilju ili žaru izgubi tj. istopi onu najveću maščobu izvana (i ne paca se u ulju ili masti) ... a ti možda više voliš pohano ? ..


moram priznat da i nisam neki kuhar, al zato volim dobro pojest ...


__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.