Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2015., 11:20   #1
Mlada micka tigrica hitno traži smještaj - ugao Bukovačke i Petrove - UDOMLJENA

Mlada premila micka od 7 mjeseca se zadražava na uglu Bukovačke i Petrove, točnije na terasama pizzerie Duksa i slastičarne Amelie.
Spava u grmlju ili ispod auta, i jedva čeka da ljudi krenu dolaziti na terase da se može s nekim pomaziti i podružiti.
Premazna je i puna povjerenja prema ljudima.
A ljudi....
Većina nezainteresirani i indolentni, jedan dio mrzitelja životinja i jedan jako jako mali dio onih koji vole al su već puni.
Kako je vrijeme odmicalo a ona je i dalje bila tu, samo sam čekala da se još i omaci. Vremena nije više bilo i odlučila sam je sterilizirat. Sve je prošlo u redu. Našla sam smještaj za 2 dana i nakon toga maca se vraća na navedenu lokaciju. A to je danas.

Na žalost nije plava niti bijela već "obična" tigrica pa nije da se netko pokidao da joj pruži dom.
A ona vapi za čovjekom... Vidi da se je nekoć bila nečija.
Mlada je, premazna, zdrava...Totalno nezahtjevna. Pristojna mala damica.
Sad i sterilizirana.
Ukoliko itko ima volju pružit joj dom (makar privremeni al još bolje trajni) molim vas da mi se javi
Cijepljenje osigurano.
098 539 865
Dolazi na poziv, mazi se i prede...
luvi7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 11:31   #2
luvi7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 21:22   #3
Luvi, niti atraktivne mace se više ne mogu udomiti ... nažalost, mislim da je mačja populacija premašila broj slobodnih udomitelja.
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 15:08   #4
ma daju, ne možda ekspres kako se uglavnom želi, ali udome se kad tad. ali da se populacija povećava, kužim i po svom kvartu. ovo ljeto se napunio macama i mačićima kojih nije prije bilo. još po kvartu i nekoliko ljudi kastrira. nisi li luvi na istoj lokaciji već našla jednu macu, prije?
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 22:51   #5
Micka je udomljena. I to 300 m od mene. U stan. Bez izlazaka van. Zove se Lola.
U 3 dana prošla je puno toga, promjena privremenog smještaja, sterilizacije, stres... Nadam se da od sad nadalje će sve biti samo dobro za nju
Sretno malena
luvi7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 00:34   #6
Svaka čast!
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 09:09   #7
:jump ing:Sretno malena!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 17:36   #8
E pa stvaaarno ekspresno - svaka čast! :klap:
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 22:16   #9
super, baš mio je drago! evo, mogu se životinje udomljavati i krajnje je neprimjereno pisati ljudima koji žele pomoći životinji da su udomljenja nemoguća. to je savjet da ih ostavimo na cesti? pa da je netko neiskusniji, nov u tom filmu, kad to pročita možda bi odustao od pomoći. ako ne možete pomoći, nemojte ni odmagati.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.