Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2014., 13:52   #101
Ja ja imam pozitivno iskustvo s tehnopolisom, istrazivali smo cijene po svim trgovinama i ovo nam je bila najpovoljnija ponuda, uzeli smo napu, plocu, pecnicu, perilicu i hladnjak, besplatna dostava, isporuka na vrijeme. U zagrebu smo pa nam je dostava bila besplatna, ne znam kako funkcionira na vece daljine...

PS: Sigurna sam da postoje firme koje naprave nick samo da bi se reklamirale, ali nisu svi s malo postova jedni on njih Ima i nas koji se registriraju da bi saznali informacije prije kupovine stana/namjestaja/aparata pa onda kad sve to prodje pisu svoja iskustva za druge
Odrasli ljudi valjda kuze da im tudja iskustva trebaju biti samo orijentir, ali konacnu odluku donose sami, smijesne su mi te teorije zavjere
MoranaMor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 21:16   #102
besplatna dostava? otkad to? ja sam dostavu neki dan platila 200kn (za narudžbu od 17.000 kn).. adresa 10 000 zg..
__________________
Gdje ima sumnje, nema sumnje!
ywana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:43   #103
Quote:
patkica86 kaže: Pogledaj post
Zna li netko ko je već kupovao u Tehnopolisu - ako nisam iz Zagreba da li je moguće ikako preko interneta platit na rate ili se to može samo u njihovoj trgovini u Zagrebu?
Imaš na njihovoj stranici broj telefona pa je najjednostavnije nazvati i pitati...
darka-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 15:50   #104
U 8.mjesecu ove godine, adresa u Novom Zg.
Jeste li ih pitali za popust ili besplatnu dostavu? Mi smo ih pitali imamo li pravo na besplatnu dostavu s obzirom na cifru (15 200) i nisu nam naplatili...
MoranaMor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 17:21   #105
ok je to web shop, imaju dobre cijene. Negdje su najjeftiniji, negdje nisu ali to je tako sa svim web shopvima. Bitno je da customer support dobar kad se dvoumiš šta da kupiš

Tu su recimo najeftiniji na Gorenje hladnjaku ali treba provjerit uvijek jel najeftiniji kad uračunaš dostavu jer neki od ovih imaju i besplatnu dostavu.

u svakom slučaju :thumbs up:
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 12:28   #106
Da li je tko naručivao nešto u zadnje vrijeme iz Tehnopolisa? Trebam aparate za kuhinju, iznos je 14.500 kn pa me zanima kakva su iskustva u zadnje vrijeme kod ljudi koji su radili sa njima?
rkoren5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 12:49   #107
Ne znam koliko nedavno iskustvo ti treba, ali u zadnjih godinu dana smo naručivali 3 puta (aparati za kuhinju, frižider i sušilica rublja).

Svaki puta bez ikakvih problema, dostava unutar 5 dana. Velika preporuka
morpheus2410 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 21:30   #108
Mene zanima Tehnopolis shopping, ali od forumaša koji imaju više od... hmmm... 500 postova? Ne znam gdje da stavim prag. Meni treba za kupnju perilice.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 23:59   #109
U Tehopolisu smo kupili susilicu prosle godine i sve je bilo brzo i prema dogovoru. Par dana od narudzbe je bila dostava. Preporucam.
A ovo s 500 postovaje glupost. Neko mozda rijetko pise, ali je tu i dobronamjeran je.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 10:44   #110
preko Tehnopolisa smo 2013 kupili Gorenje štednjak za stan a ove godine u 7 mj isto štednjak za viksu na moru. Mogu reći najbezbolnije i najpozitivnije iskustvo ever. Stiglo prije dogovorenog roka,dostavljeno na kućni brak u pripeepinu na otoku. Komunikacija brza, jednostavna bez problema. Planiramo preko njih uzimati i u budućnosti.
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth

Zadnje uređivanje tinkerbell : 30.09.2015. at 10:54.
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 14:22   #111
Naručili napu, ploču za kuhanje, pečnicu i perilicu suđa.
Samo pohvale na ime Tehnopolisa, aparati došli prije dogovorenog roka.
Preporuka svima.
__________________
i kaj sad?
kozina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 08:03   #112
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
U Tehopolisu smo kupili susilicu prosle godine i sve je bilo brzo i prema dogovoru. Par dana od narudzbe je bila dostava. Preporucam.
A ovo s 500 postovaje glupost. Neko mozda rijetko pise, ali je tu i dobronamjeran je.
Aha, ok. I po kojem ćeš kriteriju znati da je dobronamjeran, objektivan i ne radi za web-shop? Dižem kriterij na 1000 postova, ispod ne vjerujem. :kozina:
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 10:31   #113
Evo ja naručio sa Tehnopolis i jako lose iskustvo, čekao sam 10 dana dostavu da bi mi odgovorili da se oštetio artikal i da bi trebao čekati još 15 dana za novi, užas. Isti artikal naručen iz elipsa došao u roku 24 h. Dečki namontirali raspakirali sve super.
dadodd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 12:43   #114
Quote:
dadodd kaže: Pogledaj post
Evo ja naručio sa Tehnopolis i jako lose iskustvo, čekao sam 10 dana dostavu da bi mi odgovorili da se oštetio artikal i da bi trebao čekati još 15 dana za novi, užas. Isti artikal naručen iz elipsa došao u roku 24 h. Dečki namontirali raspakirali sve super.
Ja ne vidim ovdje ništa negativno..Da su Vam ga dostavili na vrijeme i oštećenog opet biste se naljutili.Ovako su bar bili fer i odlučili Vam dostaviti neoštećeni uređaj ,na koji na kraju krajeva imate jedino pravo.

U 'Uvijetima prodaje' Tehnopolisa http://www.tehnopolis.hr/page.asp?title=uvjeti-prodaje pod rednim brojem 4. pod 'Ponuda' stoji ovo:
Rok isporuke naveden u ponudi počinje teći od dana primitka sredstava na transakcijski račun, odnosno provedenog plaćanja putem kartica.

Vaše nezadovoljstvo je opravdano ako je dogovoreni prvi rok isporuke debelo probijen.Kada se govori o broju dana ,tada je riječ o radnim danima,znači ne uključujući vikende/praznike.A isto tako ovisi i kojeg dana ste izvršili uplatu.Ako je to bilo pred vikend uplata je sjela tek sljedeći ponedjeljak...

Ovaj problem oko oštečenog proizvoda i odgode isporuke mi je sasvim opravdan i fer.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 19:00   #115
zadovoljna sam njihovim poslovanjem
nešto malo je kasnila dostava ali su se ispričali
šiškoniko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 21:06   #116
U tijeku akcije "Zelena računica", u najvećem jeku akcije - fenomenalno brzo odradili stvar, sve 2x provjerili, mada - moj odabir je najfrekventniji izbir, nažalost - morate čekati mjesec dana dok dobijemo isporuku.
- Nema veze, ljeto je...- pomislim. A onda... zovu me za tjedan dana - Vaša perilica bit će isporučena sutra u naznačeno vrijeme.
Tako i bi.

Veeeeeeeeliki aplauz za njih - vešmašina po najjeftinijoj cijeni na tržištu, model bez BG, RU i POL uputa stigao ekspresno negdje iz SLO (stigle i zlovenske upute
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 12:44   #117
Jel se kod njih može i osobno doći po nešto?Znam da nemaju skladište, ali nekako bih htjela izbjeći troškove dostave za uređajčić od 300 kn.
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:05   #118
Ovisi o tome tko je proizvođač. Javite im se i pitajte.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 18:00   #119
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Jel se kod njih može i osobno doći po nešto?Znam da nemaju skladište, ali nekako bih htjela izbjeći troškove dostave za uređajčić od 300 kn.
Da. Odabereš opciju osobnog preuzimanja, a oni ti jave adresu na kojoj te čeka kupljeno.
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:00   #120
KATASTROFA. Nikad više, rok isporuke max. 9 radnih dana, nakon 13 radnih dana niko mi se nije javio pa sam zvala što su po ugovoru trebali... laganja evo sutra će biti, sutra opet kao sutra itd. Možemo vam vratiti novce kao da to sve rješava, kad čekate više od 3 tjedna proizvod i imate razumijevanja da sve ne mora biti u tom roku. Evo danas vas proizvod ide na isporuku, dečki su upravo došli ali proizvod još nije došao valjda kao i g. gore doći za 10 dana.
olio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.