Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2015., 17:03   #1061
emezzeta definitivno.
imaju velik izbor i baš lijepih komada.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 17:40   #1062
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
emezzeta definitivno.
imaju velik izbor i baš lijepih komada.
Imaju sasvim ok rasvjetu,ali nemaju ono što meni treba.Običnu, kvadratnu,bijelu,nadžbuknu plafonjeru
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 19:39   #1063
Kupili smo nesto u art rasvjeti ali mi treba jos nekoliko komada pa cu onda sutra svratiti u emmezettu

Fala
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 16:24   #1064
gdje kupiti stolnu lampu, a da je kvalitetna? na što obratiti pozornost? treba mi za puuuno čitanja, a imam visoku dioptriju. koje je svjetlo najbolje - halogeno?

hvala
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 18:58   #1065
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
gdje kupiti stolnu lampu, a da je kvalitetna? na što obratiti pozornost? treba mi za puuuno čitanja, a imam visoku dioptriju. koje je svjetlo najbolje - halogeno?

hvala
LED dnevno bijela boja barem 4500K što se dizajna tiče tu je pravilo 100 ljudi 100 čudi...
menager007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 19:53   #1066
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
treba mi za puuuno čitanja
Ovakva izvedba + LED mi se čini kao pobjednička kombinacija.
LED lampe mogu imati i razne opcije za boju i jačinu svjetla: https://www.youtube.com/watch?v=Yb5IkYp9eMI


http://gizwizbiz.squarespace.com/dai...6-of-them.html

Zadnje uređivanje MaryM : 29.09.2015. at 20:17.
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 11:49   #1067
bzvz sto emmezeta ima tako los web shop... jedna slika koja se ne moze ni uvecati, skrtare na opisu, a ovih metalnih visilica koje je city nedavno stavio ni nemaju online.
titulus_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 12:35   #1068
Quote:
titulus_ kaže: Pogledaj post
bzvz sto emmezeta ima tako los web shop... jedna slika koja se ne moze ni uvecati, skrtare na opisu, a ovih metalnih visilica koje je city nedavno stavio ni nemaju online.
Ovo imaš pravo.Nekako sve što mi se svidjelo ,nije dostupno u web shopu samo u trgovinama,a meni prva Emmezeta na 69 km
Kopipejstaj ovu rečenicu i na Emmezetinu temu,možda vidi netko od njihovih,ako prate,pa poprave malo osituaciju...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 12:25   #1069
Slike 737 i 738 - soba se čini velika, a vidim samo stojeću lampu i 1 žarulju na plafonu- to je to?

Pokušavam se educirati o dovoljnoći rasvjetnih tijela, jer me to čeka uskoro, a pojma nemam

Zadnje uređivanje City : 03.10.2015. at 21:18.
mala1mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 16:56   #1070
Quote:
mala1mala kaže: Pogledaj post
Malo uletavam ali, slike 737 i 738- soba se čini velika, a vidim samo stojeću lampu i 1 žarulju na plafonu- to je to?

Pokušavam se educirati o dovoljnoći rasvjetnih tijela, jer me to čeka uskoro, a pojma nemam
Ovisi koliko volite da vam blješti ili ne blješti i od čega se prostor sastoji.Npr. mi ne volimo u dnevnom b. imati upaljenu glavnu rasvjetu,palimo je samo kada imamo goste.Volimo više da je rasvjeta pozadinska/prigušena.E sad,budući da su dnevni i kuhinja otvorenog tipa ,ako ja radim nešto u kuhinji i tamo svijetli,još manje je potrebno paliti još i ono u dnevnom.Što se tiče ovih dviju slika na koje se referiraš ,za moj pojam je to za ovaj prostor dovoljno...Sve ovisi o guštu.
Po meni jedna glavna rasvjeta iznad blagovaonskog stola,stropna rasvjeta raspoređena iznad kuhinjskog radnog dijela,jedna glavna u db i onda još u dnevnom jedna lampa pored kauča i ako postoji kutak za čitanje još jedna i to je to...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 17:22   #1071
Pozdrav,
Molio bi za pojasnjenje led stropnih svjetiljki koje se mogu naci po centrima...plafonjera...
Vidim da nemaju grlo,nemaju gu10,vec je unutra ispravljac i ledice spojene u pravokutne,okrugle i sl trakice,oblike... pretpostavljam da znate na sto mislim...
Nisam toliko upucen,ali me zanima kako to promjeniti jednog dana kada rikne? Tamo gdje prodaju takve plafonjere i svjetiljke nisam primjetio nesto slicno s cim bi se ledice u takvim svjetiljkama zamjenile...
Mozete mi to pojasnit,ili dati kakav link gdje mogu saznati kako to ide?


Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
moci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 18:12   #1072
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Ovo imaš pravo.Nekako sve što mi se svidjelo ,nije dostupno u web shopu samo u trgovinama,a meni prva Emmezeta na 69 km
Kopipejstaj ovu rečenicu i na Emmezetinu temu,možda vidi netko od njihovih,ako prate,pa poprave malo osituaciju...
S ovim se i ja slažem. Kad god dođem u Emmezettu mislim si kako su dobri, topli u odnosu na druge. Onda dodem ku i da ponovno pogledam online i odustanem. Na kraju kupim u nedgje drugdje. Bezveze.
Mabrouka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 10:35   #1073
Quote:
menager007 kaže: Pogledaj post
LED dnevno bijela boja barem 4500K što se dizajna tiče tu je pravilo 100 ljudi 100 čudi...
Quote:
MaryM kaže: Pogledaj post
Ovakva izvedba + LED mi se čini kao pobjednička kombinacija.
LED lampe mogu imati i razne opcije za boju i jačinu svjetla: https://www.youtube.com/watch?v=Yb5IkYp9eMI

http://static1.1.sqspcdn.com/static/...U6c7HEfRPg4%3D
http://gizwizbiz.squarespace.com/dai...6-of-them.html
super
gdje bi takvo nešto bilo za kupiti? viđam samo neke jadne slabe lampice
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 11:57   #1074
Quote:
moci kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Molio bi za pojasnjenje led stropnih svjetiljki koje se mogu naci po centrima...plafonjera...
Vidim da nemaju grlo,nemaju gu10,vec je unutra ispravljac i ledice spojene u pravokutne,okrugle i sl trakice,oblike... pretpostavljam da znate na sto mislim...
Nisam toliko upucen,ali me zanima kako to promjeniti jednog dana kada rikne? Tamo gdje prodaju takve plafonjere i svjetiljke nisam primjetio nesto slicno s cim bi se ledice u takvim svjetiljkama zamjenile...
Mozete mi to pojasnit,ili dati kakav link gdje mogu saznati kako to ide?


Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Postoje i stropne svjetiljke koje imaju grlo ,E27 ili one u koje idu GU10,tako da nije nužno da moraš kupiti ove sa integriranim ledom. Koliko sam upućena u takvima se ne može mijenjati taj led sistem.Meni su rekli da šta bi ni mijenjala kada traju 30-50000 radnih sati.Ma kako ne .I onda da slučajno rikne,kupuj opet cijelo rasvjetno tijelo...
Neznam,možda netko zna sistem da se i to može zamijeniti...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 12:30   #1075
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
gdje bi takvo nešto bilo za kupiti? viđam samo neke jadne slabe lampice
Mislim da će eBay biti najjednostavniji (najveći izbor) i najjeftiniji.
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 21:21   #1076
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Imaju sasvim ok rasvjetu,ali nemaju ono što meni treba.Običnu, kvadratnu,bijelu,nadžbuknu plafonjeru

Ima prekrasnih (i skupih) u Art rasvjeti. http://art-rasvjeta.hr/
keaton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 12:19   #1077
Quote:
keaton kaže: Pogledaj post
Ima prekrasnih (i skupih) u Art rasvjeti. http://art-rasvjeta.hr/
Pregledala odaaaavno Art rasvjetu i našla ono...ljubav na prvi pogled...ali su me cijene ohladile.E sad,budući da mi trebaju tri u hodniku,mogu se odvažiti pa kupiti jednu godišnje Budući da smo 6 g. u stanu i još nismo to riješili mogla bih još tri g. bez beda prolongirati da skupim sve tri
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 19:16   #1078
Cure kakvu rasvjetu imate u dnevnom boravku? Nedavno sam uselilla u novi stan? Pa sad trebam kupit neku rasvjetu... Neznam dali se više stavljaju oni reflektori ili nesto drugo...
Teichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 20:12   #1079
Quote:
Teichi kaže: Pogledaj post
Cure kakvu rasvjetu imate u dnevnom boravku? Nedavno sam uselilla u novi stan? Pa sad trebam kupit neku rasvjetu... Neznam dali se više stavljaju oni reflektori ili nesto drugo...
mi imamo spojen prostor kuhinja/blagovaona/dnevni, u blagovaoni je visilica s 3 sjenila pa u dnevnoj imamo plafonijeru, ovu
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 13:33   #1080
@Levistej, post sam ti prebacila na temu Tržnica - prodajem, kupujem, poklanjam.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.