Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2007., 14:51   #41

najbolje nape. čitala sam negdje da je elica najveći proizvođač napa na svijetu! nedavno sam se odlučila za napu Om. definitivno najljepša napa koju sam ikad vidjela. kupila sam je u bitechnique. oni su u rijeci, a mislim da imaju dućan u istri. mislim, ne znam kakva ti napa treba, ali pogledaj malo Elica Collection. savršeno
yasmin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 14:54   #42
zaboravila sam napisati link

www.elica.it

www.elicacollection.com

www.bitechnique.hr
yasmin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 15:42   #43
Quote:
yasmin kaže: Pogledaj post

najbolje nape. čitala sam negdje da je elica najveći proizvođač napa na svijetu! nedavno sam se odlučila za napu Om. definitivno najljepša napa koju sam ikad vidjela. kupila sam je u bitechnique. oni su u rijeci, a mislim da imaju dućan u istri. mislim, ne znam kakva ti napa treba, ali pogledaj malo Elica Collection. savršeno
Divna je

Reci cijenu.
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 16:09   #44
napa na odvodu radi duplo jačim kapacitetom u odnosu na filter. osim toga filteru opada moć s upotrebom pa je u realnosti razlika veća. jedino kod upotrebe nape s odvodom treba imati otvoreni prozor kad napa radi...
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 08:50   #45
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa talijanskim napama Elica?!

http://www.elica.it/index~lg~en.htm

Posebno, njihovim build-in napama. Izgledaju solidno, a i pristupačne su cijene ... samo još da znam ponešto o kvaliteti....

Thnx
gdje ih ima u zgb-u? baš dobro izgledaju
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 10:05   #46
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
gdje ih ima u zgb-u? baš dobro izgledaju

http://www.bitechnique.hr/popis_proi...dKategorije=52

ti ih isporuči u ZG ... cijene su vrlo pristojne gledala sam ugradbene ...cca 650 kn
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 14:41   #47
mojoj prijateljici su slali brzom poštom u dubrovnik. ona je naručila neku iz collection linije.
zvrcni ih, mislim da se mogu isporučiti u zagreb ako su mogli u dubrovnik.
yasmin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 14:47   #48
Quote:
kurjoza kaže: Pogledaj post
Divna je

Reci cijenu.
Platila sam je oko 8800. Moja je od 80 cm, crna. Baš mi je trebala veća, ali ima i manja od 60 cm, preslatka je. Meni je ploča 90 cm pa bi manja napa izgledala glupo. Ta manja je bila negdje oko 7400.
Nema ljepše. Tko god mi dođe u kuhinju se zaljubi.
Što je najbolje, lako se čisti
yasmin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 10:00   #49
mene će čitava kuhinja koštati 8800
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 18:55   #50
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
mene će čitava kuhinja koštati 8800
jesus marija 9000 kn za napu, tebi je očito dosadno u životu
alexandras is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 19:23   #51
Quote:
yasmin kaže: Pogledaj post
Platila sam je oko 8800. Moja je od 80 cm, crna. Baš mi je trebala veća, ali ima i manja od 60 cm, preslatka je. Meni je ploča 90 cm pa bi manja napa izgledala glupo. Ta manja je bila negdje oko 7400.
Nema ljepše. Tko god mi dođe u kuhinju se zaljubi.
Što je najbolje, lako se čisti

a ti baš imaš para na bacanje?!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 21:38   #52
ima li tko iskustva sa whirlpool i candy napama?
zico_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 16:02   #53
Molila bih vas preporuku koju zidnu napu odabrati (mislila sam dati max 2500,00 kn)? Odvod za napu postoji. Nekako mi se najviše sviđaju nape potpuno ravnih linija. Zid na koji će doći napa nema visećih elemenata tako da stane i od 60cm i od 90cm. Nape od 90cm mi djeluju nekako ljepše (obzirom da se radi od praznom zidu), ali nisam sigurna treba li mi tolika napa? Inače, kuhinja je spojena sa blagavaonom i dnevnim boravkom. Hvala puno!
trula višnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 16:27   #54
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
jedino kod upotrebe nape s odvodom treba imati otvoreni prozor kad napa radi...
zašto??
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 16:53   #55
Quote:
Tatsha kaže: Pogledaj post
zašto??
zato što napa ako je spojena na odvod baca zrak van. ako baca van, mora odnegdje nadoknađivati taj zrak izvana, u protivnom dolazi do pada tlaka zraka u stanu. u uputstvima za upotrebu svake nape trebalo bi pisati (za electrolux je pisalo) da ako je spojena na odvod prozor mora biti otvoren kad napa radi.

ako je spojena na filter onda samo recirkulira zrak kroz filter i ne treba otvarati prozor
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 17:19   #56
moja je na filter , a u novoj kućici se još dvoumim kak da ju stavim jer mi je prozor odmah na 10 cm od peći i nape, pa ak svejedno mora biti otvoren onda mi se ne buši element iznad nape za dimnjak, tnx
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 22:02   #57
Aj da ja nabacim jednu pametnu (sta se rijetko dogadja ). Isto bila slican dilema odvod da ili ne i na na kraju je ipak odluceno za odvod. Stvar je bila toliko ludja sta je to stan star 25god koji nema ni u ludilu predcidjen odvod. Stvar je ipak rjesena uz pomoc pravokutnih cijevi i tetka TM sa makitom koji je sorio dio vanjskog zida (15cm) i unutarnje zidove da se mogu uvalit pravokutne cijevi, tako da ako imas priliku odma izabrat ne misli se puno.
E sad za napu je odabrana Excellova staklena. Nakon kojekakvih razmisljanja i price sa ekipom koja ipak nesto zna kaze da iz proizvde talijane (techwind ili kako god vec) koji proizvode i za poznate proizvodjace (samo se malo promijeni prednja strana - ako i to). Najbolja stvar je sta ima motor koji izbacuej 650m3/ (dok se ostale vrte oko 200) i zobg toga je uzeta. Jedini problem je sta su sve takve bucne, ali kad se stane pored ispuha vanka ko stojis kod omanjeg tornada
Inace je cijena nekih 800-1500kn zvisi od modela i daju 2 godine garancije.
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 10:54   #58
Quote:
trula višnja kaže: Pogledaj post
Molila bih vas preporuku koju zidnu napu odabrati (mislila sam dati max 2500,00 kn)? Odvod za napu postoji. Nekako mi se najviše sviđaju nape potpuno ravnih linija. Zid na koji će doći napa nema visećih elemenata tako da stane i od 60cm i od 90cm. Nape od 90cm mi djeluju nekako ljepše (obzirom da se radi od praznom zidu), ali nisam sigurna treba li mi tolika napa? Inače, kuhinja je spojena sa blagavaonom i dnevnim boravkom. Hvala puno!
Pogledaj malo nape Spot, Cube, Glass box, Feeling na www.elica.it
Ne znam da li ih ima na www.bitechnique.hr, ali na elica stranicama su na prodotti/cappe elica/a parete moderno

I meni su ljepše veće nape, ali to ovisi i o kuhinji. Šira napa "podigne" kuhinju...Ali pogledaj onu Stenar napu, uska je, ali izgleda extra dobro.
Mene su već na forumu "zgazili" kad sam napisala koliko sam dala za napu, što baš i nije lijepo
Mislim da ti ovi modeli nisu skuplji od ovog što si napisala kao svoj maksimum. Ja sam sve proučavala prije nego sam kupila.
yasmin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 10:58   #59
Quote:
trula višnja kaže: Pogledaj post
Molila bih vas preporuku koju zidnu napu odabrati (mislila sam dati max 2500,00 kn)? Odvod za napu postoji. Nekako mi se najviše sviđaju nape potpuno ravnih linija. Zid na koji će doći napa nema visećih elemenata tako da stane i od 60cm i od 90cm. Nape od 90cm mi djeluju nekako ljepše (obzirom da se radi od praznom zidu), ali nisam sigurna treba li mi tolika napa? Inače, kuhinja je spojena sa blagavaonom i dnevnim boravkom. Hvala puno!
Kažeš da ne znaš da li ti treba tolika napa. Širina "nije bitna", gledaj usisnu snagu. Ne treba ti baš 1000m3/h usisa ali gledaj da ima veliku mogućnost usisa kako ti se mirisi ne bi proširili po dnevnom i blagovaoni.
Širina je bitna samo estetski i ovisi o elementima.
yasmin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 17:44   #60
Kupila bih kuhinjsku napu, u obzir dolazi tzv. neugradbena. Još nisam počela pošteno tražiti, Faberove su mu super, al brate skupe.

Mislim da ću uzeti nekakvu Gorenje, pomogućnosti do 1000 kuna, al uglavnom po dućanima vidim brdo ugradbenih napa.

E, da imam odvod u zidu, tako da kupujem klasičnu napu.

Jel ima netko iskustvo sa neugradbenim tj. samostojećim napama?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.