Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2015., 14:07   #441
Pozdrav,

Da li netko zna gdje bi se mogao kupiti okrugli krevet?

Moja internet pretraga je u potpunosti neuspješna (Ikea, Lesnina, Prima, Emmezeta i ostali "veliki i mali"…0 bodova).

Najbliže cijeloj toj priči je nekakav lounge komplet iz zadnjeg Bauhausovog kataloga, no on je rađen od ratana i primarno je za vanjsku upotrebu - a meni treba baš klasičan krevet - neklasičnog (okruglog) oblika

Unaprijed zahvalan na svakoj informaciji!!
Mrčendajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 21:30   #442
Posto sam apsolvirala ponudu namjestaja Samoa Divani i B-Side Samoa Letti, evo na ovoj stranici imas nekoliko okruglih kreveta, ali sa pravougaonim madracem. Jedna forumashica je rekla da je kupila njihovu sofu u Cadori (ako sam dobro zapamtila).
http://www.bsideletti.it/categorie-prodotti/your-style/
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 11:45   #443
http://www.lago.it/en/products/fluttua-bed

imaš i okrugli sa okruglim madracom, gledao kad sam kupio svoj obični.



Quote:
Mrčendajzer kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Da li netko zna gdje bi se mogao kupiti okrugli krevet?

Moja internet pretraga je u potpunosti neuspješna (Ikea, Lesnina, Prima, Emmezeta i ostali "veliki i mali"…0 bodova).

Najbliže cijeloj toj priči je nekakav lounge komplet iz zadnjeg Bauhausovog kataloga, no on je rađen od ratana i primarno je za vanjsku upotrebu - a meni treba baš klasičan krevet - neklasičnog (okruglog) oblika

Unaprijed zahvalan na svakoj informaciji!!
grzzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 19:20   #444
evo novi krevetic za svekrvu :-)
90x200hrastov, made in hrvatska


huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 22:52   #445
Super za svekrvu.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 12:48   #446
Kreveti

Pozdrav
Dali netko ima iskustva sa tvrtkom "Babić forma", kakve kvalitete su im kreveti jer vidim da su npr. 3 puta skuplji od "Vidović drvo"?
ryko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 12:51   #447
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Super za svekrvu.


je, i meni se čini. malo je kao povišen, jel
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 16:42   #448
Quote:
ryko kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Dali netko ima iskustva sa tvrtkom "Babić forma", kakve kvalitete su im kreveti jer vidim da su npr. 3 puta skuplji od "Vidović drvo"?
.

Uzmi radije kod Vidovića-moj je od njih-gore iznad post, gledaj oni prodaju masi koja ih zatim preprodaje...razliciti saloni, hoteli itd..
Inace testirani su mislim na 200kg..tako da neces pogrijesiti+imas garanciju...
moj savjet nazovi direkt njih i naruci ;-)
eh da-ako hoces vislji, nizi, siri, uzi-sve je po narudzbi
edit:vidim da babic forma podaje bukove krevete,
vidovic prodaje hrastove krevete(jedino su noge od bukve),
hrast je kvalitetniji, dakle i tu je vidovic u prednosti

Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post


je, i meni se čini. malo je kao povišen, jel
Istina, povisio ga je suprug, medutim malo ga je previsio, pa je smanjio nakon koji dan-ali i dalje je vislji od standarda-..
lakse je starijoj osobi ustati..
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 23:54   #449
zna li netko kakve su kvalitete Lesnina kreveti: Avante i Candela, drveno-zeljezni?
http://www.xxxlesnina.hr/spavanje/kr...t-001644000102

http://www.xxxlesnina.hr/spavanje/kr...t-001644000203
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 11:58   #450
Trebala bi preporuku za bračni krevet, međutim limitirani smo budžetom do maksimalno 2000kn za okvir kreveta.

Za sad je ideja naći ovakav krevet,a da nije iverica (moderan, ladice i svjetla boja) -> http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S39931143/

Ne znam postoje li ikakve šanse da za tu cijenu nađem krevet s ladicama a da nije iverica i da je moderan.


Puno vam hvala!
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 18:17   #451
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Trebala bi preporuku za bračni krevet, međutim limitirani smo budžetom do maksimalno 2000kn za okvir kreveta.

Za sad je ideja naći ovakav krevet,a da nije iverica (moderan, ladice i svjetla boja) -> http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S39931143/

Ne znam postoje li ikakve šanse da za tu cijenu nađem krevet s ladicama a da nije iverica i da je moderan.


Puno vam hvala!
a ne zelis taj od IKEA? Ima jedna bosanska firma zove se FIS, mozes tamo probati, ne znam da li ce ti se svidjeti dizajn, ali je drvo i obicno ima i u bijeloj boji, njihova marka je ambijenta. znam da te firme ima u dalmaciji, a ne znam za sjever...
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 23:18   #452
Quote:
iskljucivo123 kaže: Pogledaj post
a ne zelis taj od IKEA? Ima jedna bosanska firma zove se FIS, mozes tamo probati, ne znam da li ce ti se svidjeti dizajn, ali je drvo i obicno ima i u bijeloj boji, njihova marka je ambijenta. znam da te firme ima u dalmaciji, a ne znam za sjever...
Ma najradije bi taj ali sam čula dosta negativnih komentara za njihove krevete od iverice da bi najradije zaobišla
S druge strane ne znam mogu li uopće očekivati za 2000kn krevet od punog drva i s ladicama.

Edit: Hvala za info, našla sam krevet koji mi je ok, nije baš to to ali cijena je dobra i krevet je od bukvehttp://www.ambyenta.hr/index.php/sobe/kreveti/kreveti-puno-drvo/product/311-krevet-picaso-90x200-bijeli#hikashop_show_tabular_description
Ići ću pogledati krevet, a u najgorem slučaju kupiti ću u Ikei ladice za ispod kreveta.
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 01:31   #453
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Ma najradije bi taj ali sam čula dosta negativnih komentara za njihove krevete od iverice da bi najradije zaobišla
S druge strane ne znam mogu li uopće očekivati za 2000kn krevet od punog drva i s ladicama.

Edit: Hvala za info, našla sam krevet koji mi je ok, nije baš to to ali cijena je dobra i krevet je od bukvehttp://www.ambyenta.hr/index.php/sobe/kreveti/kreveti-puno-drvo/product/311-krevet-picaso-90x200-bijeli#hikashop_show_tabular_description
Ići ću pogledati krevet, a u najgorem slučaju kupiti ću u Ikei ladice za ispod kreveta.
prije par godina kupovali smo neki namjestaj, i koliko god toga da smo trazili sve smo nasli u tom FIS u, nista bas nije bilo savrseno, mislim da im netko talentiraniji treba radit na dizajnu , ali na kraju je ispalo da je omjer cijene i kvalitete bio najbolji bas tamo. Nekako se kod nas tesko moze naci ono savrseno sto trazimo a da u isto vrijeme pase i kvaliteta i cijena itd..svemu je cijena kao da je od suhog zlata ako je kvalitetno, tako da smo eto na kraju tamo nasli, tamo prodaju i one super madracce Bernarda, a s njim smo super zadovoljni!! to je nagradjivani HR proizvod. Krevet moze biti i jeftiniji ali madrac je vazniji
I jedan krevet smo kupili tamo i on je super cvrst, isto od bukve.
Ima ti i na njuskalu gledala sam prije neki dan neke krevete , kaze vrhunske kvalitete, a cijene su fenomenalne, ima u vise boja....ne znam da li je sirina 160 najsire sto ima, ali mozda bi ti vrijedilo pitati
http://www.njuskalo.hr/spavace-sobe-...oglas-16607428
ja sam gledala onaj tamniji smedji, djeluje stvarno kvalitetno....
a kao sto si rekla, IKEA je za nadogradnju, eventualno ladicce, nemam povjerenja u njihovu kvalitetu osim na one stvari na koje nude 10,25 godina garancije i slicno
Sretno s trazenjem kreveta!
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 18:22   #454
Tražim krevet i madrac dimenzija 160x200, budžet je cca. 10 000 kn, ali ne bi se žalio ni da prođam za manje Sam krevet ne bi smio biti veći od 170x220, imam vrlo mali prostor gdje ga mogu smjestit.

Ortoped mi je preporučio tvrđi madrac s jezgrom od oraha (valjda kokosovog?), se da to negdje naći?

Kreveti od kojeg materijala su najbolji? Tapecirani mi se nekako najviše sviđaju.. Bitno mi je da ima ladicu za stvari na lijevoj strani i da su podnice jako kvalitetne. Može li netko nešto preporučiti?
marijanooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 21:47   #455
Svelvik ikea

Ima li netko iskustvo s Ikeinim Svelvik krevetom? Svidjaju mi se metalni kreveti, jer je prostor u sobi mali a oni djeluju prozracno, pa razmisljam o tom krevetu...i Lesnina ima nesto metalnih...
I netko?

Za forumasa s postom prije mog preporucam metalni krevet (ili kovani koji su tezi...) iz navedenog razloga, mozes ga takodjer slozit s bilo kojim namjestajem jer se slaze s drvom i sa modernijim izgledom, a za male prostore ne djeluje nezgrapno vec elegantno...ali nema bas puno izbora za metalne krevete kod nas....
spavala sam nekoliko godina u metalnom krevetu i taj nije skripao, mada sam sigurna da nije puno kostao...jedino sto su stalno opadale one ukrasne zlatne kapice sa svake strane greda....no to je dekoracija.
Gledala na stranim forumima recenzije za Svelvik...pa su razlicite, od divljenja i prelazenja La Manche-a da se nabave do " lacks stability" i "poor design"...
Mene zanima bas koliko je cvrst s obzirom da je od celika, kakvi su kreveti od celika...
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 11:18   #456
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Trebala bi preporuku za bračni krevet, međutim limitirani smo budžetom do maksimalno 2000kn za okvir kreveta.

Za sad je ideja naći ovakav krevet,a da nije iverica (moderan, ladice i svjetla boja) -> http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S39931143/

Ne znam postoje li ikakve šanse da za tu cijenu nađem krevet s ladicama a da nije iverica i da je moderan.


Puno vam hvala!
Ovaj koji sam kupio košta malo više (2600kn) isto iz IKEE i za sad sam jako zadovoljan.

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...481/#/90280483

Prednost ovoga u odnosu na taj brusali je što je okvir rađen od punog drveta ( ne prevelike debljine, ali ipak puno drvo) pa je po meni dovoljno čvrst i manje podložan oštećenjima.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 14:56   #457
Krevet
Podnice
Madrac

To su tri komponente dobrog kreveta.
E,sada vas pitam gdje pronaći ili kako napraviti ova tri dijela?
ScalawagOecolam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 08:40   #458
Quote:
river_city kaže: Pogledaj post
Ovaj koji sam kupio košta malo više (2600kn) isto iz IKEE i za sad sam jako zadovoljan.

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...481/#/90280483

Prednost ovoga u odnosu na taj brusali je što je okvir rađen od punog drveta ( ne prevelike debljine, ali ipak puno drvo) pa je po meni dovoljno čvrst i manje podložan oštećenjima.
taj se meni jako svida samo se pitam sta nije prenizak?
gotye is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 11:32   #459
Quote:
gotye kaže: Pogledaj post
taj se meni jako svida samo se pitam sta nije prenizak?
Meni je dobro sjeo u sobu i kupio sam madrac od cca 24-24 cm tako da sam opet ukupno na nekih pola metra od poda što mi je dovoljno.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 11:40   #460
Quote:
river_city kaže: Pogledaj post
Meni je dobro sjeo u sobu i kupio sam madrac od cca 24-24 cm tako da sam opet ukupno na nekih pola metra od poda što mi je dovoljno.
river,sutra idemo u kupovinu kreveta u Ikeicu,jesi li zadovoljan sa čvrstočom kreveta? Jel škripi,krcka? Ja sam nekako najviše za Malm otoman,treba mi krevet 160x200 jer već imamo madrac,ali imam mali problem sa ukupnim centimetrima kreveta ,tako da mi Malm maaaalo prelazi granicu, a ovaj tvoj je po dimenzijama idealan.Još mi imamo bijelo samostojeće uzglavlje,tako da bi nam baš lijepo sjeo..I da ,voljela bih da je malo viši...Sutra ćemo probati na licu mjesta pa ćemo vidjeti...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.