Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2011., 18:36   #4141
Hvala Snapeforever! Vidimo se sutra u novim "radnim" pobjedama!
__________________
"Budi iskren prema sebi kako ne bi bio lažan prema drugima". F.B.
Lady Camomile is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 20:51   #4142
Quote:
lela2211 kaže: Pogledaj post
ja sam očito danas sjedila na ušima kad nisam čula tu informaciju za sintić!! Dal ide ko od izvanrednih na to onda?!
Ma ne, ne...nije to bilo na uvodnom predavanju (na kojem nisam bila), nego ti gore, na trećem katu, na panou piše ta obavijest na papiru
Ma i ja ću sutra za svaki slučaj, da ne bi bilo nismo znali pa da izvisim kao i danas s ovim uvodnim predavanjem
Samo još moram odgonetnuti na kojem je katu katedra za lik.i glazb.kulturu

Quote:
Nauk kaže: Pogledaj post
otkud si dobila tu informaciju? pitam tak da znam gdje bih mogla saznati za neke druge instrumente...s obzirom da im je organiziranost jača strana...
Piše obavijest na trećem katu (na panou).
E sad, čitam tu na forumu, pa izgleda da se to tiče samo redovnih, ali iskreno, ja ništa više ne vjerujem tetama u referadi pa ću sutra potegnuti do faxa (opet) i uvjeriti se na licu mjesta jel to prijava za redovni PO ili i za redovne i izvanredne.

Mislim, ja danas nakon što sam od nekih curki saznala za taj sastanak u petak u 17h za izvanredne, pitam tete u referadi na što mi one kažu da nemaju pojima o nikakvom sastanku
Uzdaj se use i u svoje kljuse
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.

Zadnje uređivanje Alpagueur : 04.10.2011. at 13:59. Reason: Spajanje postova
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 20:54   #4143
katedra za lik i gl je u prizemlju, ali ne na lijevoj strani di je referada, nego na desnoj strani, desni ulaz, odmah prvi hodnik desno
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 21:19   #4144
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
katedra za lik i gl je u prizemlju, ali ne na lijevoj strani di je referada, nego na desnoj strani, desni ulaz, odmah prvi hodnik desno
Puno hvala...makar, iskreno, uopće nisam skužila ulaz i hodnik na desnoj strani Na desnoj strani jedino što sam vidjela je ulaz u aulu....toliko o mojoj moći zapažanja
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 21:46   #4145
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
katedra za lik i gl je u prizemlju, ali ne na lijevoj strani di je referada, nego na desnoj strani, desni ulaz, odmah prvi hodnik desno
Quote:
tipfeler kaže: Pogledaj post
Puno hvala...makar, iskreno, uopće nisam skužila ulaz i hodnik na desnoj strani Na desnoj strani jedino što sam vidjela je ulaz u aulu....toliko o mojoj moći zapažanja
vjerojatno misli na onaj sporedni ulaz, produžiš uz glavni, jer na glavnom nema desno ništa osim aule...tamo di piše da je slikanje za x-ice

dal mi može netko malo objasnit raspored 1. semestar

pošto još nisam vidjela podjelu po grupama, pretpostavljam da je to ovo s1,s2,s3
nisu mi jasna ova slova koja su uz predavanja: P, V1,V2,V3...
i zašto su ova neka polja siva
__________________
Draco dormiens nunquam titillandus.

Zadnje uređivanje Alpagueur : 04.10.2011. at 13:59. Reason: Spajanje postova
snapeforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 22:08   #4146
Smile

Pozdrav kolege i kolegice ! : )

Čitam sve što pišete i puno ste mi pomogli, a i vjerujem da i ostalima. Jako sam razočarana što nitko ne daje nikakve obavijesti i informacije na stranici faxa Kada mi pričaju ostali ljudi sa drugih faxa, dođe mi da se ubijem...njima sve piše, sve je organizirano..no, nema predaje kod nas. Pomagat ćemo si preko foruma.

I mene zanima za sutra....Ovo za sintić...kako možemo imati od 9-11 h prijavu kada imamo hrv.jezik ? Dosta sam zbunjena..ne znam kaj znači s1, s2, ..

Inače, PO sam i brucošica
Taj Mahal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 22:55   #4147
Quote:
snapeforever kaže: Pogledaj post
dal mi može netko malo objasnit raspored 1. semestar

pošto još nisam vidjela podjelu po grupama, pretpostavljam da je to ovo s1,s2,s3
nisu mi jasna ova slova koja su uz predavanja: P, V1,V2,V3...
i zašto su ova neka polja siva
dakle, gledaš onaj stupac koji se tiče tvog modula, znači ako si englez, gledaš s1 prvi stupac...ona predavanja kaj su provučena po svim modulima tipa prirodoslovlje, e ta predavanja slušate zajedno svi moduli, obično u auli. P je predavanje, V1 su ti vježbe, npr prirodoslovlje se dijeli na V1 I V2. što znači da su 1 tjedan njemci na vježbama u tom terminu, a drugi tj englezi u istom terminu....isto tako, englezi (neznam da li i drugi) se u nekim svojim eng predmetima dijele na više grupa (vidla sam da ima popis na ufzg), znači, kad piše da v1 ili va isto je, ima vježbe onda ima, dok je vb poslije, ali ako su različite profe onda može biti u isto vrijeme, zato je na rasporedu podijeljeno...a sivo je, ja mislim, jer su to zajednički predmeti...eto

Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
Ako ti kaj znači ja idem u petak na dekanski iz glazbenog, pa ti mogu pogledati jel kaj izvjesio.

Osim ak ti petak nije prekasno.
ej, može! mislim idem ja na faks sutra i u četvrtak, ali ako ti nije problem jer obično on to stavi odmah tipa pon, najkasnije uto pa sam se malo začudila...i da, ono kaj piše da mu se hitno jave svi kaj su položili u lipnju, jel to ona stara obavijest jer je ista takva bila i u srpnju...

Zadnje uređivanje Alpagueur : 04.10.2011. at 14:00. Reason: Spajanje postova
reggae_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 23:24   #4148
Quote:
reggae_girl kaže: Pogledaj post
dakle, gledaš onaj stupac koji se tiče tvog modula, znači ako si englez, gledaš s1 prvi stupac...ona predavanja kaj su provučena po svim modulima tipa prirodoslovlje, e ta predavanja slušate zajedno svi moduli, obično u auli. P je predavanje, V1 su ti vježbe, npr prirodoslovlje se dijeli na V1 I V2. što znači da su 1 tjedan njemci na vježbama u tom terminu, a drugi tj englezi u istom terminu....isto tako, englezi (neznam da li i drugi) se u nekim svojim eng predmetima dijele na više grupa (vidla sam da ima popis na ufzg), znači, kad piše da v1 ili va isto je, ima vježbe onda ima, dok je vb poslije, ali ako su različite profe onda može biti u isto vrijeme, zato je na rasporedu podijeljeno...a sivo je, ja mislim, jer su to zajednički predmeti...eto
hvala na odgovoru, ali ja sam mislila na raspored za predškolski, makar sam shvatila i iz ovoga

samo me jos zanima kako je oznacena aula na rasporedu, jer vidim da su ugl. sva predavanja koja su zajednicka u sobi 13, jel to aula?
__________________
Draco dormiens nunquam titillandus.
snapeforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 23:38   #4149
Quote:
reggae_girl kaže: Pogledaj post
ej, može! mislim idem ja na faks sutra i u četvrtak, ali ako ti nije problem jer obično on to stavi odmah tipa pon, najkasnije uto pa sam se malo začudila...i da, ono kaj piše da mu se hitno jave svi kaj su položili u lipnju, jel to ona stara obavijest jer je ista takva bila i u srpnju...
Ok, ti si pogledaj sutra i u čet, pa ako ništa ne vidiš, javi mi u četvrtak, pa ću ti ja još u petak pogledati
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 10:43   #4150
Quote:
snapeforever kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru, ali ja sam mislila na raspored za predškolski, makar sam shvatila i iz ovoga

samo me jos zanima kako je oznacena aula na rasporedu, jer vidim da su ugl. sva predavanja koja su zajednicka u sobi 13, jel to aula?
da, 13 je aula

Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
Ok, ti si pogledaj sutra i u čet, pa ako ništa ne vidiš, javi mi u četvrtak, pa ću ti ja još u petak pogledati
može

Zadnje uređivanje Alpagueur : 04.10.2011. at 14:01. Reason: Spajanje postova
reggae_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 15:43   #4151
Što se tiče prijave za sintić, ovo danas je stvarno bilo samo za redovne.
Ja pitala profu (valjda je to profa) pa mi rekla (istina, izgledala je pomalo zbunjeno) da će za izvanredne vjerojatno biti posebno.
Uglavnom, ponovno sam pregledala fax uzduž i popreko i nigdje ni A ni B o sastanku za izvanredne PO u petak u 17h?!
Ne kužim, zar je toliko teško staviti tu obavijest na pano ili vrata?!
I sad, mi koje smo fulale uvodno predavanje gdje je to bilo spomenuto, da nismo pročitale tu na forumu, ne bi niti znale da trebamo doći?!
Stvarno više informacija dobijemo tu na forumu nego na faxu ili stranicama od faxa

Nego, jedna stvar mi nije baš najjasnija. Čemu ste se vi redovni PO danas morali prijaviti za sintić, kad su gore na trećem katu na panou već izvješene liste za sve instrumente s vašim imenima i prezimenima i podijeljeni ste u skupine s1s2s3 i vježbe v1v2....

Ajmoooo redovni predškolci (obzirom da su na nas izvanredne zaboravili), gdje ste? Šta ste svi još na predavanjima
Kakvi su dojmovi?
Kakvi su profesori-predavači-asistenti?
Podijelite dojmove prvog dana s nama, običnim smrtnicima
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.

Zadnje uređivanje Lady_D : 06.10.2011. at 20:12.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 16:14   #4152
http://www.ufzg.unizg.hr/2011/10/oba...olskog-odgoja/
Evo i službena objava da počinjemo 14.10,sjetili su nas se =)=)
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 16:43   #4153
hvala Bogu pa su nas se sjetili
Harper Seven is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 17:25   #4154
Aleluja! Napokon nešto i za nas
UnluckyToBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 18:56   #4155
Stvarno, u šoku sam!
Taman sam povjerovala tetama u referadi koje su mi rekle da izvanrednima počinje početkom studenog
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 21:40   #4156
a mi smo dosli da nam odredi kad ce koja grupa imat po rasporedu sviranje

a kaj se tice profesora, imali smo jedino hrvatski i uvod u pedagogiju, i cine mi se dvije potpuno razlicite profe
predavanje iz hrvatskog, pricala nam je opcenito u predmetu, kaj cemo radit u semestru, dala nam vec i datume predispita i ispita, literaturu, i pustila nas, otkazala danas seminare dvjema grupama koje su trebale imat po rasporedu

a pedagogija je neka koja mi se cini da ce puno trazit, skupa sa asistenticom
__________________
Draco dormiens nunquam titillandus.
snapeforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 21:49   #4157
o da, imat ćete tu zabave
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 22:50   #4158
Joj, kakvih briga imate....
Ja ne znam kaj bi sama sa sobom, po cijele dane nište ne radim, malo vježbam sviranje jer mi se ne da...
Nemrem naći neki normalni job....

Sjedim doma i
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 22:52   #4159
Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
Joj, kakvih briga imate....
Ja ne znam kaj bi sama sa sobom, po cijele dane nište ne radim, malo vježbam sviranje jer mi se ne da...
Nemrem naći neki normalni job....

Sjedim doma i
da se bar meni iz dosade da svirati stalno odgadjam.
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 23:20   #4160
Čitam te vaše postove pa sve imam feeling da je to sviranje i glazbeni najza*ebanije?! Pa kog vraga oni očekuju da naučiš svirati....Bacha?!
A što se pak na glazbenom uči?...mislim, što ako netko nema sluha(mislim, ne kažem da sam jedna od tih , iskreno se nadam da ispit ne izgleda tako da moraš pjevati pred profesoricom )
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.