Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2007., 09:56   #21
povratni info...
s obzirom da nisam u kuhinji previše, za ovo koliko ju ja koristim, odlična mi je
sve što sam do sada pekla, jako dobro se ispeklo
i kolači, i meso i krumpir, pizza, topli sendviči, kroasani itd.

digitalni sat na kojem si nariktam vrijeme pečenja mi je fora, jer tuli dok ga ne dođem isključiti (radi i kad pećnica nije uključena, pa si na njemu nariktavam i kad kuham nešto)
ivno nisu ni vruća
jedino si sad mislim da nisam trebala brijati na uvućene komande, jer sam skužila da mi znaju zapeti kad su unutra, pa ih nekad teško izvadim van... i onda ih radije ostavljam izbočene vani

staklo pećnice nije skroz hladno, ali definitivno nije ni vruće

sondu još nisam isprobala, ali definitivno mi je super što dobiješ 2 plitke plitice, 1 dublju i 1 rešetku...

i btw... ja sam ju najjeftinije našla u deak tehni iz samobora
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 10:25   #22
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
jedino si sad mislim da nisam trebala brijati na uvućene komande, jer sam skužila da mi znaju zapeti kad su unutra, pa ih nekad teško izvadim van... i onda ih radije ostavljam izbočene vani
Uf sad si mi stavila bubu u uho, mi smo ovu narucili...a jesi zvala servis?

http://www.corbis.hr/proizvodi/bijel...nica-eob63100x
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 10:29   #23
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
Uf sad si mi stavila bubu u uho, mi smo ovu narucili...a jesi zvala servis?

http://www.corbis.hr/proizvodi/bijel...nica-eob63100x
točno ta je i meni u planu javi please ako bude istih promlemčića

ovo je rezervna opcija http://www.corbis.hr/proizvodi/bijel...-x/?print=true pa ako netko ima iskustva iz prve ruke, lijepo molim da ih podjeli s nama

elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 10:39   #24
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
Uf sad si mi stavila bubu u uho, mi smo ovu narucili...a jesi zvala servis?

http://www.corbis.hr/proizvodi/bijel...nica-eob63100x
ma nisam...umorila sam se od raznih majstora tijekom uređenja stana, pa mi se nije dalo i s tim još zezati...
tak i tak, curke moje, i nije neka razlika u izgledu... prije sam si i ja brijala kak je to super i kak mi baš tak mora pećnica izgledati, a sad mi je već svejedno...nakon samo par mjeseci
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 10:44   #25
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ma nisam...umorila sam se od raznih majstora tijekom uređenja stana, pa mi se nije dalo i s tim još zezati...
tak i tak, curke moje, i nije neka razlika u izgledu... prije sam si i ja brijala kak je to super i kak mi baš tak mora pećnica izgledati, a sad mi je već svejedno...nakon samo par mjeseci
meni se taj detalj čini praktičan jer se uz stup gdje je povišena pećnica, prolazi ... ali ako je tome tako ... možda ću ipak razmisliti o ovoj rezervnoj varijanti
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 11:04   #26
ja sam vise luda i od pecnica i frizica mislim da cijeli elektroluxov katalog znam napamet, a skoro i gorenje i opet nikak na zelenu granu s tim... ocu necu
prvo gorenje friz, pa mi onda kazu im je pala jako kvaliteta neovisno o toj 5 god., ok onda se odlucim za Elx sad kao njihovi frizici ne valjaju
sad sam u fazi "danas sam luda - ne znam sto hocu..."

dvoumila sam se izmedu te i eob 68000x, jer nam stvarno daju dobru cijenu u duplicu. i di sam sad opet na pocetku aaaaaaaaaaaaaaaa
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 11:21   #27
a gle... ak te to ikaj tješi...nisi jedina...ja sam mjesecima tražila, uspoređivala karakteristike i cijene, premišljala se i promišljala itd.

uglavnom, moj dojam za pećnicu za sada je sve 5...osim tih komandi, ali opet to ne mora značiti da je na svakoj pećnici tako... možda se meni tak potrefilo, ali bilo bi dobro da obratite pozornost i na tu činjenicu...a uostalom, logično je da nekaj čim više koristiš, tipkaš, ima i veću mogućnost da se pokvari

a za frižider... ja sam za sad oduševljena svojim whirlpoolom...i dobila sam 6 g. garancije
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 11:42   #28
koji od whirlpoola
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 11:57   #29
ugradbeni... ART 489
http://www.bijela-tehnika.hr/iskalni...8456&zadetek=0
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 18:54   #30
Slucajno sam u Elipsu naletjela na ovu pecnicu pa sad gledam izmedu one elx i ove od Beko http://www.eurodom.hr/product_info.p...82f5ba612f416a ali nemam iskustva s njihovim aparatima, cijena nam je ista i za elx i ovu Beka pa se sad jos bolje dvoumim s obzirom na Zvrksino iskustvo a i ova Bekova je digitalna s 5g garancije
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 21:40   #31
a gle...ne znam kaj da ti kažem...to ti mora savjetovati netko tko se bolje kuži u aparate, ali nisam baš čula da netko hvali beko

i iskreno...estetski mi je ljepša od el.
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 22:16   #32
Mi kupili nedavno u Pevecu ugradbenu pećnicu Electrolux, nemam sad pojma koji tip - mogu pogledat. Uglavnom, ima taj neki ventilator koji je zaslužan navodno da možeš istodobno peći i kolače i meso a da ti npr. kolači ne smrde po janjetini.

Ima one osnovne fičere, plus automatsko isključivanje.

Metalik siva plus staklo, dizajn neloš, cijena 2100.

Inače sam imala stav da ne želim za štednjak dati više od 3500 kuna, tak da smo kupili pećnicu za 2100 i ploču za kuhanje (2+2) za cca 900 kn.

Ima i krasnih sa tim staklenim pločama, to ću jednog dana kad bude porebe mjenjat ovo. Za sad želim utuć pare na neke druge stvgarčice, a imam 100 i kusur kvadrata za opremit, pa imam i na šta trošit.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 17:39   #33
i ja sam u potrazi za pećnicom i čitala sam o modelu gorenje b 7500 e, također su mi rekli u dućanu da je pećnica odlična osim jedne zamjerke a to je da nema sat. pročešljala sam dosta mjesta i dosta stranica na netu i nekako mi se ova čini ok za ono što mi treba (ne prečesto) i cijena je odlična. ako netko ima tu pećnicu može još koji komentar...
www.eurodom.hr/product_info.php?cPath=40&products_id=67
zo-ma-to is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 08:54   #34
Quote:
zo-ma-to kaže: Pogledaj post
i ja sam u potrazi za pećnicom i čitala sam o modelu gorenje b 7500 e, također su mi rekli u dućanu da je pećnica odlična osim jedne zamjerke a to je da nema sat. pročešljala sam dosta mjesta i dosta stranica na netu i nekako mi se ova čini ok za ono što mi treba (ne prečesto) i cijena je odlična. ako netko ima tu pećnicu može još koji komentar...
www.eurodom.hr/product_info.php?cPath=40&products_id=67
Tu ću i ja uzeti...
A što se sata tiče, imaš model B 7580...to je navodno ista ta samo sa digitalnim komandama, uključujući i sat... Jedino košta 1800 kn više...
bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 13:34   #35
Moze li me netko uputiti gdje pogledati web/ili uživo ugradbenu ploču na kojoj je plin ispod stakla, poput onih sa strujom? Frend mi kaze da postoje takve. Je li to istina? hvala!
unkle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 13:35   #36
Quote:
te@ kaže: Pogledaj post
Mi kupili nedavno u Pevecu ugradbenu pećnicu Electrolux, nemam sad pojma koji tip - mogu pogledat.
hajde please pogledaj !
unkle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 18:30   #37
šta je sa ovim "statičkim pećnicama"
one koliko sam skužila nemaju ventilator
npr:
ova aristonova

šta bi to značilo? da se prednje staklo užari dok peče ili se užare i okolni elemnti?
taj tangecijalni ventilator - kao ću znat jel ga pećnica ima? ako ste rekli da to nije onaj koji se vidi

recimo, ima li ga ova
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 10:49   #38
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post

recimo, ima li ga ova
Ima , vidiš da piše.
Ti ventilatori su ti iza onih rupica na toj pećnici. Služe da istovremeno možeš peći na dva ili tri kata, neki kažu da možeš skupa peći meso i kolač. Ja to imam, al ne koristim, ništa posebno.
Xenia 13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 14:36   #39
okej, taj mi ventilator ne triba.

a šta je sa tim tangencijalnim ventilatorom? to je da se ne užare okolni elementi ili? jel mi to da vrata pećnice ne budu vruća? ima li svaka to da vrata pećnice nisu vruća?
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 14:53   #40
Quote:
FEsH kaže: Pogledaj post
Dakle, radim kuhinju po mjeri u kojoj bi se trebala nalaziti i ugradbena pećnica, ali nikako neznam kako odabrati pravu. Koje funkcije MORA imati, koje su NAJBOLJE, ako ima tko ko se razumije u pećnice neka mi napiše koji modeli su dobri, koji proizvođači i koja cijena su poželjne.
Što je to ventilator, kakav je to tangencijalni, uglavnom nijedna specifikacija mi nije jasna!
I meni je tako bilo. Došao sam na ideju da se idem baviti traženjem značenja svih specifikacija, ali sam ubrzo skužio da mi se stvarno ne da, da imam pametnijeg posla (spamanje foruma, op.a.), te sam se odlučio za model koji će mi najbolje odgovarati izgledu kuhinje. A to je ova: http://www.ambient.hr/index.php?forw...m.php&id=87067

Isporuka za nekih tjedan dana. Koliko ću ja peći stvari u njoj, nemre mi biti loša.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.