Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2015., 20:28   #801
piroliza nije za čišćenje stakla na vratima.

ja to našpricam nekim odmašćivaćem i protrljam, sve ode.

imaš i ona kritična 3cm od vrata prema unutrašnjosti, tu isto nema grijača, tu piroliza ne pomaže, to takodjer ručno
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 21:20   #802
Može prijedlog koji odmascivac kupiti za staklo?
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 21:37   #803
Quote:
patkica86 kaže: Pogledaj post
Može prijedlog koji odmascivac kupiti za staklo?
KH-7 mi je najbolji, dalje imaš Mr.Proper, Jon, Mr.Muscle, .....odmašćivač, degreaser, mogu reći bilo koji.
time čistim i ploču za kuhanje, staklo(pločice) oko štednjaka, sudoper, sve što je masno u kuhinji

biraj https://www.google.hr/search?q=degre...%8D+za+kuhinju


edit: no, ako vodiš računa o eko-čišćenju, možeš ugrijati alkoholnog octa pa njime protrljati, limunom, soda bikarbonom
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 07:30   #804
Hvala puno
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 13:31   #805
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
pa niko ne proivodi normalnu pećnicu a da ne peče s jedne strane
samo forumašica ima loše iskustvo s dotičnom pećnicom
Nemam loše iskustvo, pećnica nema donji grijač. Mislim da je nakon reklamacije i povrata nisam više viđala po prodavnicama.
Sad imam jeftinu gorenje koja ima donji grijač.
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 12:37   #806
Zanussi ZOU21301XK + ZEV6046XBA

Kupujem ugradbeni set, pećnica + staklo keramička ploča pa mi je zapeo ovaj komplet za oko pa me zanima što vi mislite? Totalni sam laik samo mi se cijena čini niska pa molim za savjet?
http://www.ugradbeni-aparati.com/product.asp?code=SET1
katekit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 01:38   #807
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
ajde slikaj
meni je to uzasno cudno

moja mama ima neku praprastaru pecnicu, valjda sa jednom jedinom funkcijom i otkad znam ona pizzu pece tak da prvo stavi tjesto sa paradajzsosm da se pece 15-20min, onda stavi sastojke gore i pece jos 10min

a kak ti se peku ostale stvari? kolaci? krumpirici?
A joj, crko mi laptop a preko moba ne mogu slike staviti (prevelike). Uglavnom model je Beko 8540 MX. Nije nikakva mini pecnica nego normalnih gabarita. Slike stavim cim budem mogao.

Ostale stvari se peku ok, kolaci i tako nesto sto treba biti odozdol peceno peceno u Delimano tepsiji koja je tanka pa onda i odozdol bude relativno ok peceno, cim je deblja tepsija ili plića nema teorije, zrak od ventilatora spali gore dok se dolje ispece. Ostalo pece ok (npr pile i krompir itd.), vec smo se ispraksali. Uskoro cu ju promjeniti nadam se. Uzet cemo Electrolux sa pirolizom.

Edit: evo slika






Zadnje uređivanje Perkan01 : 29.08.2015. at 01:48. Reason: Slike
Perkan01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 09:33   #808
Quote:
katekit kaže: Pogledaj post
Kupujem ugradbeni set, pećnica + staklo keramička ploča pa mi je zapeo ovaj komplet za oko pa me zanima što vi mislite? Totalni sam laik samo mi se cijena čini niska pa molim za savjet?
http://www.ugradbeni-aparati.com/product.asp?code=SET1
Jedino kaj primječujem je to da pećnica i ploča moraju biti zajedno jer su komande na pećnici.
stolex is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 12:13   #809
Pozdrav narode,
Na sto obratiti pozornost pri kupnji ugradbene pecnice?
Izgubio sam se u svim opcijama, modelima, cijenama...

Mislim da nam treba neka standardna dimenzija da stane u element sirine 60cm, no piroliza/kataliza/pecenje na pari?

Pecnicu koristimo jednom u tjedan/dva, narocito otkad imamo elektricnu peku, za blagdane malo zesce...



Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
zlocko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 15:03   #810
Kupujem ugradbenu pecnicu. Uvjet je da ima pirolizu (jer tak ste me vec savjetovali ;-) ), da pece na vise razina i da je hladno staklo na dodir...
Zapelo mi za oko Gorenjeova neka za oko 4600 kn...i skoro se odlucila za nju, kad su me poznanice popljuvale da je Gorenje koooma, da nema rez.dijelova...da jedino valja Miele i eventualno Bosch.
E sad gledam njihove s istim funkcijama i to su cijene za Miele oko 11-12000 kn i Bosch oko 7-8000 kn!!!
Jel te stvarno toliko vrijede da opravdavaju toliko drasticnu razliku u cijeni???
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 15:40   #811
mi smo kupili ovu:
http://www.bosch-home.com/hr/proizvo...HBA73B250.html
(ima pirolizu, pečenje na tri razine, hladno staklo i mogućnost nadogradnje teleskopskim vodilicama - to je ono što sam ja tražila)

platili smo je oko 650 eura, dakle slično kao ta gorenje koju si skoro kupila.. nedavno smo kupili i teleskopske vodilice za oko 70 eura
trdlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 19:16   #812
Dakle, danas sam bila u Elipsu i striček prodavač mi kaže da je piroliza bezveze, da se smije s tim čisitti 2 x godišnje, s tim da se svi dijelovi moraju povaditi i da se time neće očistiti staklo.
Zbunjena sam.
Očito onda ne trebam pirolizu i mogu jeftinije proći.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 20:16   #813
To su i mojima rekli u Emmezeti, tako da sam ja odustala od pirolize. A čitajući o indukcijskim pločama i neprepoznavanju suđa za indukciju i od njih sam odustala. Sve u svemu 4.000-5.000kn manje.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 08:10   #814
staklo se ne očisti, ali se izvadi i opereš ga u sudoperu... piroliza očisti ono što se generalno i najteže čisti... ja nikad ne bih mogla očistiti pećnicu onako kako je piroliza očisti
okviri vodilica se skidaju, ali to uradiš u sekundi i opereš ih u sudoperu

ja sam ranije imala običnu staru pećnicu i, iskreno, na kraju je bila debelo prljava, prosto se neke prljavštine nisu mogle skinuti, a kad sam zatrudnila, nisam htjela udisati bilo kakva jaka sredstva (kasnije nisam htjela zbog djece).. doduše, te stare su imale crnu unutrašnjost pa se manje vidjelo nego na sivoj
trdlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 09:57   #815
Dobro a jel istina da se piroliza smije paliti samo 2x godisnje?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 10:54   #816
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Dobro a jel istina da se piroliza smije paliti samo 2x godisnje?
meni ne pise u uputama nista, al ja ju niti ne mislim paliti vise od 1 eventualno dvaput.
i to ce ujedno biti i jedino ciscenje pecnice

ja to gledam i sa ekoloske strane (cemu trositi energiju bezveze), a i grijanje 2 sata na 500 stupnjeva nije besplatno.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 11:39   #817
u uputama za moju pećnicu piše da se preporuča piroliza svaka 2-3 mjeseca, ovisno od prljanja
trdlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 18:33   #818
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Dobro a jel istina da se piroliza smije paliti samo 2x godisnje?
to prvi put čujem.

nije mini trebala više od 3x čišćenja godišnje
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 19:26   #819
Očito su prodavači neupućeni u ono što prodaju. Nikad više pećnica bez pirolize
Što se tiče potrošnje struje uvijek uključujem pirolizu nakon što je pećnica vruća nakon ranijeg korištenja i kad je jeftinija struja. Ne ribanje pećnice - nema cijene
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 10:19   #820
Quote:
trdlo kaže: Pogledaj post
mi smo kupili ovu:
http://www.bosch-home.com/hr/proizvo...HBA73B250.html
(ima pirolizu, pečenje na tri razine, hladno staklo i mogućnost nadogradnje teleskopskim vodilicama - to je ono što sam ja tražila)

platili smo je oko 650 eura, dakle slično kao ta gorenje koju si skoro kupila.. nedavno smo kupili i teleskopske vodilice za oko 70 eura
trdlo,ako nije tajna,gdje ste je uzeli? hvala
__________________
http://http://Angels with silver wings,shouldnt know suffering...
yebra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.