Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2007., 14:24   #81
Quote:
krizia kaže: Pogledaj post
čuj ja sam uvijek u dva tri dana naručena ovisi...
imam jednog od 6,5 god. i trenutno smo pred upisom u školu...
nego gledala sam pod teme ako ima negdje predškolci i problemi al nema..jer imam neka pitanja koja ne bi ovdje jer nije tema
otvori sama temu i baci je u forum, sigurno nisi sama s djetetom pred skolom
Na svu srecu ja jos imam vremena za skolu, ali da ti budem iskrena ,mene hvata panika od skole...
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 19:11   #82
Joj plakala sam cijelo jutro od šoka. Bila sam kod Oštrića i kaže da sam trudna već tri i pol mjeseca. I vidjela sam svoju bebicu kako mi maše. Što se doktora tiče bio je odličan, nemam nikakvih zamjerki. U ponedjeljak idem na dodatne pretrage da se vidi dal je sve ok, ali na ultra zvuku sve izgleda normalno.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 19:15   #83
cestitam cokolada
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 19:27   #84
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Joj plakala sam cijelo jutro od šoka. Bila sam kod Oštrića i kaže da sam trudna već tri i pol mjeseca. I vidjela sam svoju bebicu kako mi maše. Što se doktora tiče bio je odličan, nemam nikakvih zamjerki. U ponedjeljak idem na dodatne pretrage da se vidi dal je sve ok, ali na ultra zvuku sve izgleda normalno.
auuuu, kak lijepo!!!
nadam se da si sretna....

kad ću ja tako.......
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 19:28   #85
i ja čestitam. ok. ono što je meni nejasno. kolko dođu ti pregledi kod privatnika? ja sam bila nekidan i platila 550 kn. too much? uglavnom, žena mi je dala i recept za evra flastere. nikad nisam koristila hormonsku kontracepciju. jel mogu bez ikakvih pretraga počet koristit te flastere? jer ništa mi nije rekla posebno. samo kako se koriste i da to počnem. bojim se da mi neće odgovarat i da će mi bit zlo.
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 19:31   #86
Quote:
kup kaže: Pogledaj post
dali mi tko može reći nešto o doktorici Snježani Stanković i koliko kod nje košta pregled Dali možda netko ima kakvih iskustava dosad sam čula sve naj o njoj ali bih htjela čuti i vaša mišljenja.
ja sam bila kod stankovićke, i nije mi pasala. bila je za moj problem pregruba i prehladna, uvalila mi cilest bez ikakvog razgovora (imala sam 19, prva kontrac. koju sam pila), pregled trajao cirka 3 min, ma sranje.
onda sam se prebacila kod sokol-marušić i snjom sam zadovoljna. kod nje u ordinaciji sam uvijek barem po pol sata, sve mi objasni, pregleda cice(besplatno)..jednom me stavila na color dopler-također besplatno.
kad je jednom bila sumnja jesam li trudna, ili je ovulacija u pitanju...rekla mi je da ako ne dobijem stvari za dva tjedna da dođem opet i da će me stavit na ultrazvuk đabe.... (dobila sam stvari....)
uvijek me brzo primi i strašno mi je ljubazna....mada ovdje čitam i da neke s njom imaju loša iskustva s njom.
meni je sasvim ok.
pregled oko 400 kn (godišnji)
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 19:33   #87
Quote:
Aubrey kaže: Pogledaj post
i ja čestitam. ok. ono što je meni nejasno. kolko dođu ti pregledi kod privatnika? ja sam bila nekidan i platila 550 kn. too much? uglavnom, žena mi je dala i recept za evra flastere. nikad nisam koristila hormonsku kontracepciju. jel mogu bez ikakvih pretraga počet koristit te flastere? jer ništa mi nije rekla posebno. samo kako se koriste i da to počnem. bojim se da mi neće odgovarat i da će mi bit zlo.
a koja je to dr??
meni je najskuplji pregled bio 400 kn. 550 je po meni ipak malo puno.
mislim da ti ne smije davat kontrac. bet pretraga. al to su flasteri pa nisam sigurna. mada...sve što ima hormone.....mislim da te trebala uputit na pregled prvo...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 19:36   #88
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
a koja je to dr??
meni je najskuplji pregled bio 400 kn. 550 je po meni ipak malo puno.
mislim da ti ne smije davat kontrac. bet pretraga. al to su flasteri pa nisam sigurna. mada...sve što ima hormone.....mislim da te trebala uputit na pregled prvo...
jel da? to i ja mislim.. ma bojim se to počet koristit jer sam i inače osjetljiva na svaku promjenu a ipak se o hormonima radi pa.. maštajaznam.
u medicu sam bila.
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 19:39   #89
Quote:
Aubrey kaže: Pogledaj post
jel da? to i ja mislim.. ma bojim se to počet koristit jer sam i inače osjetljiva na svaku promjenu a ipak se o hormonima radi pa.. maštajaznam.
u medicu sam bila.
ma ne znam... ja se ne bih usudila. ja sam i s pretragama imala dosta problema sa cilestom, tko zna šta bi bilo da nisam radila pretrage a da je bilo nešto loše...
vrati se u mediku i fino pitaj žensku da ti da uputnicu koje pretrage trebaš napravit... za tolke pare,trebala ti je ona vadit krv, bokte
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 20:44   #90
e ljudi...ja od svih tih kojekakvih postova i ovdje i na drugim podforumima samm više pogubljena.... imam prijedlog..
ajd svi vi iz rijeke i okolice lijepo odgovorite na sljedeća pitanja pa da dobijemo nekakvu ukupnu sliku o ginićima ovdje u rijeci-.....
dakle:

1. kako se zove vaš dr; i da li je socijalni ili privatnik?
2.ako je privatnik-da li ima ugovor sa hzzo-om?
3. koliko plaćate pregled? (i u slučaju da ima i da nema ugovor sa hzzo-om)
4.da li vaš dr. ima ultrazvuk i kakav (ne trebam točan model..nego, jel stariji, noviji, 3d; 4d....)
5. kako ste zadovoljni stručnošću vašeg dr) (od 1-5...ko u školi)
6. koliko ste zadovoljni ljubaznošću (isto od 1-5)
7. kad ste nazvale....koliko brzo vam je dr. našao termin?
8. kad ste stigle u čekaonicu koliko dugo ste još sjedili u njoj dok vas napokon nije prozvao/la?
9.ako ste bile trudne...da li vam je taj vaš dr. radio redovite pretrage (krv, urin, tlak.ultrazvuk)..i šta sve već treba

ajd nek vam ne bude teško..da imamo jedan kompletan pregled svega....
tnx!
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 10:09   #91
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
e ljudi...ja od svih tih kojekakvih postova i ovdje i na drugim podforumima samm više pogubljena.... imam prijedlog..
ajd svi vi iz rijeke i okolice lijepo odgovorite na sljedeća pitanja pa da dobijemo nekakvu ukupnu sliku o ginićima ovdje u rijeci-.....
dakle:

1. kako se zove vaš dr; i da li je socijalni ili privatnik?
2.ako je privatnik-da li ima ugovor sa hzzo-om?
3. koliko plaćate pregled? (i u slučaju da ima i da nema ugovor sa hzzo-om)
4.da li vaš dr. ima ultrazvuk i kakav (ne trebam točan model..nego, jel stariji, noviji, 3d; 4d....)
5. kako ste zadovoljni stručnošću vašeg dr) (od 1-5...ko u školi)
6. koliko ste zadovoljni ljubaznošću (isto od 1-5)
7. kad ste nazvale....koliko brzo vam je dr. našao termin?
8. kad ste stigle u čekaonicu koliko dugo ste još sjedili u njoj dok vas napokon nije prozvao/la?
9.ako ste bile trudne...da li vam je taj vaš dr. radio redovite pretrage (krv, urin, tlak.ultrazvuk)..i šta sve već treba

ajd nek vam ne bude teško..da imamo jedan kompletan pregled svega....
tnx!
Ajde pa mi kao nije tesko

1 dr Gusic Darko,privatno,poliklinika sunce
2. ne znam
3.pegled +utz 500kn ( bez hzzo)
4.aparat full new,10d
5. zadovoljna 55
6.zadovoljna 55
7.za sutradan
8.5 min,
a sad vi
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 10:38   #92
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
e ljudi...ja od svih tih kojekakvih postova i ovdje i na drugim podforumima samm više pogubljena.... imam prijedlog..
ajd svi vi iz rijeke i okolice lijepo odgovorite na sljedeća pitanja pa da dobijemo nekakvu ukupnu sliku o ginićima ovdje u rijeci-.....
dakle:

1. kako se zove vaš dr; i da li je socijalni ili privatnik?
2.ako je privatnik-da li ima ugovor sa hzzo-om?
3. koliko plaćate pregled? (i u slučaju da ima i da nema ugovor sa hzzo-om)
4.da li vaš dr. ima ultrazvuk i kakav (ne trebam točan model..nego, jel stariji, noviji, 3d; 4d....)
5. kako ste zadovoljni stručnošću vašeg dr) (od 1-5...ko u školi)
6. koliko ste zadovoljni ljubaznošću (isto od 1-5)
7. kad ste nazvale....koliko brzo vam je dr. našao termin?
8. kad ste stigle u čekaonicu koliko dugo ste još sjedili u njoj dok vas napokon nije prozvao/la?
9.ako ste bile trudne...da li vam je taj vaš dr. radio redovite pretrage (krv, urin, tlak.ultrazvuk)..i šta sve već treba

ajd nek vam ne bude teško..da imamo jedan kompletan pregled svega....
tnx!
1. Dr. Uhač (u Opatiji) - socijalno
2. -
3. Ne plaća se pregled-odnosno plaća se onih 10kn
4. Ultrazvuk ima no ja kod njega još nisam bila na ultrazvuku jer nisam tako dugo kod njega (oko godinu dana)
5. +4
6. +4 (stroga sam pri ocjenjivanju i teško se odlučim dati peticu )
7. Naručuje cca 2 tjedna unaprijed
8. Bila sam 3-4 puta kod njega i najduže sam čekala oko sat vremena, ostale pute oko 15-30min.
9. -
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 11:21   #93
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
1. kako se zove vaš dr; i da li je socijalni ili privatnik?
2.ako je privatnik-da li ima ugovor sa hzzo-om?
3. koliko plaćate pregled? (i u slučaju da ima i da nema ugovor sa hzzo-om)
4.da li vaš dr. ima ultrazvuk i kakav (ne trebam točan model..nego, jel stariji, noviji, 3d; 4d....)
5. kako ste zadovoljni stručnošću vašeg dr) (od 1-5...ko u školi)
6. koliko ste zadovoljni ljubaznošću (isto od 1-5)
7. kad ste nazvale....koliko brzo vam je dr. našao termin?
8. kad ste stigle u čekaonicu koliko dugo ste još sjedili u njoj dok vas napokon nije prozvao/la?
9.ako ste bile trudne...da li vam je taj vaš dr. radio redovite pretrage (krv, urin, tlak.ultrazvuk)..i šta sve već treba

!
1. dr. sokol-marušić
2.privatnica, nema ugovor sa hzzo-om
3.400 kn je pregled (pregled, papa test, ultrazvuk i pregled dojki po potrebi)
4.mislim da je kod ove moje color dopler...znam da je u boji. i toliko znam
5.stručnost 4
6.ljubaznost 4
7.uglavnom mi nađe termin u roku tjedan dana (max.)
8. u čekaonici znam čekat i po pol sata...ovisi koliko se odužio pregled ove ispred mene
9. nisam još trudna
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 17:59   #94
Smile Ginekolozi

1. prim Jakov Masovčić
2. privatnik - nema ugovor s hzzo-om
3. 450 kn ( pregled, papa, utz)
4. ne znam, nekad je crno-bijeli, nekad u boji - he-he!
5. stručnost 5 - ( za mene jako bitno - nije paničar) i kada sam došla živjeti u Ri, preporučilo mi ga 3 dr, 1 opće prakse, 1 kirurg, 1 stomatolog
6. ljubaznost 5
7. prilagođava se kako tebi odgovara, jer ima jutarnje i popodnevne smjene, nisam imala hitnost, ali vjerujem da izlazi u susret
8. Nikada nisam čekala duže od 2 min

Jako sam zadovoljna
gemin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 18:06   #95
Smile Ginekolozi

1. Darja Krešić
2. preko socijlnog
3. - (do 30 kn mjesečno)
4. stručnost (ona me poslala na operaciju mioma, od tada sam se preporodila, po pitanju krvarenja), možda zato jer mi je to bila prva žena ginekolog, pa ipak bolje razumije takve stvari, kvaliteta života i sl.
5. ljubaznost - 5
6. na žalost, mjesec ili dva, užasna gužva je kod nje, ne znam da li prima uopće pacijentice više, naravno sestra naručuje
7. 3, 4 ili 5 sati, bez obzira kada si naručen

Ok je ženska
gemin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 10:29   #96
1.Dr Olujić (Medico)
2.ne
3.pregled UZV i PAPA 420kn
4.najnoviji 3D 4D
5.zadovoljna 110%
6.ljubazna čista 10
7.za sutradan
8.2-3 min
9.Da
Bub@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 13:42   #97
O dr. Darji Krešić
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 11:22   #98
Kakva vam je dr.Alemka Brnčić-Fisher? Razmišljam da odem kod nje...
jelly! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 11:43   #99
1, dr. Uhač - Opatija - Dom zdravlja
2,
3, 10 kn participacije
4, nemam pojma, radio mi ga je 100 puta, ja sam bila zadovoljna
5, zadovoljna za 5
6, ljubaznost za 5
7, narucim se oko 10-tek dana unaprijed
8, cekala sam od 2 min do 40 min
9, vodio mi je dvije trudnoce i o njemu mogu reci sve najbolje. Radi sve pretrage po kalendaru, dodatne UZV-e....daje sve informacije, špota ako se pocne nabijat puuuno kila...

S covjekom sam jako zadovoljna, ai cijene ga neki njegovi starjii riječki kolege.
 
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 16:38   #100
Quote:
jelly! kaže: Pogledaj post
Kakva vam je dr.Alemka Brnčić-Fisher? Razmišljam da odem kod nje...
cula sam da ona odlazi (ne znam da li prestaje raditi, odlazi u privatnike ili sta vec) i to vrlo brzo..od 9.mj ce u toj ordinaciji raditi dr Klapan
meni je karton tamo al sam bila samo jednom po uputnice pa bas i nemam nekih iskustva s njom
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.