Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2007., 01:29   #21
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Potpisujem.... Zepter se prodaje samo na Balkanu, onima koji misle da je to vrhunac kvalitete.

WMF, Silit, ili za nešto manje love Fissler.
uuuu Fissler je najskuplji medju ovim nabrojenim i stvarno je bacanje novaca.......... fascinira me njihov bat za meso koji kosta oko 250 kuna i nije nista efikasniji od onoga iz Ikee za 4 €
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 11:06   #22
Quote:
od čega se sastoji set, kak izgledaju lonci i koliko penezi je to došlo, ako bi bio ljubezan odgovoriti
Evo i ja bila u petak i kupila set Silit (vjerojatno isti kao dlasic). Sastoji se od 4 lonca (2 veća: jedan dovoljno velik za sarmu napravit za 3 dana, drugi manji; 2 manja: jedan s dugačkom drškom, jedan običan) i 3 poklopca. Cijena: 899 mislim, lijep dizajn... i zaista se vidi da će potrajati dugo! Zlocestoca thanks!!!

Ima i u Merkuru kupiti po komadu neke druge marke, ali vidi se da su isto kvalitetom OK, cijene 200 - 400 kn po komadu, ovisi o veličini posude, ali to ću drugi put...
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 12:18   #23
ajde javi kad skuhaš prvo jelo u njima kakvi su ti dojmovi.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 12:22   #24
Quote:
bela777 kaže: Pogledaj post
Evo i ja bila u petak i kupila set Silit (vjerojatno isti kao dlasic). Sastoji se od 4 lonca (2 veća: jedan dovoljno velik za sarmu napravit za 3 dana, drugi manji; 2 manja: jedan s dugačkom drškom, jedan običan) i 3 poklopca. Cijena: 899 mislim, lijep dizajn... i zaista se vidi da će potrajati dugo! Zlocestoca thanks!!!
molim
nadam se da ces biti zadovoljna
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 19:40   #25
WMF u Mulleru zna biti i na jako velikim akcijama...npr... nožić prije bio 80-ak kn... pa snižen na 20-ak... malo treba prošvrljati
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 13:42   #26
Wedding, kako ti se drzi taj iz Ikee, perem ga u suđerici i desava se nesto strasno s njim.....tako da sam ga bacila na kraju.....kako tvoj podnosi suđericu?
Kupila jednu rajnglu sa akcije u Merkatoru ...suđe je chic..ili tako nesto...odlicna je ...samo u njoj kuham
__________________
Ponekad princeza, a ponekad protuha.
Princeza protuha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 19:35   #27
Ako se radi o Zagrebu, mislim da vrijedi pogledati dućan Berghoff u Savskoj (malo južnije od Pedagoške akademije). Imaju sniženja ponekad pa i velike cijene postanu pristojne. Sve mi izgleda prilično kvalitetno, a za noževe (jedna serija od krom molibden vanadij materijala) sam se i sam uvjerio.

Još jedna napomena, mislim da je promaklo, Solingen je grad u Njemačkoj sa velikom tradicijom u obradi čelika ali isto tako i sa bezbroj brandova od kojih oni najlošiji najčešće ističu riječ Solingen. Tako da natpis Solingen zapravo sam po sebi ništa ne jamči.

Još imam jako dobra iskustva sa markom Steinbach, ali ne znam gdje se to sada može kupiti.
Kit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 22:20   #28
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
koliko se vidi na njihovom situ, nemaju kod nas zastupnika ... kupila vani ili se ipak da i kod nas nabaviti?
Kao što je ekipa prije mene rekla, WMF imaš za kupiti u Lesnini i u Müller-u. Ja sam sve od WMF-a kupila u Njemačkoj.

Prva liga posuđe
Aussie-Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 15:33   #29
ajme, jučer sam dobila prospekt iz Lesnine, Silit posuđe na akciji, a ja već kupila... al eto, ako netko ide da zna...
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 17:29   #30
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
uuuu Fissler je najskuplji medju ovim nabrojenim i stvarno je bacanje novaca.......... fascinira me njihov bat za meso koji kosta oko 250 kuna i nije nista efikasniji od onoga iz Ikee za 4 €


Ja ga imam, a kupila sam ga baš zbog dizajna. Ali je i fora.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 17:49   #31
Ma ja sam kupila tavu i protvan od Chicka, sad na snizenju u mercatoru. Stvarno su super, prezadovoljna sam. A i cijena je bila dobra (100ak kn).

Sad se stvarno da naci kvalitetnog posudja za relativno malo para. Isplati se dati puno para samo ako ti je nesto zapelo za oko zbog dizajna. Kvaliteta svega je približno ista.
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 17:24   #32
Posuđe

Molim savjet : gdje kupiti dobro posuđe? Koje su marke jamac pouzdanosti i kvalitete? kakva su vaša iskustva?
kairos is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 13.07.2008., 17:58   #33
Zepter baš i nije neki extra s obzirom na cijenu, brzo se musa pa ga treba glancati ako želiš sjaj a i uhvati se ako ne miješaš...no ipak bolje od onih starinskih emajliranih rajngli po 10kn
project zwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 19:26   #34
Imam Fissler set posudja, ja zadovoljna kvalitetom i cijenom
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 20:36   #35
moze li netko konkretno navesti npr WMF ili Fissler ili Zepter set posudja koji se sastoji od jednog velikog lonca, jednog za tjesteninu i dvije male posude- cijena xyz kuna. rijecanka, koliko je tvoj set kostao?
__________________
Zasto bi bilo jednostavno kada moze biti komplicirano...
s.lexie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 12:01   #36
ja imam wmf, komplet od 5 lonaca, većih i manjih (s poklopcima naravno), ali nisam uzela one baš jako velike+ dodatno sam kupila manji lonac za tijesto koji ima odmah i cjedilo (oko 450kn je bio). sve skupa me došlo oko 2.200,00kn. doduše još ih nisam testirala...
evo, ovako nešto, samo mislim da su mimalo manji ovi veći lonci
http://www.wmf.com/produkt_detail.asp?nv_id=1515&se_id=96&va_id=25715 &sp_id=11&sid={44094AF3-DEE8-415E-A812-D10D4CF4DE4C}
http://www.wmf.com/produkte.asp?nv_id=296&se_id=258&sp_id=11&va_id=0& sid={44094AF3-DEE8-415E-A812-D10D4CF4DE4C}

i ono što mi je u svakodnevnoj uporabi već više od godinu dana:
http://www.tefal.com/All+Products/Co.../Ingenio+4.htm
prezadovoljna sam s tim! lako se održava, ništa se ne lijepi i dobro se sve peče! moj je jedino crni ovaj valjnski dio, ali ima ih u raznim bojama.

mama ima zepter već više od 15 god. i prezadovoljna je. mislim da je to stvar navike. u svakom slučaju bolji su od svih onih koji su dolazili poslije i bili kao isti. ujna ima onaj amc ili kako li već i nije muni do koljena.
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 13:10   #37
Smile

Mislim da je izbor posuđa stvar pristupa. Meni je prije nekoliko godina kolegica s posla koja se bavila akviziterstvom nudila zepter jer ima doživotnu garanciju i uz to mi je još nudila nekakva posebna sredstva za pretpranje, pa pravo pranje, pa poliranje itd. Na to sam ja njoj rekla da mi pranje suđa nije hobi nego nužno zlo i da ne mislim iste rajngle gledati 10, 15, x godina, a kamoli doživotno. Važno mi je da se ništa ne prima i da se može dobro oprati. Kad se toga zasitim, kupim drugo, ali nikada ne previše skupo.
Isto radim npr. s tepisima. Kad sam skužila da mi nikakvo čišćenje ne može vratiti prvotni izgled tepiha, odlučila sam da tepih prosječne veličine smije koštati do cca 500-600 kn. Uz redovito sauganje mora izdržati barem godinu dana. Kad se zamaže toliko da bi mu trebalo pošteno čišćenje servisa (koje košta cca 300 kn, a nikad nije ono pravo), kupim novi. I super mi dođu te sitne promjene u stanu. A i ne opterećujem se time kakve bi morao imati boje a da se ne vidi zmazanoća. Kupim ono što mi se u tom trenutku sviđa.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 11:18   #38
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Muller u CC1 - imaju cijeli program!
tam sam kupila ekspress lonac onaj mali (mislim da je 2.5 litre ali morala bih doma pogledati). inace jesu nesto skuplji ali kako se zgodno daju stvari iskombinirati ne trebas sto lonaca i pet stotina tava, dosta ti je jedna za ribu, jedna za rostilj, i wok i time si rijesila povrce i razne stvari. osobno sam se rijesila svih visaka.
Ninochka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 11:48   #39
Quote:
mrs. kaby kaže: Pogledaj post
i ono što mi je u svakodnevnoj uporabi već više od godinu dana:
http://www.tefal.com/All+Products/Co.../Ingenio+4.htm
prezadovoljna sam s tim! lako se održava, ništa se ne lijepi i dobro se sve peče! moj je jedino crni ovaj valjnski dio, ali ima ih u raznim bojama.
e daj reci gdje si to kupila. trazim i nikako da nadjem svuda slusam "joj imali smo ali je bilo skupo i nemamo vise) pokusah izvana naruciti ali mi se fakat ne placa carina i pdv koji cijenu zduplaju, a za manje love kupim u hrvata
Ninochka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 12:35   #40
@ Ninochka_zg - imaš ih u Konikomu u cc1 u raznim kombinacijama, ovisno želiš li dublje posude ili veće tave. imaju dosta velik tefalov program. da li ih još negdje ima, ne znam, nisam vidjela, ali iskreno, nisam baš ni tražila...
- ja sam svoje prek markica što sam skupljala, u konzumu kupila (prije godinu i pol recimo)
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.