Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2009., 05:40   #81
Ajme majko.....

ja sve sumnjam da sam normalna.... , sanjam sex , stalno , intenzivno...

uf....

vjerojatno hormoni divljalu...
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 06:47   #82
sanjam isto kao i van trudnoće

ne kužim po čemu je trudnica specifičnija da bi sanjala nešto drugačije??

patim od nesanice.. trebaju mi šarene pilule za li-lu-le
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 22:49   #83
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
sanjam isto kao i van trudnoće

ne kužim po čemu je trudnica specifičnija da bi sanjala nešto drugačije??

patim od nesanice.. trebaju mi šarene pilule za li-lu-le
trudnice često sanjaju nerođenu djecu, pa sve oko poroda..i tako to..
sanjala sam jednom svoje dijete u obliku krpe , pa sam često sanjala porod...a ne sjećam se da sam sanjala toliko erotskih snova kao u trudnoći

ajde opusti se - gyn je mojoj sestri rekla da komotno može popiti čašicu vina - da je to čak dobro za mlijeko..tako...dakle opusti se
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:10   #84
drage moje ,,, istina HORMONI DIVLJAJU!!!!! treća mi je trudnoća i sanjam sve i svašta ,,,,, sexa ,, spremanja ,,raspremanja,,, krvarenja ,,, poroda... i to je normalno ,, jer smo duboko u sebi ( mi trudnice) zabrinute za sve šta slijedi, ma kako se pravile hrabre i odvažne...
wana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:31   #85
ajmeeee odvratan san sam imalaaaaa

sanjala sam svog bivšeg dečka s kojim sam bila prije 4 godine.
i kao...da imam dijete s njim, ali sam ja to dijete prije 4 godine rodila i ostavila njemu.
i on je našao neku curu i njih dvoje su odgajali moje dijete...

a ja sam čitavo vrijeme u snu mislila pa koji mi je kurac bio da svoje dijete ostavim jesam li ja luda?

i tako sam se groooooozno osjećala fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 13:40   #86
......

Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
sanjam isto kao i van trudnoće

ne kužim po čemu je trudnica specifičnija da bi sanjala nešto drugačije??

patim od nesanice.. trebaju mi šarene pilule za li-lu-le
kad nisam trudna sanjam jednom u godiini....sa prvim sinom sanjala sam cesto...neka dva ,tri sna na mjesec.......a sa ovim sanjam od prvog dana.....i svako drugi dan.....najvise sam bila sedmicu dana da nisam sanjala....snovi ubitacni.....jucer sam sanjala da mi je sin kasljao i kasljao...i kao da se davi....i ja u usta kao da mu izvadim nesto ....ono neka zelatinasta stvar prozirna,rozo neonska....bljak kao trakavica....i kao izvukla sam mu to iz njega ....9m te tvari i cudimo se 10 doktora muz i ja....sto je to...a moj sin sav zdrav trcka i igra se oko nas....jutros sam sanjala da sam se probudila u lokvi svoje krvi....od pet sam budna....nisam smijela oci da zaklopim vise....jer mi je tako u krevetu pukao vodenjak sa prvim sinom....sad taj san kao da je stvaran bio.....pola sata sam zirkala pod deku da nema nesto....
valjda hormoni ili koji mi je davo....ubijam muza skacuci i strepajuci svaki dan....i sin me cuje ...jadnik okrece se....
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 14:41   #87
prvi put u trudnoći sam sanjala sinoć ,san je bio odvratan nesjećam se svega al prava noćna mora,nemogu se sjetiti detalja ustvari ničeg određenog,užas,baš sam se prepala ,ispričala sam MM a on kaže da je to zbog opterečenosti,ipak se karaj lagano bliži,a i mama mi je jako bolesna pa se valjda sve skupilo,brrrrrr užas..
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 15:30   #88
Ljudi moji ja se samo hm,hm, znate već...


Loši snovi su normalni u trudnoći, najboje je o njima ne voditi računa, posebno ne tražiti tumačenja jer u našim sanjaricama što god je vezano za trudnoću obično je loše...posebno ako se sanja voda, a ja vodu baš često sanjam i sve bebice sretno donesem.
Nije nam lako, teško se namjetimo, često nam zatrne i ruke i nohžge i sve to smeta opuštenom spavanju.
__________________
Luka 13, Pave 8 i pol, Marijeta 3 i pol
bebica 09.11.09. (mami za rođendan)
šuš is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 20:06   #89
........

sanjala sam neke krastavce......i da nosim naocale.......aj krastavce mogu i da shvatim......hehehe...ali ovo s naocarima.....skroz bezveze......
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 01:27   #90
sanjala sam vlastitu smrt...bilo je tako realno da nisam mogla doć k sebi
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 01:51   #91
sve je u redu, živa si, nemreš bit življa pa pišeš po forumu eto ti dokaz

Ja sam u trudnoći sanjala iste stvari kao i prije i nijednom nisam porod sanjala
al nisam se bojala poroda valjda zato nisam ni sanjala
mislim da ću se u sljedećeoj trudnoći dobro nasanjati porodaa
__________________
Kad ti je teško, pogledaj kroz prozor. Vidjet ćeš, i s drugih prozora gledaju.
.točka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 07:29   #92
Quote:
miana2 kaže: Pogledaj post
sanjala sam vlastitu smrt...bilo je tako realno da nisam mogla doć k sebi
ja sam sanjala prošli tjedan da su mi muža ubili pred mojim očima ja onako s trbuhom i onda da su mi izvadili bebicu i nju ubili nemoram ti pričati koji horor sam prošla nisam oka sklopila više od 18 sati od tog sna od straha da ne sanjam to opet užas samo takav ali bitno je da je to samo san
__________________
mamin zmaj.....http://lb3f.lilypie.com/Pa1Xp1.pngzmajica broji
sssunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 07:56   #93
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
ajmeeee odvratan san sam imalaaaaa

sanjala sam svog bivšeg dečka s kojim sam bila prije 4 godine.
i kao...da imam dijete s njim, ali sam ja to dijete prije 4 godine rodila i ostavila njemu.
i on je našao neku curu i njih dvoje su odgajali moje dijete...

a ja sam čitavo vrijeme u snu mislila pa koji mi je kurac bio da svoje dijete ostavim jesam li ja luda?

i tako sam se groooooozno osjećala fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
isuse i ja sam to sanjala....da su moja djeca djeca moga bivseg.....koji san....sva sam se uzrujana probudila
sanjala sam i da su mi bebice umrle 3 tj prije poroda.....to mi je bilo nes grozno.....sex sam sanjala samo u prvom tromjesjecju.....sad vise ne...oducila sam se....mislim da cu ponovno postati djevica
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 07:59   #94
Quote:
sssunchica kaže: Pogledaj post
ja sam sanjala prošli tjedan da su mi muža ubili pred mojim očima ja onako s trbuhom i onda da su mi izvadili bebicu i nju ubili nemoram ti pričati koji horor sam prošla nisam oka sklopila više od 18 sati od tog sna od straha da ne sanjam to opet užas samo takav ali bitno je da je to samo san
uzasssss
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 08:01   #95
Noćas sam sanjala,da-iako sam imala još punih 5 mj do poroda trebala sam roditi svaki čas,sad u 16,17 tjednu
Mislim da su podsvjesni strahovi prisutni kod većine trudnica i to se ispoljava u snovima
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 08:06   #96
da ja sam jedno vrijeme imala bas nocne more.....toliko bi se uzbudila da mi je srce kucalo ko ludo.....a i bebice sam uzbudila...one su me pak lupale nakon toga ko lude
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 08:51   #97
evo ja sam u 31. tj i još nisam sanjala ni bebu ni porod, a noćas sam sanjala da me mm zvao s posla sav sretan jer je dobio povišicu od 2500 kn... ahhh... pusti snovi
maalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 09:00   #98
uf, ja otkad sam trudna rijetko kad pamtim snove, ali eto ovaj noćas je bio predobar - dragi i ja smo se tak žestoko sexali da mi bilo sve žao kad sam se probudila

a od ružnih snova mi je najgori bio kad sam sanjala da je on umro...probudila sam se u suzama

u vezi bebe imam jako rijetko neke snove i uglavnom ih se ni ne mogu sjetiti
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 10:30   #99
hehe, ja sam nocas sanjala nes ceg se ne sjecam jer me mm probudio usred noci masirajuci mi stopala i kriza i bilo je veselooooo i zaboravila sam snove jer je stvarnost bila puno bolja
al ono nekidan kad sam sanjala da hodam s prijateljima po sumi i naletimo na neku grupicu mladih ludjaka predvodjenih nekom curom koji nam kazu da imamo 5 minuta prednosti a onda lov pocinje i da se jedino mozemo spasiti ako mi njih pobijemo, i ja kazem ali ja ne mogu trcati, vidite trbuh, pa necete me valjda ubit zajedno s djetetom a ona se nasmije i kaze tough luck... i na kraju fakat oni pobiju sve osim mene jer ja nisam bjezala (nisam mogla) nego sam se okrenula i otela jednome machetu i pobila njih... machetom, jednog po jednog. i bilo je puno krvi i crijeva, i onda sam tak krvava sva dosla do neke ceste i tamo je naiso mm jeduci sladoled i pito me kaj mi se desilo... WTF???
__________________
povoljna robica i cipelice od br. 50-80! link na albume saljem na pp!
Jules76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 10:47   #100
hahahahahahahahahahaha predobro ...ovo je predobro....bas sam se nasmijala....
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.