Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2007., 17:13   #61
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
mora da te dobro prstenjachio nema sta , dođi kod mene pa ćeš vidit skrike i jauka.....
vjeruj mi da je....i ima neopisivo dobro tijelo i pusim mu i lize mi ali nista ne pomaze ne znam...smrcc
crazyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 17:13   #62
a gle mozes joj dati ovu mast u apoteki je jako skup al imam ti ja recept
1 zmijsko oko
1 šišmiševo krilo
2 žablja kraka
1 deci sperme
to stavi u jednu posudu dobro promjesaj

namazi joj to na vaginu i svrsavat ce cim joj taknes vaginu...(vidjet ces)

__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
-Antonio- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 17:16   #63
Quote:
crazyca kaže: Pogledaj post
vjeruj mi da je....i ima neopisivo dobro tijelo i pusim mu i lize mi ali nista ne pomaze ne znam...smrcc
pa rekao sam ti da ću ja probat... ako nesvršiš samnom nećeš s nikim... ok ?
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 17:46   #64
sve je u glavi-morate biti vas dvoje jedno-mentalno, jednostavno se opustite, ne misli na orgazam, ljubite se mazite, budi samouvjerena u sebe , moraš znati svoje tijelo što hoćeš,što ti paše, jednostavno se otkrivaj, ne znam koliko imaš godina, ma to ti je lako ko pekmez ako vas dvoje štimate ko par. imala sam ja tipa prije muža kojeg sam voljela do neba, on gledo druge ženske, a ja komad bila, u krevetu katastrofa morala sam malo žestice popit da barem malo nešto bude, kada sam popizdila, uhvatila tipa(moga muža) odvela u krevet, majko moja mila, jutro poslije meni su se oke cakline, bila sam kraljica svemira, tuš, sex,tuš sex i tak cijelu noć.... želim to i tebi
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 17:48   #65
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
pa rekao sam ti da ću ja probat... ako nesvršiš samnom nećeš s nikim... ok ?
hehe...ma rađe cu ja probat jos par puta s ovim mojim ali ak ne upali možda ti se javim
crazyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 17:51   #66
Quote:
milla karolina kaže: Pogledaj post
sve je u glavi-morate biti vas dvoje jedno-mentalno, jednostavno se opustite, ne misli na orgazam, ljubite se mazite, budi samouvjerena u sebe , moraš znati svoje tijelo što hoćeš,što ti paše, jednostavno se otkrivaj, ne znam koliko imaš godina, ma to ti je lako ko pekmez ako vas dvoje štimate ko par. imala sam ja tipa prije muža kojeg sam voljela do neba, on gledo druge ženske, a ja komad bila, u krevetu katastrofa morala sam malo žestice popit da barem malo nešto bude, kada sam popizdila, uhvatila tipa(moga muža) odvela u krevet, majko moja mila, jutro poslije meni su se oke cakline, bila sam kraljica svemira, tuš, sex,tuš sex i tak cijelu noć.... želim to i tebi
hehe...hvala na savjetu
crazyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 17:55   #67
e a cula sam da je bolje svrsit prije prvog sexa pa da ce onda prvi sex biti bolji nego da svrsis tek kad se upustis u spolne odnose. jel to istina ili su to samo babske price?
crazyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 19:27   #68
čeka se piramidin odgovor.........
kolko imaš godina mala?
cretino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 19:43   #69
Quote:
cretino kaže: Pogledaj post
čeka se piramidin odgovor.........
kolko imaš godina mala?
ne bi ulazila u to drzimo se teme
crazyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 19:47   #70
Quote:
NixY13 kaže: Pogledaj post
Koliko prosjecno cura moze svrsit u jednom danu ????
Nije stvar u tome, koliko puta moze srvsit u jednom danu.
Orgazam muskarca i zene razlikuje se po odredjenim stvarima.
Provedete li cijeli dan u krevetu broj zenskih orgazama varira o njezinoj uzbudjenosti (tj. koliko si ju u stanju drzat uzbudjenom).
Muskarac nakon orgazma izgubi energiju i samo bi se izvalio (cast iznimkama) dok je zena tako reci konstantno uzbudjena. ('couse they wanna cuttle won't they ) s pravilnom odigranom igrom zena moze imati 3+ orgazama dok jedan muskarac moze imati samo 1-3 (iako je 3 za redom zaista rijetko).
Ali zato postoje te bitne razlike izmedju dozivljavanja orgazma izmedju muskarca i zene.
Zene, puno intenzivnije dozivljavaju recimo cunnilingus nego muskarci pusenje.
gdje zena bez prekida ima dovod osjetila do mozga (uz decka koji to zna pruziti). Dok muskraci dozivljavaju to s prekidima ali puno intenzivnije.
Stvar se mijenja unutar samog orgazma. Djevojke za usporedbu prema deckima, znaju dozivjeti jedan ili vise uzastopnih orgazama. A decki samo jedan. Tako da zene dozivljavaju 1+ orgazama slabijih od muskaraca ali zato mogu dozivjeti multi orgazam, gdje se jedan ponavlja za drugim ako je djevojka konstantno uzbudjena....opa, filozofiram....sorry

Nego.
Prosjecna zena u jednom danu moze svrsiti onoliko puta koliko njezin decko moze odrzati njezino uzbudjenje...puta 3.
odiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 20:07   #71
Quote:
odiee kaže: Pogledaj post
Nije stvar u tome, koliko puta moze srvsit u jednom danu.
Orgazam muskarca i zene razlikuje se po odredjenim stvarima.
Provedete li cijeli dan u krevetu broj zenskih orgazama varira o njezinoj uzbudjenosti (tj. koliko si ju u stanju drzat uzbudjenom).
Muskarac nakon orgazma izgubi energiju i samo bi se izvalio (cast iznimkama) dok je zena tako reci konstantno uzbudjena. ('couse they wanna cuttle won't they ) s pravilnom odigranom igrom zena moze imati 3+ orgazama dok jedan muskarac moze imati samo 1-3 (iako je 3 za redom zaista rijetko).
Ali zato postoje te bitne razlike izmedju dozivljavanja orgazma izmedju muskarca i zene.
Zene, puno intenzivnije dozivljavaju recimo cunnilingus nego muskarci pusenje.
gdje zena bez prekida ima dovod osjetila do mozga (uz decka koji to zna pruziti). Dok muskraci dozivljavaju to s prekidima ali puno intenzivnije.
Stvar se mijenja unutar samog orgazma. Djevojke za usporedbu prema deckima, znaju dozivjeti jedan ili vise uzastopnih orgazama. A decki samo jedan. Tako da zene dozivljavaju 1+ orgazama slabijih od muskaraca ali zato mogu dozivjeti multi orgazam, gdje se jedan ponavlja za drugim ako je djevojka konstantno uzbudjena....opa, filozofiram....sorry

Nego.
Prosjecna zena u jednom danu moze svrsiti onoliko puta koliko njezin decko moze odrzati njezino uzbudjenje...puta 3.
najpametnije stvorenej na ovom forumu- nije to filozofiranje već ISTINA SVIH PRIČA- kak nas naši pale tak nam je.. konj je onoliko dobar kak ga gazda održava ha! ha! nema frigidnih žena već loših mužjaka
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 20:48   #72
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
je,je i picka je mit (za tebe ocito) al jednom ces i ti otkriti ameriku
odiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 20:49   #73
Quote:
milla karolina kaže: Pogledaj post
najpametnije stvorenej na ovom forumu- nije to filozofiranje već ISTINA SVIH PRIČA- kak nas naši pale tak nam je.. konj je onoliko dobar kak ga gazda održava ha! ha! nema frigidnih žena već loših mužjaka
LOL hvala, hvala...znam ja hehehehehe
odiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 21:05   #74
Quote:
crazyca kaže: Pogledaj post
hehe...ma rađe cu ja probat jos par puta s ovim mojim ali ak ne upali možda ti se javim
slobodno sr javi ali sve ima svoju cjenu a ja nisam baš jeftin
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 21:33   #75
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
slobodno sr javi ali sve ima svoju cjenu a ja nisam baš jeftin
cuj pa sam si se ponudio a sad bi vec i naplacivao...ccc...
crazyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 21:36   #76
Quote:
crazyca kaže: Pogledaj post
cuj pa sam si se ponudio a sad bi vec i naplacivao...ccc...
Pa moram se malo reklamirat... eto tebi ću besplatno jer ćeš biti toliko zadovoljna da ćeš ispričati svim frendicama... pa ću njima naplatit... ok?
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 21:38   #77
Quote:
NixY13 kaže: Pogledaj post
Koliko prosjecno cura moze svrsit u jednom danu ????

Nemam pojma- ko zna kada glume, a kada ne !!??!! Dakle, odgovor je od nula do beskonačno!!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 21:40   #78
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Nemam pojma- ko zna kada glume, a kada ne !!??!! Dakle, odgovor je od nula do beskonačno!!
Moj rekord je da sam curu naveo na 9 svršavanja i siguran sam da nije glumila.... još malo pa dvoznamenkasti brojevi.... pa za koju godinu i troznamenkasti... naravno.. u jednom danu..
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 21:44   #79
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Moj rekord je da sam curu naveo na 9 svršavanja i siguran sam da nije glumila.... još malo pa dvoznamenkasti brojevi.... pa za koju godinu i troznamenkasti... naravno.. u jednom danu..

Hm, prvo je bilo 10, pa sad 9...

Srozala se brojka...

Ma zezam se, to brojanje je malo nastrano- zar brojati 15 svršavanja?- treba imati knjigovođu za to- ili još bolje- tajnicu- mmmmmmmmm...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 21:48   #80
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Hm, prvo je bilo 10, pa sad 9...

Srozala se brojka...

Ma zezam se, to brojanje je malo nastrano- zar brojati 15 svršavanja?- treba imati knjigovođu za to- ili još bolje- tajnicu- mmmmmmmmm...
Dobro sad 9 ili 10 je isto... uglavnom znam da nije glumila i to je najbitnije....


Ma mi ti flomasterom povučemo crtu na zidu svaki put kad svrši....
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger