Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2013., 15:32   #81
Da a jos mi nisu poslali ni uputstva ni jamstvo, to sam dobio tek na moje insistiranje naknadno.Profesionalci

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
libertas30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 18:01   #82
Quote:
Fantomlat kaže: Pogledaj post
Opet ista priča.Nisu oni vas zaje...i,nego vi sami sebe.Oni taj proizvod nisu niti vidjeli,a dužnost je nas kupaca da prije nego potpišemo dostavnicu,fizički pregledamo da li proizvod ima bilo kakvo vanjsko oštećenja.U tom slučaju,napravi se zapisnik i navedu se oštećenja na proizvodu.Preuzimanje robe i vaš potpis na dostavnicu bez toga,znači da vi nemate nikakvu primjedbu i da je sve ok.
Meni je gospodin iz Tehnopolisa izričito rekao da provjerim robu,prije nego potpišem i da se ne obazirem na dostavu,koja u pravilu uvijek žuri.I još mi je rekao da su dostavu (vanjski servis) prije te,zamijenili baš radi toga što su kupce stiskali da čim prije potpišu jer se oni kao žure.Tako sam ja sve lijepo otvorio i pregledao,
a ekipi iz dostave sam rekao da moram sve provjeriti prije nego potpišem.

Tehnopolis je pouzdani web servis ,koji dugo postoji i ima konkurentne cijene.Za npr. Bosch su uvijek bili
među najpovoljnijima i kod njih sam kupio suđericu,perilicu,napu i pećnicu.Samo hladnjak nisam jer je bila akcija u Elipsu pa su bili još jeftiniji od njih.I uvijek su bili točni u dostavi,u mom slučaju u roku od 48h.
Točno tako
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 16:54   #83
Thumbs up

Quote:
the-akila kaže: Pogledaj post
Pridruzujem se ljudima koji imaju pozitivna iskustva sa tehnopolisom. Naručila sam ugradbenu ploču i stigla je dan ranije. Slijedeće godine namještam 2 apartmana i svu bijelu tehniku naručujem od Tehnopolisa!
Apsolutno pozitivno iskustvo s Tehnopolisom! Danas: tražila sam nasadni dvodjelni sudoper, standardni, cijene nevidljive, astronomske,..... itd. Piknem na njihovu prodaju, odmah uočim ono što tražim i otprilike dvjestotinjak kuna jeftinije od one cijene koja bi išla uz kupljene nove kuhinjske elemente. Nazovem telefon i ljubazno se javi gospodin, mislim da mu je ime Stjepan (pročitano u naslovljenom mi e-mail-u), objasni postupak, pošalje ponudu u kojoj sve piše s podacima za uplatu, internetom uplatim iznos, pošaljem potvrdu i dobijem nekoliko mail-ova za redom: potvrdu o primljenoj uplati, račun, Ugovor, mjesto preuzimanja (vrlo blizu lokaciji stanovanja, ok slučajno, ali ipak, maaa..... sve! I evo, sudoper je preuzet, bez ikakvih komplikacija, zaštićen ljepljivom trakom, znači neoštećen, ljubazni ljudi kod preuzimanja,.... oduševljena sam i ukoliko budem trebala bilo što, naravno da će to biti istim putem. Hvala na dostupnosti i ljubaznosti, gospodinu Stjepanu, ako sam točno imenovala djelatnika Tehnopolisa, i očekujem, eventualnu, daljnju suradnju, odnosno, svakako ću preporučiti ovu Tehnopolisovu web-stranicu i svojima, bilo prijateljima, bilo rodbini, ....

ovo ponavljam jer, želim to potvrditi svojim imenom i prezimenom. Dakle, Višnja Klarić, Zaprešić
lavica0508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 23:00   #84
Thumbs up

JAko zadovoljan sa uslugom.

NAkon browsanja po bespucima interneta, razno raznim ducanima, citanja ovog foruma, odlucio sam provat Tehnopolis.

Nazvao, rekao sto me zanima, nakon pola dana dobio ponudu na mail, platio, kad im je sjelo poslali potvrdu. Isporuka u mom slucaju je bila 9 - 11 dana. Sve stiglo po ugovoru. Nemam sto za rec. Odlicno.

Pozz
oceanSpirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 20:25   #85
Dobila danas ponudu od Tehnopolisa. Nadam se da me neće zavlačiti kao Kibild? Drže li se oni dogovorenog datuma isporuke ili kasne kao i ostali?
pipi0703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 15:17   #86
Quote:
pipi0703 kaže: Pogledaj post
Dobila danas ponudu od Tehnopolisa. Nadam se da me neće zavlačiti kao Kibild? Drže li se oni dogovorenog datuma isporuke ili kasne kao i ostali?
Ne drže, meni je stiglo par dana prije roka!
Blade is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 16:48   #87
Moje friško iskustvo je jako pozitivno - pa da podijelim.

Prvi put sam kupovao bijelu tehniku preko webshopa i nije nam bilo svejedno, no probali smo jer je ušteda bila znatna u odnosu na par drugih "normalnih" trgovina.
Naručili smo više uređaja u vrijednosti preko 14000 kuna. Sve je stiglo u roku koji su naveli - nama je stiglo nakon ravno 10 radnih dana, dok je u ponudi pisalo 9-11 dana, jer su dva uređaja dolazila iz Njemačke.

Tjedan dana nakon što je roba stigla, majstor koji nam radi kuhinju je primjetio da sam kupio napu krivih dimenzija. Zvao sam Tehnopolis i rekli su da im donesem napu kako bi ju mogli pregledati. Budući da je sve s uređajem bilo ok, prihvatili su povrat i odmah sam naručio drugu.

Prilikom cijele ove kupnje, mislim da sam s njima razmjenio 20-tak mailova i da sam bar 10 puta tražio novu ponudu za nešto, kao bih provjerio dostupnost. Dva puta sam ih zvao i na telefon. Na sve su odgovarali jako brzo, preko telefona su bili jako srdačni.

Možda ono najbitnije je to da, dok sam bio kod njih u poslovnici (kad sam im nosio napu za povrat) dobio sam dojam da se s njima može sve dogovoriti. Tj. da se ne trebam toliko brinuti da će me netko nekako zaje* , kao što mi je često osjećaj kada pomislim na nekakav webshop.
PericaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 03:08   #88
A da ti možda ne radiš za njih?
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 09:34   #89
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post
A da ti možda ne radiš za njih?
zašto to misliš?
evo i mi imamo samo dobra iskustva s njima općenito po hr forumima, ne samo po forum.hr-u ljudi imaju skroz ok iskustva s tehnopolisom
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 10:28   #90
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post
A da ti možda ne radiš za njih?
Ne radim, ali sam account napravio samo da ih pohvalim.
Raspisao sam se jer, kada god nešto kupujem, prvo pretražujem ovaj forum da vidim kakva su iskustva i drago mi je kada ljudi pišu iskustva u detalje.

Inače, pohvalio bih i trgovinu sudoper.hr, jer sam preko njih kupio sudoper i slavinu, no budući da sam našao samo thread o Tehnopolisu - hvalim njih
PericaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 22:18   #91
Quote:
PericaK kaže: Pogledaj post
Prilikom cijele ove kupnje, mislim da sam s njima razmjenio 20-tak mailova i da sam bar 10 puta tražio novu ponudu za nešto, kao bih provjerio dostupnost. Dva puta sam ih zvao i na telefon. Na sve su odgovarali jako brzo, preko telefona su bili jako srdačni.
Ovakvo iskustvo imam i ja, sa svim aparatima, samo iz 2012., drago mi je da se nisu pokvarili.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 01:28   #92
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
zašto to misliš?
evo i mi imamo samo dobra iskustva s njima općenito po hr forumima, ne samo po forum.hr-u ljudi imaju skroz ok iskustva s tehnopolisom
Zato kažem jer kada mi netko kaže da je samo otvorio nick radi njih a s druge strane da prije nego što nešto kupi onda da ide vidjeti na forum.hr.

Totalno sam alergičan na tu ekipu koja dođe hvaliti svoju firmu. Primjerica tema montažna kuća na stanovanju je totalno okupirana sa strane ekipe iz dompusplusa i domprojekta. Katastrofa. Nakraju su ljudi odustali uopće od te teme.
Svaka čast svakome i ako je neka firma ok i na mjestu ali nemoj me "silovati" i ovdje..

Koji je sistem naručivanja kod tog online shopinga, može se samo naručiti ono što je za Hrvatsko tržište ili pak se može naručiti nešto iz vana? Naime nama se sviđa jedna bijela indukcija od Boscha koja nije dostupna za slovensko i hrvatsko tržište a u Njemačkoj je ima tj.prodaje se.
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 07:54   #93
ovdje možeš kupiti samo ono što je prezentirano na stranici konkretnog web dućana. odnosno, samo ono čim taj web dućan raspolaže i što može dostaviti u roku par dana.

ako si provjerio sve web dućane u hr i ovlaštenog distributera bosch aparata za hr, pa si definitivno siguran da tvoje željene indukcije nema na našem tržištu niti ju je moguće nabaviti preko ovlaštenog distributera, provjeri postoji li dostava za hr kod tog prodavača na čijoj stranici si ju vidio.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 10:09   #94
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post
Za poto kažem jer kada mi netko kaže da je samo otvorio nick radi njih a s druge strane da prije nego što nešto kupi onda da ide vidjeti na forum.hr.

Totalno sam alergičan na tu ekipu koja dođe hvaliti svoju firmu. Primjerica tema montažna kuća na stanovanju je totalno okupirana sa strane ekipe iz dompusplusa i domprojekta. Katastrofa. Nakraju su ljudi odustali uopće od te teme.
Svaka čast svakome i ako je neka firma ok i na mjestu ali nemoj me "silovati" i ovdje..

Koji je sistem naručivanja kod tog online shopinga, može se samo naručiti ono što je za Hrvatsko tržište ili pak se može naručiti nešto iz vana? Naime nama se sviđa jedna bijela indukcija od Boscha koja nije dostupna za slovensko i hrvatsko tržište a u Njemačkoj je ima tj.prodaje se.
Pa šta je tu čudno? Čovjek je na forumu.hr prije X vremena došao pogledati( za to ne treba otvarati nick) što ljudi misle o web shopovima kućanskih aparata i koji su pouzdani i vidio je da se ovaj hvali.Odlučio je kupiti kod njih i na kraju bio pre zadovoljan.Odlučio je otvoriti nick i podijeliti svoje iskustvo sa drugima kako bi potvrdio pozitivne tvrdnje mnogih prije i pomogao nekome u odluci
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 12:16   #95
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Pa šta je tu čudno? Čovjek je na forumu.hr prije X vremena došao pogledati( za to ne treba otvarati nick) što ljudi misle o web shopovima kućanskih aparata i koji su pouzdani i vidio je da se ovaj hvali.Odlučio je kupiti kod njih i na kraju bio pre zadovoljan.Odlučio je otvoriti nick i podijeliti svoje iskustvo sa drugima kako bi potvrdio pozitivne tvrdnje mnogih prije i pomogao nekome u odluci
Nitko ne otvara nick samo radi toga da nekoga pohvali. Većinom se otvara nick radi nekog upita i sl. Ali ok, nije me briga.

Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
ovdje možeš kupiti samo ono što je prezentirano na stranici konkretnog web dućana. odnosno, samo ono čim taj web dućan raspolaže i što može dostaviti u roku par dana.

ako si provjerio sve web dućane u hr i ovlaštenog distributera bosch aparata za hr, pa si definitivno siguran da tvoje željene indukcije nema na našem tržištu niti ju je moguće nabaviti preko ovlaštenog distributera, provjeri postoji li dostava za hr kod tog prodavača na čijoj stranici si ju vidio.
Ja sam tu indukciju vidio na Boschovim stranicama, primjerice kada se logiraš na njemačku stranicu tada te indukcije ima ali kada se logiraš na našu ili na slovensku tada te indukcije nema.
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 12:21   #96
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post
Nitko ne otvara nick samo radi toga da nekoga pohvali. Većinom se otvara nick radi nekog upita i sl. Ali ok, nije me briga.
Ooo, iznenadio bi se.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 12:30   #97
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post
Ja sam tu indukciju vidio na Boschovim stranicama, primjerice kada se logiraš na njemačku stranicu tada te indukcije ima ali kada se logiraš na našu ili na slovensku tada te indukcije nema.
pa nazovi našeg distributera i raspitaj se.
ako taj model ne možeš dobiti preko njega, onda provjeri tko dostavlja takve stvari iz njemačke za hrvatsku, no sigurno će distributer imati neku varijantu.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 08:29   #98
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post

Koji je sistem naručivanja kod tog online shopinga, može se samo naručiti ono što je za Hrvatsko tržište ili pak se može naručiti nešto iz vana? Naime nama se sviđa jedna bijela indukcija od Boscha koja nije dostupna za slovensko i hrvatsko tržište a u Njemačkoj je ima tj.prodaje se.
Eventualno pogledaj na oscarmagno.hr, mozda je oni imaju u ponudi.
marinnn is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 00:50   #99
Moje iskustvo sa tehnopolisom ..... Oduševljenje. Totalno. Dobila robu unutar 4 dana iako je na ponudi pisalo 9-11 radnih dana. Čak je došao i dio za koji su mi napisali da je isporuka 3-4 tjedna....... Od sada naručujem samo preko ovog web shopa....... Kibild zaobilazim u velikom luku, tj. zaobilaziti ću ga kad mi vrati lovu jer mi aparate ni nakon 40 dana nisu isporučili... :-(
pipi0703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 10:39   #100
Zna li netko ko je već kupovao u Tehnopolisu - ako nisam iz Zagreba da li je moguće ikako preko interneta platit na rate ili se to može samo u njihovoj trgovini u Zagrebu?
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.