Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2014., 09:36   #1
Bijeli labrador Willy HITNO trazi novi smjestaj - UDOMLJEN

Willy, bijeli labrador udomljen u Koprivnici traži ponovno dom.
Udomitelji ga vračaju. Ovdje je zaista potrebna pomoć.
Star je dvije godine, veselog karaktera, zaigran, željan pažnje, ljubavi i učenja.
U svom mladom životu već je okusio gorku stranu ljudskog karaktera.
Willy je kastriran.
Molim vas, da situaciju shvatite ozbiljno i pomognete pri udomljavanju. Willy trazi svoj zauvijek dom ali bio bi vam zahvalan i da mu ponudite privremeni smjestaj, kako ne bi zavrsio u koprivnickom azilu.
Za sve informacije nazovite: 098 906 85 27









daliah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 15:11   #2
Ovdje je zaista hitno!
Ako bi mu netko pruzio privremeni smjestaj, nina bi se pobrinula za prijevoz.
Willy sa sobom donosi i svoju hranu.

Pogledaje, pa to je pravi dobrica!

daliah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 15:32   #3
Imaš kakav link sa fejsa pa da i tamo dijelimo?
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 21:41   #4
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Imaš kakav link sa fejsa pa da i tamo dijelimo?
Moze, hvala!

https://www.facebook.com/pages/Udrug...838766?fref=ts
daliah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 15:07   #5
Dijelilo se po fejsu i digla se galama oko psa, no nitko ne javlja nove info. Što je sa njime na kraju? Ima li smještaj?
Meni su se javile tri osobe koje bi ga udomile, no gđa Maja koja ga je prva oglasila i koja je odgovorna za njegovo udomljavanje mi je rekla da se pas udomljava u okolicu Koprivnice i eventualno Zagreb jer je problem prijevoz.

Upravo saznala da mu se kemija nešto za udomljavanje pa držimo fige

Zadnje uređivanje Victory =) : 09.11.2014. at 15:13. Reason: nove info
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 08:40   #6
Je nešto se kemija.Danas poslije podne imam predkontrolu kod jedne obitelji ovdije u Koprivnici.
Još jedan vrlo barem meni simpatičan poziv za njega sa Paga.
Eto to su novosti koje ja znadem.Udomiteljstva u Bosnu nikako ne dolaze u obzir.Bosna je prepuna napačenih duša.
Javljam novosti i dalje molim za oglašavanje jer od viška ne boli glava.Hvala svima koji ga dijele i oglašavaju.
nina.73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 21:59   #7
Naravno da udomljavanja u Bosnu i Srbiju ne dolaze u obzir.

No, moram napisati da je cijela frka oko labića bila jako ružna. Zbog nesuglasica i valjda neslaganja pojedinaca napravio se bespotrebni kaos. Ne znam tko je točno s kime što dogovarao, no zavlačiti potencijalnu udomiteljicu 10 dana je užasno. Žena je bila presretna, našla je i prijevoz, u ponedjeljak je pas trebao biti kod nje, na kraju je nazove žena (s kojom se nikada nije čula) da joj kaže da pas ostaje tamo gdje je. Baš bezobrazno.

Nadam se da joj lađe nisu potonule i da ne misli da će je svaka udruga i volonter ponovno tako preveslati.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:38   #8
Što je sa Williyem, gdje je?
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 09:50   #9
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Naravno da udomljavanja u Bosnu i Srbiju ne dolaze u obzir.

No, moram napisati da je cijela frka oko labića bila jako ružna. Zbog nesuglasica i valjda neslaganja pojedinaca napravio se bespotrebni kaos. Ne znam tko je točno s kime što dogovarao, no zavlačiti potencijalnu udomiteljicu 10 dana je užasno. Žena je bila presretna, našla je i prijevoz, u ponedjeljak je pas trebao biti kod nje, na kraju je nazove žena (s kojom se nikada nije čula) da joj kaže da pas ostaje tamo gdje je. Baš bezobrazno.

Nadam se da joj lađe nisu potonule i da ne misli da će je svaka udruga i volonter ponovno tako preveslati.

Priča sa Willyjem je vrlo komplicirana.On je pas kojeg je udruga spasila sa ceste.Lutao je nekoliko dana po Koprivnici i po očitavanju čipa našli smo mu vlasnika.
Pas je udomljen iz koprivničkog azila u ožujku ove godine i ljudi ga nisu više željeli jer je navodno stalno bježao.Odlučili su ga vratiti u azil.Nismo to mogle dozvoliti i moja volonterka ga uzima sebi u stan ali ima svog psa i ostali se bune pa tražimo pomoć.
Osnuje se grupa kumice za njega i počinje pisanje.PIsalo se par dana,a da ništa nije učinjeno.Skupilo se nešto novaca i u međuvremenu se javljaju udomitelji odavde koji su ga htijeli.Odlazimo u predkontrolu zaključujemo da to nije to za njega,jer dvorište stalno otvoreno,puno rupa kuća je na prometnoj cesti itd.
Grupa piše i piše traži se čuvanje,udomitelji,ali se ništakonkretnog ne događa.
Ja ne pišem jer mi je to sve kao neka dječja igra,a za dopisivanje danima nemam vremena.Moja cura se dopisuje,ali i sama shvača da tu neće biti ništa,a pas mora iz stana.
Preko moje prijateljice doznajem za plačeni smještaj nalazim prijevoz i on odlazi u ZG.Grupa potpuno nezadovoljna kao smještaj je loš.Šaljemo provjeru koja kaže da je psima tamo dobro i da žena super brine.
Javlja se ponovno isti udomitelji iz KC i grupa bez mene odlučuje ga dati.
Ne slažem se govorim to mojoj curi,ali ona gubi također živce i kaže neka ide kuda one odluče mi nemamo kuda sa njime,a niti ga možemo same financirati smještaj.Nakon cijele zavrzlame oni odlaze po njega u ZG grupa je sretna hvali udomitelje,moja cura odlazi tamo i potpisuje se naš ugovor,jer sam tako obečala.
Moja se volonterka tada povlači iz cijele priče jer shvača da svi odlučuju samo mi nemamo što za reči.
tako Willy živi navodno su kumice u kontaktu i iako nitko nezna one smatraju da je pas u raju ihvale ljude punim ustima.
Nakon toga ti divni ljudi koji navodno toliko obožavaju tog psa i stavljaju divne slike više nemogu imati Williya.
Obavještavaju jednu od kumica koja to nedaje u javnost pa me udomiteljica nazvala i tražila pomoć jer im se životna situacija mjenja i pas više nemože ostati.Objavljujem to u gupi i javno kako bi s našlo brzo riješenje.Obavještava udomteljicu da jepas pod našim ugovorom i da se mora pridržavati pravila i nesije ga dati nikome bez nas.
Grupa opet piše i piše ništa se događa.
Dolazimo do gospođe sa Paga i po razgovoru zaključujem da bi mogla biti super udomitelj.Tražim povjerljiviu osobu za predkontrolu.
Pišem to u grupi,u međuvremenu udomitelji sami preudomljavaju psa bez dozvole.Odlazim novim udomiteljima i ne slažem se sa uvijetima, pišem to u grupi,ali se kumice povezuju sa udomiteljima i odlučuju da pas tamo ostaje.
Nakon bezbroj komentara i mojih argumenata,jer sam jedina koja je vidjela sve odlučujem da on ipak ode na Pag.Daoznajemo od više osoba da je žena velika ljubiteljica životinja i poznata svima.
Ona ne nalazi sama prijevoz kao što pišeš nego ga organiziram ja sa moja prijateljicom iz Rijeke.Ona bi samo došla do Senja.Pridružila bi se sa jednim manjim dijelom novca jer momentalno nije bila u mogućnosti sama isfinancirati put.Veliki trošak je bio na nama ali za sreću psa željeli smo to same napraviti.
Grupa piše i tu dolazi doo nesuglasica pa ja odlučujem da bez nih moja udruga uzima psa i udomljuje ga na Pag.
No otpor grupe je nesnosan i navodno udomitelji popravljaju uvijete moli me se da još jednom odem što i činim nalazim ppsa u kući,ali moj blagoslov nedajem.
Obaviještavam gospođu sa Paga o čemu se radi i ona sa razumijevanjem prihvača situaciju i mi se prijateljski rastajemo.
Znači kumice su odlučile da Willy ostaje ovdije potlačile moje izjave i ja odustajem od dalje borbe.
Pas je opet na naš ugovor i neka tako ostane ja mu od srca želim svu sreću.
Pokušat ću dalje pratiti situaciju bude li se promijenila lošije za njega znat ću što mi je činiti.
Evo pokušala sam najbolje što sam mogla opisati situaciju i ispračiti istinu o slučaju Willy.
nina.73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 13:11   #10
Hvala ti na iscrpnom objašnjenju, iskreno se nadam da "kume" nisu presudille na štetu Williya

Da ne ispadne točna ona stara, istinita poslovica - puno babica - kilava djeca.
Ne odnosi se na tebe, već na one koje rade tebi iza leđa.
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 14:15   #11
Prenosim od Nine:
Dragi svi koji ste mislili na naseg Willija,
Ovo veliko, drago stvorenje je nakon devet razlicitih mijenjanja boravaka (od azila, losih udomitelja, privremenih cuvanja...) konacno dobio zauvijek svoj topli dom.
Njegova nova obitelj je nakon mnogo godina izgubila svoju ljubimicu i nas Willi je zauzeo njeno mjesto u njihovom domu i u njihovom srcu.
Hvala svima koji ste pomogli da smo stigli do zeljenog cilja.

Willi, ljubavi cujem da si dobro i zadovoljno. Uzivaj djecace nas! Naravo da sjecanje na tebe ostaje.










daliah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 19:36   #12
:jump ing:Sretno Wily!!! Zaslužio si sve najbolje!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.