Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2015., 21:27   #21
i meni se sviđa dječja bez obzira na lagani okp na organizaciju&police. terasa isto izgleda zanimljivo (zasad malo prepusto), no vapi za promjenom boje zida na kojem je ograda. nadam se da neće još dugo biti takva breskvasta.


Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
nema se ko kaj k....t s kreditima na grbači
pusti ti to, sto leži ne bježi. u ovom slučaju ni krediti ni nekretnine.
odlučila sam se spontano praviti da sam ja šišmiš kad dođu na red kolači, ili bar šišmišina sijamska blizanka koja se tek odnedavno ukazuje javnosti.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 21:33   #22
Imaju lampe sa kvačicom, npr.

http://art-rasvjeta.hr/stolne-svjeti...-5701581123014
http://art-rasvjeta.hr/stolne-svjeti...-5701581220775

MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 22:16   #23
Ma meni čak ni ova boja na terasi ne smeta
Ne čini mi se baš breskvasta
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 01:13   #24
slatka je sobica
iako me samo gledajući hvata jeza od zamišljanja brisanja prašine sa svih tih silnih polica
meni je tepih super i čini mi se da bi baš dobro pasao.

terasa ima potencijala.
meni je prvi impuls natkriti je ako je to ikako moguće.
a drugi malo ublažiti ovu mareličastu boju fasade.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 13:34   #25
nek mi ne bude zamjereno, meni nije ni breskva ni marelica nego mango

free=šišmiš, može
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 15:08   #26
boja je roza... meni je ta boja grozna, za razliku od boje oguljene breskve koju sam imala na zidu i koja je predivna

a soba je fina, ali za moj ukus previse polica i detalja na sve strane... daleko mi je to od minimalizma, pa cak i za djecju sobu

no, da sam ja imala ovakvu sobu kao dijete i da se moja mama ovako trudila oko svakog detalja, bila bih preprepresretna (soba koju sam ja dijelila s bratom je bila zivi ocaj bez trunke djecjeg u sebi)
trdlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 15:31   #27
Gdje je kupljen bijeli noćni ormarić sa tri ladice? Jaaako je zgodan.
__________________
Gledam te dok spavaš, slušam kako dišeš....
Nespavalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 15:46   #28
ima u home sweet home

http://webshop.homesweethome.hr/?q=c...rch=Tra%C5%BEi

zato sam i rekla da je zanimljiv izbor za dječju sobu
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 16:13   #29
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
pusti ti to, sto leži ne bježi. u ovom slučaju ni krediti ni nekretnine.
odlučila sam se spontano praviti da sam ja šišmiš kad dođu na red kolači, ili bar šišmišina sijamska blizanka koja se tek odnedavno ukazuje javnosti.
Ja bum sismisek

Slusala sam ih i gledala prosli vikend, i super su

A sad on topic

Meni je isto previse polica i nekek sve preposlozeno
Djecje sobe u mom svemiru moraju biti malo kaoticnije, a ne ovak po spagi

Al moram primjetiti vrlo profesionalne fotografije

Potencijal terase mi se svida, samo fali jos sitnica
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 19:12   #30
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Ma meni čak ni ova boja na terasi ne smeta
Ne čini mi se baš breskvasta
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
nek mi ne bude zamjereno, meni nije ni breskva ni marelica nego mango
Quote:
trdlo kaže: Pogledaj post
boja je roza...
Pa sad ti reci koja je to boja

Meni je boje mesa, onako crveno-roza-ciglasto... i ide mi skroz uz mahagoni pločice na podu terase.

Sad mi recite da pločice nisu mahagoni nego tamnosmeđe
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 19:51   #31
Soba je lijepa, jedino bi oslobodila više prostora oko kreveta:
- na lijevoj strani izbacila dvije plitke kutije i malo odmaknula noćni ormarić od kreveta
- premjestila Trones negdje drugdje
- izbacila jednu od crnih kutija na desnoj strani.

Zadnje uređivanje MaryM : 15.08.2015. at 20:08.
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 20:06   #32
ima dosta toga što mi se sviđa, vjerujem da dijete uživa tu.
Je li iza zavjese ormar?
I koji je ovo krevet, super je
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 21:05   #33
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
free=šišmiš, može
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
Ja bum sismisek
cilla, zna se tko je šišmiš, nema tu mogućnosti izbora. no, možemo se ukrcati kao alternativne pertinencije. ja ću biti skroz zadovoljna s tim statusom ako se radi o kolačima.

Quote:
trdlo kaže: Pogledaj post
boja je roza... meni je ta boja grozna, za razliku od boje oguljene breskve koju sam imala na zidu i koja je predivna
sad sam otvorila komp i boja mi je skroz drugačija nego jučer na mobu i tabletu. definitivno nije breskva, nego nešto jače, vjerojatnije mango kako kladi kaže.
uglavnom, i ta koja mi sad izlazi za laptopu i boja breskve/marelice su mi loš izbor za bilo koju prostoriju, a kako je ova terasa stvarno dobra, šteta je da ima zid takve boje.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 01:09   #34
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
nek mi ne bude zamjereno, meni nije ni breskva ni marelica nego mango
E, da, tako nekako

Quote:
trdlo kaže: Pogledaj post
boja je roza... meni je ta boja grozna, za razliku od boje oguljene breskve koju sam imala na zidu i koja je predivna

a soba je fina, ali za moj ukus previse polica i detalja na sve strane... daleko mi je to od minimalizma, pa cak i za djecju sobu
Oguljena breskva, neeee

Neko je rekao da je minimalizam u pitanju

Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
uglavnom, i ta koja mi sad izlazi za laptopu i boja breskve/marelice su mi loš izbor za bilo koju prostoriju, a kako je ova terasa stvarno dobra, šteta je da ima zid takve boje.
Meni se baš čini da bi se i ta boja mogla dobro ukomponirat
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 09:44   #35
Simpa je sobica. Tepih bi mogao/ne mora. Meni je previše polica, jednu bih stranu potpuno eliminirala. Il bi sve to stavila u neki ormar, plići a zatvoreni, do vrha.
Terasa bi podnijela još malo aksesoara, super ti je veličina, wow... Ja bih obavzno lezaljku stavila..
Tražila sam i ja reflektore na štipaljke i jako ih slabo ima
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 11:02   #36
meni se svidja sobica, jer je u bojama i jer je puna vidljivih igracaka, bas djecja
ne svidja mi se sto je tako mala, odnosno uska. tak da brijem da ste iz loseg graditeljskog projekta, napravili djetetu ugodan prostor.
ja bih stavila taj tepih, meni je fora.
makla bih ove police koje su iznad kreveta (vise paranoja, nego estetski, a nije da su bas potrebne). radije bih taj prostor ukrasila djetetovim crtezima, kasnije djetetovim posterima...


sto se tice terase (cini mi se da je veca od djecje sobe ), stavila bih gro biljaka po zidovima, natkrila bih svakako sa necime gore.
ne bih natrpavala namjestajem, jer mi se cini da se diejte tu moze lijepo igrati: stavis neki stafelaj za crtanje, pjescanik, bazencic
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 02:41   #37
...

hvala svima na komentarima i sugestijama, a posebno Galaxy na otvaranju teme - Morum je i meni u najužem izboru
City -naravno da tebi ne može ništa promaknuti - lampa je Flos Miss Sissi (imam i narančastu u spavaćoj !!!)
Zmijica - soba je bila veća, ali je "stradala" kao i spavaća soba zbog kupaonice koja sada ima cca 9 kvadrata , mali wc je prenamjenjen u špajzu gdje je i sušilica i perilica (zbog kupaonice nemam prolaz pokraj kreveta, ali ne žalim)
zastor na ormaru - to ja Pax ormar iz bivšeg stana koji smo eto privremeno udomili u dječjoj sobi, pokraj je rupa sa vješalicama i hrpom stvari - ništa se ne vidi od bočne, većinu vremena je zastor otvoren i moja curka sama "kopa" po odjeći oblači se i svlači kako joj odgovara
u planu je napraviti ugradbeni ormar, ali za sad nema potrebe - pa čak ni za vratima
Dazzling - biljke i ja nismo baš na ti , ubijam i kaktuse okruženi smo sa svih strana sa zelenilom, dovoljno udaljeni od susjeda da nemamo ni zavjese, pa uživamo u zelenom pogledu
Crvenkapica - soba i je skladište, cijela soba je u funkciji skladištenja, igračaka, slikovnica, kockica, figurica, slagalica, društvenih igrica itd. - strašno je ali to je tek pola od igračaka (pola je kod bake), svaki mjesec odnosim tamo, ali ona dio ipak vrati
Fasinain - soba je hodnik širok samo 2 metra, kao što naslućuješ "dite" uživa u sobi, a majka u kupaonici - pretpostavljam kad skuži šta sam napravila da ću joj s terasom morati proširiti sobu, h&m tepisi
Marlov - imamo još jednu terasu od 20 kvadrata koju smo natkrili i gdje uživamo na garnituri za izležavanje s pogledom na "ružnu" plastičnu kućicu koju moja curka i njeni prijatelji obožavaju, a mama podnosi sve pa čak i Ikein šator u dnevnom boravku
predobra ideja za bijeli tepih ali nemoguće uz društveni život kćeri
ormarni dio - nema se šta za vidjeti osim kako popuniti svaki djelić slobodnog prostora
na podu sobe i ostatka stana je parket koji je bio predivan dok ga nestručni majstori nisu upropastili kod postavljanja
Kepasa i Zmijica - drago mi je da je ipak još netko primjetio tri osnovne boje sobe - nisam ja kriva što moje dijete u tjedan dana preturi preko ruku sve iz sobe (pa sve zbog toga mora biti u njoj) igra se čak i sa suvenirima , pa kao što i pokazah imamo na polici i "kič" kutak
Old time - u međuvremenu je kod ormara sa zavjesom osvanula još jedna kutija za "likovni" ukupno ih je tri + 2 police na poličaru, tako da o momentalnom micanju nečega nema govora, grupiranju itd.
Free i ostali koji su komentirali terasu - pravit ću se da zid nije ni rozi, ni breskvasti, mareličasti itd. - zid je za mene neka smeđa varijanta ne znam koja
Tihonsee - terasa još nema svoju definiranu namjenu zato i je takva, a zid nije mareličasti , tepih je super, ali ...
Kladi - otkud ti pak sad sa mango bojom, jel rečeno možda u pozitvnom kontekstu
Trdlo - boja je trule oguljene breskve ili viđena mojim očima smeđa (možda bi mogla do mene navratiti kakva forumska komisija da ocijeni koja je to boja ustvari )
Cilla - hvala na komplimentu, ja ipak mislim da je soba kaotična, a najmanje preposložena volim urednost
ova soba je "funkcija skladištenja vs. estetika" na moju veliku žalost, ali i sreću jer moja curka uživa u njoj
Zmijica - pločice su boje tamne čokolade ( 70 posto kakaa)
Jagoda - iza zavjese je ormar, a krevet je rađen po mjeri - zbog ladica za igračke tj. skladištenje
Irres - moja curka iduće godine ide u školu tako da ćemo mijenjati izgled sobe
Nosorog - curka uoće ne koristi tu terasu - draža joj je druga. terasa i je veća od sobe, soba je nekad imala 12 kvadarata, a terasa 14
čekaj da vidiš spavaću sobu i police pune knjiga iznad
žao mi je što nemam slikicu sobe kada je bila najljepša - jedan svijetlo zeleni zid + bijeli krevetić, a okolo ničega - divota
laremare is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 14:57   #38
Quote:
laremare kaže: Pogledaj post
Kladi - otkud ti pak sad sa mango bojom, jel rečeno možda u pozitvnom kontekstu
nema ni negativnog ni pozitivnog konteksta, samo sam se izjasnila kako ja vidim tu boju.

sad si me natjerala da se provjerim https://www.google.hr/search?q=mango...FYrXLAodex4KeQ
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 15:46   #39
super ste iskoristili prostor u tako uskoj sobici

meni je isto malo previše polica,ali shvaćam potrebu za njima jer i kod mene u dječjoj sobi bi dobro došle da se malo pospreme njihove stvarčice ovako kod tebe barem izgleda sve uredno
dijete je sigurno presretno u ovakvoj sobi

super velika terasa
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 16:21   #40
Ova sobica je lijepa, vesela i dječja. I takva treba i ostati dok dijete u njoj uživa.
Kasnije će sigurno htjeti da joj dogradite na terasu
Zapravo treba djetetu omogućiti da samo preslaguje sve te kutije, police i drangulije na njima.
Uživajte na svojoj velikoj terasi, a kad dijete izrazi želju uredite joj ovu terasu ( da malo i vi uzivate )
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.