Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2015., 20:03   #2061
a zašto ne bi bilo normalno?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 20:08   #2062
pa ako nemaš drugih problema, je.
meni traje 3 dana.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 21:38   #2063
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
a zašto ne bi bilo normalno?
Pitam, planiram trudnoću i imam filing da takve menstruacije nisu ok.
Nemam drugih problema, osim da su bolne, osjetim kad ju trebam dobit, PMS je redoviti ciklus je od 28-32 dana.

Hvala
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 21:41   #2064
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
pa ako nemaš drugih problema, je.
meni traje 3 dana.
Pa nemam, bolne jesu, ovulaciju imam . datumski nisu točne, ciklus je 28-32 dana...
gin.je rekla na pregledu da je sve ok
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 16:31   #2065
Što bi ovo moglo biti?
Dakle menstruaciju sam dobila jučer a već danas nema nekakvog krvarenja nego samo neki čudan smeđi isjedak... Nije mi jasno.. Inače imam najviše 4 dana mengu... Trudna znam da nisam...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 11:12   #2066
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Što bi ovo moglo biti?
Dakle menstruaciju sam dobila jučer a već danas nema nekakvog krvarenja nego samo neki čudan smeđi isjedak... Nije mi jasno.. Inače imam najviše 4 dana mengu... Trudna znam da nisam...
Nemam pojma, meni je tak bilo za moju drugu mengu u životu koja mi je došla 21 dan nakon prve. Nikad više nešto tak čudno nisam doživjela.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 14:35   #2067
Imam jedno pitanje, Imam 45 + godina, u zadnja dva mjeseca nakon jednog velikog šoka, kada god me nešto uzbudi ja prokrvarim točnije u toku menge dobijem dosta jako krvarenje. Jedan dan završila u bolnici , prošla uzv , naručena za dopler kao imam ciste . Ali oni ne slušaju da sam dozivjela jedan veliki šok, Što više da radim da me to pojačano krvarenje više ne strefi, popijem nešto za smirenje i ibrufen 600.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 14:36   #2068
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, meni je tak bilo za moju drugu mengu u životu koja mi je došla 21 dan nakon prve. Nikad više nešto tak čudno nisam doživjela.
Meni je ovo sad skroz čudno jer mi se skoro pa nikad nije dogodilo. Jučer i prekjučer sam imala samo onakav iscjedak koji večinom bude pred kraj menstruacije.. Jako čudno.. Ne znam što bi moglo biti. Moram priznati da sam zabrinuta. Nikad nisam imala samo jedan dan...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 09:30   #2069
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Meni je ovo sad skroz čudno jer mi se skoro pa nikad nije dogodilo. Jučer i prekjučer sam imala samo onakav iscjedak koji večinom bude pred kraj menstruacije.. Jako čudno.. Ne znam što bi moglo biti. Moram priznati da sam zabrinuta. Nikad nisam imala samo jedan dan...
Meni je ono moje dva dana trajalo.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 14:43   #2070
Pozdrav,nova sam tu. Mozete li mi molim vas odgovoriti na nesto sto me stvarno muci. Prije tjedan dana sam imala prvi spolni odnos s deckom. Svrsio je u meni ali je imao kondom. Ima li sanse da zatrudnim? Menstruacija bi mi trebala doci za tjedan dana a strah me je da mi bude kasniti. Je li normalno ako kasni nekoliko dana nakon prvog odnosa? Hvala unaprijed
Jabukagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 17:07   #2071
Quote:
Jabukagg kaže: Pogledaj post
Pozdrav,nova sam tu. Mozete li mi molim vas odgovoriti na nesto sto me stvarno muci. Prije tjedan dana sam imala prvi spolni odnos s deckom. Svrsio je u meni ali je imao kondom. Ima li sanse da zatrudnim? Menstruacija bi mi trebala doci za tjedan dana a strah me je da mi bude kasniti. Je li normalno ako kasni nekoliko dana nakon prvog odnosa? Hvala unaprijed
Ako je imao kondom i ako taj kondom nije pukao onda nema šanse da zatrudniš.
Što se tiče menstruacije ne znam da li je uobičajeno da kasni. Ja sam prvi put dobila koji dan kasnije, ali to mi se i inače zna dogoditi.
Ako ti kasni koji dan nema razloga za brigu, ali ako ti kasni baš tjedan dana onda se već trebaš zabrinuti.
__________________
"Znaš li što je najljepše u životu? Želja, prijatelju."
" Željo moja, najslađi otrove. "
Tajana95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 02:52   #2072
Quote:
Tajana95 kaže: Pogledaj post
Ako je imao kondom i ako taj kondom nije pukao onda nema šanse da zatrudniš.
Što se tiče menstruacije ne znam da li je uobičajeno da kasni. Ja sam prvi put dobila koji dan kasnije, ali to mi se i inače zna dogoditi.
Ako ti kasni koji dan nema razloga za brigu, ali ako ti kasni baš tjedan dana onda se već trebaš zabrinuti.
Je li ima veze sto su mi bili plodni/jako plodni dani? Ako je koristen kondom onda nema veze za plodne dane? Nije povecana neka sansa za trudnocu?
Jabukagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 09:19   #2073
Ako su mi bili plodni/jako plodni dani a on je imao kondom, ali isto svrsio dok je bio u meni, da li to povecava sansu za trudnocu? Ili nema veze jer je koristen kondom kao zastita? Hvala
Jabukagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:26   #2074
Quote:
Jabukagg kaže: Pogledaj post
Ako su mi bili plodni/jako plodni dani a on je imao kondom, ali isto svrsio dok je bio u meni, da li to povecava sansu za trudnocu? Ili nema veze jer je koristen kondom kao zastita? Hvala
Nema nikakve veze osim ako kondom nije pukao.
Koliko ti imaš godina? A možda te samo pere paranoja, znam kako je to.
__________________
"Znaš li što je najljepše u životu? Želja, prijatelju."
" Željo moja, najslađi otrove. "
Tajana95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:56   #2075
Quote:
Tajana95 kaže: Pogledaj post
Nema nikakve veze osim ako kondom nije pukao.
Koliko ti imaš godina? A možda te samo pere paranoja, znam kako je to.
18. I ozbiljno me pere paranoja oko toga. Stvarno me strah da nesto ne bude
Jabukagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 07:15   #2076
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje, Imam 45 + godina, u zadnja dva mjeseca nakon jednog velikog šoka, kada god me nešto uzbudi ja prokrvarim točnije u toku menge dobijem dosta jako krvarenje. Jedan dan završila u bolnici , prošla uzv , naručena za dopler kao imam ciste . Ali oni ne slušaju da sam dozivjela jedan veliki šok, Što više da radim da me to pojačano krvarenje više ne strefi, popijem nešto za smirenje i ibrufen 600.
Paulla
Razumijem te jer imam sličan problem. Od velikog stresa ili iznenadnog šoka, kojih je na žalost bilo dosta, znam prokrvariti i usred mjeseca. I onda ta menga bude obilna. Hormoni su direktno povezani sa psihom i neke žene na stres reagiraju upravo ovako. Jedna ginekologica mi je rekla da stres toliko jako utječe na hormone da oni mogu potpuno zaustaviti ovulaciju ili čak stvoriti novu ovulaciju usred istog mjeseca. Na žalost ne vjerujem da tu gnekolog može išta učiniti. Čuvati se od stresa koliko je to moguće je jedino rješenje
Megi Pegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 12:48   #2077
Bok cure! Savjet pliz!
U 10 godina otkako imam menstruaciju niti jedan mjesec nisam imala problema. Uvijek je dolazila redovito (+/- 1 do 3 dana) i trajala 5-6 dana. Ovaj mjesec je došla 9 dana ranije i sada sam na 8. danu i još uvijek mi traje (intenzitetom kao otprilike četvrti, peti dan). Je li moguće da je to zbog stresa (posao) i neispavanosti (2 dana prije no što sam dobila sam se vratila s puta gdje sam tjedan dana spavala po par sati dnevno)? Ili je razlog nešto sasvim treće?

Je li ovo razlog za brigu ili da pričekam još koji dan da vidim da li će stati?
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 22:54   #2078
Može bit neki stres?
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 11:15   #2079
Quote:
Doricamerica kaže: Pogledaj post
Može bit neki stres?
Bila sam pod stresom na poslu nekih 10-ak dana prije nego što ću dobiti. I odmah nakon toga sam išla na put (promjena klime, neispavanost). Možda mi se sve poremetilo zbog toga, ja se nadam. Evo sad mi je 9. dan i dalje imam malo . Nadam se da će stati tijekom dana
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 11:07   #2080
Pozdrav..Inače menga traje po 3-4 dana i to prva dva dana normalna krvarenja, 3 je već po prestanku.. ovaj mjesec, točnije prije par dana trajala je samo 2 dana, nepuna dva dana.. 4. i 5.9. .. a dns me još uvijek trbuh boli, a menge nema..a stime da je bilo odnosa oko plodnih dana i to bez kondoma al svršavanje van,,sad već pomalo neka paranoja hvata, jer kako se kaže da i bez svršavanja može ostat u predejakulatu sperme...a da kažem da još nisam obavila ginekološki pregled nikada, jer do unazad par mjeseci nisam ni imala odnose i uvjek to nekko odgađam, neki strah... još nešto..da li ta mega od 2 dana može bit lažna menstruacija?
enjoy25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.