Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2013., 19:57   #1
Provodi li se u praksi prednost pri zapošljavanju?

evo palo mi na pamet otvoriti ovu temu budući da sam maloprije pročitala ove postove na temi o važnosti ocjena pri zapošljavanju....
uglavnom, zanima me da li se u praksi provodi prednost pri zapošljavanju, prvenstveno u državnim službama?
čisto to pitam radi frenda za kojeg znam da bi trebao imati prednost pri zapošljavanju budući da je dijete smrtno stradalog hrvatskog branitelja i radi jednog poznanika koji je neki invalid rata, nemam pojma koji postotak? obje te kategorije imaju prednost pri zapošljavanju prema Zakonu o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata!

znam da nije svaki fakultet isti i da nije svugdje jednako lako/teško doći do dobrih ocjena ali evo,recimo taj moj frend studira farmaciju.... ima još 5 ispita do kraja i sadašnji prosjek mu je negdje 2.8/2.9 ali na njegovom faxu su svi takvi, a masa ih je i gora... dečko je ok i zbilja uči! Ne znam zašto ali eto očito se ta farmacija čini posebno teška!
za ovog drugog nemam pojma o detaljima budući da je samo poznanik ali on je na srednjoj spremi
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 20:18   #2
da,provodi se uglavnom.

naravno,uvik ima onih koji odluče ignorirat prednost pri zapošljavanju al onda se treba žalit,alarmirat braniteljske udruge,inspekcije,ministarstva.sve samo ne mučat i prihvatit da nisi primljen iako zakonski moraš bit.

uglavnom,ne smi se odustat i sve će dobro završit..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 20:24   #3
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
da,provodi se uglavnom.

naravno,uvik ima onih koji odluče ignorirat prednost pri zapošljavanju al onda se treba žalit,alarmirat braniteljske udruge,inspekcije,ministarstva.sve samo ne mučat i prihvatit da nisi primljen iako zakonski moraš bit.

uglavnom,ne smi se odustat i sve će dobro završit..
Prednost vazi pod jednakim uvjetima, sto ne znaci da ces dobit svaki posao na koji se javis samo zato sto imas prednost.
lukarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 20:43   #4
Quote:
lukarak kaže: Pogledaj post
Prednost vazi pod jednakim uvjetima, sto ne znaci da ces dobit svaki posao na koji se javis samo zato sto imas prednost.
pa razumije se! Ne mogu se javit na posao na kojem se traži fakultet ako imam srednju školu al ako se javim za posao profesora engleskog u jednoj školi onda pred svim ostalim profesorima engleskog imam prednost
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 20:47   #5
Quote:
Jaguarova Šapa kaže: Pogledaj post
pa razumije se! Ne mogu se javit na posao na kojem se traži fakultet ako imam srednju školu al ako se javim za posao profesora engleskog u jednoj školi onda pred svim ostalim profesorima engleskog imam prednost
naravno.

ako se ta prednost ne ispoštuje odma se žalit i alarmirat sve žive.znam par takvih slučajeva i svi su na kraju dobili posa nakon šta su se žalili.jednostavno,zakon je na njihovoj strani i o tome uopće ne bi trebalo biit diskusije.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 13:04   #6
Smatram da ako su pod Ustavom svi građani republike Hrvatske ravnopravni tada bi i kandidati trebali biti ravnopravni na natječaju za posao.
A zaposlenje nije ''barem toliko'', nego znači egzistenciju i život.
Samo da se razumije, djeca poginulih branitelja bi trebali biti pomognuti u vidu stipendija, određene financijske pomoći i povlastica za vrijeme školovanja i studiranja, ali ne direktnog upisa na fakultete niti prednosti u zaposlenju. Dobro je govorio Mile Dedaković.
Uostalom ne može se promicati takva prednost zapošljavanja u javne ustanove, a istovremeno kritizirati kako javne ustanove ne streme najkvalitetnijim kadrovima koji im se nude na tržištu rada.
__________________
Podijelio bih s tobom otkrivenje koje sam ovdje doživio. Došlo mi je dok sam klasificirao vašu vrstu i shvatio sam...da vi zapravo niste sisavci. Svaki sisavac na ovom planetu nagonski razvija prirodnu ravnotežu s okolišem oko sebe. Ali vi ljudi ne. Dođete na neko područje i razmnožavate se...i razmnožavate dok ne potrošite sve prirodne resurse. Preživljavate jedino tako da se širite u novo područje. Na ovom planetu postoji još jedan organizam koji se isto ponaša. Znaš koji je to? Virus.
-doom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 14:53   #7
Quote:
-doom kaže: Pogledaj post
Smatram da ako su pod Ustavom svi građani republike Hrvatske ravnopravni tada bi i kandidati trebali biti ravnopravni na natječaju za posao.
A zaposlenje nije ''barem toliko'', nego znači egzistenciju i život.
Samo da se razumije, djeca poginulih branitelja bi trebali biti pomognuti u vidu stipendija, određene financijske pomoći i povlastica za vrijeme školovanja i studiranja, ali ne direktnog upisa na fakultete niti prednosti u zaposlenju. Dobro je govorio Mile Dedaković.
Uostalom ne može se promicati takva prednost zapošljavanja u javne ustanove, a istovremeno kritizirati kako javne ustanove ne streme najkvalitetnijim kadrovima koji im se nude na tržištu rada.
Slazem se sa ovim postom...
Pravo na besplatno skolovanje i besplatan upis na fakultete da i to je ok...time je ta osoba stekla preduvjete za dobro placen posao

Sad da bi ta osoba imala prednost pred zaposljavanjem pred nekim tko je mozda strucniji odne,mislim da nije ok

Uostalom, prednost pred zaposljavanjem imaju i sve moguce grupacije-nacionalne manjine, vjerske manjine, branitelji(to podrzavam do nekih granica), itd....te time dolazimo do toga, da prakticki onaj tko ne spada u nijednu kategoriju i tko ne pripada niti jednoj stranci, da je on samim time ugrozen
braveheart79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 21:35   #8
Quote:
braveheart79 kaže: Pogledaj post

Sad da bi ta osoba imala prednost pred zaposljavanjem pred nekim tko je mozda strucniji odne,mislim da nije ok
nema prednost pred onim tko je stručniji.
ima prednost pred sebi jednakima....dakle, onnima u istom rangu

dakle ako dođu dvije osobe sa završenim fakultetom i iste struke (dakle, ista su razina) - uzet će dijete branitelja ili samog branitelja ili ratnog invalida...

dakle - oni su "prvi među jednakima" a radi toga neće biti ugrožen onaj tko od njih ima bolje kvalifikacije..........već sam negdje to i napisala - ne može se osoba javit za posao za koji se traži viša sprema ako ima srednju spremu ili tome slično
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 23:23   #9
Samo da vas podsjetim da je tema "Provodi li se u praksi prednost pri zapošljavanju?", u što ne ulaze stipendije, upisi u škole, braniteljske mirovine i sve ostalo. Naravno, ne bi bio problem dotaknuti se toga, ali s obzirom da je teško izostaviti predbacivanja, ljude odgovore i sl., stvarno nema smisla ići tim smjerom. Sukladno tome, ukoliko želite razgovarati o široj temi braniteljskih i obiteljskih povlastica, molim da pronađete ili otvorite temu na nekom prikladnom podforumu (Politika bi, mislim, bio najbolji izbor), a da se ovdje držimo teme iz naslova. Pozdrav.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 15:05   #10
Zakonom o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji propisana je prednost pri zapošljavanju isključivo u javnim službama, javnim ustanovama, izvanproračunskim i proračunskim fondovima, pravnim osobama u vlasništvu ili pretežitom vlasništvu Republike Hrvatske, pravnim osobama u vlasništvu ili pretežitom vlasništvu jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave, tijelima državne uprave, tijelima sudbene vlasti te drugim tijelima državne vlasti, tijelima jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave i to za nezaposlenu djecu smrtno stradalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata bez oba roditelja, nezaposlene hrvatske ratne vojne invalide iz Domovinskog rata (osobno), nezaposlene članove obitelji smrtno stradalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata, nezaposlene dragovoljce iz Domovinskog rata (osobno), te nezaposlene hrvatske branitelje iz Domovinskog rata (osobno), u slučaju kada ispunjavaju tražene uvjete iz objavljenog natječaja, odnosno oglasa, u jednakoj mjeri kao i ostali kandidati.

dakle - odgovor na postavljenu temu "Provodi li se u praksi prednost u zapošljavanju branitelja" jest - TREBAO BI SE PROVODITI....... I VJERUJEM DA SE PROVODI, JER JE ZA NEPROVOĐENJE PROPISANA SANKCIJA u vidu novčane kazne koja može iznositi i za nekoliko desetaka tisuća kuna, ukoliko je firma u vlasništvu Republike Hrvatske a ta ista ne zaposli branitelja/člana obitelji smrtno stradalog branitelja. Eto!

Ovaj copy-paste je zapravo prikladan odgovor za:
a) sve nejasnoće glede zapošljavanja branitelja/njihovih obitelji
b) sve one smradove koji mrze sve što je hrvatsko i misle da su branitelji i njihova djeca zaštićena vrsta i da imaju otvorena vrata baš svugdje gdje se pojave sa potvrdom o statusu. Pa valjda toliko od države mogu dobiti. Dakle naglasak je na ovome - U SLUČAJU KADA ISPUNJAVAJU TRAŽENE UVJETE IZ OBJAVLJENOG NATJEČAJA/OGLASA U JEDNAKOJ MJERI KAO I OSTALI KANDIDATI. Kome to smeta i tko ne poštuje hrvatsku državu i žrtvu kojom je ona stvorena, odnosno njezine stvaratelje (a to su branitelji i njihove obitelji) - slobodno nek se isele. Neće se plakati za njima.
dakle - branitelji nisu u nikakvoj prednosti u doslovnom smislu te riječi, nego su prvi među jednakima i itekako se traži da zadovolje tražene kriterije koji ponekad mogu biti čak i vrlo strogi
I mislim da se ovim postom ova tema može zaključiti jer se više nema što reć na tu temu - u ovom odlomku kojeg sam copy-paste sa stranice ministarstva branitelja sve piše i prilčno je jasno


ljubomorne duše mogu da nam puše! mada ne znam na što se tu ima biti "ljubomoran" i bjesniti na prava branitelja - znate, velika većina branitelja i njihovih obitelji bi se vrlo rado zamijenila s nekim drugim tko rat nije osjetio na svojoj koži i vrlo rado bi mu prepustio sve povlastice koje na temelju toga imaju. Sigurna sam u to 100%. Jer jedan život i izgubljeno djetinjstvo ne mogu vratiti nikakve pare niti povlastice.
Svima je jednako bila 1991., pa prema tome mislim da bi krajnje vrijeme bilo da se stane na kraj svima koji omalovažavaju bilo kakvu žrtvu podnesenu za stvaranje ove države. Netko je dao glavu da bi pojednci danas mogli slobodno živjeti u svojoj državi i raditi u njenim institucijama. Amen.

Zadnje uređivanje Daisy5 : 19.05.2013. at 15:12.
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 15:20   #11
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
da,provodi se uglavnom.

naravno,uvik ima onih koji odluče ignorirat prednost pri zapošljavanju al onda se treba žalit,alarmirat braniteljske udruge,inspekcije,ministarstva.sve samo ne mučat i prihvatit da nisi primljen iako zakonski moraš bit.

uglavnom,ne smi se odustat i sve će dobro završit..
tako je! evo , ja sam baš napisala jedan odugačak post gdje sam čak citirala odlomak sa stranice ministarstva branitelja i tamo sve jasno i direktno piše. nema nejasnoća.
ok, ministarstvo kao takvo ne provodi nadzor da li državne institucije zapošljavaju branitelje, ali zato postoji inspekcija koja će se pobrinuti za taj problem u slučaju bilo kakvih malverzacija. ali s obzirom na visinu kazne - ne vjerujem da bi se netko usudio ne zaposliti branitelja/člana obitelji smrtno stradaloga tako da - odgovor na temu je: provodi se prednost.
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 23:20   #12
Sto se tice ove prednosti, malo mi je nejasno ovo pod jednakim uvjetima... Tj., globalno je jasno, iz same recenice se da zakljucit.
Situacija je npr. sljedeca; raspisao se natjecaj u nekoj drzavnoj firmi, traze VSS, jednu godinu radnog iskustva u struci.
Prijave se dva kandidata koja su VSS, jedan ima poseban status, drugi nema, imaju godinu dana radnog iskustva (ovdje mi je podpitanje da li mozda igra i uloga ukoliko osoba koja nema poseban status a ima dan ili vise radnog iskustva, pa da ovaj gubi tu prednost ili to nema veze?). Medjutim, osoba koja nema poseban status, ima godinu dana radnog iskustva na poslovima za koji se objavio natjecaj a osoba koja ima poseban status ima iskustva nevezano za instituciju u koju se prijavio za posao, da li to ima kakve veze?
I da li se mozda gledaju nekakva skolovanja sa strane; ukoliko osoba bez posebnog statusa je "skolovanija", da li osoba s posebnim statusom gubi prednost ili ne?
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 13:40   #13
na papiru imaš prednost, ali ako netko zadovolji na drugi način više od tebe onda ipak nemaš prednost.
ako dođe netko podobniji, reći će da je stručniji.... kužiš ugl..
vesnasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 11:43   #14
Quote:
walter_1 kaže: Pogledaj post
Sto se tice ove prednosti, malo mi je nejasno ovo pod jednakim uvjetima... Tj., globalno je jasno, iz same recenice se da zakljucit.
Situacija je npr. sljedeca; raspisao se natjecaj u nekoj drzavnoj firmi, traze VSS, jednu godinu radnog iskustva u struci.
Prijave se dva kandidata koja su VSS, jedan ima poseban status, drugi nema, imaju godinu dana radnog iskustva (ovdje mi je podpitanje da li mozda igra i uloga ukoliko osoba koja nema poseban status a ima dan ili vise radnog iskustva, pa da ovaj gubi tu prednost ili to nema veze?). Medjutim, osoba koja nema poseban status, ima godinu dana radnog iskustva na poslovima za koji se objavio natjecaj a osoba koja ima poseban status ima iskustva nevezano za instituciju u koju se prijavio za posao, da li to ima kakve veze?
I da li se mozda gledaju nekakva skolovanja sa strane; ukoliko osoba bez posebnog statusa je "skolovanija", da li osoba s posebnim statusom gubi prednost ili ne?
Kao što je u zakonu navedeno ako kandidat ispunjava navedene uvjete trebao bi imati prednost pa čak i ako neki drugi kandidat bi bio bolji odabir gleda se ono što je navedeno u natječaju. Jer vrlo je relativno tko bi bio bolji kandidat pa je jedino mjerodavno ono što je u natječaju. Ako je navedeno isključivo radno iskustvo u struci onda bi onaj tko to ispunjava trebao imati prednost a ovaj koji nema iskustva u struci bez obzira na status ne bi smio doći uopće u razmatranje. Ako se pak ne traži isključivo iskustvo u struci onda o osoba sa posebnim statusom ima prednost.

Da remiziram gleda se točno ono što piše u natječaju i bitno je da osoba sa posebnim statusom ispunjava uvjete.

Potpuno je nebitno ako se kopa dalje po životopisu što bi drugi kandidat bio bolji odabir - to može biti relativan pojam i nečija prosudba - gledaju se samo formalni uvjeti.

Primjer iz prakse:

Srednja tehnička škola u Zagrebu traži osobu za rad u školi - stručni suradnik i u natječaju je navedeno sss, všs ili vss. Posao je dobio branitelj sa sss iako je bio jedini sa sss na natječaju. Pretpostavljam da bi svaki drugi kandidat bio bolji izbor.

Zakon i pravednost nisu uvijek na istoj valnoj duljini.

Strašno je što je velika nezaposlenost i možda navedeno i nije pravedno ali podržavam svejedno navedeni zakon jer kada se uzme u obzir koliko ljudi sa navedenim statusima ne želi uopće radit i želi biti na grbači državi divim se pojedincima koji imaju želju uopće radit.
ingbor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 16:15   #15
ingbor, ako je tako kao što kažeš, zašto se onda uopće provodi testiranje, kao na waterovom primjeru? Ako se branitelj prijavio i ispunjava uvjete, kao i svi ostali koji su pozvani na testiranje, zašto se testiranje provodi?
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 18:56   #16
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
ingbor, ako je tako kao što kažeš, zašto se onda uopće provodi testiranje, kao na waterovom primjeru? Ako se branitelj prijavio i ispunjava uvjete, kao i svi ostali koji su pozvani na testiranje, zašto se testiranje provodi?
Možda forme radi?

Mislim teško će se potrefiti ako su neka testiranja da će dvoje kandidata imati isti rezultat?!

I kod ovog primjera što sam naveo svih desetak kandidata je pozvano na razgovor iako se unaprijed znalo sa 90 % sigurnosti koga će zaposliti. Da stvar bude zanimljivija svi smo došli onak normalno obučeni a jedini je taj dotični kojeg su zaposlili došao u odijelu iako je takav način odijevanja rijedak za takve prigode.

Neki od nas su bili vrlo ljuti jer su dolazili čak i iz drugih gradova, izostajali sa trenutnog posla i sva ta gnjavaža umjesto da su prvo dotičnog samo pozvali i ako su papiri u redu da se mi ostali ne gnjavimo.

Ma čuda se dešavaju na tim natječajima. Tako sam doživio na jednom uvaženom fakultetu da su na radno mjesto laboranta uzeli doktora znanosti.

Tko god može put pod noge jer svaki dan je ovdje sve gore...
ingbor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 16:42   #17
Mislim da u ovom slučaju osoba koja ima prednost pri zapošljavanju može ju koristiti samo ukoliko ta osoba i ja koja nemam prednost imamo iste rezultate na testiranju, i onda se daje prednost osobi koja ima to zakonsko pravo.

Nije prednost pri zapošljavanju da ti dođes, predaš papire i odmah imaš prednost. Mislim da je to pravilno tumačenje... I ta osoba mora zadovoljiti uvjete koji su postavljeni svima, a ako je testiranje traženi uvjet...
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 18:50   #18
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Mislim da u ovom slučaju osoba koja ima prednost pri zapošljavanju može ju koristiti samo ukoliko ta osoba i ja koja nemam prednost imamo iste rezultate na testiranju, i onda se daje prednost osobi koja ima to zakonsko pravo.
I pod pretpostavkom da je taj rezultat najbolji u odnosu na preostale kandidate koji su pristupili tetsiranju za to isto radno mjesto... Pretpostavljam...
CaptainProton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 19:33   #19
Prednost pod jednakim uvjetima; dakle odnosi se na situaciju u kojoj se osoba nađe s još nekim na istom mjestu na listi s jednakim brojem bodova, onda će ona imati prednost. Recimo, ja imam 20/20 bodova i osim mene još i ta osoba koja ostvaruje to pravo ima 20/20 bodova; u tom slučaju će ona morati dobiti posao. Kada bi ona imala imala 19 bodova, ništa od toga.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:26   #20
sad dilema mi je da li je to tako ili pak je dovoljno da kategorije koje imaju prednost - dovoljno je da samo pređu prag, tj.ostvare 50% na pismenom testiranju. ?!
govorim to jer moguće je da npr. imamo dvoje kandidata - jedan ima prednost i ima 26 bodova, a jedan nema prednost i ima 25 bodova.... dakle, bod manje od ovoga koji ima prednost...
Provodi se i usmeno testiranje i ovaj koji nema prednost pretekne na usmenom razgovoru onoga koji ima prednost.... a vrlo dobro znamo da su ti usmeni intervjui jaaaako subjektivna stvar

Dakle, jasno je da se moraju zadovoljiti kriteriji iz natječaja i određeni kriterij na testiranju, ali je li to baš NAJBOLJI REZULTAT od svih kandidata na pismenom, pa tek onda ostvarenje prednosti - hm.......

ima tko iskustva?!
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.