Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2009., 11:46   #1
Brazilian Jiu Jitsu

Evo ova je tema za vise-manje chatanje o BJJ ( Brazilian Jiu_Jitsu ); ne japanski.

I posjetite www.bjj.hr

Zadnje uređivanje dava_2 : 07.05.2009. at 11:46. Reason: aaa
dava_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 16:03   #2
Quote:
dava_2 kaže: Pogledaj post
Evo ova je tema za vise-manje chatanje o BJJ ( Brazilian Jiu_Jitsu ); ne japanski.

I posjetite www.bjj.hr
Što se dogodilo sa slavoncima? Čini mi se da im se klubovi drugačije zovu? Više nisu u Edson Carvalho skupini? Ili sam nešto promašio

Ili su to sasvim novi klubovi
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 16:07   #3
a i zadnji turnir je pokazao da ima dosta novih klubova
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 21:32   #4
Nisu mi smo sada u tinguinha ( mi iz đakova) a ostali nisu vise u edson carvalo negdje su osli
dava_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 21:37   #5
trenirate li Ginasticu Natural na treningu??
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 22:10   #6
Isti su klubovi, Đakovo je Tinguinha, Donji Miholjac i Osijek su sad dio Leo Neves akademije. Ginastica natural je dio svakog zagrijavanja, manje-više svagdje.
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 22:53   #7
i kaj se događa sa tim savezom?

zašto se svi klubovi ne okupe?
pa ljudi smo, dogovorit ćete se

smješno je kaj ne postoji neko državno prvenstvo
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 01:01   #8
Ništa, nema saveza. Tj. jedan već postoji al kao da i ne. Premalo je volje za takvo što, a problem je što bjj ne postoji u nomenklaturi sportova i tako ima dosta poteškoća. Dosta klubova se priključilo grappling savezu koji je u začetku.
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 11:27   #9
Quote:
Afrofeet kaže: Pogledaj post
Ništa, nema saveza. Tj. jedan već postoji al kao da i ne. Premalo je volje za takvo što, a problem je što bjj ne postoji u nomenklaturi sportova i tako ima dosta poteškoća. Dosta klubova se priključilo grappling savezu koji je u začetku.
Pa zar nije onaj Bojan koji je neko vrijeme imao skor iz tajlandskog boksa ~40-0-0 (ili tako nešto) i koji vodi BJJ klub pod Werdumom osnovao nekakav savez
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 11:27   #10
to znači da se ne može održati prvenstvo Hrvatske u BJJ?
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 16:57   #11
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Pa zar nije onaj Bojan koji je neko vrijeme imao skor iz tajlandskog boksa ~40-0-0 (ili tako nešto) i koji vodi BJJ klub pod Werdumom osnovao nekakav savez
Pa u tome i je stvar. Postoji više klubova, to se trebalo napravit zajedno (kao npr. u grappling savezu). On je osnovao savez, podijelio funkcije sebi i svojima i poslao cjenike klubovima. Malo je bahato nastupio čini mi se, a i sam se drži nekako podalje od ostalih klubova, pa tako nikad neće biti ništa od toga. Niko mu se nije priključio, ne može se to tako radit.
http://www.hbjjs.hr/ evo i stranice, a u savezu valjda je samo njegov klub. Nema nikakvih državnih prvenstava dok se to ne uredi kako spada. Bila je riječ da se učlanimo su japanski jj savez, pa preko njega nešto, međutim i tu nešto šteka, ne znam, nisam dovoljno upuće. Za sada grappling savez ide u dobrom smjeru, ali opet nije to to....
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 18:12   #12
Ma kako nema drzavnog prvenstva bilo je u Đakovu, te sada zadnje ( u BJJ ) u Donjem Miholjcu; oba puta bio treci
Japanski ti je sve ko Brazilski samo jos udaranja po glavi, prsima i nogama...
I ta mi stranica ne radi...
dava_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 19:53   #13
pa vidio sam da su bili sada na ovom turniru
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 20:46   #14
Nema nikakvih prvenstava, to je sve neslužbeno, kako se klubovi dogovore, pa organiziraju nešto.
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 16:56   #15
Ajmo se malo odmaknuti od administracije
Kako pokušavate započeti borbu? Povlačenje garda, idete na bacanje? Čekanje protivnikove greške kod pokušaja rušenja?
Ja pokušavam bacanje ali ne previše jer mi ne ide baš, sigurnije mi je povući gard
Najdraža pozicija? Koja vam ide najlošije od dominantnih? Meni je side katastrofalan ali u zadnje vrijeme volim half...
__________________
-----||------------------------------------------------------------------------(RES)----
sober is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 22:47   #16
jel mi može neko reć kada su treninzi kod dubravka na savi i kolko puta tjedno.

i kolka je članarina?
šršlo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 00:14   #17
Quote:
šršlo88 kaže: Pogledaj post
jel mi može neko reć kada su treninzi kod dubravka na savi i kolko puta tjedno.

i kolka je članarina?
pon-sri-pet od 17h-19h
20kn po treningu se placa.
banky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 13:24   #18
Quote:
Afrofeet kaže: Pogledaj post
Pa u tome i je stvar. Postoji više klubova, to se trebalo napravit zajedno (kao npr. u grappling savezu). On je osnovao savez, podijelio funkcije sebi i svojima i poslao cjenike klubovima. Malo je bahato nastupio čini mi se, a i sam se drži nekako podalje od ostalih klubova, pa tako nikad neće biti ništa od toga. Niko mu se nije priključio, ne može se to tako radit.
http://www.hbjjs.hr/ evo i stranice, a u savezu valjda je samo njegov klub. Nema nikakvih državnih prvenstava dok se to ne uredi kako spada. Bila je riječ da se učlanimo su japanski jj savez, pa preko njega nešto, međutim i tu nešto šteka, ne znam, nisam dovoljno upuće. Za sada grappling savez ide u dobrom smjeru, ali opet nije to to....
Neke stvari koje si napisao stoje.Ali,zbog nečije navodne bahatosti ili neke glupe svađe sa nekim osobama da se neide u razvitak bjj kao sporta?To mi nije jasno.Čovjek je napravio cijeli projekt,a zato što se drugi nisu prvi sjetili da naprave pa neće u savez?Savez postoji,treba se priključiti pa ako neko nije zadovoljan sa predsjednikom,podpredsjednikom,tajnikom može ih se smijeniti.
Samuraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 13:32   #19
Quote:
Samuraj kaže: Pogledaj post
Neke stvari koje si napisao stoje.Ali,zbog nečije navodne bahatosti ili neke glupe svađe sa nekim osobama da se neide u razvitak bjj kao sporta?To mi nije jasno.Čovjek je napravio cijeli projekt,a zato što se drugi nisu prvi sjetili da naprave pa neće u savez?Savez postoji,treba se priključiti pa ako neko nije zadovoljan sa predsjednikom,podpredsjednikom,tajnikom može ih se smijeniti.
pa ne znam ni ja, ni to najveći problem, valjda ne postoji dovoljna volja klubova ili ne znam. dodaš tom i premalo klubova koji rade kimono i to je to.
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 13:47   #20
Quote:
Afrofeet kaže: Pogledaj post
pa ne znam ni ja, ni to najveći problem, valjda ne postoji dovoljna volja klubova ili ne znam. dodaš tom i premalo klubova koji rade kimono i to je to.

Ma dosta je i 5-6 klubova da se nešto napravi,potrebna je volja.I da se pređe preko nekih pizdarija od prije 2-3 godine.Ovaj je rekao ovo,onaj je napisao ono,boli me k....
Kad bi sebe čuo šta sam pričao prije 5 godina
Samuraj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.