Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2005., 11:27   #1
Question Silat

Dal kojim slučajem neko tu trenira Silat? Ako da bilo bi dobro da nam malo napiše nešto više o samoj vještini, treningu i sl.



http://www.silat.hr/
Mali_cico is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 16:48   #2
Ne valja ti link,
BTW nikad nisam čuo za ovo
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 16:50   #3
BTW jel netko zna kako mogu tu glazbu na toj stranici što svira spremit na disk?!??!
baš je cool
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 17:32   #4
Quote:
Afrofeet kaže:
Ne valja ti link,
BTW nikad nisam čuo za ovo
Probaj opet.... www.silat.hr
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 17:49   #5
Quote:
Afrofeet kaže:
Ne valja ti link,
BTW nikad nisam čuo za ovo
Mislim da potice iz Malezije. Ili Indonezije. Nisam siguran.
__________________
da li je ubojica jedan ili ih je možda dvoje
Tapirče is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 18:04   #6
Citat sa stranica www.silat.hr

"Silat je azijska borilačka vještina, koja svoje korijene vuče iz kulture i običaja naroda malajskog arhipelaga. Vještina je jako raširena i priznata u Maleziji i Indoneziji, a na nju se može naići i u dijelovima Tajlanda, Filipina, Singapura i Bruneja. Procjenjuje se da postoji preko 500 različitih stilova u Indoneziji i oko 200 stilova u Maleziji. Stilovi svoje tehnike i borbene taktike baziraju na kretanju i ponašanju životinja u prirodi, pa se prema njima i nazivaju. Osim stilova koji oponašaju životinje, pr. Harimau (Tigar), Monyet (Majmun), Ždral, i dr., postoje i stilovi utemeljeni na prirodnim elementima. Neki od njih su: Gayung (Vjetar) i Kali (Voda)."
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 18:05   #7
Quote:
Toco1980 kaže:
Citat sa stranica www.silat.hr

"Silat je azijska borilačka vještina, koja svoje korijene vuče iz kulture i običaja naroda malajskog arhipelaga. Vještina je jako raširena i priznata u Maleziji i Indoneziji, a na nju se može naići i u dijelovima Tajlanda, Filipina, Singapura i Bruneja. Procjenjuje se da postoji preko 500 različitih stilova u Indoneziji i oko 200 stilova u Maleziji. Stilovi svoje tehnike i borbene taktike baziraju na kretanju i ponašanju životinja u prirodi, pa se prema njima i nazivaju. Osim stilova koji oponašaju životinje, pr. Harimau (Tigar), Monyet (Majmun), Ždral, i dr., postoje i stilovi utemeljeni na prirodnim elementima. Neki od njih su: Gayung (Vjetar) i Kali (Voda)."
bože moj pa to znam. nisi skužio da sma ja taj koji je postavio link? znam čitati.mene zanima dal nam neko tu može prenjeti kakva iskustva a to kaj piše to znam.
Mali_cico is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2006., 19:41   #8
naravno da trenira ...

... evo pozivam te da dođeš i vidiš što je Silat ...
Toni_petong is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2006., 22:22   #9
dobra stranica. a vjestinu ne zelim komentirati na bazi 5 klipova. vi koji trenirate, napisite nesto.
PS. dvorana vam je malo daleko.
happyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2006., 01:55   #10
Woooow! Svaka cast! Stranica vam je guba skroz. Vrlo bi rado jednom dosao vidjeti vas trening, ako se to smije, jer pise da "nije preporucljivo mjesanje stilova". Sve izgleda cool! Good luck!
__________________
A good martial artist does not become tense, but ready. Not thinking, yet not dreaming. Ready for whatever may come. When the opponent expands, I contract. When he contracts, I expand. And when there is an opportunity, I do not hit. It hits all by itself. - B. Lee
kempasgogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 21:19   #11
... pa ako si procitao sto pise na stranici, doista te jos mogu jedino pozvati da dodes pogledati trening ...
Toni_petong is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 23:14   #12
Quote:
kempasgogs kaže:
Woooow! Svaka cast! Stranica vam je guba skroz. Vrlo bi rado jednom dosao vidjeti vas trening, ako se to smije, jer pise da "nije preporucljivo mjesanje stilova". Sve izgleda cool! Good luck!
kempasgogs,kod koga treniras,zlatka ili grge?
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 12:08   #13
Kod Grge. Zasto?
__________________
A good martial artist does not become tense, but ready. Not thinking, yet not dreaming. Ready for whatever may come. When the opponent expands, I contract. When he contracts, I expand. And when there is an opportunity, I do not hit. It hits all by itself. - B. Lee
kempasgogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 12:23   #14
Quote:
kempasgogs kaže:
Kod Grge. Zasto?
tak,mozda te znam.ja sam bio kad zlatka dugo.isto nam je i grga nekad vodio treninge.sjajan je.
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 01:15   #15
Thnx! Guba & pozdrav!
__________________
A good martial artist does not become tense, but ready. Not thinking, yet not dreaming. Ready for whatever may come. When the opponent expands, I contract. When he contracts, I expand. And when there is an opportunity, I do not hit. It hits all by itself. - B. Lee
kempasgogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 10:39   #16
Da li netko zna gdje u zagrebu ima silat treninga?????
buba333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 12:46   #17
i mene zanim adi se to održava!
__________________
P.S. Life sucks
dantex is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 10:16   #18
Question

???????????
buba333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 16:03   #19
Ne radi vam link
Mint is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 10:06   #20
zanima me tko se s tim bavi u rijeci i da li ima kakav konakt? hvala
__________________
Shire, Senbonzakura Kageyoshi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.