Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2005., 23:50   #521
Quote:
Yang Lu-Chan kaže:
Gotovo svaki stil poštuje čovjekovu fizionomiju, čovjekove sposobnosti, pa čak i životinjski stilovi.
Kod životinjskih stilova nisu kopirani pokreti životinja, nego ideje i principi pokreta životinja
koja je to glupost
niti su ljudi slični životinjama u tom smislu niti mogu upotrebljavat te principe jer imaju sve totalno različito
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2005., 00:06   #522
Quote:
Afrofeet kaže:
koja je to glupost
niti su ljudi slični životinjama u tom smislu niti mogu upotrebljavat te principe jer imaju sve totalno različito
pa o tome i govorim..u krajnjem slucaju ljudi se ne bore protiv zivotinja pa da moraju poznavati njihove principe i sl. vec se bore medjusobno..jedino ako nam Vin Cuger trenira da se moze potuci s pajcekom
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2005., 00:12   #523
Quote:
kako ne bih znao za Damira Tenodia to sto si naveo je tocno..ali on i kada nije bio u zgb imao je svoju skolu u zgb koju su drugi ljudi vodili
i? gdje?
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2005., 00:13   #524
Quote:
morbidangel kaže:
i? gdje?
npr. u Novom Zagrebu
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2005., 08:07   #525
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
btw. čist informativno bih ti preporuačao također i:
Kung Fu Wu Shu- Slavko Truntić, Dr. Branko Kuleš
Nabavija san i to.
Puno zanimljivih informacija, jos citam onaj pocetni dio o povijesti.
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2005., 09:37   #526
Quote:
satter kaže:
Nabavija san i to.
Puno zanimljivih informacija, jos citam onaj pocetni dio o povijesti.
jebote tvoji linkovi za nabavku su fakat ekspiditivni
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 12:23   #527
Quote:
Etiopljanin kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.

Želim vas sve pitati dali ima netko zainteresiran da samnom u slobodno vrijeme vježba Wing chun?

Ja sam u Zg i nije mi problem naći se u bilo kojem dijelu grada iako mi je glavna ideja da se vježba u maksimiru, pionircu ili čak kod mene u Dubravi.

Stvar je u tome što sam tek počeo i već sad imam wing chun tehnika koje imam veliku volju uvježbavati s nekim van treninga ali zbog manjka vremena i novca jako malo dolazim na treninge što je velika šteta. Nije bitno dali ste čak možda totalno neupućeni u borilačke vještine, ja ću sve pokazati i tehnike su jako jednostavne.
Daj nek se netko javi čovjeku. Još malo i pacijent će ovo počet lijepit na forumu o automobilima
Mene zanima wing chun, otvorim tri teme, njegov post zadnji na svakoj.
kakuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 01:56   #528
Quote:
kakuta kaže: Pogledaj post
Daj nek se netko javi čovjeku. Još malo i pacijent će ovo počet lijepit na forumu o automobilima
Mene zanima wing chun, otvorim tri teme, njegov post zadnji na svakoj.
Bok... Neka se javi...
Bit će mi zadovoljstvo upoznati ga... samo ako je za trening a ne pametovanje kao ovim likovima ovdje na forumu
[email protected]
VTmihael is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 02:36   #529
Ovdje je trebalo biti riječi o CENTRALNOJ LINIJI, čini mi se.. a svega je bilo samo ne i ono što bi bilo lijepo da se o tome razgovaralo i svima nama pojasnilo i obogatilo osobne spoznaje kroz nadopune drugih osobnih iskustava.
Ždralu savjetujem da ne ide u metafiziku nego stane čvrsto opušteno na pod i dooobrano prignječi Majčicu Zemlju svojim opustenim stopalima i cijelim opuštenim tijelom.. i neka proba naći centar/osovinu/vertikalu svog fizičko/energetskog tijela... neka nemisli nego OSJETI.
Ako osjeti.. dobro je.. to je osnovna 'linija', koja je zapravo CENTRALNA OSOVINA. opuštanjem i vježbanjem taj osjećaj će se pojačavati.. onda u okretu.. pa u pokretu...
Da.. ima ih pet osnovnih centralnih linija kako je netko ovdje rekao. Ali treba ići korak po korak i osvijestit dio po dio.. točku po točku.. Drukčije neide.
VTmihael is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 00:41   #530
Osnova Wing Chuna je centralna linija.
VTmihael is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 23:36   #531
Bok... Neka se javi..
VTmihael is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.