Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2008., 02:10   #41
dajte meni pare koje je ona dobila za svih 7 knjiga i ja ću napisati isusa pottera, a ne harryija
__________________
Izvadak iz pravila podforuma Glazba:
*napomena : Chronos je najveći metalac forum.hr-a
ChR0NoS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 15:20   #42
Ajme koja pizdarija od teme. Onda su i Tolkien i George Martin također imali paranormalna iskustva. Ma daj molim te.... -.-

@Chronos
Nisi nimalo smješan sa tim "isus potter".
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 17:57   #43
Quote:
ChR0NoS kaže: Pogledaj post
dajte meni pare koje je ona dobila za svih 7 knjiga i ja ću napisati isusa pottera, a ne harryija


Ot: Žena je maštovita i zan pisati i to je to.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 18:09   #44
Quote:
Barbabianca kaže: Pogledaj post
za razliku od "Gospodara prstenova" koji ima bolesnu.
A možda u slobodno vrijeme ima i paranormalna iskustva,
no to joj više dođe kao hobi. Izvrsno piše.
Haha isssss,Tolkien ima bolesnu mastu,pa da, bolesno dobru,detaljnu i temeljitu mastu u usporedbi s J.K.Rowling.Tolkien je za svoj imaginarni svijet osmislio cak i pismo,tisuce razlicitih lokacija,rasa itd. dok se u knjigama HP sve odvija oko one mutave skole,nekoliko likova i to je rastegnuto u 7 ili kolko vec knjiga.A svima onima koji misle da je njezina masta "fascinantna" nek se probaju na nekoliko minuta koncentrirati i zamisliti nekog svog lika iz maste i sl. i vidjet ce da nije tolko fascinatna.Kolko sam cuo po tvu ona je bila na rubu egzistencije pa je to bio i dodatni motiv da proradi njena "fascinantna" masta.
Ša la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 18:38   #45
Quote:
ciao miei amici kaže: Pogledaj post
...citao sam sve djelove Harry Potter-a i sokiran sam.Te knjige su napisane tako dobro,sa toliko detalja da mi je sasvim nepojmljivo da je kreator svega toga ljudska masta...

Iskreno,vjerujem da je autorica te knjige,JKR,imala neka iskustva sa magicnim svijetom.

Sta vi mislite o tome ?
meni se čini da je u pitanju dobra informiranost, velika mašta, spisateljski osećaj za dramu i marketinška intuicija što će dobro da prođe na tržištu
Astral Fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 19:36   #46
A zašto svi mislite da je J.K. Rowling napisala sve radi love, a Tolkien nije?
Mu§e is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 18:31   #47
Bujna mašta
__________________
"..Samo nebo je granica..!"
LAVICA <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 20:03   #48
Quote:
ChR0NoS kaže: Pogledaj post
dajte meni pare koje je ona dobila za svih 7 knjiga i ja ću napisati isusa pottera, a ne harryija
je moš mislit kako bi napisao, isto ko i ja
raw is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 04:38   #49
Toplo preporucujem svima da procitaju "Zemljomorsku Trilogiju" od Ursule K. LeGuin, koju je Rowlingica pristojno iskopirala i koristila za predlozak. Oni koji su procitali kjnigu, znat ce o cemu pisem

Svatko tko se bavi bilo kojim vidom stvaranja, na odredjeni nacin kanalizira energiju, koja se manifestira u skladu sa percepcijom i potencijalom pojedinca. Glazbenik ce na taj nacin skladati, slikar slikati, pisac pisati itd. Nista novo pod kapom nebeskom. A to ako nekog fascinira neciji rad pa bi mu zelio prikaciti etiketu "bozanskoga", why not (tako dugo dok od toga nema ni stete ni koristi)?!
Simultan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.