Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2007., 14:13   #61
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Sad si konačno pogodila.
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 22:46   #62
Počinje antifašistički rat protiv georgea Busha.
Are you ready?
mike65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 22:48   #63
protiv Georgea Mufa?
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 23:41   #64
Quote:
mike65 kaže: Pogledaj post
Počinje antifašistički rat protiv georgea Busha.
Are you ready?
kak to mislis? imas neke dokaze ili
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 09:56   #65
I tako titor ispao kurčina Rekao je da se OI u Kini neće održat, a već je počelo. Znači......hoax

A ništa, drago mi je što ste povjerovali u još jednu pizdariju

Ovo neka vam bude pouka da dobro razmislite kad pročitate glupost na internetu
The Whisper is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 22:20   #66
Quote:
The Whisper kaže: Pogledaj post
I tako titor ispao kurčina Rekao je da se OI u Kini neće održat, a već je počelo. Znači......hoax

A ništa, drago mi je što ste povjerovali u još jednu pizdariju

Ovo neka vam bude pouka da dobro razmislite kad pročitate glupost na internetu
Šta će nam tamo neki John Titor, kad mi imamo i našeg vlastitig vremenskog putnika, i to baš ovdje na ovom forumu - markeca. I što je najvažnije - još uvijek se nije vratio u svoj timeline Imao je i svoju temu, al onda smo ga malo više zezali pa se naljutio i rekao da više neće ništa tamo pisati, pa je tema zaključana. Inače je dao Jaaaako puno raznih podataka, pa koga zanima, nek pročita

Edit: samo da pojasnim, da netko ne pomisli da ismijavam markeca. Ne mislim ništa zločesto što sam ga spomenula, nego je meni njegova tema stvarno bila puno zanimljivija od Johna Titora, i šteta što je ugašena.
zlatna ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 23:50   #67
Naravno da je bio laznjak. Nadam se da shvacate kako se vrijeme unatrag nemoze vratiti, ne bez vecih i ozbiljnih poremecaja, koje on svojim dolaskom nemoze predvidjeti.
protolom0124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 18:23   #68
Najjače su mi ove slike vremenskog stroja Johna Titora koje su nimalo originalno posuđene iz serije Girl from tomorrow
Za toliki trud očekivala bih veću originalnost......
mia-moniq is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 18:38   #69
imas i ovdje negdje na forumu hrvatskoga johna titora, nick mu je markec
luka313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 05:11   #70
Osobno ne vjerujem tipu jer su putovanja kroz vrijeme u smislu "putovanja tajm masinom" nemoguca.
Temporalni pomaci postoje, kroz vrijeme se moze kretati ali iskljucivo pomocu crvotocine koja opet nema svoj "schedule" te nitko ne zna kad ce se i gdje pojaviti.
To su slucajni pomaci.Zato i nemamo pravoga dokaza o tome.Tvari i ziva bica koja udju u wormhole mozda se i ne vrate zbog urusavanja strukture istog.Takve smatramo nestalima, kao brodove u bermudskom trokutu.
Mislim da se crvotocina moze naci i umjetnim putem, tahionskim zrakama ako ih se podesi na odredjenu frekvenciju.No opet cemo tada za putovanje korstiti "dobar stari wormhole".
No jedno je sigurno.
-Nemoze se dokazati u koju vremensku sferu vodi prolaz, naravno wormhole.
-Nitko ne zna koliko je ona stabilna da nesto moze "proci" kroz nju.
I pitanje, kako cemo se vratiti kada se jednom otisnemo kroz rupu.
A sigurno je i ovo (gotovo sigurno).
Nema vremenskih masina, ni deloriana ni takvih gluposti.
Ako Titor nije dosao putem prostorno'vremenskog diskontinuuma, nego glumi i crta tu neke "ves masine" nema sanse da mu vjerujem.
__________________
Crescat scientia, vita excolatur
peacedefender is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 00:24   #71
Quote:
cloud-xz kaže: Pogledaj post
I šta vi tome vjerujete ili?
ne,to je nekakvo medijsko izdrkavanje.....

mislim da se budućnost nemože predvidjeti,te da su takva vjerovanja u najmanju ruku naivna!
__________________
ignorance is bliss...
MacBookPro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 00:39   #72
hare krišna!
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 18:11   #73
Quote:
MacBookPro kaže: Pogledaj post
ne,to je nekakvo medijsko izdrkavanje.....

mislim da se budućnost nemože predvidjeti,te da su takva vjerovanja u najmanju ruku naivna!
Nisu, znam iz prve ruke.

Ma zar je hebeno bitno. Ono sto je bitno jest da je rat tj. WW3 poceo sa grckom i gazom. Dalje, onaj ko ne vjeruje ma hebe mi se cisto vise za sve. Rat je poceo ko god da mislio da nije. Malo se okrenite za 360 pa ce te sami shvatit da je poceo. Nije tesko ako zelis znat takve stvari i ne moras bit prorok da bis to vidio vec se samo okrenuo za 360 stupnjeva oko sebe.

Isto tako jadno mi je da svi samo pricaju o tome i nitko nista ne poduzima da se to ne desi. To mi je izrazito jadno i seljacki. Tocka.
noxten is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 02:48   #74
Poceo 3. svjetski rat? Zbilja? Jao, mora da me jos drzi od Nove sampanjac... ja bas i ne vidim da se nesto ratuje. Ajd ti malo prouci pojam svjetskog rata pa onda pisi ...
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 11:14   #75
sve je falio

Da sam ja isao izmisljat barem bi mi nesto poslo za rukom od toliko sranja sta je izblebetao

A najjace mi je kako je onaj lik koji je otvorio temu ga uzdize u nebesa i govori "vrlo inteligentan covjek"
Krusty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 19:36   #76
Proučavala sam sinoć Johna Titora i mišljenja su mi podjeljenja, ali me i fascinira. Što se tiče putovanja kroz vrijeme, navodno u federaciji Damanhur u Italiji, koja broji preko 400 članova, postoji jedan takav "stroj" koji omogućava putovanje kroz vrijeme ali o tome ne govore previše. Po njihovoj priči, koliko sam shvatila, ne postoji mogućnost prenošenja predmeta s jedne "dimenzije" u drugu, što i znači da u drugu "dimneziju" dolaze posve goli. A John Titor je putovao kroz vrijeme (navodno) da bi baš otišao po potreban predmet. Proces na kojemu se odvija putovanje kroz vrijeme je prekompliciran za objasnit, po njihovim pričama, ali navodno (naglašavam to navodno) samo oni koji posjeduju dovoljno znanja mogu putovati kroz vrijeme, jer ako bi se netko "običan" odlučio na taj pothvat vjerojatno se više nikada ne bi vratio. Skeptična sam ali opet... Radi o skupini koja ima neka svoja posebna naučavanja i filozofije kako svijet funkcionira i okreću se prema prirodi - s tim da sam negdje pročitala kako pričaju sa drvećem (a vjeruju i u horoskop). Koliko je tome za vjerovati... ostavljam na Vama. Ja sam skeptična. Ali opet... idem sa geslom da je sve moguće... Ništa me ne iznenađuje, biti ću toliko otvorena.

Što se tiče Johna, iskreno ne znam. Al'... negdje duboko u sebi imam osjećaj da nam WWIII visi nad glavama i kao da čekamo taj jedan okidač.

A sad malo SF heh (nije da sam fizičar niti veliki znalac, oprostite mi ako griješim previše)- možda je njegov dolazak i iznošenje određenih informacija ipak poremetilo određeni tijek vremena, jer... pa razmišljam...i da jedan osoba uđe u taj proces "putovanja kroz vrijeme" to bi imalo nekakve utjecaje na sadašnjost. Prije svega, ljudi su počeli razmišljati o tome je li on uopće putnik kroz vrijeme i nije da je to posve odbačeno, koliko god se tvrdilo da je lažnjak. Opet je u jednu ruku utjecalo. Jer i jedna donesena odluka, koja se u nekom drugom očitovala, ima utjecaj na okolinu... Baš kao i njegova odluka (odnosno zadatak) da se vrati nazad u vrijeme i učini to što mora, ima određenih posljedica, koje su zbog određenih razloga nama postale vidljive. Mislim da i sam taj pokušaj putovanja kroz vrijeme i u prošlost vrši utjecaj na sadašnjost iako oni sami ne bi trebali komunicirati s nama. Ali su opet tu s nekim razlogom, što opet neke stvari mijenja. Da sam ja on, vjerojatno bi razmišljala i o tome postoji li mogućnost da se određene stvari usmjere na nešto drugo kako ne bi došlo do katastrofalnih posljedica, ili da se barem u nekom periodu odgode. S obzirom da se sa prošloću ne treba zezati previše i neke stvari su ipak neizbježne, koliko god da su loše, vjerujem da ih nije poželjno mijenjati u potpunosti. Ako imaš mogućnost minimalno utjecati, ali u granicama... zašto ne? On sam je rekao da neće navoditi imena osoba koja se pojavljuju u budućnosti. Je li zbog toga što nije iz budućnosti ili je bio oprezan? Tko zna. Osim imena Kurt.

Drugi razlog zbog kojeg je pisao na netu (navodno), je taj što su postojala dva Johna Titora koja su putovala, i da bi se sporazumjeli na neki način, ostavljali su si poruke po internetu. S obzirom da su dolazili iz različitih pararelnih svijetova, postojala je potreba da se određene informacije izmjene. Ili je pisao o sebi i o situaciji u kojoj se nalazi kako ne bi zaboravio svoju prvotnu misiju, jer se ni on sam neće vratiti isti nazad.

Realno, WWIII se mogao dogoditi samo tako, padom ekonomije koja se dogodila u 2007, lako se moglo doći do rata i mogli su se kršiti sporazumi među zemljama. Ali očigledno su shvatili da to i nije tako bajno rješenje.
Kao što je i on sam rekao "Izgubili su oni koji su najviše imali".

Ne vjerujem da je bio budala. Barem ono što sam čitala, djelovao je pametno. U svakom slučaju, zanimljiv način da se potakne ljude na razmišljanje o stvarima oko sebe, a i da razmišljamo o mogućnosti putovanja kroz vrijeme
I... vjerujem da mu to nije pravo ime.

Jedino o čemu fizičari javno pričaju (i to onako "po školski") je teorija relativnosti. Gdje je moguće putovanje u budućnost ako se putuje brzinom svjetlosti, gdje dolazi do tzv. paradoksa blizanaca. Pri velikim brzinama vrijeme prolazi sporije. Dovoljno je pogledati Interstellar... pa mislim, ono Putovanje u prošlost se ne odbacuje ali opet, nema dokaza niti nekakvih mogućnosti da bi se to izvelo. Koliko sam shvatila.



Pa sad...

U svakom slučaju, zanimljivo.
anna94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 01:20   #77
Quote:
anna94 kaže: Pogledaj post
Radi o skupini koja ima neka svoja posebna naučavanja i filozofije kako svijet funkcionira i okreću se prema prirodi - s tim da sam negdje pročitala kako pričaju sa drvećem (a vjeruju i u horoskop).
Pa to su onda isti ko oni što u pola noći mađijaju i zajebaju ovaj narod? Oni magovi-vragovi s posebnim stilom (Astro savjetnik-ezo tv...itd)??


Pozdrav, W.
Wolfdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 21:17   #78
Mislim da ne moraju putovati goli kao terminator. Ako može tijelo proči može i bilo koja druga stvar. Ali više je kul putovati gol, posebno ljeti
A i zašto putovati kroz budučnost kad je bolje kroz puding i slične stvari sa ukusom čevapa

Nema tu nikakvog paradoksa. Para nema, a doksa još manje.

Pa kako je mcflay i dok išli kroz vrijeme sa avtom a nisu goli.

Samo mislim da neće uvesti redovnu liniju kroz vrijeme za posjetioce.
Vratiti se u vrijeme nije loša stvar ponekad.
A što ako se kroz vrijeme ne može putovati čak i ako se može
Pa ima neka kontrola. Jedino mogu terminator i spilberg
VelikiKruhovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 10:36   #79
Quote:
zlatna ribica kaže: Pogledaj post
Šta će nam tamo neki John Titor, kad mi imamo i našeg vlastitig vremenskog putnika, i to baš ovdje na ovom forumu - markeca. I što je najvažnije - još uvijek se nije vratio u svoj timeline Imao je i svoju temu, al onda smo ga malo više zezali pa se naljutio i rekao da više neće ništa tamo pisati, pa je tema zaključana. Inače je dao Jaaaako puno raznih podataka, pa koga zanima, nek pročita

Edit: samo da pojasnim, da netko ne pomisli da ismijavam markeca. Ne mislim ništa zločesto što sam ga spomenula, nego je meni njegova tema stvarno bila puno zanimljivija od Johna Titora, i šteta što je ugašena.
Ja sam čitao tu temu gdje je pisao i dosta je blizu sa predviđanjima.
Predvidio je zajedničku akciju Amerike i Eu prema terorističkim zemljama (isilu) i predvidio je stavljanje raketa od strane amera pod nos rusima. Onak, zanimljivo ga je bilo čitati.
Kerefek76 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 02:13   #80
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Ja sam čitao tu temu gdje je pisao i dosta je blizu sa predviđanjima.
Predvidio je zajedničku akciju Amerike i Eu prema terorističkim zemljama (isilu) i predvidio je stavljanje raketa od strane amera pod nos rusima. Onak, zanimljivo ga je bilo čitati.
Evo ti predviđanja na prvoj stranici ove teme:

Što je potvrđeno od Johna Titora?
Čovjek je od listopada 2000. do 24. ožujka 2001. u svojim postovima predvidio veliku borbu početka 21. stoljeća: ukidanje sloboda i građanskih prava u ime borbe protiv terorizma. On kaže "Oni koji su pristali da im se ukinu slobode za račun borbe protiv terorizma u ime sigurnosti, nisu zaslužili niti slobodu, niti sigurnost".

John Titor govori o američkome građanskome ratu, koji u razdoblju od 2004. do 2008. traje kao tiho, ali sve jače sukobljavanje unutar te nacije, da bi 2008. buknuo kao otvoreni oružani sukob. Sukob građana i policijske države.
Sada, 2007. godine, SAD je policijska država. Ona je, zahvaljući dvama "patriotskim" zakonima to postala. Stvarno, povijest ide smjerom o kojem Titor jasno govori.

Od 2008. do 2015. godine traje američki građanski rat koji druge nacije promatraju sa zabrinutošću, ali se i svrstavaju. Od početka Iračkoga rata, dio Europe se svrstao uz Amerikance, dio nije. Podjele su obuzele i Australiju. Kina i Rusija imaju svoje druge uloge u tome.

Godine 2015. događa se nuklearni rat u kojem pogiba 3 milijarde ljudi, ostali se bore za preživljavanje. Godine 2034. obnovljeno čovječanstvo (iako djelomice) otkriva putovanje kroz vrijeme. Ono nije linearno, već postoje mnogi paralelni svjetovi koje Titor naziva "worldlines". Naša smjernica je nešto više od 2% različita od Titorova svijeta na Zemlji. Ali, po njemu, rat ne možemo izbjeći. Bar ne bez velikih promjena.


Dakle što možemo zaključiti ? Da je narod glup
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.