Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2007., 22:08   #1
opel astra 1.4 16v

pozdrav!
evo novi sam na forumu i imam zanimljivo pitanje a isto tako tražim i zanimljive odgovore naravno i točne ....

radi se o mojo astri g 1.4 16v 2000g oznaka motora je x14xe ima alu granu!
ugradil bi plin tvrtke BRC

malo sam se raspitival okolo i govore mi dve stvari da na taj motor može sustav sa mješačom a neki da samo direktno ubrizgavanje...

od vas tražim da mi kažete svoja iskustva svoj predlog i naravno ako se ko razumije u brc gdi da to ugradim i koji sustav .....
freak_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 22:20   #2
Meni se direktni sustav čini bolja investicija bez obzira na razliku u cijeni. Čini mi se da je manje problema s njim.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 23:34   #3
Na to ide sistem s isprivačem.
Ugradi kod servisa boyski u Istri, Podpićan kod Labina
www.boyski.hr

jedan od najboljih servisa za ugradnju s onime što on ugradi nema problema. Uz to vlasnik u svaki auto sam stavlja uređaj i štela i super korektan je. I najbitnije jeftiniji je 1000KN nego bilo koji servis u ZG.

Koji sustav osstavi njemu, ja sam pitao zašto nije sve brc, odgovor je bio jer se u paksi pokazalo d aje kombinacija uređaja koje je stavio kod mene se pokazala najboljom za moj auto ( Punto I 55 ).
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 08:34   #4
Guzi li tebe taj boyski, a?
joke6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 12:19   #5
Kamo sreće da me plaća da ga reklamiram odavno bih vozio neku pilu a ne Punto 55 iz '98, koji je prošao 4 saobračajke.

Čovjek je pitao gdje ugraditi ja mu samo preporučujem,tamo sam ja ugrađivao i znam još ljudi koji su tamo ugrađivali i nikada nisu imali problema, a znam i da slovi kao jedan od najvećih autoriteta što se tiče plina u HR, po cijeni je povoljniji i bolji nego bilo koji servis u ZG, stoga ne vidim problem u tome zašto da ne preporučim čovjeka ako dobro radi, to da ga spominjem i u topicima gdje treba savjet proizlazi iz toga jer je korektan i ima strpljenja odgovarati bez onog "dođite do nas pa ćemo vidjeti" uostalom koji serviser će ti dati broj čovjeka koji će ti napravit eko test i poštelat plin besplatno a sve samo zbog toga jer sam pao eko test na atestu???

Trebaš li još argumenata zašto ga preproučujem???
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:19   #6
Možda je malo zajebano što je u Podpićanu, pa ako nešto nebude valjalo, imam 300kn troška i moram uzet dan godišnjeg. Poslije jednog takvog izleta već nije povoljniji nikom osim Istrijanima, Kvarneranima i Goranima. I Slovencima, naravno.

A čini mi se da je postavljač topica iz Koprivnice.
Nick Nolte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:25   #7
Istina no napravi u jednom danu,kad ne dolaziš iz Istre, ak bude neki problem kao što je bio kod mene s eko testom ja sam ga nazvao i pitao da mi preporuči nekoga u ZG tko će mi pogledat taj eko test, nazvao me nakon 10 minuta i dao broj od tryera koji je u Zaboku.
Čuj meni je i iz ZG-a bio jeftiniji kad sam uračunao sve troškove još uvijek sam bio 700kn u plusu.

A već prije sam čuo d aje dosta ljudi s ugrađivačima u ZG imalo problema pa sma radiej otišao k njemu i još uz to je bio jeftiniji.
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 23:03   #8
Quote:
freak_kc kaže:
pozdrav!
evo novi sam na forumu i imam zanimljivo pitanje a isto tako tražim i zanimljive odgovore naravno i točne ....

radi se o mojo astri g 1.4 16v 2000g oznaka motora je x14xe ima alu granu!
ugradil bi plin tvrtke BRC

malo sam se raspitival okolo i govore mi dve stvari da na taj motor može sustav sa mješačom a neki da samo direktno ubrizgavanje...

od vas tražim da mi kažete svoja iskustva svoj predlog i naravno ako se ko razumije u brc gdi da to ugradim i koji sustav .....
i zakaj ja nemam konkretan odgovor?????
freak_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 00:53   #9
Ovako to je Euro 2 i on moež ili s mješačem ili direkt s mješačem je u Zg cijena oko 7000 za cilidričnu bocu ili oko 7500 za okruglu. Za direkt računaj s cijenom oko 12000 za cilindričnu i oko 12500 za okruglu.

Po meni nema smisla ić na direkt, jer ovaj normalni sistem ndobro dela.

Što se tiče ugradnej ja sam ti napisao kaj ti j preporučam, mogu ponovo
Autoservis Boyski u Podpićanu
web.www.boyski.hr
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 00:04   #10
Quote:
Isus kaže:
Ovako to je Euro 2 i on moež ili s mješačem ili direkt s mješačem je u Zg cijena oko 7000 za cilidričnu bocu ili oko 7500 za okruglu. Za direkt računaj s cijenom oko 12000 za cilindričnu i oko 12500 za okruglu.

Po meni nema smisla ić na direkt, jer ovaj normalni sistem ndobro dela.

Što se tiče ugradnej ja sam ti napisao kaj ti j preporučam, mogu ponovo
Autoservis Boyski u Podpićanu
web.www.boyski.hr
ok ali sam čul da sustav s mješačem zna imati problema kod gašenja motora da motor ostane raditi još koji takt....i da je to samo kod brc-a??????zato mee zanimaju konkrretni odgovori i odgovori ljudi sa iskustvom ili koji imaju takav auto s tim sistemom plina
freak_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 15:51   #11
Quote:
freak_kc kaže:
ok ali sam čul da sustav s mješačem zna imati problema kod gašenja motora da motor ostane raditi još koji takt....i da je to samo kod brc-a??????zato mee zanimaju konkrretni odgovori i odgovori ljudi sa iskustvom ili koji imaju takav auto s tim sistemom plina
OMFG! Koja nebuloza.
To je nemoguće, zašto?
kad ugasiš auto nestane struje za
1. pumpu goriva
2. injekore
3.svječice
4.ECU
ukratko za sve

To što ti je netko ispričao glupost ne znači da je to istinito.

To nema veze s plinom, s mejšačem ili s BRCom, što više to nema veze sa zdravim razumom, ta izjava me pdosijea na početakk automobila s unutrašnjim izgaranejm tada su u americi postojali i parni auti pa su prodavači aute s unutrašnjim izgaranjem nazivali "explosion cars" i kupcima govorili gledajte tamo se odvija po nekoliko tisuća eksplozija svake minute bilo koja može poći krivo.

Već sam ti rekao što po mom mišljenju trebaš napraviti, a to je nazvati Boyski Tel: 052/867-244
GSM: 091/253-6363

te pitati sve što te zanima, dobiti češ odgovor na svako pitanje koje te zanima.

I najbitniej nemoj slušati ovakve nebuloze.


Ja imam sistem s isparivačem i jednom dizom , ispraivač je Lovato ventil plina je BRC i nikakvih problem nisam imao.
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 19:24   #12
Quote:
Isus kaže:
OMFG! Koja nebuloza.
To je nemoguće, zašto?
kad ugasiš auto nestane struje za
1. pumpu goriva
2. injekore
3.svječice
4.ECU
ukratko za sve
Kod karburatoraca nije nemoguce...ja sam imao opel corsu koja je znala uredno odraditi jos par taktova nakon gasenja...uzrok je bila ona mala kolicina metala koja se nakuplja u cilindrima( u ovom slucaju na vrhu),koja ostaje od trosenja karika...dolazi do usijavanja i dalje pali smjesu dok se ne ohladi....
Lepus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 22:43   #13
Quote:
Isus kaže:
OMFG! Koja nebuloza.
To je nemoguće, zašto?
kad ugasiš auto nestane struje za
1. pumpu goriva
2. injekore
3.svječice
4.ECU
ukratko za sve

To što ti je netko ispričao glupost ne znači da je to istinito.

To nema veze s plinom, s mejšačem ili s BRCom, što više to nema veze sa zdravim razumom, ta izjava me pdosijea na početakk automobila s unutrašnjim izgaranejm tada su u americi postojali i parni auti pa su prodavači aute s unutrašnjim izgaranjem nazivali "explosion cars" i kupcima govorili gledajte tamo se odvija po nekoliko tisuća eksplozija svake minute bilo koja može poći krivo.

Već sam ti rekao što po mom mišljenju trebaš napraviti, a to je nazvati Boyski Tel: 052/867-244
GSM: 091/253-6363

te pitati sve što te zanima, dobiti češ odgovor na svako pitanje koje te zanima.

I najbitniej nemoj slušati ovakve nebuloze.


Ja imam sistem s isparivačem i jednom dizom , ispraivač je Lovato ventil plina je BRC i nikakvih problem nisam imao.
ok ti isto imaš astru ili?

mene zanima ko tu na forumu ima taj auto s tim motorom i s kojim plinom i kak to radi.....
freak_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 23:53   #14
Quote:
freak_kc kaže:
ok ti isto imaš astru ili?

mene zanima ko tu na forumu ima taj auto s tim motorom i s kojim plinom i kak to radi.....
Mi smo ugradili direkciju Landirenzo u par takvih Astri i nitko se nije pozalio...isto tako i u 1.6 16V.....
Lepus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 11:38   #15
Quote:
Autoplin Lepus kaže:
Mi smo ugradili direkciju Landirenzo u par takvih Astri i nitko se nije pozalio...isto tako i u 1.6 16V.....
ako nečeš probleme direktno je zakon
__________________
"Zbog jedne riječi čovjeka često smatraju mudrim, a zbog jedne riječi često ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo."
Javor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:51   #16
Quote:
freak_kc kaže:
ok ti isto imaš astru ili?

mene zanima ko tu na forumu ima taj auto s tim motorom i s kojim plinom i kak to radi.....
nemam astru ja imam Punto. Gle ako je plin ugrađivao dobri majstor i dobro ga pošetalo problema neće biti! Ni s kojim autom, ako je pak ugrađivač fušer imat češ problem i sa dirktnim i sa isparivačem, bez obzira.

Po miljunti puta nije problem u plinu već je problem u nestručnim i fušerskim ugrađivačima.

Plin treba dobro poštelati što se radi uz pomoć elektronike, koja pokazuej vrijednosti koje su trenutno i onda se mehanički plin štela dok ne dođe do vrijednosti koje su porpisane.
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 21:03   #17
Quote:
Autoplin Lepus kaže:
Mi smo ugradili direkciju Landirenzo u par takvih Astri i nitko se nije pozalio...isto tako i u 1.6 16V.....
kolko ga je došel sistem cjena s vašom, ugradnjom?????nije mi bitna cjena nego me muči to da zakaj plačati direkciju ako isto imam s mix-om e da i kak to da na mix odma dok je hladni prebaci na plin a na direkciju tek iznad 40 stupnjeva...mislim do posla imam 5 km i auto mi se ne zagrije baš tek se počne kazaljka dizati več ga gasim po ovome kaj sam napisal za naposel mi se neisplati jer ču i dalje voziti stalno na benzin a da mix radi odlično na tom autu onda bi mi mix bil najbolja opcija....
freak_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 21:54   #18
Quote:
freak_kc kaže:
kolko ga je došel sistem cjena s vašom, ugradnjom?????nije mi bitna cjena nego me muči to da zakaj plačati direkciju ako isto imam s mix-om e da i kak to da na mix odma dok je hladni prebaci na plin a na direkciju tek iznad 40 stupnjeva...mislim do posla imam 5 km i auto mi se ne zagrije baš tek se počne kazaljka dizati več ga gasim po ovome kaj sam napisal za naposel mi se neisplati jer ču i dalje voziti stalno na benzin a da mix radi odlično na tom autu onda bi mi mix bil najbolja opcija....
Ako ti auto nakon 5 kilometara ne postigne min. temperaturu od 40 stupnjeva, onda ti je termostat u qurcu.....po ovakvom vremenu dovoljno ti je max. 1 km, a da ne pricam ako stanes samo na jednom semaforu...preko ljeta još brze....
A sto se tice sekvencije...i za nju je preporučljivo grijati automobil ujutro vozeći se na benzin, jer plin je hladna materija (-42 CS).....
Odprilike ti to dode na isto, samo sto kod direktnog ubrzgavanja imas puno..puno kvalitetniji sistem..kalitetnije stelovanje...manja potrosnja..itd..itd
A sto se tice zarade servisera...ona je odprilike ista na jednom i drugom sistemu, tako da ovaj odgovor mozes smatrati apsolutno objektivnim....
Lepus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 21:55   #19
Quote:
freak_kc kaže:
kolko ga je došel sistem cjena s vašom, ugradnjom?????nije mi bitna cjena nego me muči to da zakaj plačati direkciju ako isto imam s mix-om e da i kak to da na mix odma dok je hladni prebaci na plin a na direkciju tek iznad 40 stupnjeva...mislim do posla imam 5 km i auto mi se ne zagrije baš tek se počne kazaljka dizati več ga gasim po ovome kaj sam napisal za naposel mi se neisplati jer ču i dalje voziti stalno na benzin a da mix radi odlično na tom autu onda bi mi mix bil najbolja opcija....
Nase cijene imas u mom potpisu........
Lepus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 22:03   #20
Quote:
Autoplin Lepus kaže:
Ako ti auto nakon 5 kilometara ne postigne min. temperaturu od 40 stupnjeva, onda ti je termostat u qurcu.....po ovakvom vremenu dovoljno ti je max. 1 km, a da ne pricam ako stanes samo na jednom semaforu...preko ljeta još brze....
A sto se tice sekvencije...i za nju je preporučljivo grijati automobil ujutro vozeći se na benzin, jer plin je hladna materija (-42 CS).....
Odprilike ti to dode na isto, samo sto kod direktnog ubrzgavanja imas puno..puno kvalitetniji sistem..kalitetnije stelovanje...manja potrosnja..itd..itd
A sto se tice zarade servisera...ona je odprilike ista na jednom i drugom sistemu, tako da ovaj odgovor mozes smatrati apsolutno objektivnim....
pa razmišljal sam o zamjeni termostata jer mi je i radna sad po zimi malo prek 80 stupnjeva po satu a ljeti mi je dve kazaljke prije polovice meni se isto čini da je termostat u pitanju...no kad bi stavljal plina upozorili su me i na stavljanje običnih svječica(sad imam s 4 elektrode)i provjera termostata(radne temperature)izgleda da ste i vi jeni od onih koji su potvrdili da je direkcija najbolja !!jer ja se na plin oču voziti ko i na benzin normalno s uštedom u cjeni goriva neču imat probleme oko gašenja u vožnji pri zaustavljanju smrad itd itd itd ..i normalno neču da moram odlazit u servis na reklamacije!! e sad jer vredi kaj taj sustav od brc-a mislim njihovo direktno ubrizgavanje? jer ima više vrsta direktnog ubrizgavanja od brc-a?uzo bi taj sustav samo zato jer ga mogu uzeti preko gazde moje firme neznam ko bi to ugrađival to bude gazda rešil ali bi mogel imati dobar način plačanja......
freak_kc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.