Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2008., 11:14   #121
Tako je i meni fifi rekla da omalovazavam nudizam i da imam strahove, a nije objasnila odakle joj ta konstatacija
trendseterica is offline  
Old 16.03.2008., 11:46   #122
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
ne znam ja na kakvim ti to plažama boraviš.....i gdje.
Možda je došla na Žurkovo..
Zbunjevita :) is offline  
Old 16.03.2008., 11:57   #123
Ne prakticiram nudizam na nudističkim plažama. No way! ...al' ukoliko se sam nađem na nekoj zabačenoj plaži ( doslovno sam! ) ili kada odem brodicom do obližnjih nauštenih otoka - e tamo uživam u blagodatima nudističkog kupanja i sunčanja. ( Dosta je praktično, guza također pocrni! ) Mislim da nema boljeg osjećaja od golog kupanja u moru! Probude se osjećati stari nekoliko milijuna godina kada smo još nastanjivali samo vodeni svijet; potpuno goli!

Osobno smatram da nije u redu skinuti se na plaži koja nije nudistička i vrlo jednostavnih razloga. Kao prvo, sama činjenica da nije riječ o nudističkoj plaži govori da se ne bi trebalo skidati, zatim mnogim sukupačima može biti neugodno zbog nečije golotinje, a i činjenica jest da nudisti ne vole kada netko dođe na nudističku plažu i kupa se u gaćama.
mishkovich is offline  
Old 16.03.2008., 12:03   #124
Quote:
mishkovich kaže: Pogledaj post
Ne prakticiram nudizam na nudističkim plažama. No way! ...al' ukoliko se sam nađem na nekoj zabačenoj plaži ( doslovno sam! ) ili kada odem brodicom do obližnjih nauštenih otoka - e tamo uživam u blagodatima nudističkog kupanja i sunčanja. ( Dosta je praktično, guza također pocrni! ) Mislim da nema boljeg osjećaja od golog kupanja u moru! Probude se osjećati stari nekoliko milijuna godina kada smo još nastanjivali samo vodeni svijet; potpuno goli!

Osobno smatram da nije u redu skinuti se na plaži koja nije nudistička i vrlo jednostavnih razloga. Kao prvo, sama činjenica da nije riječ o nudističkoj plaži govori da se ne bi trebalo skidati, zatim mnogim sukupačima može biti neugodno zbog nečije golotinje, a i činjenica jest da nudisti ne vole kada netko dođe na nudističku plažu i kupa se u gaćama.
ptpisujem

Istina, gušt se okupati gol na nekoj zabačenoj plažici, ali gdje STVARNO nema nikoga. Ja znam za jednu malecnu plažicu do koje sa svojim frendicama doplutam na luftiću ili gumenoj barčici pa tamo znamo na kratko uživati u blagodatima golog kupanja.
Zbunjevita :) is offline  
Old 16.03.2008., 14:13   #125
Quote:
supermonte kaže: Pogledaj post
Biste li se skinuli goli na plaže ili se već skidate????
Samo po noći
Kamena is offline  
Old 16.03.2008., 14:16   #126


slažem se! za to imaju predviđene i označene plaže!
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 16.03.2008., 20:34   #127
Quote:
mishkovich kaže: Pogledaj post
Ne prakticiram nudizam na nudističkim plažama. No way! ...al' ukoliko se sam nađem na nekoj zabačenoj plaži ( doslovno sam! ) ili kada odem brodicom do obližnjih nauštenih otoka - e tamo uživam u blagodatima nudističkog kupanja i sunčanja. ( Dosta je praktično, guza također pocrni! ) Mislim da nema boljeg osjećaja od golog kupanja u moru! Probude se osjećati stari nekoliko milijuna godina kada smo još nastanjivali samo vodeni svijet; potpuno goli!
samo što na "moju" zabačenu plažu dolazi i još nekolicina ljudi koji imaju vikendice u blizini moje... Svako jutro prije 8 odem na kupanje, nikog tad nema (i sada dolazi onaj dio iz tvog posta ), nema većeg gušta.
Čak nisam od toga odustala ni kad me jedan susjed iznenadio ranim dolaskom na kupanje pa sam morala otplivati na drugu stranu i ostati u vodi dok se nije maknuo s plaže... Neću ni pričati kako mi se koža smreškala nakon sat vremena u moru
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Old 17.03.2008., 11:54   #128
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
samo što na "moju" zabačenu plažu dolazi i još nekolicina ljudi koji imaju vikendice u blizini moje... Svako jutro prije 8 odem na kupanje, nikog tad nema (i sada dolazi onaj dio iz tvog posta ), nema većeg gušta.
Čak nisam od toga odustala ni kad me jedan susjed iznenadio ranim dolaskom na kupanje pa sam morala otplivati na drugu stranu i ostati u vodi dok se nije maknuo s plaže... Neću ni pričati kako mi se koža smreškala nakon sat vremena u moru
Čemu takav sram. Ja sam svojoj ekipi na plaži rado pokazivala kako sam podšišala kokicu. To bi im osvježilo dan.
fifimifi is offline  
Old 17.03.2008., 12:05   #129
jedino na nekim super,mega,giga,divljim plažama..ah,kakav gušt..
Na javnoj plaži ne,a na nudističke mi se isto ne ide.Tako da većinom patim u glupom badiću,ili idem u daktari potragu za divljinom..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 17.03.2008., 12:08   #130
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
jedino na nekim super,mega,giga,divljim plažama..ah,kakav gušt..
Na javnoj plaži ne,a na nudističke mi se isto ne ide.
Zašto se, napokon, ne odlučiš na nudističku plažu. Prvih par puta ti može biti neugodno no uskoro ćeš shvatiti da gotovo nitkoga nije briga za tvoju golotinju i uskoro ćeš opušteno uživati do mile volje.
fifimifi is offline  
Old 17.03.2008., 12:10   #131
Quote:
fifimifi kaže: Pogledaj post
Zašto se, napokon, ne odlučiš na nudističku plažu. Prvih par puta ti može biti neugodno no uskoro ćeš shvatiti da gotovo nitkoga nije briga za tvoju golotinju i uskoro ćeš opušteno uživati do mile volje.
zato što se na divljim plažama mogu neometano ševit.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 17.03.2008., 12:19   #132
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
zato što se na divljim plažama mogu neometano ševit.
Opet priča o ševi.

Koliko znam, regularni nudisti se ne ševe po plažama. Za razliku od onih koji se tek povremeno skinu (i to u mrklom mraku) njima golotinja nije ništa neobično. Ja se sa istom ekipom kupam više od 10 godina i bilo bi mi blesavo da se nekome od njih, koji me gleda golu bar 3 mjeseca godišnje, digne na moju golotinju. Istina, znalo se dogoditi da se netko uzbudi nakon što me maže uljem od glave do pete, ali to oni vrlo brzo i nezapaženo rješavaju rashlađivanjem.
fifimifi is offline  
Old 17.03.2008., 12:50   #133
Quote:
fifimifi kaže: Pogledaj post
Opet priča o ševi.

Koliko znam, regularni nudisti se ne ševe po plažama. Za razliku od onih koji se tek povremeno skinu (i to u mrklom mraku) njima golotinja nije ništa neobično. Ja se sa istom ekipom kupam više od 10 godina i bilo bi mi blesavo da se nekome od njih, koji me gleda golu bar 3 mjeseca godišnje, digne na moju golotinju. Istina, znalo se dogoditi da se netko uzbudi nakon što me maže uljem od glave do pete, ali to oni vrlo brzo i nezapaženo rješavaju rashlađivanjem.
ovako..pričam o ševi,jer ako sam sa osobom koju volim,obavezno mi se priševi,i tada želim biti na nekoj divljoj plaži,gdje smo sami,i gdje nema žive duše,obučene ili gole..Kontaš?

a što se tiče dizanja na nečiju golotinju....zaboli me neka stvar za to.NIsam za nudističke plaže,jer se ne osjećam dobro među gomilom golih ljudi,ne bih se mogla skroz opustiti i gotovo.Ne zato što mislim da će se nekome dići na mene,ili da me gleda,već jednostavno ne volim gomile ljudi..čak ni na običnim plažama.Kad vidim masu tjelesa oko mene,najradije bi pobjegla natrag u kontinentalnu mi hrvatsku.. Zato vječno tražim neke manje plaže,sa manje ljudi,a ako nađem neku divlju,gdje nema apsolutno nikoga..mojoj sreći nema kraja..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 17.03.2008., 12:57   #134
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ovako..pričam o ševi,jer ako sam sa osobom koju volim,obavezno mi se priševi,i tada želim biti na nekoj divljoj plaži,gdje smo sami,i gdje nema žive duše,obučene ili gole..Kontaš?

a ako nađem neku divlju,gdje nema apsolutno nikoga..mojoj sreći nema kraja..
He, he, svi volimo takve doživljaje i ja se vrlo rado jebucnem u nekoj zabiti (daleko ugodnije od kakvog mračnog podruma) ali, to sa nudizmom nema apsolutno nikakve veze.

Na zabitoj plaži je sasvim svejedno jesi li gola ili u kaputu, tu si radi gušta i spontanog () seksa.
fifimifi is offline  
Old 17.03.2008., 12:59   #135
Quote:
fifimifi kaže: Pogledaj post
He, he, svi volimo takve doživljaje i ja se vrlo rado jebucnem u nekoj zabiti (daleko ugodnije od kakvog mračnog podruma) ali, to sa nudizmom nema apsolutno nikakve veze.

Na zabitoj plaži je sasvim svejedno jesi li gola ili u kaputu, tu si radi gušta i spontanog () seksa.
pa nema veze,ali ti si me pitao/la zašto se ne odlučim na nudističke plaže,pa sam ti objasnila,da osim što mi idu na živce sva ta gola tijela i gomila,želim biti na mjestu gdje se mogu neometano poševit,a obična ili nud. plaža nisu takva mjesta.
Kad već moram ponavljati..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 17.03.2008., 13:24   #136
ne volim nudisticke plaze... skidam se na obicnima
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 17.03.2008., 15:15   #137
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ne volim nudisticke plaze... skidam se na obicnima
Ne skidam se na nikakvim plažama. Samo po jahtama.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 17.03.2008., 15:20   #138
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ne skidam se na nikakvim plažama. Samo po jahtama.
Eto sponzoruše...
fifimifi is offline  
Old 17.03.2008., 16:30   #139
Quote:
fifimifi kaže: Pogledaj post
He, he, svi volimo takve doživljaje i ja se vrlo rado jebucnem u nekoj zabiti (daleko ugodnije od kakvog mračnog podruma) ali, to sa nudizmom nema apsolutno nikakve veze.

Na zabitoj plaži je sasvim svejedno jesi li gola ili u kaputu, tu si radi gušta i spontanog () seksa.
Zloćkice, zloćkice

Usput, gledam tvoje postove po drugim topicima gdje si i malo otvorenija (verbalno) pa se sve mislim da nam prišapneš, onako iskreno, ta tvoja nudistička iskustva, ima li tu seksa ili ne. Onako, jedna lijepa priča jer sve ovo što si ovdje napisala je s dozom agresivnosti iskazane u prepucavačkom raspoloženju. Hajde, smiri se i piši, barem za mene, svog istomišljenika.
fgzcvijetic is offline  
Old 17.03.2008., 18:48   #140
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Zloćkice, zloćkice

Usput, gledam tvoje postove po drugim topicima gdje si i malo otvorenija (verbalno) pa se sve mislim da nam prišapneš, onako iskreno, ta tvoja nudistička iskustva, ima li tu seksa ili ne. Onako, jedna lijepa priča jer sve ovo što si ovdje napisala je s dozom agresivnosti iskazane u prepucavačkom raspoloženju. Hajde, smiri se i piši, barem za mene, svog istomišljenika.
Dobro ali kasnije.

Sada sam malo zgužvana.
fifimifi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger