Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2014., 14:42   #3821
Pozdrav,
imam pitanje za vas koji ste bili na tetoviranju i tetovaza je dobro zarasla... bila sam na tetoviranju...iza uha, tri ptice...i frajer mi je reko nakon prvog tjedna kada je kao sve zaraslo da se ponasam kao da se nisam tetovirala...a sad meni je to malo sumljivo jer svuda po netu nalazim da se jednom dnevno mora mazati jos tri mjeseca plus krema za suncanje da ne izblijedi na suncu i kaj ja znam kaj sve ne... ima li tko kakav savjet jer nije mi bas svejedno...btw bila sam u gandalfu...
Hvala
ivchyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 16:07   #3822
Quote:
ivchyy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
imam pitanje za vas koji ste bili na tetoviranju i tetovaza je dobro zarasla... bila sam na tetoviranju...iza uha, tri ptice...i frajer mi je reko nakon prvog tjedna kada je kao sve zaraslo da se ponasam kao da se nisam tetovirala...a sad meni je to malo sumljivo jer svuda po netu nalazim da se jednom dnevno mora mazati jos tri mjeseca plus krema za suncanje da ne izblijedi na suncu i kaj ja znam kaj sve ne... ima li tko kakav savjet jer nije mi bas svejedno...btw bila sam u gandalfu...
Hvala
tjedan dana? .. pa vidiš valjda ili osjećaš pod prstom kako se tetovaža ponaša. Ja bi na tvom mjestu mazala još neko vrijeme, ali inače, ja prođem uvijek preko svih tetovaža kad se mažem kremom...
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 10:11   #3823
recite mi, da li je Pablo Felipe i Filip iz Imaginariuma jedna te ista osoba?
hvata me kriza i želim novi tattoo pa bi išla u Imaginarium a ne znam koji je Filip. I kakve su cijene tamo?
Ne bih ništa previše komplicirano i ogromno.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 11:07   #3824
Da, to je on
Ja sam svoju malu platila oko 350-400
Nisam ziher


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 11:27   #3825
morat ću onda poslati upit, moja bi onda ipak koštala nešto više onda
hvala
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 16:37   #3826
Quote:
ivchyy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
imam pitanje za vas koji ste bili na tetoviranju i tetovaza je dobro zarasla... bila sam na tetoviranju...iza uha, tri ptice...i frajer mi je reko nakon prvog tjedna kada je kao sve zaraslo da se ponasam kao da se nisam tetovirala...a sad meni je to malo sumljivo jer svuda po netu nalazim da se jednom dnevno mora mazati jos tri mjeseca plus krema za suncanje da ne izblijedi na suncu i kaj ja znam kaj sve ne... ima li tko kakav savjet jer nije mi bas svejedno...btw bila sam u gandalfu...
Hvala
možda ti ja mogu pomoći. ja sam dobila od svog tattoo majstora isprintane upute kako se ponašati. naime imam problema s krvi i bilo me strah kako će mi zarasti međutim sad je prošlo tjedan dana nakon tetoviranja a moja tetovaža kao da je godinama na tom mjestu bez krasta, crvenila ili upala...

1. na sam dan tetovaže pet sati ne skidati foliju i nakon toga mazati 4-6 puta dnevno bepanten masti (imaš jefintiju verziju pantenola i u dmu i super je!!)
2. mažeš tetovažu tako nekih 10-14 dana kad ona obavi sve kaj treba (kad se više ne osuši i skroz oguli)
3. tri dana nema tuširanja tetovaže nikakvim sapunom ili tuš kupkom ...ja sam prvih par dana stavljala foliju i uredno izbjegaval namočiti taj dio a sad se normalno tuširam ali opet pokušavam izbjeći šamponiranje tog djela...
4. slijedećih 14 dana nema izlaganja tetovaže suncu,prašini, kupanje u moru, bazenu strogo zabranjeni
5. tetovažu nakon skidanja folije prvi dan ne zamati više ničim

sve u svemu tetovaža mi se savršeno ponaša!! eto nadam se da sam pomogla
Zombina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 09:06   #3827
Evo ova moja kod Filipa će koštati oko 600kn. Ništa komplicirano no jako se veselim!
Onda ćemo dogovoriti detalje oko jedne druge
Ići ću krajem mjeseca
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 00:21   #3828
Meni su rekli prati antibakterijskim sapunom. I ostaviti 30min da koza dise i nakon toga mazati Bepantenom. Ako peres samo vodom ne mozes skinuti staru mast.
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 00:01   #3829
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Evo ova moja kod Filipa će koštati oko 600kn. Ništa komplicirano no jako se veselim!
Onda ćemo dogovoriti detalje oko jedne druge
Ići ću krajem mjeseca


Krajem mjeseca je filip u londonu ... Ovo ti pisem samo u slucaju da nisi dogovorila termin nego tako planiras, a ako vec imas termin onda zanemari ne znam tocno kad ide znam samo da je negdje krajem mjeseca..


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 12:42   #3830
Pozdrav Mama mi je dan prije odlaska u bolnicu ostavila poruku na papiriću i na kraju napisala voli te mama... Nikad se nije vratila.. uglavnom, razmišljala sam o tome da si tetoviram to, tj prekopiram njezin rukopis jer taj papir čuvam i dan danas i ne znam zašto, ali neopisivo mi znači. Stavila bih si to na rebra i jako sitno jer bi samo ja znala značenje i samo bi meni bilo jasno zašto to piše.. No, gledala sam na internetu i ima hrpu takvih slika gdje je netko prekopirao nečiji rukopis i to si tetovirao i slike su stavljene pod naziv najgore tetovaže Šta vi mislite o tome? Jel glupo?
Emaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 12:45   #3831
Quote:
Emaja kaže: Pogledaj post
Pozdrav Mama mi je dan prije odlaska u bolnicu ostavila poruku na papiriću i na kraju napisala voli te mama... Nikad se nije vratila.. uglavnom, razmišljala sam o tome da si tetoviram to, tj prekopiram njezin rukopis jer taj papir čuvam i dan danas i ne znam zašto, ali neopisivo mi znači. Stavila bih si to na rebra i jako sitno jer bi samo ja znala značenje i samo bi meni bilo jasno zašto to piše.. No, gledala sam na internetu i ima hrpu takvih slika gdje je netko prekopirao nečiji rukopis i to si tetovirao i slike su stavljene pod naziv najgore tetovaže Šta vi mislite o tome? Jel glupo?
Moja tetovaza je vezana za moju mamu tako da te ja razumijem. Bitno da tebi znači...meni su jadne one tribal tetovaže, a hrpi su odlične.
klaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 12:48   #3832
Quote:
Emaja kaže: Pogledaj post
Pozdrav Mama mi je dan prije odlaska u bolnicu ostavila poruku na papiriću i na kraju napisala voli te mama... Nikad se nije vratila.. uglavnom, razmišljala sam o tome da si tetoviram to, tj prekopiram njezin rukopis jer taj papir čuvam i dan danas i ne znam zašto, ali neopisivo mi znači. Stavila bih si to na rebra i jako sitno jer bi samo ja znala značenje i samo bi meni bilo jasno zašto to piše.. No, gledala sam na internetu i ima hrpu takvih slika gdje je netko prekopirao nečiji rukopis i to si tetovirao i slike su stavljene pod naziv najgore tetovaže Šta vi mislite o tome? Jel glupo?
ah sad pa to je tvoja osobna preferencija
niti jedna tetovaža nije super duper originalna, sve je to već netko negdje napravio i imao tako da originalnost zaboravi
ja imam takvu tetovažu s unutarnje strane ruke i jako ju volim i dobivam pozitivne komentare na nju
ne radiš tetovažu za druge nego za sebe
ako radiš za druge tetoviraj ona perja s pticama, siluete ptica, leptiriće i ine pizdarije
to će se svima sviđati i biti slatko i buci šmuci
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 12:54   #3833
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ah sad pa to je tvoja osobna preferencija
niti jedna tetovaža nije super duper originalna, sve je to već netko negdje napravio i imao tako da originalnost zaboravi
ja imam takvu tetovažu s unutarnje strane ruke i jako ju volim i dobivam pozitivne komentare na nju
ne radiš tetovažu za druge nego za sebe
ako radiš za druge tetoviraj ona perja s pticama, siluete ptica, leptiriće i ine pizdarije
to će se svima sviđati i biti slatko i buci šmuci
ma briga mene hoće se nekome sviđati imam već jednu tetovažu za nju i znam ako je za nju da ne mogu pogriješiti, samo me zanimalo vaše mišljenje o takvim tetovažama
Emaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 13:21   #3834
Quote:
Emaja kaže: Pogledaj post
Pozdrav Mama mi je dan prije odlaska u bolnicu ostavila poruku na papiriću i na kraju napisala voli te mama... Nikad se nije vratila.. uglavnom, razmišljala sam o tome da si tetoviram to, tj prekopiram njezin rukopis jer taj papir čuvam i dan danas i ne znam zašto, ali neopisivo mi znači. Stavila bih si to na rebra i jako sitno jer bi samo ja znala značenje i samo bi meni bilo jasno zašto to piše.. No, gledala sam na internetu i ima hrpu takvih slika gdje je netko prekopirao nečiji rukopis i to si tetovirao i slike su stavljene pod naziv najgore tetovaže Šta vi mislite o tome? Jel glupo?


Razumijem zašto želiš to istetovirati i podržavam ideju. Kao sto electric kaže, ne postoji nesto sto već netko nije istetovirao, ali je opet svaka tetovaža osobna i personalizirana. Naravno, ne govorim o onim tetovažama iz kataloga.


Sent from my mobile iNternets using Tapatalk
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 13:22   #3835
Emaja, meni je to odlicna ideja. Potpuno te shvacam jer sam u jako slicnoj situaciji samo sto nemam nesto tako napisano ali cu zato napraviti tetovazu koja ce me podsjecati...

Jako boli cinjenica da ostanes bez roditelja


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 14:47   #3836
Emaja, evo ovo ti je moja izdaleka, piše "volim te i brinem se"
meni je lijepa, užasno je to preosobno da bi se zamarala time šta drugi misle
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 16:13   #3837
Evo idem se tetovirat sad u 17h i toliko me pere trema sad Radim tu jednu na rebrima i još jednu na stopalu, onako od zgloba pa do prstiju, zanima me jel ima netko na tim mjestima i jel jako jako bolno?
Emaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 00:58   #3838
Do sad si već saznala. Barem za jednu.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:23   #3839
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Do sad si već saznala. Barem za jednu.
Boli i jedno i drugo, jedva hodam sad, ali eto živa sam
Emaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 11:23   #3840
I kod koga si isla? i kako si zadovoljna?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.