Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2008., 16:13   #1
Zagonetka bez rješenja

evo ne znam gdje da ovo stavim pa cu ovdje



morate da dovedete u sve 3 kuce vodu, struju i plin a da se ne dodiruju, tj. da ne krizaju. mozete koristiti sve moguce vrste crta, mozete koliko god hocete prostora koristit, ali na kraju vam uvijek jedna fali..barem meni

primjer



kao sto mozete vidit, kuca 1 i 2 imaju sve troje, ali u kucu 3 nemoze se dovesti voda...zna li itko moze li se ovo uopce rjesit i ako moze neka pokaze kako?
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 21:02   #2
nitko ne zna??
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 21:25   #3
Nebi baš rekla da ovo tu spada
A šta ja znam...dovod vode u drugu kuću probaj drugačije spojit
Metal*girl14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 21:28   #4
nemoguće je

jedino ak nije trik pitanje
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 15:54   #5
ja sam ovo rješio.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 17:41   #6
jde daj rješenja .

ako nen a forum bar na PP
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 18:55   #7
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
ja sam ovo rješio.

da,ovo ne spada u alternativu...

i ne lazi groinx jer nema rijesenja.to je jedna od zatvorskih zagonetki koje se rijesavaju za vrijeme cijelog boravka u zatvoru i jos ne stignes rijesit.nema rijesenja zbog broja kucica i instalacija.nek pokusava svatko ali garantiram da nema rijesenja.ne smije se gradit nikakav most niti prijelaz,nema podvlacenja pod zemlju niti inih trikova,sve mora biti jasno spojeno bez da se instalacije iskrizaju...

SRETNO!
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 22:00   #8
pa moze se rjesit,,, ako jedna zica prolazi kroz kucu ne sjece nijednu drugu zicu
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 22:02   #9
Quote:
_ZULE_ kaže: Pogledaj post
pa moze se rjesit,,, ako jedna zica prolazi kroz kucu ne sjece nijednu drugu zicu
oooooo neeeeee

Ne smije prolaziti kroz kuću.


Al' je suuuuper ideja
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 22:35   #10
a debilne teme

kakve ovo veze ima s misterijama?


i usput, instalacije neka idu pod zemlju
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 23:29   #11
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
a debilne teme

kakve ovo veze ima s misterijama?


i usput, instalacije neka idu pod zemlju
a ljepo je rečeno da se nemože...njub.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 23:29   #12
a jel nesmiju biti zakrivljene crte?
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 23:34   #13
Quote:
Dr.Milkun kaže: Pogledaj post
a jel nesmiju biti zakrivljene crte?
da
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 13:46   #14
Ajme. Lagano. U kuću na lijevo dovedeš sve tri stvari, zatim se napravi split i iz te kuće ide u ostale dvije.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 11:48   #15
Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
Ajme. Lagano. U kuću na lijevo dovedeš sve tri stvari, zatim se napravi split i iz te kuće ide u ostale dvije.
netko se izvuko iz zatvora prije vremena
LoseBiramNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 23:56   #16
što bi to trebalo značiti?!
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 16:18   #17
nema rjesenja ovdje..na kraju uvijek ostane jedna crta koja ne moze nigdje proc....
tak da nek ne seru ovi sto govore da su to rjesili..jer rjesenja nema...to je samo trik
Jagod'ca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 23:28   #18
...isto sranje ko i ono -gdje je 1 kuna-? za one koji neznaju ili nisu culi..tri prijatelja dolaze u krcmu,a svaki od njih ima samo 10kn..naruce oni vino i vodu,i to ih dode 25kn..svaki od njih da 10 kn,to je 30,i konobarica im vrati 5kn..oni se medusobno podijele,svaki uzme po 1 kn,a ostatak od 2kn daju konobarici...i sad kad racunate,racun je bio 30 kuna ,svaki je dao 10kn,i dobio po 1kn van,znaci svaki je potrosio 9 kn...njih troje-9x3 je 27.....plus 2 kn koje su dali konobarici je 29....a gdje je 1 kuna?????
__________________
Daddy's Gonna Pay For Your Crashed Car
watch more tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 00:00   #19
Quote:
watch more tv kaže: Pogledaj post
...isto sranje ko i ono -gdje je 1 kuna-? za one koji neznaju ili nisu culi..tri prijatelja dolaze u krcmu,a svaki od njih ima samo 10kn..naruce oni vino i vodu,i to ih dode 25kn..svaki od njih da 10 kn,to je 30,i konobarica im vrati 5kn..oni se medusobno podijele,svaki uzme po 1 kn,a ostatak od 2kn daju konobarici...i sad kad racunate,racun je bio 30 kuna ,svaki je dao 10kn,i dobio po 1kn van,znaci svaki je potrosio 9 kn...njih troje-9x3 je 27.....plus 2 kn koje su dali konobarici je 29....a gdje je 1 kuna?????


znam tu foru
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 09:51   #20
Quote:
watch more tv kaže: Pogledaj post
...isto sranje ko i ono -gdje je 1 kuna-? za one koji neznaju ili nisu culi..tri prijatelja dolaze u krcmu,a svaki od njih ima samo 10kn..naruce oni vino i vodu,i to ih dode 25kn..svaki od njih da 10 kn,to je 30,i konobarica im vrati 5kn..oni se medusobno podijele,svaki uzme po 1 kn,a ostatak od 2kn daju konobarici...i sad kad racunate,racun je bio 30 kuna ,svaki je dao 10kn,i dobio po 1kn van,znaci svaki je potrosio 9 kn...njih troje-9x3 je 27.....plus 2 kn koje su dali konobarici je 29....a gdje je 1 kuna?????
ta 1 kuna u tih 25 kuna koje su platili. drugim rijecima, nisu platili po 9kn svaki, nego 9,33kn.
25 / 3 = 8,33
8,33 + 1 = 9,33
9,33 x 3 = 27,99
27,99 + 2 = 29,99 (sto je priblizno 30)

__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.